2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2007-08 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 15/11/2007 Tuilla Caudal
Ronda 1 (Ida) 15/11/2007 Linares Granada Atlético
Ronda 1 (Vuelta) 22/11/2007 Caudal Tuilla
Ronda 1 (Vuelta) 22/11/2007 Granada Atlético Linares
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2007 Real Madrid C Daimiel
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2007 Sestao River Lemona
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2007 Coruxo Ourense
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2007 RSD Alcalá San Sebastián de los Reyes
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2007 Jerez Industrial Don Benito
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Racing de Santander B Zalla
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Utebo Espanyol B
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Noja Amorebieta
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Mirandés Fundación Logroñés
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Haro Oberena
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2007 Las Zocas Ferriolense
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2007 Zaragoza B Reus
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2007 Mazarrón Lorca Deportiva
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2007 Tuilla Laguna Valladolid
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2007 Linares Pinatar
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2007 La Nucía Marbella
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 12/12/2007 Ourense Coruxo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 12/12/2007 Lorca Deportiva Mazarrón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Lemona Sestao River
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Zalla Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Espanyol B Utebo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Amorebieta Noja
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Fundación Logroñés Mirandés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Oberena Haro
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Ferriolense Las Zocas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Reus Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Pinatar Linares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 San Sebastián de los Reyes RSD Alcalá
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2007 Don Benito Jerez Industrial
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 20/12/2007 Daimiel Real Madrid C
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 20/12/2007 Laguna Valladolid Tuilla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 20/12/2007 Marbella La Nucía
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Racing de Santander B Noja
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Espanyol B Fundación Logroñés
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Real Madrid C San Sebastián de los Reyes
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Reus Haro
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Ferriolense Ourense
Octavos de Final (Ida) 09/01/2008 Marbella Don Benito
Octavos de Final (Ida) 10/01/2008 Tuilla Lemona
Octavos de Final (Ida) 10/01/2008 Linares Mazarrón
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2008 Noja Racing de Santander B
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2008 San Sebastián de los Reyes Real Madrid C
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2008 Haro Reus
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2008 Ourense Ferriolense
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2008 Mazarrón Linares
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2008 Fundación Logroñés Espanyol B
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2008 Lemona Tuilla
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2008 Don Benito Marbella
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2008 Mazarrón Espanyol B
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2008 Marbella Reus
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2008 San Sebastián de los Reyes Tuilla
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2008 Noja Ourense
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2008 Espanyol B Mazarrón
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2008 Reus Marbella
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2008 Ourense Noja
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2008 Tuilla San Sebastián de los Reyes
Semifinal (Ida) 05/03/2008 Mazarrón Reus
Semifinal (Ida) 06/03/2008 Ourense Tuilla
Semifinal (Vuelta) 12/03/2008 Reus Mazarrón
Semifinal (Vuelta) 13/03/2008 Tuilla Ourense
Final (Ida) 27/03/2008 Ourense Reus
Final (Vuelta) 03/04/2008 Reus Ourense

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Osvaldo Ourense
71.00
Zamora Espanyol B
51.67
Anxo Ourense
41.00
Jaime Ramírez Linares
40.67
Diamé Linares
30.50
Carlos Saura Mazarrón
30.38
Álex Colorado Mazarrón
30.43
Javi López Espanyol B
31.50
Olavarrieta Haro
31.00
Pacheta Fundación Logroñés
31.00
    Nom Equip Pos Minuts
Ángel Reus
900
Saúl Tuilla
869
Pablo Ourense
810
Raúl Tuilla
798
Molina Reus
782
Sergio Melón Tuilla
773
Hermes Tuilla
759
Alfonso Tuilla
720
Marcos Tuilla
720
Portela Ourense
709
    Nom Equip Pos Grogues
Portela Ourense
5
Aloisio Ourense
4
Jordán Tuilla
4
Mauro Noja
4
Pablo Ourense
3
Josué Reus
3
Alfonso Tuilla
3
Marcos Tuilla
3
Sergio Melón Tuilla
3
Álex Colorado Mazarrón
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Peque Reus
2
Sergio Noja
2
Aloisio Ourense
1
Sergio Mesa Reus
1
Jordán Tuilla
1
Álex Colorado Mazarrón
1
Txoperena Mazarrón
1
Javi Márquez Espanyol B
1
Keko Marbella
1
Roberto San Sebastián de los Reyes
1
Gols:
177
Promig golejador:
2.68
Targetes Grogues:
234
Targetes Grogues Per Partit:
3.55
Expulsions:
31
Expulsions Per Partit:
0.47
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
17
Empats:
14
Màxima victòria local:
6 - 1 Racing de Santander B-Zalla
Màxima victòria visitant:
0 - 11 Fundación Logroñés-Espanyol B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ourense
10 6 1 3
60%
10%
30%
19 11 22 1
Reus
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 6 20 3
Tuilla
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 8 24 1
Linares
6 4 1 1
66%
16%
18%
17 10 7 0
Mazarrón
8 3 4 1
37%
50%
13%
11 9 22 2
Espanyol B
6 3 1 2
50%
16%
34%
17 4 16 1
Real Madrid C
4 3 0 1
75%
25%
4 2 4 0
Marbella
6 2 2 2
33%
33%
34%
4 4 3 1
Lemona
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 1 4 0
San Sebastián de los Reyes
6 2 1 3
33%
16%
51%
5 4 8 2
Racing de Santander B
4 2 0 2
50%
50%
8 7 5 1
Ferriolense
4 2 0 2
50%
50%
7 7 12 1
Noja
6 2 0 4
33%
67%
4 6 13 5
Don Benito
4 1 2 1
25%
50%
25%
1 1 0 0
Haro
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 10 0
Amorebieta
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 1
Mirandés
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Caudal
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 2
RSD Alcalá
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Coruxo
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0
Utebo
2 1 0 1
50%
50%
3 4 9 3
Zalla
2 1 0 1
50%
50%
4 6 2 0
Las Zocas
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Fundación Logroñés
4 1 0 3
25%
75%
3 15 5 1
Lorca Deportiva
2 0 2 0
100%
4 4 0 1
Oberena
2 0 1 1
50%
50%
4 5 5 1
Jerez Industrial
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
La Nucía
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Zaragoza B
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 1
Laguna Valladolid
2 0 1 1
50%
50%
1 3 8 1
Pinatar
2 0 0 2
100%
4 7 5 0
Daimiel
2 0 0 2
100%
0 3 5 0
Granada Atlético
2 0 0 2
100%
1 7 1 0
Sestao River
2 0 0 2
100%
0 6 1 1