2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2004-05 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 01/12/2004 Ponferradina Celta de Vigo B
Ronda 1 (Ida) 01/12/2004 Marino de Luanco Noja
Ronda 1 (Ida) 01/12/2004 Alcázar Peña Deportiva
Ronda 1 (Ida) 01/12/2004 Quintanar del Rey Mar Menor
Ronda 1 (Ida) 01/12/2004 Pájara-Playas Laguna
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Oviedo Ponferrada Promesas
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Mataró Izarra
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Utebo Aurrera
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Badalona Calahorra
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Benicàssim Poblense
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Navalcarnero UD Mérida
Ronda 1 (Ida) 02/12/2004 Marbella Móstoles
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Ponferrada Promesas Oviedo
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Celta de Vigo B Ponferradina
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Noja Marino de Luanco
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Calahorra Badalona
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Poblense Benicàssim
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Peña Deportiva Alcázar
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 UD Mérida Navalcarnero
Ronda 1 (Vuelta) 08/12/2004 Móstoles Marbella
Ronda 1 (Vuelta) 15/12/2004 Izarra Mataró
Ronda 1 (Vuelta) 15/12/2004 Aurrera Utebo
Ronda 1 (Vuelta) 15/12/2004 Laguna Pájara-Playas
Ronda 1 (Vuelta) 22/12/2004 Mar Menor Quintanar del Rey
Octavos de Final (Ida) 04/01/2005 Celta de Vigo B Velarde
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Oviedo Noja
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Calahorra Utebo
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Mataró Huesca
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Villanueva Laguna
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Alcázar Benidorm
Octavos de Final (Ida) 06/01/2005 Poblense Mar Menor
Octavos de Final (Ida) 13/01/2005 Navalcarnero Marbella
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2005 Noja Oviedo
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2005 Velarde Celta de Vigo B
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2005 Utebo Calahorra
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2005 Huesca Mataró
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2005 Benidorm Alcázar
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2005 Laguna Villanueva
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2005 Mar Menor Poblense
Octavos de Final (Vuelta) 27/01/2005 Marbella Navalcarnero
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2005 Calahorra Oviedo
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2005 Velarde Mataró
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2005 Benidorm Poblense
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2005 Laguna Navalcarnero
Cuartos de Final (Vuelta) 09/02/2005 Oviedo Calahorra
Cuartos de Final (Vuelta) 09/02/2005 Mataró Velarde
Cuartos de Final (Vuelta) 09/02/2005 Poblense Benidorm
Cuartos de Final (Vuelta) 16/02/2005 Navalcarnero Laguna
Semifinal (Ida) 23/03/2005 Benidorm Oviedo
Semifinal (Ida) 24/03/2005 Laguna Mataró
Semifinal (Vuelta) 31/03/2005 Oviedo Benidorm
Semifinal (Vuelta) 31/03/2005 Mataró Laguna
Final (Ida) 13/04/2005 Benidorm Mataró
Final (Vuelta) 27/04/2005 Mataró Benidorm

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Ángel Mataró
60.67
Joselu Celta de Vigo B
42.00
Agote Noja
30.75
Aliaga Oviedo
31.00
Ginés Meca Peña Deportiva
31.50
Biri Benidorm
30.60
Jose Mataró
30.30
Robert Navalcarnero
30.50
Ximo Alcázar
30.75
Óscar López Benidorm
20.67
    Nom Equip Pos Minuts
Jose Mataró
818
Kiko Rimblas Mataró
762
Miguel Ángel Álvarez Mataró
750
Manolo Jiménez Mataró
750
Fernando Mataró
720
Ángel Mataró
703
Jonathan Mataró
660
Óscar García Mataró
607
Caco Morán Oviedo
604
Zipi Laguna
600
    Nom Equip Pos Grogues
Aguilera Navalcarnero
3
Manolo Jiménez Mataró
3
Jonathan Mataró
3
Samuel Mataró
3
Cardona Calahorra
3
Chano Alcázar
3
Bustillo Velarde
3
Jandro Oviedo
2
Jesús Celta de Vigo B
2
Rubén Fernández Oviedo
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Dueñas Marino de Luanco
1
Ricardo Oviedo
1
Mario Noja
1
Suriñach Badalona
1
Gerardo Huesca
1
Jonathan Mataró
1
Ulises Laguna
1
Priego Laguna
1
Ochoa Calahorra
1
David Calahorra
1
Gols:
148
Promig golejador:
2.85
Targetes Grogues:
192
Targetes Grogues Per Partit:
3.69
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.27
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
12
Empats:
6
Màxima victòria local:
5 - 0 Mar Menor-Quintanar del Rey
Màxima victòria visitant:
1 - 3 Ponferradina-Celta de Vigo B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Mataró
10 7 0 3
70%
30%
18 9 22 1
Benidorm
8 5 2 1
62%
25%
13%
13 4 16 0
Laguna
8 5 0 3
62%
38%
10 8 18 2
Oviedo
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 9 14 1
Poblense
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 11 1 0
Navalcarnero
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 8 11 0
Calahorra
6 3 0 3
50%
50%
7 8 18 3
Celta de Vigo B
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 5 0
Utebo
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 9 0
Mar Menor
4 2 0 2
50%
50%
10 7 0 0
Marbella
2 1 0 1
50%
50%
5 5 0 0
Villanueva
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 1
Badalona
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 1
Huesca
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 1
Marino de Luanco
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 1
Peña Deportiva
2 1 0 1
50%
50%
4 5 5 0
Quintanar del Rey
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Alcázar
4 1 0 3
25%
75%
5 8 14 1
Velarde
4 1 0 3
25%
75%
4 8 14 0
Noja
4 1 0 3
25%
75%
5 10 6 1
Ponferrada Promesas
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 1
Aurrera
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
UD Mérida
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Ponferradina
2 0 1 1
50%
50%
2 4 4 0
Móstoles
0 0 0 0
0 0 0 0
Pájara-Playas
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Izarra
2 0 0 2
100%
0 4 5 0
Benicàssim
2 0 0 2
100%
1 6 2 0