Jugadors de Guipúzcoa, Primera Divisió

544

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta 15/03/1973 Donostia/San Sebastián
15 353 48 2 5
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen 04/08/1964 Donostia/San Sebastián
16 179 2 1 0
Gajate Agustín Gajate Vidriales 23/03/1958 Donostia/San Sebastián
15 364 60 4 12
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano 13/01/1971 Getaria
1 32 6 0 0
Begiristain Aitor Begiristain Mújika 12/08/1964 Olaberria
15 453 22 0 90
Huegun Aitor Huegun Etxebarria 09/08/1972 Donostia/San Sebastián
2 4 0 0 0
López Rekarte Aitor López Rekarte 18/08/1975 Arrasate
11 326 67 5 4
Albístegi Alberto Albístegi Zamakola 24/09/1964 Eibar
11 199 45 2 9
Alejandro Alberto Alejandro Gutiérrez 24/10/1979 Zumarraga
2 6 0 0 0
Górriz Alberto Górriz Echarte 16/02/1958 Irun
15 461 50 1 14
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun
16 353 10 2 0
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino 13/10/1975 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Murillo Ander Murillo García 22/07/1983 Donostia/San Sebastián
8 132 34 1 1
Imaz Andoni Imaz Garmendia 05/09/1971 Donostia/San Sebastián
11 225 38 2 8
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil
12 406 59 1 33
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi 15/03/1969 Pasaia
1 1 0 0 0
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia 11/02/1981 Donostia/San Sebastián
16 432 100 9 158
Riesgo Asier Riesgo Unamuno 06/10/1983 Deba
13 185 12 3 0
Alkiza Bittor Alkiza Fernández 26/10/1970 Donostia/San Sebastián
14 417 76 3 19
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar 31/07/1973 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Estrada Daniel Estrada Aguirrezabalaga 03/01/1987 Zarautz
6 78 17 1 3
Txiki Daniel Rodríguez Pérez 27/03/1977 Donostia/San Sebastián
2 26 0 0 0
Asensio David Asensio López 31/05/1980 Usurbil
2 3 0 0 0
Billabona David Billabona Etxaleku 05/12/1969 Irun
15 221 24 0 13
David Ruiz David Ruiz Gómez 12/10/1974 Donostia/San Sebastián
1 3 0 0 0
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau 02/01/1971 Usurbil
4 8 1 0 0
Patxi Francisco Hernández Hernández 03/11/1967 Urnieta
4 2 0 0 0
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga 21/06/1980 Tolosa
4 82 8 2 7
Gorka Brit Gorka Brit Gallego 19/04/1978 Donostia/San Sebastián
3 48 5 1 4
Elustondo Gorka Elustondo Urkola 18/03/1987 Beasain
10 106 14 2 4
Gorka García Gorka García Zubikarai 08/02/1975 Antzuola
1 10 2 0 0
Larrea Gorka Larrea García 07/04/1984 Donostia/San Sebastián
4 22 2 0 0
Zubiaurre Iban Zubiaurre Urrutia 22/01/1983 Mendaro
7 16 1 0 0
Espadas Iban Espadas Zubizarreta 04/08/1978 Tolosa
2 7 0 0 0
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez 28/10/1981 Donostia/San Sebastián
2 1 0 0 0
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo 10/02/1979 Donostia/San Sebastián
12 276 19 1 33
Jáuregi Igor Jáuregi Iraola 29/04/1974 Tolosa
9 135 24 2 7
Iker Álvarez Iker Álvarez Braceras 11/05/1977 Donostia/San Sebastián
4 3 0 0 0
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe 16/08/1973 Donostia/San Sebastián
3 1 1 0 0
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti 24/02/1987 Usurbil
12 180 6 0 56
Imanol Imanol Alguacil Barrenetxea 04/07/1971 Orio
9 121 34 1 8
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña 27/03/1973 Bergara
7 175 10 2 0
Alaba Iñaki Álaba Trueba 14/11/1966 Donostia/San Sebastián
7 83 20 3 2
Iñaki Alonso Iñaki Alonso Ormazábal 10/05/1970 Lasarte-Oria
1 1 0 0 0
