2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2001-02 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 17/01/2002 Real Sociedad B Beasain
Ronda 1 (Ida) 17/01/2002 Alzira Alicante
Ronda 1 (Vuelta) 13/02/2002 Beasain Real Sociedad B
Ronda 1 (Vuelta) 14/02/2002 Alicante Alzira
Dieciseisavos de Final (Ida) 05/03/2002 Celta de Vigo B As Pontes
Dieciseisavos de Final (Ida) 06/03/2002 Beasain Calahorra
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Avilés Industrial Marino de Luanco
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Tropezón Noja
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Gavà Palamós
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Teruel Huesca
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Zamora Alfaro
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Tordesillas Palencia
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Rayo Majadahonda Talavera
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Tenisca Santa Ana
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Binissalem Castellón
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Atlético Baleares Alzira
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Granada Quintanar del Rey
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Torredonjimeno Lorca CF
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 San José Jerez
Dieciseisavos de Final (Ida) 07/03/2002 Marbella Lucentino
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/03/2002 Palencia Tordesillas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 26/03/2002 Marino de Luanco Avilés Industrial
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 27/03/2002 As Pontes Celta de Vigo B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 27/03/2002 Talavera Rayo Majadahonda
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 27/03/2002 Santa Ana Tenisca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 27/03/2002 Lorca CF Torredonjimeno
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Calahorra Beasain
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Noja Tropezón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Palamós Gavà
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Huesca Teruel
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Alfaro Zamora
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Castellón Binissalem
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Alzira Atlético Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Quintanar del Rey Granada
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Jerez San José
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/03/2002 Lucentino Marbella
Octavos de Final (Ida) 17/04/2002 Beasain Alfaro
Octavos de Final (Ida) 17/04/2002 Huesca Gavà
Octavos de Final (Ida) 17/04/2002 Santa Ana Castellón
Octavos de Final (Ida) 17/04/2002 Atlético Baleares Rayo Majadahonda
Octavos de Final (Ida) 18/04/2002 Palencia Celta de Vigo B
Octavos de Final (Ida) 18/04/2002 Avilés Industrial Noja
Octavos de Final (Ida) 18/04/2002 San José Quintanar del Rey
Octavos de Final (Ida) 18/04/2002 Torredonjimeno Marbella
Octavos de Final (Vuelta) 24/04/2002 Celta de Vigo B Palencia
Octavos de Final (Vuelta) 24/04/2002 Alfaro Beasain
Octavos de Final (Vuelta) 24/04/2002 Castellón Santa Ana
Octavos de Final (Vuelta) 25/04/2002 Noja Avilés Industrial
Octavos de Final (Vuelta) 25/04/2002 Gavà Huesca
Octavos de Final (Vuelta) 25/04/2002 Rayo Majadahonda Atlético Baleares
Octavos de Final (Vuelta) 25/04/2002 Quintanar del Rey San José
Octavos de Final (Vuelta) 25/04/2002 Marbella Torredonjimeno
Cuartos de Final (Ida) 01/05/2002 Celta de Vigo B Alfaro
Cuartos de Final (Ida) 02/05/2002 Noja Gavà
Cuartos de Final (Ida) 02/05/2002 Marbella Castellón
