2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2002-03 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 14/11/2002 Ávila Real Madrid C
Ronda 1 (Vuelta) 21/11/2002 Real Madrid C Ávila
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Celta de Vigo B Alondras
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Langreo Marino de Luanco
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Noja Aurrerá
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Atlético Baleares Burriana
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Ferriolense Levante B
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Rápido de Bouzas Pontevedra
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 San Isidro Marbella
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2002 Gimnástica de Torrelavega Recreación
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Tomelloso Ávila
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Socuéllamos Ciudad de Murcia
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Orihuela CF Lorca Deportiva
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Ceuta Algeciras
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Peralta Reus
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Fraga Binéfar
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 Mérida UD Don Benito
Dieciseisavos de Final (Ida) 12/12/2002 La Bañeza Avilés Industrial
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 17/12/2002 Lorca Deportiva Orihuela CF
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Alondras Celta de Vigo B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Marino de Luanco Langreo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Aurrerá Noja
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Burriana Atlético Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Levante B Ferriolense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Pontevedra Rápido de Bouzas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Ávila Tomelloso
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Ciudad de Murcia Socuéllamos
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Algeciras Ceuta
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Marbella San Isidro
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Reus Peralta
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Binéfar Fraga
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Don Benito Mérida UD
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Avilés Industrial La Bañeza
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2002 Recreación Gimnástica de Torrelavega
Octavos de Final (Ida) 21/01/2003 Aurrerá Binéfar
Octavos de Final (Ida) 22/01/2003 Marino de Luanco Celta de Vigo B
Octavos de Final (Ida) 22/01/2003 Levante B Lorca Deportiva
Octavos de Final (Ida) 22/01/2003 Recreación Peralta
Octavos de Final (Ida) 23/01/2003 Mérida UD Tomelloso
Octavos de Final (Ida) 23/01/2003 Algeciras Marbella
Octavos de Final (Ida) 23/01/2003 Avilés Industrial Pontevedra
Octavos de Final (Ida) 23/01/2003 Ciudad de Murcia Atlético Baleares
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2003 Binéfar Aurrerá
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2003 Celta de Vigo B Marino de Luanco
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2003 Lorca Deportiva Levante B
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2003 Peralta Recreación
Octavos de Final (Vuelta) 30/01/2003 Tomelloso Mérida UD
Octavos de Final (Vuelta) 30/01/2003 Marbella Algeciras
Octavos de Final (Vuelta) 30/01/2003 Pontevedra Avilés Industrial
Octavos de Final (Vuelta) 30/01/2003 Atlético Baleares Ciudad de Murcia
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2003 Levante B Atlético Baleares
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2003 Celta de Vigo B Avilés Industrial
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2003 Algeciras Tomelloso
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2003 Binéfar Peralta
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2003 Avilés Industrial Celta de Vigo B
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2003 Atlético Baleares Levante B
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2003 Tomelloso Algeciras
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2003 Peralta Binéfar
Semifinal (Ida) 06/03/2003 Avilés Industrial Levante B
Semifinal (Ida) 06/03/2003 Peralta Tomelloso
Semifinal (Vuelta) 27/03/2003 Levante B Avilés Industrial
Semifinal (Vuelta) 27/03/2003 Tomelloso Peralta
Final (Ida) 03/04/2003 Avilés Industrial Tomelloso
Final (Vuelta) 17/04/2003 Tomelloso Avilés Industrial

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Alonso Avilés Industrial
60.75
Lobera Avilés Industrial
50.71
Jaquet Levante B
31.00
Ferrero Celta de Vigo B
33.00
Ángel Luis Avilés Industrial
20.40
José Mari Peralta
20.29
Javi Jiménez Peralta
20.29
Leo Iglesias Peralta
20.40
Txiki Peralta
20.67
Juanjo Tomelloso
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Vázquez Avilés Industrial
784
Carlos Funes Tomelloso
755
Armando Invernón Avilés Industrial
740
Benjamín Peralta
720
Dani Tomelloso
720
Muñoz Tomelloso
709
Andrés Tomelloso
689
Luismi Tomelloso
675
Navarro Tomelloso
657
Patxi Santos Peralta
630
    Nom Equip Pos Grogues
Benjamín Peralta
4
Parra Avilés Industrial
3
Rípodas Peralta
3
Javi Jiménez Peralta
3
Andrés Tomelloso
3
Zamora Algeciras
3
Bayarri Algeciras
3
Axier Algeciras
3
Aico Marbella
3
Raúl Aurrerá
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Lobera Avilés Industrial
1
Tonelotto Avilés Industrial
1
Jesús Peralta
1
Alberto Murillo Peralta
1
Chano Tomelloso
1
Dani Levante B
1
Rangel Mérida UD
1
Lucas Algeciras
1
Torres Algeciras
1
Castillo Algeciras
1
Gols:
160
Promig golejador:
2.50
Targetes Grogues:
244
Targetes Grogues Per Partit:
3.81
Expulsions:
22
Expulsions Per Partit:
0.34
Victòries locals:
31
Victòries visitants:
22
Empats:
11
Màxima victòria local:
4 - 0 Ciudad de Murcia-Socuéllamos
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Don Benito-Mérida UD

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Avilés Industrial
10 9 0 1
90%
10%
22 3 20 2
Peralta
8 5 1 2
62%
12%
26%
12 5 14 2
Tomelloso
10 4 3 3
40%
30%
30%
8 9 22 1
Levante B
8 4 1 3
50%
12%
38%
9 8 13 1
Atlético Baleares
6 4 0 2
66%
34%
7 5 3 0
Binéfar
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 7 9 0
Mérida UD
4 3 0 1
75%
25%
8 3 9 1
Algeciras
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 8 26 5
Ciudad de Murcia
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 3 0
Lorca Deportiva
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 0 1
Ávila
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 1 0
Celta de Vigo B
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 9 14 1
Marino de Luanco
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 7 1
Marbella
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 7 10 2
Recreación
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 8 1
Aurrerá
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 12 0
Noja
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Rápido de Bouzas
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 1
Ceuta
2 1 0 1
50%
50%
2 3 9 1
San Isidro
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Fraga
2 1 0 1
50%
50%
1 3 3 0
Alondras
2 1 0 1
50%
50%
3 5 6 0
Pontevedra
4 1 0 3
25%
75%
5 9 11 1
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Ferriolense
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Gimnástica de Torrelavega
2 0 1 1
50%
50%
0 2 5 1
Orihuela CF
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Socuéllamos
2 0 1 1
50%
50%
2 6 1 0
Burriana
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Real Madrid C
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Reus
2 0 0 2
100%
1 5 6 0
La Bañeza
2 0 0 2
100%
1 6 6 0
Don Benito
2 0 0 2
100%
1 6 5 0