Descarga Iñaki Descarga Retegui 25/08/1976 Irun
3 61 12 1 2
Zabala Iñaki Zabala Goiburu 15/08/1970 Hernani
3 1 0 0 0
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero 15/05/1984 Donostia/San Sebastián
4 37 4 0 4
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi 08/11/1973 Donostia/San Sebastián
10 233 52 2 33
Iván Campo Iván Campo Ramos 21/02/1974 Donostia/San Sebastián
7 124 38 2 5
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre 13/12/1965 Usurbil
8 153 23 2 0
Garrido Javier Garrido Behobide 15/03/1985 Irun
5 104 17 0 1
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco 29/01/1975 Tolosa
1 1 0 0 0
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián
8 226 53 3 1
Yubero Javier Yubero Solanilla 21/01/1972 Irun
5 35 2 0 0
Hidalgo Jesús Hidalgo Bermejo 18/06/1962 Eibar
2 21 1 0 2
Uría Jokin Uria Lekuona 12/02/1965 Lezo
12 223 14 0 9
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga 03/07/1958 Azpeitia
14 460 39 1 15
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón 07/01/1964 Eibar
10 224 36 1 11
Pikabea José Antonio Pikabea Larrarte 26/09/1970 Donostia/San Sebastián
12 292 58 6 10
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga 05/05/1970 Irun
5 54 2 0 0
Berruet Iñaki Berruet Mitxelena 23/04/1973 Irun
5 81 13 2 0
Barkero José Javier Barkero Saludes 27/04/1979 Aretxabaleta
10 159 25 2 30
Agirre José Luis Agirre Beldarrain 14/09/1965 Donostia/San Sebastián
6 65 5 1 1
González José Luis González Vázquez 27/08/1964 Elgoibar
10 175 7 1 0
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia
8 162 34 2 4
Josema José María López Echevarria 16/01/1969 Donostia/San Sebastián
5 76 16 4 0
Zúñiga José Miguel Zúñiga Martiarena 21/08/1962 Donostia/San Sebastián
7 102 5 0 3
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden 24/03/1977 Orio
1 1 0 0 0
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar
16 452 65 1 89
Llorente Joseba Llorente Etxarri 24/11/1979 Hondarribia
10 179 36 4 50
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga 19/01/1979 Lazkao
4 71 17 2 2
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi 29/12/1983 Donostia/San Sebastián
3 2 0 0 0
Ugarte Juan Ugarte Aiestarán 07/11/1980 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Valencia Juan José Valencia de la Serna 18/09/1971 Donostia/San Sebastián
9 191 12 1 0
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez 03/05/1967 Pasaia
2 21 3 0 0
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz 16/01/1961 Donostia/San Sebastián
14 167 7 2 0
Irureta Jon Irureta Rey 24/12/1966 Azpeitia
1 7 1 0 0
Mujika Juan María Mujika Izaguirre 12/05/1963 Donostia/San Sebastián
7 146 8 0 12
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu
11 149 14 0 0
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta 04/11/1963 Mutriku
13 262 7 1 18
Luis Pérez Luis Pérez Pascual 09/02/1971 Donostia/San Sebastián
9 185 13 1 24
Dadíe Luis Fernando Dadíe Fernández 17/05/1966 Pasaia
8 91 14 0 1
López Rekarte Luis María López Rekarte 26/03/1962 Arrasate
11 300 38 3 7
Loinaz Mikel Loinaz Balda 28/03/1967 Andoain
7 48 4 0 12
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz 06/08/1964 Donostia/San Sebastián
14 439 68 7 7
Mikel Alonso Mikel Alonso Olano 17/05/1980 Tolosa
8 132 12 0 3
Antía Mikel Antía Mendiaraz 13/02/1973 Donostia/San Sebastián
7 121 20 2 2
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre 18/02/1979 Azpeitia
13 297 50 4 22
Arteta Mikel Arteta Amatriain 26/03/1982 Donostia/San Sebastián
1 15 2 0 1