Cuartos de Final (Ida) 02/05/2002 Atlético Baleares San José
Cuartos de Final (Vuelta) 09/05/2002 Alfaro Celta de Vigo B
Cuartos de Final (Vuelta) 09/05/2002 Gavà Noja
Cuartos de Final (Vuelta) 09/05/2002 Castellón Marbella
Cuartos de Final (Vuelta) 09/05/2002 San José Atlético Baleares
Semifinal (Ida) 16/05/2002 Atlético Baleares Celta de Vigo B
Semifinal (Ida) 16/05/2002 Marbella Gavà
Semifinal (Vuelta) 22/05/2002 Celta de Vigo B Atlético Baleares
Semifinal (Vuelta) 22/05/2002 Gavà Marbella
Final (Ida) 30/05/2002 Celta de Vigo B Gavà
Final (Vuelta) 06/06/2002 Gavà Celta de Vigo B

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Jorge Fernández Celta de Vigo B
60.75
Ochoa Gavà
50.63
Germán Gavà
50.83
Rafita Marbella
50.83
Sergio Muñoz Beasain
41.33
Lobera Avilés Industrial
41.33
Jonathan Celta de Vigo B
30.38
Salido Marbella
30.43
Óscar Marbella
30.60
Édgar Celta de Vigo B
20.25
    Nom Equip Pos Minuts
Suriñach Gavà
720
Ochoa Gavà
720
Borja Oubiña Celta de Vigo B
717
Salvanyà Gavà
680
Isaac Celta de Vigo B
676
Lluís Gavà
662
Jorge Fernández Celta de Vigo B
654
Santi Silvar Celta de Vigo B
647
Jonathan Celta de Vigo B
643
José Carlos Marbella
630
    Nom Equip Pos Grogues
Pacha Gavà
4
Jonathan Celta de Vigo B
3
Guijarro Gavà
3
Álex Pérez Gavà
3
Soteras Gavà
3
Curro Marbella
3
Durántez Palencia
3
Armando Invernón Avilés Industrial
3
Santi Silvar Celta de Vigo B
2
David Pérez Celta de Vigo B
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Jorge Fernández Celta de Vigo B
1
Paco Esteve Atlético Baleares
1
Miguel Ángel Marbella
1
Aizpurua Beasain
1
Cuesta Beasain
1
Durántez Palencia
1
Onésimo Palencia
1
David Fariña Avilés Industrial
1
Pablo Avilés Industrial
1
Corominas Palamós
1
Gols:
186
Promig golejador:
2.82
Targetes Grogues:
175
Targetes Grogues Per Partit:
2.65
Expulsions:
13
Expulsions Per Partit:
0.20
Victòries locals:
33
Victòries visitants:
16
Empats:
17
Màxima victòria local:
5 - 0 Castellón-Binissalem
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Marino de Luanco-Avilés Industrial

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Celta de Vigo B
10 7 0 3
70%
30%
19 13 16 1
Gavà
10 4 3 3
40%
30%
30%
15 12 24 0
Atlético Baleares
8 4 3 1
50%
37%
13%
11 9 7 1
Noja
6 4 1 1
66%
16%
18%
9 6 9 0
Marbella
8 3 3 2
37%
37%
26%
17 12 18 1
Beasain
6 4 0 2
66%
34%
13 10 2 2
Castellón
6 2 4 0
33%
66%
1%
9 3 10 0
Alfaro
6 3 0 3
50%
50%
14 11 3 0
Palencia
4 3 0 1
75%
25%
7 5 9 2
San José
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 7 3 0
Rayo Majadahonda
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 8 3 0
Torredonjimeno
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 5 7 0
Quintanar del Rey
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 0 0
Alzira
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 0 0
Avilés Industrial
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 4 12 2
Santa Ana
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 8 0
Palamós
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 1
Tenisca
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Jerez
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Zamora
2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 0
Calahorra
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Huesca
4 0 3 1
75%
25%
3 5 4 0
Teruel
2 0 2 0
100%
3 3 3 0
Granada
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Alicante
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Lorca CF
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 1
Marino de Luanco
2 0 1 1
50%
50%
0 4 3 1
Binissalem
2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Talavera
2 0 0 2
100%
5 7 0 0
As Pontes
2 0 0 2
100%
2 4 2 0
Tropezón
2 0 0 2
100%
2 4 4 1
Tordesillas
2 0 0 2
100%
0 3 9 0
Lucentino
2 0 0 2
100%
2 5 7 0
Real Sociedad B
2 0 0 2
100%
1 6 0 0