2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

Copa Federación1944-45 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 UE Sants Martinenc
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Girona Granollers
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Júpiter Lérida Balompié
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Tarrassa Reus
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Galicia Betanzos
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Felguera Oriamendi
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Juvencia Langreano
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Universo Santoña
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Torrelavega Tánagra
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 CES Real Unión
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Erriberri CF Izarra
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Segoviana Palencia
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Emeritense Plasencia
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Gimnástico Abad Cartagena
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Larache Tetuán
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Coria Calavera CF
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 CD Guecho Durango
Ronda 1 (Ida) 18/02/1945 Trujillo Cacereño
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Martinenc UE Sants
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Granollers Girona
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Lérida Balompié Júpiter
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Reus Tarrassa
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Real Unión CES
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Betanzos Galicia
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Oriamendi Felguera
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Langreano Juvencia
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Santoña Universo
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Tánagra Torrelavega
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Izarra Erriberri CF
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Palencia Segoviana
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Plasencia Emeritense
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Cartagena Gimnástico Abad
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Tetuán Larache
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Calavera CF Coria
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Durango CD Guecho
Ronda 1 (Vuelta) 25/02/1945 Cacereño Trujillo
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Martinenc Reus
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Granollers Júpiter
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Santiago Galicia
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Pontevedra Berbés
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Lemos Ponferradina
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Bouzas Turista
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Felguera Juvencia
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Tánagra Universo
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Real Unión Vasconia
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Durango Sestao
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Alavés Tolosa
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Mirandés Indautxu
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Izarra Logroñés
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Maestranza Logroño Tudelano
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Huesca Atl. Zaragoza
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Teruel Escoriaza
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Manacor At. Baleares
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Acero Sueca
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Albacete Eldense
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Alicante Crevillente
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Atl. Zamora Palencia
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 UD Bejarana Valladolid
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Ávila Ferroviaria
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Toledo Alcalá
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Cacereño Plasencia
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Yeclano Cieza
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Murcia Imperial Cartagena
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Linense Algeciras
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Onuba Coria
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Linares Real Jaén
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Melilla Tetuán
Treintaydosavos de Final (Ida) 04/03/1945 Talavera Manchego
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Reus Martinenc
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Júpiter Granollers
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Galicia Santiago
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Berbés Pontevedra
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Ponferradina Lemos
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Turista Bouzas
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Juvencia Felguera
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Universo Tánagra
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Vasconia Real Unión
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Sestao Durango
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Tolosa Alavés
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Indautxu Mirandés
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Logroñés Izarra
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Tudelano Maestranza Logroño
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Escoriaza Teruel
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Atl. Zaragoza Huesca
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 At. Baleares Manacor
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Sueca Acero
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Eldense Albacete
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Crevillente Alicante
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Palencia Atl. Zamora
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Valladolid UD Bejarana
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Ferroviaria Ávila
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Alcalá Toledo
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Plasencia Cacereño
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Cieza Yeclano
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Cartagena Murcia Imperial
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Algeciras Linense
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Coria Onuba
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Real Jaén Linares
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Tetuán Melilla
Treintaydosavos de Final (Vuelta) 11/03/1945 Manchego Talavera
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Martinenc Granollers
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Ponferradina Santiago
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Pontevedra Turista
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Felguera Tánagra
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Real Unión Alavés
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Teruel Huesca
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Crevillente Eldense
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Cieza Murcia Imperial
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Talavera Cacereño
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Palencia Valladolid
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Ávila Toledo
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Real Jaén Onuba
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/03/1945 Melilla Linense
Dieciseisavos de Final (Ida) 19/03/1945 Durango Indautxu
Dieciseisavos de Final (Ida) 19/03/1945 Logroñés Maestranza Logroño
Dieciseisavos de Final (Ida) 19/03/1945 At. Baleares Sueca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Granollers Martinenc
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Santiago Ponferradina
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Turista Pontevedra
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Tánagra Felguera
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Alavés Real Unión
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Eldense Crevillente
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Murcia Imperial Cieza
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Cacereño Talavera
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Valladolid Palencia
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Toledo Ávila
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Onuba Real Jaén
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Linense Melilla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Indautxu Durango
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Maestranza Logroño Logroñés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 25/03/1945 Sueca At. Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 27/03/1945 Huesca Teruel
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 At. Baleares Martinenc
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Cacereño Toledo
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Murcia Imperial Eldense
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Onuba Linense
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Turista Santiago
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Huesca Logroñés
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Felguera Valladolid
Octavos de Final (Ida) 01/04/1945 Indautxu Alavés
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Martinenc At. Baleares
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Toledo Cacereño
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Eldense Murcia Imperial
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Linense Onuba
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Santiago Turista
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Logroñés Huesca
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Valladolid Felguera
Octavos de Final (Vuelta) 08/04/1945 Alavés Indautxu
Cuartos de Final (Ida) 15/04/1945 Eldense Martinenc
Cuartos de Final (Ida) 15/04/1945 Santiago Valladolid
Cuartos de Final (Ida) 15/04/1945 Logroñés Alavés
Cuartos de Final (Ida) 15/04/1945 Onuba Cacereño
Cuartos de Final (Vuelta) 22/04/1945 Martinenc Eldense
Cuartos de Final (Vuelta) 22/04/1945 Valladolid Santiago
Cuartos de Final (Vuelta) 22/04/1945 Alavés Logroñés
Cuartos de Final (Vuelta) 22/04/1945 Cacereño Onuba
Semifinal (Ida) 29/04/1945 Logroñés Martinenc
Semifinal (Ida) 29/04/1945 Cacereño Valladolid
Semifinal (Vuelta) 06/05/1945 Martinenc Logroñés
Semifinal (Vuelta) 06/05/1945 Valladolid Cacereño
Final 21/05/1945 Martinenc Valladolid

