2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2008-09 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 12/11/2008 Racing de Santander B Leioa
Ronda 1 (Ida) 13/11/2008 Mallorca B Atlético Baleares
Ronda 1 (Ida) 13/11/2008 Rayo Vallecano B Ciempozuelos
Ronda 1 (Ida) 13/11/2008 Haro Mirandés
Ronda 1 (Ida) 13/11/2008 Granadilla Laguna
Ronda 1 (Vuelta) 19/11/2008 Atlético Baleares Mallorca B
Ronda 1 (Vuelta) 19/11/2008 Leioa Racing de Santander B
Ronda 1 (Vuelta) 20/11/2008 Ciempozuelos Rayo Vallecano B
Ronda 1 (Vuelta) 20/11/2008 Mirandés Haro
Ronda 1 (Vuelta) 20/11/2008 Laguna Granadilla
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2008 Ardoi Gimnástica de Torrelavega
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2008 Izarra Ejea
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Ciudad de Santiago Lugo
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Coruxo Ourense
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Mirandés Burgos CF
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Zaragoza B Mallorca B
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Villarreal B Espanyol B
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Villanueva UD Badajoz
Dieciseisavos de Final (Ida) 03/12/2008 Granadilla Rayo Vallecano B
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 Racing de Ferrol Pontevedra
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 Racing de Santander B Langreo
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 Almansa Atlético Ciudad
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 Lorca Deportiva B Águilas
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 Granada Cádiz
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2008 San Fernando Ceuta
Dieciseisavos de Final (Ida) 11/12/2008 Linares Jaén
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Pontevedra Racing de Ferrol
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Lugo Ciudad de Santiago
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Ourense Coruxo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Langreo Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Gimnástica de Torrelavega Ardoi
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Ejea Izarra
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Mallorca B Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Espanyol B Villarreal B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Atlético Ciudad Almansa
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 UD Badajoz Villanueva
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Cádiz Granada
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2008 Rayo Vallecano B Granadilla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2008 Burgos CF Mirandés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2008 Águilas Lorca Deportiva B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2008 Ceuta San Fernando
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 17/12/2008 Jaén Linares
Octavos de Final (Ida) 07/01/2009 Águilas Espanyol B
Octavos de Final (Ida) 07/01/2009 Racing de Ferrol Langreo
Octavos de Final (Ida) 07/01/2009 Granada UD Badajoz
Octavos de Final (Ida) 07/01/2009 Lugo Ourense
Octavos de Final (Ida) 07/01/2009 Ceuta Jaén
Octavos de Final (Ida) 14/01/2009 Zaragoza B Gimnástica de Torrelavega
Octavos de Final (Ida) 14/01/2009 Ejea Burgos CF
Octavos de Final (Ida) 15/01/2009 Almansa Rayo Vallecano B
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Espanyol B Águilas
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Rayo Vallecano B Almansa
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Langreo Racing de Ferrol
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Gimnástica de Torrelavega Zaragoza B
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 UD Badajoz Granada
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Ourense Lugo
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2009 Jaén Ceuta
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2009 Burgos CF Ejea
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2009 Espanyol B Rayo Vallecano B
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2009 Jaén Granada