Mikel González Mikel González de Martín Martínez 24/09/1985 Arrasate
10 181 46 4 3
Labaka Mikel Labaka Zurriarain 01/08/1980 Azpeitia
6 111 14 2 5
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea 09/09/1971 Legorreta
13 267 51 3 6
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui 16/01/1970 Donostia/San Sebastián
6 122 43 3 3
Oskitz Oskitz Estefanía Gil 12/10/1986 Pasaia
2 4 0 0 0
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez 27/11/1974 Pasaia
2 1 0 0 0
Mendiguren Ricardo Mendiguren Egaña 19/10/1968 Oñati
11 193 28 2 22
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril 14/04/1955 Donostia/San Sebastián
9 91 3 0 0
Santi Martín Santiago Martín Jiménez 27/03/1970 Donostia/San Sebastián
3 2 0 0 0
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos 19/03/1979 Irun
2 4 0 0 0
Arrotegi Txomin Arrotegi Vélez 17/02/1980 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Emery Unai Emery Etxegoien 03/11/1971 Hondarribia
1 5 0 0 1
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano 25/11/1981 Tolosa
11 272 89 1 13
Guruzeta Xabier Guruzeta Aizpún 15/03/1970 Eibar
5 59 16 0 1
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate 29/08/1983 Donostia/San Sebastián
12 376 37 1 52
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz 17/12/1972 Donostia/San Sebastián
2 10 1 0 0
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola 28/02/1973 Ibarra
1 22 5 1 0
Gurrutxaga Zuhaitz Gurrutxaga Loiola 23/11/1980 Elgoibar
5 34 8 1 0
Argote Estanislao Argote Salaberría 21/10/1956 Zarautz
13 332 12 1 63
Igoa Jon Igoa García 14/10/1966 Arrasate
3 20 2 0 2
Irazoki Enrique Irazoki Otxoteko 25/01/1969 Oiartzun
4 8 1 0 0
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto 16/12/1972 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Xabier Xabier Mancisidor Macazaga 24/05/1970 Pasaia
1 0 0 0 0
Arreitu Román Arreitunandia Aguirregomezkorta 26/10/1960 Mutriku
4 32 14 0 0
Iñaki José Ignacio Pérez de Arrilucea Tejedor 10/10/1959 Donostia/San Sebastián
5 132 22 0 3
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel 15/06/1961 Eskoriatza
3 73 8 1 3
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua 01/08/1968 Azpeitia
2 4 0 0 0
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri 26/06/1954 Donostia/San Sebastián
16 414 17 0 0
Martín Begiristain Martín Begiristain Arruti 13/06/1965 Tolosa
4 14 0 0 3
Zamora Jesús María Zamora Ansorena 01/01/1955 Donostia/San Sebastián
15 455 35 1 63
Cervantes Manuel Cervantes García 06/04/1957 Irun
8 114 4 0 0
Arano Marcelino Arano Zarranz 21/03/1956 Andoain
2 0 0 0 0
Sukia Luis Martín Sukia 18/09/1963 Legazpi
5 20 0 0 0
Urbieta Imanol Urbieta Illarramendi 10/02/1963 Zarautz
3 20 1 0 2
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión 05/08/1961 Legazpi
1 17 1 0 1
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa
10 273 28 2 42
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea 17/02/1952 Donostia/San Sebastián
18 307 16 1 0
Ibáñez Luis Ignacio Ibáñez Echeverría 12/06/1963 Donostia/San Sebastián
2 15 1 0 0
Aguinaga Jon Aginaga Bengoetxea 08/02/1970 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Barral Ibon Barral Lizarraga 26/08/1969 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Etxegoena Aitor Etxegoena Gorrotxategi 04/09/1969 Zarautz
1 1 0 0 0
Sagarzazu Javier Sagarzazu Unanue 11/12/1958 Azkoitia
5 117 5 0 0
Sevillano Enrique Sevillano Garmendia 17/07/1969 Errenteria
1 1 0 0 0
Núñez José María Núñez Urrezola 22/01/1952 Tolosa
13 197 18 0 2
