Ranking Jugats Consecutius Titular - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement PT
1
Pepillo José García Castro
10/06/1933 Melilla 9
2
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 7
3
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 7
4
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 6
5
Olivella Ferran Olivella Pons
22/06/1936 Poble Sec 6
6
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6
7
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 5
8
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 5
9
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 5
10
Argilés Antonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 5
11
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 5
12
Gensana Enric Gensana Merola
03/06/1936 Lleida 4
13
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 4
14
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 4
15
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 4
16
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 4
17
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 3
18
García Hernández Francisco García Hernández
08/07/1954 Madrid 3
19
Diego José Diego Álvarez Álvarez
21/12/1954 Pino 3
20
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 3
21
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 3
22
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 3
23
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 3
24
Sampedro Francisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 3
25
Uribe Ignacio Uribe Echevarría
27/12/1933 Bilbao 3
26
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 3
27
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 3
28
Sastre José Sastre Sanz
23/03/1937 Madrid 3
29
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 3
30
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 3
31
Mañó Daniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 3
32
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 3
33
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 3
34
Ruiz Sosa Manuel Ruiz Sosa
10/04/1937 Coria del Río 3
35
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Sotrondio 3
36
Mateos Enrique Mateos Mancebo
15/07/1934 Madrid 3
37
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 3
38
Piquer Vicente Piquer Mora
24/02/1935 Algar de Palancia 2
39
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 2
40
Fuertes Antonio Fuertes Pascual
03/12/1929 Benimàmet 2
41
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 2
42
Falín Rafael García Martínez
20/01/1928 Trubia 2
43
Antoniet Antonio Ivorra Ivorra
29/08/1933 Alicante 2
44
Agustín Agustín Sánchez Quesada
30/08/1931 Santa Cruz de Tenerife 2
45
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 2
46
Carlos Torres Carlos Torres Barallobre
17/01/1934 A Coruña 2
47
Bueno Manuel Bueno Cabral
05/02/1940 Sevilla 2
48
Bosch Andrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 2
49
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 2
50
Glaría II Francisco Glaría Jordán
05/03/1932 Villafranca 2
51
Marquitos Marcos Alonso Imaz
16/04/1933 Santander 2
52
Marañón Adolfo Pérez Marañón
31/03/1935 Olite 2
53
Dauder Amaro Dauder Guardiola
02/05/1932 Badalona 2
54
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 2
55
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 2
56
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 2
57
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 2
58
Morán Enrique Morán Blanco
15/10/1953 Pola de Lena 2
59
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 2
60
Marcelino Marcelino Pérez Ayllón
13/08/1955 Sabadell 2
61
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 2
62
Mújica Rafael Mújica González
29/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 2
63
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 1
64
Prendes José Prendes Vega
12/02/1930 Gijón 1
65
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
66
Biempica Rafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 1
67
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 1
68
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 1
69
Manchón Eduardo Manchón Molina
24/07/1930 Barcelona 1
70
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
71
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 1
72
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 1
73
Arcas Julián Arcas Sánchez
07/01/1926 Vélez-Blanco 1
74
Iturriaga Pedro María Iturriaga Zalbidea
07/04/1939 Getxo 1
75
Gago Quiliano Gago Benayas
03/02/1928 San Martín de Valderaduey 1
76
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 1
77
Eulogio Martínez Eulogio Martínez Ramiro
11/03/1935 Asunción 1
78
Liz Manuel Díaz Gil
29/03/1929 Sevilla 1
79
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 1
80
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 1
81
Gracia Sigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 1
82
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 1
83
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 1
84
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934 Gernika 1
85
Martín José María Martín Rodríguez
25/04/1924 A Coruña 1
86
Moreno Tomás Hernández Burillo
19/02/1930 Zaragoza 1
87
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 1
88
Marcelino Marcelino Martínez Cao
29/04/1940 Ares 1
89
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 1
90
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 1
91
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 1
92
Domingo Jesús Domingo Gavín
08/11/1930 Zaragoza 1
93
Flotats Isidro Flotats Vilanova
02/07/1926 El Pont de Vilomara 1
94
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 1
95
Herrera Jesús Herrera Alonso
05/02/1938 Gijón 1
96
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola
05/08/1932 Donostia/San Sebastián 1
97
Mauro Mauro Rodríguez Cuesta
15/01/1932 Vigo 1
98
Casamitjana David Casamitjana Cabestany
17/05/1932 Castellnou de Seana 1
99
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 1
100
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 1
101
Pahiño Manuel Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 1
102
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 1
103
Gordejuela Fermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 1
104
Coll Luis Coll Hortal
03/08/1937 Anglès 1
105
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 1
106
Olmedo Pablo Olmedo Garmendia
13/04/1929 Madrid 1
107
Rodri Francisco Rodríguez García
08/03/1934 Barcelona 1
108
Escudero Adrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 1
109
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 1
110
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 1
111
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 1
112
Marsal Ramón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 1
113
Buqué Enrique Buqué Rojals
24/11/1927 Barcelona 1
114
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 1
115
Cruellas Antonio Cruellas Vilá
03/06/1929 Terrassa 1
116
Casas José Casas Sansoli
06/11/1921 Sabadell 1
117
Arieta Eneko Arieta-Araunabeña Piedra
21/08/1933 Durango 1
118
Calpe Antonio Calpe Hernández
04/02/1940 Valencia 1
119
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 1
120
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 1
121
Chuzo Antonio González Álvarez
28/01/1940 Antequera 1
122
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
123
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 1
124
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
125
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 1
126
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 1
127
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 1
128
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
129
Tejada Ramón Tejada Acuña
03/10/1943 Córdoba 1
130
Zaldúa José Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941 Elizondo 1
131
Arnal Alberto Arnal Andrés
23/09/1939 Manises 1
132
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 1
133
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 1
134
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
135
Ansola Fernando Ansola San Martín
27/01/1940 Elgoibar 1
136
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
137
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
138
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 1
139
Estella Juan José Estella Salas
13/01/1956 Sant Feliu de Llobregat 1
140
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 1
141
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 1
142
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 1
143
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
144
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 1
145
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 1
146
García Hernández Francisco García Hernández
08/07/1954 Madrid 1
147
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
148
Miera Vicente Miera Campos
10/05/1940 Peñacastillo 1
149
Guillot Vicente Guillot Fabián
15/07/1941 Aldaia 1
150
Zaballa Pedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938 Castro Urdiales 1
151
Pepín José Cuéllar González
11/08/1939 Mérida 1
152
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 1
153
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 1
154
Camps Antonio Camps Bau
24/05/1938 Sant Joan de Vilatorrada 1
155
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 1
156
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 1
157
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 1
158
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 1
159
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 1
160
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 1
161
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
162
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 1
163
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934 Ugao-Miraballes 1
164
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 1
165
Pichi Alonso Àngel Alonso Herrera
17/12/1954 Benicarló 1
166
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 1
167
García Traid José Luis García Traid
06/04/1936 Zaragoza 1
168
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
169
Pineda Francisco Pineda García
31/01/1959 Málaga 1
170
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 1
171
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up