2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1952-53

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 Osasuna Torrelavega
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 Huesca Tarragona
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 San Andrés Sabadell
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 At. Tetuán Cacereño
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 Córdoba Mestalla
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 Caudal Salamanca
Ronda 1 (Ida) 28/12/1952 Alcoyano At. Baleares
Ronda 1 (Ida) 01/01/1953 Orihuela Plus Ultra
Ronda 1 (Vuelta) 18/03/1953 Mestalla Córdoba
Ronda 1 (Vuelta) 19/03/1953 Torrelavega Osasuna
Ronda 1 (Vuelta) 19/03/1953 Plus Ultra Orihuela
Ronda 1 (Vuelta) 19/03/1953 Cacereño At. Tetuán
Ronda 1 (Vuelta) 19/03/1953 Salamanca Caudal
Ronda 1 (Vuelta) 19/03/1953 At. Baleares Alcoyano
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/1953 Sabadell San Andrés
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/1953 Tarragona Huesca
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Lérida San Andrés
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Melilla Balompédica Linense
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Mallorca At. Baleares
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Orihuela Cacereño
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Osasuna Logroñés
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Mestalla Hércules
Ronda 2 (Ida) 01/04/1953 Huesca Ferrol
Ronda 2 (Ida) 05/05/1953 Caudal Burgos
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Logroñés Osasuna
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Cacereño Orihuela
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Burgos Caudal
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 San Andrés Lérida
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 At. Baleares Mallorca
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Balompédica Linense Melilla
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Ferrol Huesca
Ronda 2 (Vuelta) 10/05/1953 Hércules Mestalla
Ronda 3 (Ida) 16/05/1953 Mestalla Balompédica Linense
Ronda 3 (Ida) 17/05/1953 Las Palmas Burgos
Ronda 3 (Ida) 17/05/1953 Lérida Real Jaén
Ronda 3 (Ida) 17/05/1953 Mallorca Ferrol
Ronda 3 (Vuelta) 24/05/1953 Balompédica Linense Mestalla
Ronda 3 (Vuelta) 24/05/1953 Burgos Las Palmas
Ronda 3 (Vuelta) 24/05/1953 Real Jaén Lérida
Ronda 3 (Vuelta) 24/05/1953 Ferrol Mallorca
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Osasuna Zaragoza
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Mestalla Las Palmas
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Mallorca Málaga
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Murcia Sevilla
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Valladolid Alavés
Octavos de Final (Ida) 31/05/1953 Granada Real Jaén
Octavos de Final (Ida) 04/06/1953 Gijón Oviedo
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Zaragoza Osasuna
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Málaga Mallorca
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Sevilla Murcia
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Alavés Valladolid
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Real Jaén Granada
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Oviedo Gijón
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1953 Las Palmas Mestalla
Cuartos de Final (Ida) 14/06/1953 Las Palmas Málaga
Cuartos de Final (Ida) 14/06/1953 Valladolid Real Jaén
Cuartos de Final (Ida) 14/06/1953 Zaragoza Cacereño
Cuartos de Final (Vuelta) 21/06/1953 Málaga Las Palmas
Cuartos de Final (Vuelta) 21/06/1953 Real Jaén Valladolid
Cuartos de Final (Vuelta) 21/06/1953 Cacereño Zaragoza
Cuartos de Final (Desempate) 25/06/1953 Real Jaén Valladolid
Semifinal (Ida) 28/06/1953 Las Palmas Cacereño
Semifinal (Ida) 28/06/1953 Murcia Valladolid
Semifinal (Vuelta) 05/07/1953 Cacereño Las Palmas
Semifinal (Vuelta) 05/07/1953 Valladolid Murcia
Final 28/06/1953 Valladolid Cacereño

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Arregui Real Jaén
51.00
Zubeldia Osasuna
50.83
Lolo Valladolid
51.25
Pla Mestalla
41.33
Rubicós Mallorca
41.00
Vaquero Burgos
31.50
Fàbregas Lérida
31.50
Fustero Osasuna
30.75
Pauet Osasuna
30.50
Glaría I Logroñés
31.50
    Nom Equip Pos Minuts
Goyo Osasuna
540
Pauet Osasuna
540
José Luis Real Jaén
540
Salvatierra Osasuna
540
Zubeldia Osasuna
540
Barragán Osasuna
540
Cerrillo Real Jaén
540
Guerrero Real Jaén
540
Lasúen Real Jaén
540
Ayala I Real Jaén
540
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Brondo At. Baleares
1
Gols:
160
Promig golejador:
4.10
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0.03
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
4
Empats:
9
Màxima victòria local:
7 - 1 Osasuna-Logroñés
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Alavés-Valladolid

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Valladolid
5 3 2 0
60%
40%
14 7 0 0
Real Jaén
6 2 3 1
33%
50%
17%
16 11 0 0
Osasuna
6 2 2 2
33%
33%
34%
18 12 0 0
Orihuela
3 3 0 0
100%
7 1 0 0
Mestalla
4 3 0 1
75%
25%
11 7 0 0
Murcia
2 2 0 0
100%
5 1 0 0
Balompédica Linense
4 2 0 2
50%
50%
11 10 0 0
Lérida
4 1 2 1
25%
50%
25%
8 7 0 0
San Andrés
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 0 0
Mallorca
4 1 2 1
25%
50%
25%
11 13 0 0
Málaga
2 1 1 0
50%
50%
10 6 0 0
Zaragoza
2 1 1 0
50%
50%
7 5 0 0
Huesca
2 1 0 1
50%
50%
6 3 0 0
Gijón
1 1 0 0
100%
3 1 0 0
Burgos
2 1 0 1
50%
50%
3 1 0 0
Melilla
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Caudal
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Logroñés
2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Tarragona
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
Granada
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 0
At. Baleares
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 1
Sabadell
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Torrelavega
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 0
Alcoyano
0 0 0 0
0 0 0 0
Hércules
0 0 0 0
0 0 0 0
Ferrol
0 0 0 0
0 0 0 0
At. Tetuán
0 0 0 0
0 0 0 0
Las Palmas
0 0 0 0
0 0 0 0
Salamanca
0 0 0 0
0 0 0 0
Plus Ultra
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Oviedo
1 0 0 1
100%
1 3 0 0
Córdoba
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Sevilla
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Cacereño
2 0 0 2
100%
1 6 0 0
Alavés
2 0 0 2
100%
2 8 0 0