2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2012-13 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 08/11/2012 Orihuela CF La Hoya Lorca
Ronda 1 (Vuelta) 14/11/2012 La Hoya Lorca Orihuela CF
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Burgos CF Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Mallorca B Binissalem
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 San Roque Coria
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Zaragoza B Náxara
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Sant Andreu UD Logroñés
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 FC Cartagena Yeclano Deportivo
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Almería B La Hoya Lorca
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Valtierrano Peña Sport
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2012 Zalla Laudio
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 Puerta Bonita Villarrubia
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 Ávila Fuenlabrada
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 Atlético Saguntino Catarroja
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 La Roda CP Villarrobledo
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 Rápido de Bouzas Tuilla
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 Loja Emérita Augusta
Dieciseisavos de Final (Ida) 29/11/2012 CD Marino Tenerife B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2012 Catarroja Atlético Saguntino
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2012 Racing de Santander B Burgos CF
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2012 UD Logroñés Sant Andreu
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2012 Laudio Zalla
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Villarrubia Puerta Bonita
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Fuenlabrada Ávila
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 CP Villarrobledo La Roda
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Tuilla Rápido de Bouzas
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Binissalem Mallorca B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Emérita Augusta Loja
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Coria San Roque
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Náxara Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Yeclano Deportivo FC Cartagena
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 La Hoya Lorca Almería B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Peña Sport Valtierrano
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2012 Tenerife B CD Marino
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 Peña Sport Laudio
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 Sant Andreu CP Villarrobledo
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 Atlético Saguntino Zaragoza B
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 Tenerife B Fuenlabrada
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 Villarrubia Binissalem
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 FC Cartagena San Roque
Octavos de Final (Ida) 09/01/2013 La Hoya Lorca Loja
Octavos de Final (Ida) 10/01/2013 Burgos CF Rápido de Bouzas
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2013 Laudio Peña Sport
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2013 Zaragoza B Atlético Saguntino
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2013 Fuenlabrada Tenerife B
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2013 Binissalem Villarrubia
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2013 San Roque FC Cartagena
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2013 Rápido de Bouzas Burgos CF
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2013 CP Villarrobledo Sant Andreu
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2013 Loja La Hoya Lorca
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2013 Sant Andreu Peña Sport
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2013 Zaragoza B Burgos CF
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2013 Binissalem La Hoya Lorca
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2013 Tenerife B FC Cartagena
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2013 Peña Sport Sant Andreu
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2013 Burgos CF Zaragoza B
Cuartos de Final (Vuelta) 20/02/2013 FC Cartagena Tenerife B
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2013 La Hoya Lorca Binissalem
Semifinal (Ida) 06/03/2013 Zaragoza B La Hoya Lorca
Semifinal (Ida) 07/03/2013 Sant Andreu Tenerife B
Semifinal (Vuelta) 19/03/2013 La Hoya Lorca Zaragoza B
Semifinal (Vuelta) 21/03/2013 Tenerife B Sant Andreu
Final (Ida) 04/04/2013 La Hoya Lorca Sant Andreu
Final (Vuelta) 11/04/2013 Sant Andreu La Hoya Lorca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Quim Araujo Sant Andreu
90.90
Nico La Hoya Lorca
50.71
Rodrigo Peña Sport
51.00
Édgar Sant Andreu
40.50
Gassama Zaragoza B
40.67
Ryan Harper Fuenlabrada
41.00
Josu Sant Andreu
30.33
Marc Mas Sant Andreu
30.75
Javi Jiménez Peña Sport
30.75
Arkaitz Burgos CF
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Xapi Arnau Sant Andreu
840
Rubén Sant Andreu
761
Armando La Hoya Lorca
750
Juanito La Hoya Lorca
744
Josan La Hoya Lorca
737
David La Hoya Lorca
720
Aitor Sant Andreu
715
Jorge Muñoz Sant Andreu
712
Prior La Hoya Lorca
712
Antón Zaragoza B
708
    Nom Equip Pos Grogues
Gómez Sant Andreu
3
Juanillo Zaragoza B
3
Nico La Hoya Lorca
3
Martín La Hoya Lorca
3
Saúl Burgos CF
3
Raimondi FC Cartagena
3
Kiko Insa Rápido de Bouzas
3
Kevin Tenerife B
3
Dídac Sant Andreu
2
Jorge Muñoz Sant Andreu
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Rico Zaragoza B
1
Juanillo Zaragoza B
1
Álex La Hoya Lorca
1
Pacheta Burgos CF
1
Koke Burgos CF
1
Campins FC Cartagena
1
Rueda FC Cartagena
1
Hugo Álvarez FC Cartagena
1
Luis Sánchez Coria
1
Israel Coria
1
Gols:
180
Promig golejador:
2.90
Targetes Grogues:
199
Targetes Grogues Per Partit:
3.21
Expulsions:
14
Expulsions Per Partit:
0.23
Victòries locals:
33
Victòries visitants:
16
Empats:
13
Màxima victòria local:
7 - 0 Loja-Emérita Augusta
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Atlético Saguntino-Zaragoza B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Sant Andreu
10 8 0 2
80%
20%
27 12 19 0
Zaragoza B
8 6 1 1
75%
12%
13%
14 6 22 2
La Hoya Lorca
12 6 1 5
50%
8%
42%
14 10 20 1
Peña Sport
6 4 1 1
66%
16%
18%
15 9 9 0
Burgos CF
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 16 2
Fuenlabrada
4 3 0 1
75%
25%
12 6 10 0
FC Cartagena
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 8 10 3
Laudio
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 6 6 0
CP Villarrobledo
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 2 0
Rápido de Bouzas
4 2 0 2
50%
50%
6 5 9 0
Villarrubia
4 1 3 0
25%
75%
5 4 3 0
San Roque
4 2 0 2
50%
50%
5 7 7 0
Binissalem
6 0 5 1
83%
17%
4 5 3 0
Tenerife B
6 1 2 3
16%
33%
51%
8 10 14 0
Loja
4 1 1 2
25%
25%
50%
10 7 6 0
Atlético Saguntino
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 11 1 0
Almería B
2 1 0 1
50%
50%
1 1 0 0
Coria
2 1 0 1
50%
50%
3 3 6 2
Racing de Santander B
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Yeclano Deportivo
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Orihuela CF
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Mallorca B
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
La Roda
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Puerta Bonita
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Catarroja
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Emérita Augusta
2 0 1 1
50%
50%
2 9 7 0
CD Marino
0 0 0 0
0 0 0 0
Náxara
2 0 0 2
100%
0 2 4 1
UD Logroñés
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Zalla
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Tuilla
2 0 0 2
100%
0 4 4 2
Valtierrano
2 0 0 2
100%
0 5 3 1
Ávila
2 0 0 2
100%
1 9 3 0