2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2005-06 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 17/11/2005 Haro Calahorra
Ronda 1 (Ida) 17/11/2005 Villanueva Puertollano
Ronda 1 (Ida) 17/11/2005 Rápido de Bouzas Coruxo
Ronda 1 (Vuelta) 24/11/2005 Calahorra Haro
Ronda 1 (Vuelta) 24/11/2005 Puertollano Villanueva
Ronda 1 (Vuelta) 24/11/2005 Coruxo Rápido de Bouzas
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Coruxo Ourense
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Caudal Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Barakaldo Burladés
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Egüés Indautxu
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Huesca Mataró
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Barbastro Sabadell
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Rayo Vallecano B Puertollano
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Algeciras Jaén
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Laguna Constancia
Dieciseisavos de Final (Ida) 14/12/2005 Mallorca B Universidad de Las Palmas
Dieciseisavos de Final (Ida) 15/12/2005 Guijuelo Ponferradina
Dieciseisavos de Final (Ida) 15/12/2005 Elche Ilicitano Gandía
Dieciseisavos de Final (Ida) 15/12/2005 Leganés CD Las Rozas
Dieciseisavos de Final (Ida) 15/12/2005 Don Benito Marbella
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/12/2005 Escobedo Calahorra
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/12/2005 Mar Menor Conquense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/12/2005 Jaén Algeciras
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 29/12/2005 Indautxu Egüés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/12/2005 Ourense Coruxo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Ponferradina Guijuelo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Racing de Santander B Caudal
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Calahorra Escobedo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Mataró Huesca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Sabadell Barbastro
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Conquense Mar Menor
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Gandía Elche Ilicitano
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 CD Las Rozas Leganés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Puertollano Rayo Vallecano B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Marbella Don Benito
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Constancia Laguna
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 04/01/2006 Universidad de Las Palmas Mallorca B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/01/2006 Burladés Barakaldo
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Ourense Racing de Santander B
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Huesca Indautxu
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Barakaldo Sabadell
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Laguna Universidad de Las Palmas
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Leganés Conquense
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Jaén Marbella
Octavos de Final (Ida) 18/01/2006 Puertollano Gandía
Octavos de Final (Ida) 19/01/2006 Guijuelo Calahorra
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Racing de Santander B Ourense
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Calahorra Guijuelo
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Indautxu Huesca
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Sabadell Barakaldo
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Universidad de Las Palmas Laguna
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Marbella Jaén
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2006 Gandía Puertollano
Octavos de Final (Vuelta) 26/01/2006 Conquense Leganés
Cuartos de Final (Ida) 08/02/2006 Ourense Guijuelo
Cuartos de Final (Ida) 08/02/2006 Sabadell Huesca
Cuartos de Final (Ida) 08/02/2006 Puertollano Marbella
Cuartos de Final (Ida) 08/02/2006 Universidad de Las Palmas Leganés
Cuartos de Final (Vuelta) 22/02/2006 Guijuelo Ourense
Cuartos de Final (Vuelta) 22/02/2006 Huesca Sabadell
Cuartos de Final (Vuelta) 22/02/2006 Marbella Puertollano
Cuartos de Final (Vuelta) 22/02/2006 Leganés Universidad de Las Palmas
Semifinal (Ida) 08/03/2006 Huesca Ourense
Semifinal (Ida) 09/03/2006 Leganés Puertollano
Semifinal (Vuelta) 22/03/2006 Ourense Huesca
Semifinal (Vuelta) 22/03/2006 Puertollano Leganés
Final (Ida) 05/04/2006 Huesca Puertollano
Final (Vuelta) 19/04/2006 Puertollano Huesca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Futre Universidad de Las Palmas
41.00
Raúl Molina Puertollano
40.44
Berja Puertollano
40.44
Lombán Huesca
30.30
Santi Moreno Marbella
30.50
Luismi Puertollano
30.27
Israel Guijuelo
30.60
Rafita Guijuelo
30.50
Negredo Huesca
20.29
Jaime Ourense
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Rodríguez Huesca
900
Borrallo Puertollano
900
David Martín Puertollano
900
Azpilikueta Huesca
825
David Sanz Puertollano
813
Velasco Huesca
755
Sotero Puertollano
755
Gustavo Puertollano
739
Michi Ourense
720
Torrente Puertollano
720
    Nom Equip Pos Grogues
Ríos Marbella
4
Bóveda Ourense
3
Dani Guerrero Huesca
3
David Martín Puertollano
3
Josema Guijuelo
3
Rubén Durán Ourense
2
Millos Rápido de Bouzas
2
Fran Caínzos Ourense
2
Rivera Marbella
2
Asier Eizaguirre Huesca
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Merino Caudal
1
Pepelu Marbella
1
Morante Marbella
1
Gavilán Jaén
1
Rivera Marbella
1
Camino Racing de Santander B
1
Loriente Marbella
1
Asier Ruiz Calahorra
1
Castelló Gandía
1
Rodri Leganés
1
Gols:
168
Promig golejador:
2.47
Targetes Grogues:
223
Targetes Grogues Per Partit:
3.28
Expulsions:
22
Expulsions Per Partit:
0.32
Victòries locals:
30
Victòries visitants:
19
Empats:
19
Màxima victòria local:
5 - 0 Universidad de Las Palmas-Mallorca B
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Barakaldo-Sabadell

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Puertollano
12 8 3 1
66%
25%
9%
21 5 18 2
Huesca
10 7 1 2
70%
10%
20%
16 7 20 0
Ourense
8 7 0 1
87%
13%
14 5 16 0
Leganés
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 9 12 1
Calahorra
6 2 3 1
33%
50%
17%
10 7 9 1
Sabadell
6 2 2 2
33%
33%
34%
9 3 6 2
Universidad de Las Palmas
6 2 1 3
33%
16%
51%
12 7 8 1
Marbella
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 7 14 4
Barakaldo
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 7 6 0
Gandía
4 2 0 2
50%
50%
6 5 4 1
Laguna
4 2 0 2
50%
50%
5 6 7 0
Guijuelo
6 2 0 4
33%
67%
9 11 15 0
Conquense
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 7 0
Coruxo
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 7 1
Indautxu
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 6 1
Don Benito
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Constancia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Ponferradina
2 1 0 1
50%
50%
5 6 3 2
Elche Ilicitano
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Jaén
4 0 3 1
75%
25%
1 5 7 1
Haro
2 0 2 0
100%
3 3 4 0
Caudal
2 0 2 0
100%
1 1 8 1
Algeciras
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Racing de Santander B
4 0 2 2
50%
50%
1 6 5 1
Mar Menor
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
CD Las Rozas
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Rápido de Bouzas
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Rayo Vallecano B
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Egüés
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 1
Barbastro
2 0 1 1
50%
50%
0 3 2 0
Escobedo
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Mallorca B
2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Burladés
2 0 0 2
100%
1 3 6 0
Mataró
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Villanueva
2 0 0 2
100%
0 6 4 0