Kike Enrique Peláez Garmendia 22/12/1962 Donostia/San Sebastián
1 13 1 0 1
Orbegozo Tomás Orbegozo Eguiguren 19/08/1959 Azpeitia
6 94 7 0 1
José Luis José Luis Martínez Alba 09/09/1967 Eibar
1 1 0 0 0
Lacalle José Manuel Lacalle Soage 30/04/1962 Pasaia
2 11 0 0 1
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain
16 469 10 0 0
Arruti José Arruti Alkain 01/06/1967 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Iñaki Calvo Iñaki Calvo Alós 24/10/1966 Andoain
1 1 0 0 0
Txintxurreta Iñaki Txintxurreta Perdiguero 29/08/1966 Pasaia
1 1 0 0 0
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi 31/07/1950 Arrasate
14 355 19 3 16
Olaizola Julio Antonio Olaizola Rodríguez 25/12/1950 Lasarte-Oria
10 250 19 1 2
Ponce José Ignacio Ponce Ormazabal 20/06/1967 Andoain
1 1 0 0 0
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga 09/04/1964 Elgoibar
1 1 0 0 0
Zudaire Germán Zudaire Ochoa 08/07/1967 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Urdaci Ángel María Urdaci Zubimendi 31/12/1955 Zumaia
2 28 1 0 0
Artola Pedro María Artola Urrutia 06/09/1948 Andoain
16 217 4 0 0
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre 27/08/1954 Azpeitia
4 10 0 0 0
Gisasola Agustín Gisasola Zabala 22/07/1952 Eibar
13 258 25 0 17
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao 24/07/1953 Oñati
9 220 24 2 43
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo 11/05/1948 Beasain
6 65 3 0 0
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga 28/01/1949 Zarautz
12 336 12 2 72
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga 28/05/1948 Hernani
11 160 0 0 0
Iriarte Salvador Iriarte Montejo 02/04/1952 Beasain
7 94 3 0 3
Gaztelu José Agustín Aranzábal Askasibar 23/07/1946 Bergara
14 253 14 2 28
Sol Juan Cruz Sol Oria 13/09/1947 Elgoibar
16 348 22 3 14
Otxotorena Pedro María Quemada Otxotorena 19/04/1956 Hernani
7 0 0 0 0
Susaeta Markel Susaeta Laskurain 14/12/1987 Eibar
12 379 51 3 38
Irazusta Joseba Irazusta Otaño 29/03/1972 Lasarte-Oria
1 0 0 0 0
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria
11 249 0 0 1
Díaz Raimundo Díaz Barrera 13/11/1945 Zumarraga
2 0 0 0 0
Marieta Julio Marieta Alkiza 17/09/1941 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Urzelai Jon Urzelai Inza 01/03/1977 Oñati
1 0 0 0 0
Saizar Gaizka Saizar Lekuona 22/07/1980 Oiartzun
1 4 0 0 0
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz
18 466 2 0 0
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun
13 344 11 0 70
Esnaola Juan María Esnaola Escudero 13/12/1954 Eibar
6 67 5 0 0
Gorospe Martín Gorospe Osinalde 19/06/1951 Donostia/San Sebastián
4 53 2 0 0
Navarro Miguel Navarro Juanicorena 09/12/1946 Errenteria
7 102 5 1 5
Lasa José María Lasa Ibarguren 03/03/1948 Andoain
10 287 18 5 38
Heras Luis Miguel Heras Burgos 22/04/1956 Zumarraga
3 11 0 0 1
Alcorta Ambrosio Alcorta Añorga 16/07/1949 Añorga
5 54 1 0 2
Amuchástegui Ibón Amuchástegui Múgica 30/01/1954 Eibar
6 31 0 0 0
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar
10 143 1 1 37
Choperena José Ramón Choperena Díaz de Mendívil 28/03/1953 Mutriku
4 27 1 0 0
Elkoro Francisco Javier Elkoro Gabilondo 04/02/1948 Aretxabaleta
7 41 2 0 1
Uranga José Antonio de la Hoz Uranga 08/01/1949 Getaria
6 76 4 1 0
Astarbe José María Astarbe Ubetagoyena 13/01/1955 Donostia/San Sebastián
2 16 1 0 0
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián
10 225 1 0 31
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola 03/04/1943 Donostia/San Sebastián
10 266 17 1 2