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2009 Gimnástica de Torrelavega Racing de Ferrol
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2009 Burgos CF Ourense
Cuartos de Final (Vuelta) 11/02/2009 Racing de Ferrol Gimnástica de Torrelavega
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2009 Ourense Burgos CF
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2009 Granada Jaén
Cuartos de Final (Vuelta) 18/02/2009 Rayo Vallecano B Espanyol B
Semifinal (Ida) 04/03/2009 Ourense Jaén
Semifinal (Ida) 04/03/2009 Rayo Vallecano B Racing de Ferrol
Semifinal (Vuelta) 11/03/2009 Racing de Ferrol Rayo Vallecano B
Semifinal (Vuelta) 18/03/2009 Jaén Ourense
Final (Ida) 02/04/2009 Jaén Rayo Vallecano B
Final (Vuelta) 15/04/2009 Rayo Vallecano B Jaén

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Rubén Pérez Mirandés
61.50
Óscar Burgos CF
50.83
Espín Jaén
30.33
Álex García Jaén
30.30
Arriaga Jaén
30.50
Carlos Racing de Ferrol
30.43
Permuy Racing de Ferrol
30.60
Gustavo Souto Racing de Ferrol
33.00
Matamala Espanyol B
30.50
Lezaun Ejea
31.00
    Nom Equip Pos Minuts
Fabios Jaén
900
Javi Moyano Jaén
854
Dani Hernández Jaén
810
Espín Jaén
810
Berto Ourense
750
Isma Rayo Vallecano B
720
Navarro Jaén
704
Álex García Jaén
656
Adjamossi Racing de Ferrol
630
Yoan Rayo Vallecano B
626
    Nom Equip Pos Grogues
Rafa García Rayo Vallecano B
4
Fabios Jaén
3
Martínez Rayo Vallecano B
3
Martín Ourense
3
Rodro Burgos CF
3
Álex Bao Lugo
3
Lafita Zaragoza B
3
Ernesto Atlético Baleares
2
Ocaña Granada
2
Alomar Ceuta
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Abraham Gimnástica de Torrelavega
1
Fran Amado Ceuta
1
Flamarique Ejea
1
Airam Granadilla
1
Goñi Izarra
1
Rafa García Rayo Vallecano B
1
Álvaro Gimnástica de Torrelavega
1
Zalo Gimnástica de Torrelavega
1
Jaime Ourense
1
Desenclos Racing de Ferrol
1
Gols:
171
Promig golejador:
2.38
Targetes Grogues:
249
Targetes Grogues Per Partit:
3.46
Expulsions:
25
Expulsions Per Partit:
0.35
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
21
Empats:
17
Màxima victòria local:
6 - 0 Racing de Ferrol-Langreo
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Rayo Vallecano B-Jaén

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Jaén
10 7 2 1
70%
20%
10%
18 6 13 0
Rayo Vallecano B
12 6 5 1
50%
41%
9%
16 9 16 1
Gimnástica de Torrelavega
6 4 1 1
66%
16%
18%
8 6 20 3
Ourense
8 3 3 2
37%
37%
26%
7 5 17 1
Racing de Ferrol
8 3 2 3
37%
25%
38%
19 12 13 2
Espanyol B
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 15 0
Burgos CF
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 5 17 4
Mirandés
4 3 0 1
75%
25%
8 6 7 1
Ceuta
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 8 1
Granadilla
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 4 4 1
UD Badajoz
4 2 0 2
50%
50%
4 4 6 0
Mallorca B
4 2 0 2
50%
50%
3 4 10 1
Granada
6 2 0 4
33%
67%
7 9 7 0
Ejea
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 7 11 2
Racing de Santander B
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 7 0
Langreo
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 8 9 1
Almansa
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 1 0
Lugo
4 1 0 3
25%
75%
4 4 7 0
Cádiz
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Zaragoza B
4 1 0 3
25%
75%
3 3 12 1
Villarreal B
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 1
Villanueva
2 1 0 1
50%
50%
2 3 5 2
Atlético Baleares
2 1 0 1
50%
50%
1 2 5 0
Lorca Deportiva B
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Ciudad de Santiago
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 0
Pontevedra
2 1 0 1
50%
50%
5 7 4 0
Águilas
4 1 0 3
25%
75%
4 7 1 1
Leioa
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
San Fernando
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Izarra
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 1
Ardoi
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 0
Coruxo
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
Ciempozuelos
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Atlético Ciudad
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Linares
2 0 1 1
50%
50%
1 4 2 0
Laguna
2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Haro
2 0 0 2
100%
2 5 2 0