2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2011-12 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 09/11/2011 Tenerife B Vecindario
Ronda 1 (Ida) 09/11/2011 Palencia Burgos CF
Ronda 1 (Vuelta) 16/11/2011 Vecindario Tenerife B
Ronda 1 (Vuelta) 16/11/2011 Burgos CF Palencia
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Coruxo Lugo
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Amorebieta Real Unión
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Peña Sport Tudelano
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Lleida Esportiu Badalona
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Gimnástica Segoviana Alcobendas Sport
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 CD Alcalá Jerez
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Almería B Ceuta
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Lemona Burgos CF
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2011 Rayo Vallecano B Vecindario
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Racing de Santander B Tuilla
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Náxara SD Logroñés
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Binissalem Santboià
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Ontinyent Teruel
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 CP Villarrobledo Olímpic
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Toledo Puertollano
Dieciseisavos de Final (Ida) 24/11/2011 Comarca de Níjar Pulpileño
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Lugo Coruxo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Real Unión Amorebieta
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 SD Logroñés Náxara
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Tudelano Peña Sport
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Badalona Lleida Esportiu
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Teruel Ontinyent
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Olímpic CP Villarrobledo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Alcobendas Sport Gimnástica Segoviana
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Ceuta Almería B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Vecindario Rayo Vallecano B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 30/11/2011 Burgos CF Lemona
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2011 Tuilla Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2011 Santboià Binissalem
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2011 Puertollano Toledo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2011 Jerez CD Alcalá
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/12/2011 Pulpileño Comarca de Níjar
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Lugo Racing de Santander B
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Lemona Amorebieta
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Tudelano SD Logroñés
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Badalona Teruel
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Toledo Binissalem
Octavos de Final (Ida) 11/01/2012 Rayo Vallecano B Alcobendas Sport
Octavos de Final (Ida) 12/01/2012 CD Alcalá Comarca de Níjar
Octavos de Final (Ida) 12/01/2012 Olímpic Ceuta
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 Racing de Santander B Lugo
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 Amorebieta Lemona
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 SD Logroñés Tudelano
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 Teruel Badalona
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 Binissalem Toledo
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2012 Alcobendas Sport Rayo Vallecano B
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2012 Comarca de Níjar CD Alcalá
Octavos de Final (Vuelta) 19/01/2012 Ceuta Olímpic
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2012 Tudelano Lemona
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2012 Teruel Racing de Santander B
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2012 CD Alcalá Ceuta
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2012 Rayo Vallecano B Binissalem
Cuartos de Final (Vuelta) 07/02/2012 Ceuta CD Alcalá
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2012 Racing de Santander B Teruel
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2012 Binissalem Rayo Vallecano B
Cuartos de Final (Vuelta) 22/02/2012 Lemona Tudelano
Semifinal (Ida) 29/02/2012 Teruel Binissalem
Semifinal (Ida) 29/02/2012 Ceuta Lemona
Semifinal (Vuelta) 14/03/2012 Binissalem Teruel
Semifinal (Vuelta) 14/03/2012 Lemona Ceuta
Final (Ida) 12/04/2012 Binissalem Lemona
Final (Vuelta) 19/04/2012 Lemona Binissalem

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Orbegozo Lemona
81.00
Álex Sánchez Teruel
71.17
Mata Rayo Vallecano B
50.83
Miguel Forteza Binissalem
40.40
Antonio Oliver Binissalem
40.40
Añete Ceuta
30.50
Sellarés Real Unión
31.50
Ngako Lemona
30.43
Miguel López Binissalem
30.30
Ángel Binissalem
30.43
    Nom Equip Pos Minuts
Antonio del Castillo Binissalem
900
Miguel López Binissalem
900
Miguel Forteza Binissalem
848
José M Contreras Binissalem
814
Alcalde Lemona
810
Seguín Lemona
808
Gurrutxaga Lemona
747
Antonio Oliver Binissalem
682
Markel Robles Lemona
677
Oinatz Lemona
673
    Nom Equip Pos Grogues
Larrucea Lemona
4
Feito Teruel
3
Rebollo Lemona
3
Rufino Burgos CF
3
Jonathan de Amo Racing de Santander B
3
Maxi Sepúlveda Racing de Santander B
3
Cote Racing de Santander B
3
Delgado Tudelano
2
De Dios Ceuta
2
Ismael Teruel
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Yahvé Burgos CF
1
Negral Teruel
1
Monti Lugo
1
Lumbreras Tudelano
1
Germán Rojas Ceuta
1
Ceballos Badalona
1
David Sánchez Comarca de Níjar
1
Ángel Náxara
1
Asín Tudelano
1
Ángel Binissalem
1
Gols:
186
Promig golejador:
2.91
Targetes Grogues:
234
Targetes Grogues Per Partit:
3.66
Expulsions:
19
Expulsions Per Partit:
0.30
Victòries locals:
38
Victòries visitants:
15
Empats:
11
Màxima victòria local:
6 - 1 Lemona-Binissalem
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Vecindario-Rayo Vallecano B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Lemona
10 6 3 1
60%
30%
10%
21 13 24 0
Teruel
8 6 0 2
75%
25%
18 6 16 1
Rayo Vallecano B
6 5 0 1
83%
17%
15 4 1 0
Binissalem
10 5 0 5
50%
50%
20 14 13 1
Tudelano
6 2 4 0
33%
66%
1%
9 7 16 2
Ceuta
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 8 10 1
Racing de Santander B
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 12 23 0
Badalona
4 3 0 1
75%
25%
6 4 5 2
CD Alcalá
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 8 7 2
Comarca de Níjar
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 2 1
Toledo
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 3 8 0
Lugo
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 7 1
Alcobendas Sport
4 2 0 2
50%
50%
7 8 0 0
Burgos CF
4 2 0 2
50%
50%
3 5 9 1
SD Logroñés
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 13 0
Vecindario
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 10 4 0
Olímpic
2 1 0 1
50%
50%
4 2 0 0
Real Unión
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 0
Almería B
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 1
CP Villarrobledo
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Amorebieta
4 1 0 3
25%
75%
5 7 12 0
Santboià
2 1 0 1
50%
50%
1 4 10 3
Peña Sport
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Náxara
2 0 1 1
50%
50%
2 3 7 1
Jerez
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Tenerife B
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Puertollano
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 1
Coruxo
2 0 0 2
100%
3 5 3 0
Palencia
2 0 0 2
100%
0 2 6 0
Tuilla
2 0 0 2
100%
4 6 4 0
Gimnástica Segoviana
2 0 0 2
100%
3 7 0 0
Lleida Esportiu
2 0 0 2
100%
1 5 3 0
Pulpileño
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Ontinyent
2 0 0 2
100%
0 5 0 0