Lacasa Jesús María Lacasa Ayerbe 28/07/1947 Donostia/San Sebastián
3 21 0 0 2
De Diego Rafael de Diego Larrañaga 07/05/1944 Getaria
9 123 2 0 39
Amas Carmelo Amas Méndez 03/08/1943 Zumaia
10 204 6 1 31
Martínez José María Martínez Muguerza 13/11/1942 Pasaia
9 235 11 0 0
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain 17/03/1943 Mutriku
10 233 5 2 23
Markel Bergara Markel Bergara Larrañaga 05/05/1986 Elgoibar
12 169 44 2 7
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta 11/12/1984 Eibar
2 2 0 0 0
Galdós Javier Galdós Aliñeta 22/01/1950 Aretxabaleta
5 32 0 0 5
Lema José Luis Lema Sustaeta 23/08/1945 Mutriku
8 145 9 1 5
Ansola Fernando Ansola San Martín 27/01/1940 Elgoibar
16 323 0 0 130
Arzak José Antonio Arzak Iriondo 12/01/1943 Donostia/San Sebastián
8 164 1 0 24
Corcuera José Antonio Corcuera Oca 24/08/1948 Andoain
8 126 0 0 12
Oregui Ignacio Oregui Arriategui 02/06/1938 Bergara
10 133 0 0 0
Arrieta Agustín Arrieta Salazar 20/01/1946 Andoain
2 17 0 0 0
Chinchurreta Esteban Chinchurreta Ormazábal 30/05/1946 Zumarraga
4 10 0 0 0
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro 04/03/1951 Hernani
7 80 4 0 4
Alcorta José Francisco Alcorta Añorga 11/12/1943 Donostia/San Sebastián
2 11 1 0 0
Marcos Marcos Pérez Gabarain 03/06/1947 Tolosa
3 19 0 0 0
Olalde Pedro María Olalde Azkoitia 07/04/1942 Azkoitia
3 57 2 0 9
Araquistain José Araquistain Arrieta 04/03/1937 Azkoitia
18 215 0 0 0
Landa Jesús María Landa Berasategui 19/12/1944 Zarautz
5 64 0 0 15
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo 31/07/1939 Andoain
7 159 0 0 11
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar
7 111 1 1 2
Soroa José María Soroa Jáuregui 04/03/1950 Donostia/San Sebastián
5 38 0 0 1
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu 17/10/1942 Eibar
11 149 0 0 37
Aramburuzabala Pedro María Aramburuzabala Azcarraga 13/05/1945 Arrasate
2 2 0 0 0
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria
1 34 1 0 1
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren 23/05/1940 Irun
12 84 0 0 0
Lamata Miguel Ángel Lamata Bravo 11/05/1947 Beasain
6 25 1 0 2
Irizar Jesús María Irizar Pardiña 01/01/1947 Bergara
3 34 0 0 1
Arambarri Jesús María Arambarri Ochoa 20/04/1948 Arrasate
5 34 0 0 10
Sein Francisco Sein Irastorza 26/05/1946 Pasaia
3 36 1 0 1
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano 22/09/1945 Donostia/San Sebastián
5 48 0 0 0
Zamora Juan Manuel Zamora Etxabe 27/11/1942 Donostia/San Sebastián
7 4 0 0 0
Artola II José María Artola Urrutia 25/05/1944 Andoain
2 1 0 0 0
Santamaría José Antonio Santamaría Vaqueriza 16/03/1946 Donostia/San Sebastián
4 36 0 0 2
Ulacia José Luis Ulacia Idiaquez 16/10/1938 Mutriku
10 72 0 0 0
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide 09/02/1983 Tolosa
2 40 10 0 10
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal 19/02/1978 Oiartzun
2 2 0 0 0
Larrarte José Larrarte Belaustegui 01/11/1924 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani
16 243 0 0 66
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta
1 1 0 0 0
Segurola Ángel Segurola Olarreaga 09/03/1935 Errenteria
5 31 0 1 6
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain
10 207 0 0 15
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba
4 36 0 0 0
Yarza Enrique Yarza Soraluce 21/10/1930 Donostia/San Sebastián
13 221 0 0 0
Sagasta Juan Sagasta Eguidazu 27/01/1947 Arrasate
5 18 0 0 1
Cacho Juan Cacho Aramburu 11/12/1939 Beasain
4 55 0 0 6
Azcárate Miguel Azcárate Iceta 19/10/1938 Añorga
6 70 0 0 8
