2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2010-11 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 10/11/2010 Corralejo CD Marino
Ronda 1 (Ida) 11/11/2010 Burgos CF Arandina
Ronda 1 (Vuelta) 17/11/2010 CD Marino Corralejo
Ronda 1 (Vuelta) 18/11/2010 Arandina Burgos CF
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/11/2010 Jerez San Roque de Lepe
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/11/2010 Palencia Izarra
Dieciseisavos de Final (Ida) 18/11/2010 Mancha Real Ronda
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2010 Corralejo Mallorca B
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Alavés Arandina
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Atlético Baleares Sabadell
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Noja Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Ontinyent Denia
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Benidorm La Roda
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Crevillente Gandía
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2010 Montañeros Candás
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2010 Caravaca Almansa
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2010 Haro Lemona
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2010 Oyonesa Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2010 Parla Puertollano
Dieciseisavos de Final (Ida) 25/11/2010 Las Rozas Leganés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 24/11/2010 Ronda Mancha Real
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2010 Gandía Crevillente
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2010 Izarra Palencia
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 Racing de Santander B Noja
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 Sabadell Atlético Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 Zaragoza B Oyonesa
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 La Roda Benidorm
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 Almansa Caravaca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 San Roque de Lepe Jerez
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2010 Candás Montañeros
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2010 Lemona Haro
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2010 Denia Ontinyent
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2010 Puertollano Parla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 09/12/2010 Leganés Las Rozas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 10/12/2010 Arandina Alavés
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2010 Mallorca B Corralejo
Octavos de Final (Ida) 05/01/2011 Lemona Racing de Santander B
Octavos de Final (Ida) 06/01/2011 Ronda Puertollano
Octavos de Final (Ida) 06/01/2011 Arandina Leganés
Octavos de Final (Ida) 12/01/2011 Sabadell Zaragoza B
Octavos de Final (Ida) 12/01/2011 Caravaca Jerez
Octavos de Final (Ida) 12/01/2011 Benidorm Ontinyent
Octavos de Final (Ida) 12/01/2011 Crevillente Mallorca B
Octavos de Final (Ida) 12/01/2011 Montañeros Palencia
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Racing de Santander B Lemona
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Puertollano Ronda
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Zaragoza B Sabadell
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Jerez Caravaca
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Mallorca B Crevillente
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2011 Palencia Montañeros
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2011 Leganés Arandina
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2011 Ontinyent Benidorm
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2011 Palencia Lemona
Cuartos de Final (Ida) 02/02/2011 Mallorca B Caravaca
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2011 Arandina Zaragoza B
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2011 Puertollano Ontinyent
Cuartos de Final (Vuelta) 09/02/2011 Lemona Palencia
Cuartos de Final (Vuelta) 09/02/2011 Caravaca Mallorca B
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2011 Zaragoza B Arandina
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2011 Ontinyent Puertollano
Semifinal (Ida) 02/03/2011 Caravaca Lemona
Semifinal (Ida) 03/03/2011 Puertollano Arandina
Semifinal (Vuelta) 16/03/2011 Lemona Caravaca
Semifinal (Vuelta) 17/03/2011 Arandina Puertollano
Final (Ida) 31/03/2011 Puertollano Lemona
Final (Vuelta) 14/04/2011 Lemona Puertollano

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Addison Puertollano
50.56
Vitoria Lemona
40.67
Kiko Caravaca
41.00
Rebollo Lemona
30.43
Orbegozo Lemona
30.50
Sívori Caravaca
31.00
Aridai Mallorca B
30.75
Salva García Ronda
30.75
Javi Gómez Puertollano
20.33
Unai Calvo Lemona
20.20
    Nom Equip Pos Minuts
Nacho Puertollano
930
Nando Puertollano
858
Arrillaga Lemona
750
Álex Arandina
750
Unai Calvo Lemona
737
Gabi Arandina
720
Pedro Díaz Puertollano
662
Aridani Puertollano
661
Olmo Puertollano
660
Addison Puertollano
609
    Nom Equip Pos Grogues
Pelegrina Puertollano
5
Encinas Puertollano
4
Aridani Puertollano
3
Olmo Puertollano
3
Pomar Puertollano
3
Unai Calvo Lemona
3
Adri Arandina
3
Solabarrieta Palencia
3
Ormazábal Puertollano
2
Javi Gómez Puertollano
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Pomar Puertollano
1
Raúl Medina Puertollano
1
Alcalde Puertollano
1
Juanma Puertollano
1
Solaun Lemona
1
Rebollo Lemona
1
Urko Vera Lemona
1
Gabi Arandina
1
Adri Arandina
1
Kiko Caravaca
1
Gols:
159
Promig golejador:
2.45
Targetes Grogues:
217
Targetes Grogues Per Partit:
3.34
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.26
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
11
Empats:
20
Màxima victòria local:
7 - 2 Lemona-Haro
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Lemona-Puertollano

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Puertollano
10 6 2 2
60%
20%
20%
15 9 33 4
Lemona
10 5 3 2
50%
30%
20%
20 13 28 3
Arandina
9 4 2 3
44%
22%
34%
7 9 18 2
Caravaca
8 4 1 3
50%
12%
38%
14 9 11 1
Ontinyent
6 4 1 1
66%
16%
18%
7 3 6 0
Mallorca B
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 9 5 0
Palencia
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 6 15 2
Zaragoza B
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 4 0
Ronda
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 6 1
Jerez
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 3 0
Leganés
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 2 2 0
Sabadell
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 3 0
Racing de Santander B
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 11 1
Corralejo
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 7 0
Crevillente
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 11 2
Gandía
2 1 0 1
50%
50%
1 1 4 0
Candás
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Almansa
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
Montañeros
4 1 0 3
25%
75%
4 6 5 0
Atlético Baleares
2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Las Rozas
2 0 2 0
100%
1 1 3 0
La Roda
2 0 2 0
100%
3 3 0 0
Benidorm
4 0 2 2
50%
50%
4 6 0 0
Noja
2 0 1 1
50%
50%
3 4 5 0
Izarra
2 0 1 1
50%
50%
1 2 5 0
Burgos CF
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
San Roque de Lepe
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Parla
2 0 1 1
50%
50%
1 3 2 0
Denia
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
CD Marino
2 0 1 1
50%
50%
2 5 6 1
Haro
2 0 1 1
50%
50%
4 9 3 0
Alavés
1 0 0 1
100%
3 1 2 0
Oyonesa
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Mancha Real
2 0 0 2
100%
1 5 2 0