Ranking Jugats Consecutius Encaixant - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 6
2
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 4
3
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4
4
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 4
5
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 3
6
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 3
7
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 3
8
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 3
9
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 3
10
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 3
11
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 3
12
Pau López Pau López Sabata
13/12/1994 Girona 3
13
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 3
14
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 3
15
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 3
16
Joel Joel Robles Blázquez
17/06/1990 Leganés 2
17
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
18
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
19
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
20
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
21
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 2
22
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 2
23
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
24
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
25
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 2
26
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 2
27
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 2
28
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 2
29
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 2
30
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 2
31
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 2
32
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
33
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
34
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
35
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
36
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 2
37
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
38
Miño Rubén Miño Peralta
18/01/1989 Cornellà de Llobregat 2
39
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 2
40
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 2
41
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 2
42
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
43
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 2
44
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 2
45
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 2
46
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 2
47
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
48
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
49
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
50
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 1
51
Soriano Juan Soriano Oropesa
23/08/1997 Benacazón 1
52
Dani Mallo Daniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 1
53
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
54
Diego Diego Díaz Garrido
30/12/1968 Madrid 1
55
Diego Diego Díaz Garrido
30/12/1968 Madrid 1
56
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
57
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 1
58
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 1
59
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
60
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
61
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
62
Álvaro Álvaro Fernández Llorente
13/04/1998 Arnedo 1
63
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
64
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 1
65
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
66
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 1
67
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
68
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 1
69
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
70
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
71
Gorka Gorka López Ochando
07/01/1976 Santa Cruz de Tenerife 1
72
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 1
73
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
74
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
75
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 1
76
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
77
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
78
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
79
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 1
80
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
81
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 1
82
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
83
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
84
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
85
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
86
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
87
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
88
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
89
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 1
90
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
91
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 1
92
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
93
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
94
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 1
95
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
96
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
97
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 1
98
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
99
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
100
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
101
Whalley Óscar Alexander Whalley Guardado
29/03/1994 Zaragoza 1
102
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
103
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
104
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
105
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 1
106
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
107
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
108
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
109
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up