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Carreras Martinenc
90.75
Mora Martinenc
90.82
Sañudo Durango
71.40
Serratusell Granollers
71.40
Sornichero I Murcia Imperial
61.00
Canals II Granollers
61.00
Navarro Santiago
51.25
Marianín Murcia Imperial
50.83
Pepito Cartagena
51.25
Franch Martinenc
40.40
    Nom Equip Pos Minuts
Iborra Martinenc
1170
Pérez Martinenc
1170
Jodas Martinenc
1170
Serrano Martinenc
1170
Rubies Martinenc
1080
Mon Martinenc
1080
Carreras Martinenc
1080
Villá Martinenc
990
Mora Martinenc
925
Eugeni Martinenc
900
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Brondo At. Baleares
2
Pérez Tánagra
1
Figols At. Baleares
1
Liquis Universo
1
Amat Cieza
1
Manuel González Fernández 'Nel' Torrelavega
1
Hernández Manacor
1
Gols:
581
Promig golejador:
3.82
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0.05
Victòries locals:
100
Victòries visitants:
26
Empats:
26
Màxima victòria local:
11 - 1 Plasencia-Emeritense
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Gimnástico Abad-Cartagena

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Martinenc
13 8 3 2
61%
23%
16%
36 22 0 0
Valladolid
11 5 2 4
45%
18%
37%
19 10 0 0
Cacereño
10 5 1 4
50%
10%
40%
25 19 0 0
Logroñés
10 4 2 4
40%
20%
40%
21 13 0 0
Santiago
8 4 2 2
50%
25%
25%
16 11 0 0
Eldense
8 4 1 3
50%
12%
38%
28 17 0 0
Felguera
8 3 3 2
37%
37%
26%
19 12 0 0
Durango
6 4 1 1
66%
16%
18%
15 11 0 0
Onuba
8 3 3 2
37%
37%
26%
11 9 0 0
Murcia Imperial
6 4 0 2
66%
34%
21 10 0 0
Huesca
6 3 2 1
50%
33%
17%
13 9 0 0
Turista
6 4 0 2
66%
34%
10 7 0 0
Tánagra
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 9 0 1
At. Baleares
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 10 0 3
Toledo
6 3 1 2
50%
16%
34%
16 10 0 0
Real Unión
6 3 1 2
50%
16%
34%
13 10 0 0
Linense
6 3 1 2
50%
16%
34%
6 5 0 0
Granollers
6 3 1 2
50%
16%
34%
16 17 0 0
Cartagena
4 3 0 1
75%
25%
13 7 0 0
Real Jaén
4 3 0 1
75%
25%
8 5 0 0
Pontevedra
4 3 0 1
75%
25%
6 6 0 0
Alavés
4 3 0 1
75%
25%
6 6 0 0
Plasencia
4 2 1 1
50%
25%
25%
16 6 0 0
Tetuán
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 8 0 0
Teruel
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 0 0
Melilla
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 0 0
Palencia
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 8 0 0
Crevillente
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 13 0 0
Coria
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 0 0
Juvencia
4 2 0 2
50%
50%
8 7 0 0
Talavera
3 2 0 1
66%
34%
10 9 0 0
Galicia
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 0 0
Indautxu
4 2 0 2
50%
50%
8 8 0 0
Maestranza Logroño
4 2 0 2
50%
50%
6 7 0 0
Izarra
4 2 0 2
50%
50%
8 12 0 0
Sueca
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 5 0 0
Ávila
3 1 1 1
33%
33%
34%
5 4 0 0
Júpiter
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 7 0 0
Ponferradina
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 0 0
Universo
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 0 1
Reus
3 1 1 1
33%
33%
34%
3 4 0 0
Mirandés
2 1 0 1
50%
50%
3 2 0 0
Girona
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
UE Sants
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Tudelano
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Atl. Zamora
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Erriberri CF
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
UD Bejarana
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Lemos
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Langreano
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Lérida Balompié
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Segoviana
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Acero
2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Cieza
4 1 0 3
25%
75%
12 17 0 1
Yeclano
2 1 0 1
50%
50%
4 10 0 0
Alcalá
2 1 0 1
50%
50%
3 9 0 0
CES
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
CD Guecho
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Santoña
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Betanzos
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Torrelavega
2 0 1 1
50%
50%
4 6 0 1
Calavera CF
2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Oriamendi
2 0 1 1
50%
50%
3 8 0 0
Emeritense
2 0 1 1
50%
50%
3 13 0 0
Trujillo
0 0 0 0
0 0 0 0
Tolosa
0 0 0 0
0 0 0 0
Tarrassa
1 0 0 1
100%
1 2 0 0
Ferroviaria
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Atl. Zaragoza
2 0 0 2
100%
4 7 0 0
Algeciras
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Berbés
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Manacor
2 0 0 2
100%
2 5 0 1
Albacete
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Bouzas
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Escoriaza
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Vasconia
2 0 0 2
100%
4 8 0 0
Linares
2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Sestao
2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Larache
2 0 0 2
100%
3 8 0 0
Manchego
1 0 0 1
100%
1 6 0 0
Alicante
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Gimnástico Abad
2 0 0 2
100%
3 10 0 0