2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2009-10 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 11/11/2009 Izarra Oberena
Ronda 1 (Ida) 11/11/2009 SD Compostela Cerceda
Ronda 1 (Ida) 11/11/2009 Ejea Monzón
Ronda 1 (Vuelta) 18/11/2009 Oberena Izarra
Ronda 1 (Vuelta) 18/11/2009 Cerceda SD Compostela
Ronda 1 (Vuelta) 18/11/2009 Monzón Ejea
Dieciseisavos de Final (Ida) 19/11/2009 San Roque de Lepe Jerez
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Haro Marino de Luanco
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Almansa Torrellano
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Atlético Baleares Sporting Mahonés
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Monzón Noja
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Lleida Gramanet
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Jumilla Roquetas
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Tenisca Toledo
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Gimnástica Torrelavega UD Logroñés
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 Oberena Alavés
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2009 RSD Alcalá Leganés
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2009 Cerceda Villaralbo
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2009 Barakaldo Lemona
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2009 Caravaca Lorca Deportiva
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2009 Tenerife B San Sebastián de los Reyes
Dieciseisavos de Final (Ida) 26/11/2009 Jaén CD Alcalá
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 02/12/2009 Jerez San Roque de Lepe
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 03/12/2009 Villaralbo Cerceda
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2009 Marino de Luanco Haro
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2009 Torrellano Almansa
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Sporting Mahonés Atlético Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Noja Monzón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Gramanet Lleida
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Roquetas Jumilla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Toledo Tenisca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 UD Logroñés Gimnástica Torrelavega
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Alavés Oberena
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2009 Leganés RSD Alcalá
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2009 Lorca Deportiva Caravaca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2009 San Sebastián de los Reyes Tenerife B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2009 Lemona Barakaldo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2009 CD Alcalá Jaén
Octavos de Final (Ida) 06/01/2010 Marino de Luanco UD Logroñés
Octavos de Final (Ida) 06/01/2010 Barakaldo Alavés
Octavos de Final (Ida) 06/01/2010 Gramanet Monzón
Octavos de Final (Ida) 06/01/2010 Villaralbo Toledo
Octavos de Final (Ida) 06/01/2010 Leganés San Sebastián de los Reyes
Octavos de Final (Ida) 07/01/2010 San Roque de Lepe Roquetas
Octavos de Final (Ida) 07/01/2010 CD Alcalá Lorca Deportiva
Octavos de Final (Ida) 14/01/2010 Almansa Sporting Mahonés
Octavos de Final (Vuelta) 13/01/2010 Roquetas San Roque de Lepe
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2010 UD Logroñés Marino de Luanco
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2010 Alavés Barakaldo
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2010 Monzón Gramanet
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2010 Sporting Mahonés Almansa
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2010 Toledo Villaralbo
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2010 San Sebastián de los Reyes Leganés
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2010 Lorca Deportiva CD Alcalá
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2010 Gramanet Lorca Deportiva
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2010 San Roque de Lepe Almansa
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2010 Villaralbo San Sebastián de los Reyes
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2010 Marino de Luanco Barakaldo
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2010 Lorca Deportiva Gramanet
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2010 Almansa San Roque de Lepe
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2010 San Sebastián de los Reyes Villaralbo
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2010 Barakaldo Marino de Luanco
Semifinal (Ida) 24/02/2010 San Roque de Lepe Barakaldo
Semifinal (Ida) 25/02/2010 Lorca Deportiva San Sebastián de los Reyes
Semifinal (Vuelta) 03/03/2010 Barakaldo San Roque de Lepe
Semifinal (Vuelta) 04/03/2010 San Sebastián de los Reyes Lorca Deportiva
Final (Ida) 24/03/2010 Lorca Deportiva San Roque de Lepe
Final (Vuelta) 07/04/2010 San Roque de Lepe Lorca Deportiva

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Mario Mora Sporting Mahonés
41.00
Guille Toledo
41.00
Verdú Lorca Deportiva
30.60
Stoica Marino de Luanco
30.60
Añete San Roque de Lepe
30.33
Martí Monzón
30.60
Joaquín San Roque de Lepe
30.30
Reguero Alavés
30.75
Negredo Barakaldo
30.43
Asier Eizaguirre Barakaldo
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Alfonso San Roque de Lepe
840
Nacho Torres San Roque de Lepe
750
Chapi San Roque de Lepe
704
Héctor Peña Barakaldo
690
Añete San Roque de Lepe
671
Joaquín San Roque de Lepe
642
Navarro San Roque de Lepe
599
Vicente San Roque de Lepe
589
Txiki Barakaldo
580
Serantes Barakaldo
570
    Nom Equip Pos Grogues
Bouyer Barakaldo
4
Vieira Monzón
3
Álex Blanco Barakaldo
3
Hoogervorst Marino de Luanco
3
Álvaro Martínez Barakaldo
3
Vicente San Roque de Lepe
3
Villar San Roque de Lepe
3
Chava Almansa
3
José Gaspar UD Logroñés
2
Hornillo San Roque de Lepe
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Hornillo San Roque de Lepe
2
Álex Blanco Barakaldo
1
Cisco San Roque de Lepe
1
Koldo Barakaldo
1
Álvaro Martínez Barakaldo
1
Mariño SD Compostela
1
Israel Delgado Toledo
1
Rubén Gramanet
1
Apraiz Lemona
1
Tiago Mesquita Alavés
1
Gols:
165
Promig golejador:
2.43
Targetes Grogues:
254
Targetes Grogues Per Partit:
3.74
Expulsions:
26
Expulsions Per Partit:
0.38
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
12
Empats:
22
Màxima victòria local:
7 - 1 Toledo-Tenisca
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Atlético Baleares-Sporting Mahonés

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
San Roque de Lepe
10 4 5 1
40%
50%
10%
14 8 22 3
Lorca Deportiva
10 4 4 2
40%
40%
20%
12 8 7 1
Marino de Luanco
6 4 1 1
66%
16%
18%
13 8 9 0
Barakaldo
8 3 4 1
37%
50%
13%
10 7 24 4
Villaralbo
6 4 0 2
66%
34%
9 5 14 1
San Sebastián de los Reyes
8 3 3 2
37%
37%
26%
7 5 13 1
Monzón
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 4 13 1
Sporting Mahonés
4 3 0 1
75%
25%
7 3 9 1
Gramanet
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 6 12 2
Alavés
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 3 13 1
Roquetas
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 8 1
Cerceda
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 0
Almansa
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 9 11 0
UD Logroñés
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 9 2
Leganés
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 6 0
CD Alcalá
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 6 5 1
Oberena
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 6 0
Toledo
4 1 0 3
25%
75%
7 6 7 1
Jaén
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Torrellano
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Tenisca
2 1 0 1
50%
50%
2 7 2 0
Jerez
2 0 2 0
100%
3 3 7 1
Noja
2 0 1 1
50%
50%
1 2 9 0
Tenerife B
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Gimnástica Torrelavega
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
RSD Alcalá
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Izarra
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Lemona
2 0 1 1
50%
50%
1 2 10 2
Caravaca
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Jumilla
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Lleida
2 0 1 1
50%
50%
2 4 5 0
SD Compostela
2 0 1 1
50%
50%
2 4 1 1
Atlético Baleares
2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Haro
2 0 0 2
100%
1 6 3 1
Ejea
2 0 0 2
100%
1 7 1 0