2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1945-46

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Lucense Berbés
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Avilés At. Gijonés
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Osasuna Durango
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Baztán Alavés
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Lleida Granollers
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Sans Olot
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Almoradí Murcia Imperial
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Cartagena Orihuela
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 At. Zamora Segoviana
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Tomelloso Talavera
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Antequerano Recreativo de Huelva
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/04/1946 Algeciras Linense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Berbés Lucense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 At. Gijonés Avilés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Durango Osasuna
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Alavés Baztán
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Granollers Lleida
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Olot Sans
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Murcia Imperial Almoradí
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Orihuela Cartagena
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Segoviana At. Zamora
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Talavera Tomelloso
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Recreativo de Huelva Antequerano
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/04/1946 Linense Algeciras
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Murcia Imperial Cartagena
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Lucense At. Gijonés
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Algeciras Recreativo de Huelva
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Granollers Sans
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Sueca Carcaixent
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Tomelloso Segoviana
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Durango Alavés
Octavos de Final (Ida) 05/05/1946 Tudelano At. Zaragoza
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Cartagena Murcia Imperial
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 At. Gijonés Lucense
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Recreativo de Huelva Algeciras
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Sans Granollers
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Carcaixent Sueca
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Segoviana Tomelloso
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 Alavés Durango
Octavos de Final (Vuelta) 12/05/1946 At. Zaragoza Tudelano
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Lucense Segoviana
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 At. Zaragoza Alavés
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Granollers Sueca
Cuartos de Final (Ida) 19/05/1946 Recreativo de Huelva Murcia Imperial
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Segoviana Lucense
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Alavés At. Zaragoza
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Sueca Granollers
Cuartos de Final (Vuelta) 26/05/1946 Murcia Imperial Recreativo de Huelva
Semifinal (Ida) 02/06/1946 Lucense Alavés
Semifinal (Ida) 02/06/1946 Murcia Imperial Sueca
Semifinal (Vuelta) 09/06/1946 Alavés Lucense
Semifinal (Vuelta) 09/06/1946 Sueca Murcia Imperial
Final 20/06/1946 Alavés Sueca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Pepillo Recreativo de Huelva
11.00
Ruiz Recreativo de Huelva
11.00
Manolo Recreativo de Huelva
11.00
    Nom Equip Pos Minuts
Vélez Recreativo de Huelva
90
Zabala Recreativo de Huelva
90
Beas Recreativo de Huelva
90
Lebrón Recreativo de Huelva
90
Raimundo Recreativo de Huelva
90
Nico Recreativo de Huelva
90
Carreño Recreativo de Huelva
90
Pepillo Recreativo de Huelva
90
Ruiz Recreativo de Huelva
90
Manolo Recreativo de Huelva
90
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
222
Promig golejador:
4.27
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
32
Victòries visitants:
13
Empats:
7
Màxima victòria local:
9 - 0 Sans-Olot
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Baztán-Alavés

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Alavés
9 6 2 1
66%
22%
12%
26 10 0 0
Murcia Imperial
8 6 0 2
75%
25%
23 12 0 0
Sueca
7 5 0 2
71%
29%
18 11 0 0
Lucense
8 3 1 4
37%
12%
51%
21 17 0 0
Segoviana
6 3 0 3
50%
50%
13 10 0 0
Granollers
6 3 0 3
50%
50%
13 12 0 0
Sans
4 2 1 1
50%
25%
25%
15 8 0 0
Algeciras
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 7 0 0
Recreativo de Huelva
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 11 0 0
At. Zaragoza
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 10 0 0
Tomelloso
3 2 0 1
66%
34%
6 4 0 0
At. Gijonés
4 2 0 2
50%
50%
8 7 0 0
Durango
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 0
Almoradí
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Orihuela
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
At. Zamora
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Berbés
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Cartagena
4 1 0 3
25%
75%
6 12 0 0
Tudelano
2 0 1 1
50%
50%
4 5 0 0
Osasuna
2 0 1 1
50%
50%
4 7 0 0
Linense
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Antequerano
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
Olot
2 0 1 1
50%
50%
3 12 0 0
Lleida
2 0 0 2
100%
4 6 0 0
Talavera
1 0 0 1
100%
1 5 0 0
Carcaixent
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Baztán
2 0 0 2
100%
2 8 0 0