2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2003-04 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2003 Celta de Vigo B Avilés Industrial
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2003 Racing de Santander B Palencia
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2003 Tenerife B Vilafranca
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Sporting de Gijón B Velarde
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Zalla Amurrio
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Badalona Fraga
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Gavà Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Pinatar Hellín
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Benidorm Levante B
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Alcorcón Orcasitas
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Manchego CF Guijuelo
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Granada Don Benito
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Universidad de Las Palmas Manacor
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2003 Villanueva Extremadura
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2003 Caudal Cerceda
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2003 Peralta Logroñés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 07/12/2003 Vilafranca Tenerife B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2003 Avilés Industrial Celta de Vigo B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2003 Palencia Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2003 Amurrio Zalla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2003 Orcasitas Alcorcón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Velarde Sporting de Gijón B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Fraga Badalona
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Zaragoza B Gavà
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Hellín Pinatar
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Levante B Benidorm
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Guijuelo Manchego CF
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Don Benito Granada
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Manacor Universidad de Las Palmas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2003 Extremadura Villanueva
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 17/12/2003 Logroñés Peralta
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2003 Cerceda Caudal
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Cerceda Avilés Industrial
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Sporting de Gijón B Palencia
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Amurrio Logroñés
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Granada Benidorm
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Universidad de Las Palmas Alcorcón
Octavos de Final (Ida) 21/01/2004 Manchego CF Tenerife B
Octavos de Final (Ida) 22/01/2004 Zaragoza B Badalona
Octavos de Final (Ida) 22/01/2004 Villanueva Hellín
Octavos de Final (Vuelta) 28/01/2004 Palencia Sporting de Gijón B
Octavos de Final (Vuelta) 28/01/2004 Logroñés Amurrio
Octavos de Final (Vuelta) 28/01/2004 Benidorm Granada
Octavos de Final (Vuelta) 28/01/2004 Alcorcón Universidad de Las Palmas
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2004 Badalona Zaragoza B
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2004 Hellín Villanueva
Octavos de Final (Vuelta) 29/01/2004 Tenerife B Manchego CF
Octavos de Final (Vuelta) 05/02/2004 Avilés Industrial Cerceda
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2004 Badalona Logroñés
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2004 Manchego CF Villanueva
Cuartos de Final (Ida) 11/02/2004 Cerceda Sporting de Gijón B
Cuartos de Final (Ida) 11/02/2004 Universidad de Las Palmas Benidorm
Cuartos de Final (Vuelta) 18/02/2004 Sporting de Gijón B Cerceda
Cuartos de Final (Vuelta) 18/02/2004 Logroñés Badalona
Cuartos de Final (Vuelta) 18/02/2004 Benidorm Universidad de Las Palmas
Cuartos de Final (Vuelta) 19/02/2004 Villanueva Manchego CF
Semifinal (Ida) 03/03/2004 Villanueva Cerceda
Semifinal (Ida) 03/03/2004 Badalona Benidorm
Semifinal (Vuelta) 17/03/2004 Cerceda Villanueva
Semifinal (Vuelta) 17/03/2004 Benidorm Badalona
Final (Ida) 01/04/2004 Villanueva Badalona
Final (Vuelta) 14/04/2004 Badalona Villanueva

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Joel Badalona
40.44
Josiño Cerceda
30.38
Barral Cerceda
30.75
Lluís Blanco Badalona
30.33
Siscu Badalona
20.33
Boli Caudal
21.00
Padilla Villanueva
20.33
Santaella Universidad de Las Palmas
20.50
Nacho Rodríguez Logroñés
20.67
Toño Cerceda
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Dani Martí Badalona
859
Salvanyà Badalona
840
Vicente Badalona
737
Pibe Badalona
731
Noé Cerceda
720
Adrián Cerceda
720
Riobó Villanueva
720
Rafa Cerceda
695
Jota Badalona
660
Cámara Badalona
660
    Nom Equip Pos Grogues
Salvanyà Badalona
5
Dani Martí Badalona
4
Pablo Sporting de Gijón B
3
Bautista Cerceda
3
Josiño Cerceda
3
Manel Cerceda
3
Edu García Logroñés
3
Noé Cerceda
2
Emi Sporting de Gijón B
2
Xosé Ceínos Sporting de Gijón B
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Mini Caudal
1
Javi Montes Caudal
1
Raúl Cámara Sporting de Gijón B
1
Carmena Sporting de Gijón B
1
Pablo Sporting de Gijón B
1
Buyo Cerceda
1
Iñaki Cerceda
1
Zaparaín Zaragoza B
1
Domingo Benidorm
1
Aitor Agirre Palencia
1
Gols:
120
Promig golejador:
2.00
Targetes Grogues:
196
Targetes Grogues Per Partit:
3.27
Expulsions:
15
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
30
Victòries visitants:
14
Empats:
16
Màxima victòria local:
6 - 1 Alcorcón-Orcasitas
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Avilés Industrial-Cerceda

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Badalona
10 5 4 1
50%
40%
10%
16 6 20 0
Villanueva
8 4 3 1
50%
37%
13%
10 7 8 2
Cerceda
8 4 2 2
50%
25%
25%
12 5 20 2
Logroñés
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 4 15 0
Universidad de Las Palmas
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 6 8 0
Benidorm
8 1 6 1
12%
75%
13%
5 5 9 1
Sporting de Gijón B
6 2 2 2
33%
33%
34%
4 4 20 3
Alcorcón
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 3 0
Hellín
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 0 0
Granada
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 2 0 0
Manchego CF
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 7 20 1
Amurrio
4 2 0 2
50%
50%
3 3 5 0
Tenerife B
4 2 0 2
50%
50%
3 3 3 0
Zaragoza B
4 2 0 2
50%
50%
3 5 8 1
Palencia
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 4 12 1
Vilafranca
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Velarde
2 1 0 1
50%
50%
3 3 2 0
Celta de Vigo B
2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
Racing de Santander B
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 1
Gavà
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Caudal
2 1 0 1
50%
50%
2 3 7 2
Avilés Industrial
4 1 0 3
25%
75%
1 7 10 0
Levante B
2 0 2 0
100%
0 0 0 0
Guijuelo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Fraga
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Manacor
2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Orcasitas
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
Extremadura
0 0 0 0
0 0 0 0
Don Benito
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Zalla
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Peralta
2 0 0 2
100%
1 4 5 0
Pinatar
2 0 0 2
100%
0 5 0 0