2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1945-46

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Lucense Berbés
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Avilés At. Gijonés
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Osasuna Durango
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Alavés Baztán
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 At. Zamora Segoviana
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Tomelloso Talavera
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Antequerano Recreativo de Huelva
Ronda 1 (Ida) 21/04/1946 Linense Algeciras
Ronda 1 (Ida) 22/04/1946 Lérida Balompié Granollers
Ronda 1 (Ida) 22/04/1946 Sans Olot
Ronda 1 (Ida) 28/04/1946 Murcia Imperial Almoradí
Ronda 1 (Ida) 30/04/1946 Orihuela Cartagena
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Berbés Lucense
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 At. Gijonés Avilés
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Durango Osasuna
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Baztán Alavés
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Granollers Lérida Balompié
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Olot Sans
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Segoviana At. Zamora
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Talavera Tomelloso
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Recreativo de Huelva Antequerano
Ronda 1 (Vuelta) 28/04/1946 Algeciras Linense
Ronda 1 (Vuelta) 02/05/1946 Almoradí Murcia Imperial
Ronda 1 (Vuelta) 02/05/1946 Cartagena Orihuela
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Murcia Imperial Cartagena
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Lucense At. Gijonés
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Algeciras Recreativo de Huelva
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Granollers Sans
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Sueca Carcaixent
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Tomelloso Segoviana
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Durango Alavés
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Tudelano At. Zaragoza
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Cartagena Murcia Imperial
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 At. Gijonés Lucense
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Recreativo de Huelva Algeciras
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Sans Granollers
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Carcaixent Sueca
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Segoviana Tomelloso
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Alavés Durango
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 At. Zaragoza Tudelano
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Lucense Segoviana
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 At. Zaragoza Alavés
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Granollers Sueca
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Recreativo de Huelva Murcia Imperial
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Segoviana Lucense
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Alavés At. Zaragoza
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Sueca Granollers
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Murcia Imperial Recreativo de Huelva
Semifinal (Ida) 02/06/1946 Lucense Alavés
Semifinal (Ida) 02/06/1946 Murcia Imperial Sueca
Semifinal (Vuelta) 09/06/1946 Alavés Lucense
Semifinal (Vuelta) 09/06/1946 Sueca Murcia Imperial
Final 20/06/1946 Alavés Sueca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Martínez Garre Murcia Imperial
131.63
Corral Alavés
91.00
Méndez Alavés
70.78
Enrique Lucense
60.75
Alonso Lucense
60.75
Alejo Durango
61.50
Julio Sueca
51.25
Chispa Lucense
50.63
Serratusell Granollers
51.00
Cervera Sueca
41.00
    Nom Equip Pos Minuts
Nicanor Alavés
840
Sarasqueta Alavés
840
Corta I Alavés
840
Anda Alavés
840
Méndez Alavés
840
Juanito Alavés
840
Salazar Alavés
840
Mejino Alavés
840
Corral Alavés
764
Félix Alavés
750
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Martialay Segoviana
1
Valle Durango
1
Ángel Cartagena
1
Arturo Avilés
1
Gols:
229
Promig golejador:
4.40
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
4
Expulsions Per Partit:
0.08
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
10
Empats:
8
Màxima victòria local:
9 - 0 Sans-Olot
Màxima victòria visitant:
2 - 5 Osasuna-Durango

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Alavés
9 6 2 1
66%
22%
12%
26 10 0 0
Murcia Imperial
8 6 0 2
75%
25%
22 11 0 0
Sueca
7 5 0 2
71%
29%
18 11 0 0
Lucense
8 3 1 4
37%
12%
51%
21 17 0 0
Segoviana
6 3 0 3
50%
50%
13 10 0 1
Granollers
6 3 0 3
50%
50%
13 12 0 0
Sans
4 2 1 1
50%
25%
25%
15 8 0 0
Algeciras
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 7 0 0
Recreativo de Huelva
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 11 0 0
At. Zaragoza
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 0 0
Tomelloso
3 2 0 1
66%
34%
6 4 0 0
At. Gijonés
4 2 0 2
50%
50%
8 7 0 0
Durango
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 1
Cartagena
4 1 1 2
25%
25%
50%
12 15 0 1
Almoradí
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 1
At. Zamora
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Berbés
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Tudelano
2 0 1 1
50%
50%
4 5 0 0
Osasuna
2 0 1 1
50%
50%
4 7 0 0
Linense
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Orihuela
2 0 1 1
50%
50%
6 10 0 0
Antequerano
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
Olot
2 0 1 1
50%
50%
3 12 0 0
Lérida Balompié
2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Talavera
1 0 0 1
100%
1 5 0 0
Carcaixent
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Baztán
2 0 0 2
100%
2 8 0 0