Lasa Juan Ignacio Lasa Araiztegui 30/12/1938 Legazpi
3 40 0 0 2
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui 10/03/1936 Elgoibar
9 145 0 2 0
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre 28/12/1934 Donostia/San Sebastián
10 167 0 0 0
Chapela Miguel María Aldalur Lasa 19/05/1941 Tolosa
4 31 0 0 12
Lizarralde José María Lizarralde Madina 05/02/1941 Legazpi
2 34 0 0 9
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui 16/12/1931 Mutriku
9 148 0 0 61
Iguaran Miguel Iguaran Arandia 03/09/1937 Azkoitia
7 170 0 0 7
Etxabe Salvador Etxabe Aristi 06/08/1941 Zarautz
3 14 0 0 2
Olano José Miguel Olano Alzúa 27/09/1937 Usurbil
4 41 0 0 14
Beitia Juan Benito Beitia Goenaga 10/11/1936 Zestoa
2 5 0 0 0
Gato Javier Gato Iñíguez 29/10/1935 Irun
1 14 0 0 0
Múgica Andrés Múgica Arregui 28/01/1940 Bergara
3 3 0 0 0
López Juan Antonio López García 09/06/1936 Irun
6 22 0 0 0
Beitia Ignacio Beitia Goenaga 02/02/1939 Zarautz
2 8 0 0 1
Aguirre Ángel de Tomás Aguirre 01/03/1933 Irun
7 74 0 0 4
López Díez Luis López Díez 29/05/1936 Arrasate
1 2 0 0 0
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría 02/01/1938 Aretxabaleta
1 4 0 0 0
Quintela Jesús María Quintela Zubizarreta 22/12/1940 Azkoitia
2 12 0 0 6
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola 26/10/1933 Donostia/San Sebastián
8 129 0 1 19
Ansola Antonio Ansola Arrieta 17/01/1931 Elgoibar
9 122 0 1 0
Peporro José Fernández Pérez 24/09/1929 Donostia/San Sebastián
12 149 0 1 6
Perea Genua José Luis Perea Genua 13/12/1934 Tolosa
1 1 0 0 0
Izeta Jorge Izeta Arrese 25/07/1938 Antzuola
2 21 0 0 2
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui 04/01/1931 Deba
8 78 0 0 0
Almandoz Santiago Almandoz Otegui 12/08/1938 Donostia/San Sebastián
2 10 0 0 1
Astigarraga Luis Fernando Astigarraga Iriondo 22/05/1939 Elgoibar
1 13 0 0 0
Echarri Ignacio Echarri Isasti 15/03/1932 Donostia/San Sebastián
9 148 0 1 6
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián
10 198 0 1 3
Gabiola José Gabiola Altuna 17/01/1936 Argoitia
6 27 0 0 0
Juanín Juan Antonio Rodríguez Duflos 10/01/1937 Donostia/San Sebastián
3 26 0 0 1
Maiztegui José Luis Maiztegui Inza 15/09/1939 Legazpi
1 10 0 0 0
Laguardia Pedro María Laguardia Álvarez de Eulate 27/06/1934 Donostia/San Sebastián
8 87 0 0 34
Alkiza Iñaki Alkiza Laskibar 31/07/1933 Herrera
6 68 0 1 9
Araquistain José Francisco Araquistain Aguirregabiria 15/05/1935 Eibar
3 24 0 0 5
Galardi José María Galardi Arzak 30/12/1931 Donostia/San Sebastián
10 163 0 1 7
Gallastegui José María Gallastegui Alustiza 25/03/1939 Zegama
3 41 0 0 15
Paz Ángel Paz Domínguez 01/04/1932 Pasaia
13 227 0 2 55
Chapela II Juan Ramón Aldalur Lasa 22/12/1948 Tolosa
3 19 0 0 5
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián
10 168 0 1 5
Arregui José Miguel Arregui Arancegui 27/03/1941 Tolosa
3 37 0 0 15
Iguaran Pedro María Iguaran Arandia 02/07/1940 Lasarte-Oria
4 26 0 0 0
Alfonso Alfonso Pérez Brisimiri 21/10/1940 Donostia/San Sebastián
4 60 0 1 3
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia
4 73 0 0 0
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar
4 56 0 0 14
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián
19 381 0 0 0
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes 14/09/1989 Irun
12 65 4 0 0
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti 29/02/1988 Zumarraga
10 217 34 2 1
Usandizaga Ignacio Usandizaga Aristegui 20/01/1947 Zizurkil
1 0 0 0 0
Iturricha José Luis Iturricha Cubillo 19/03/1944 Hernani
1 0 0 0 0
Arzamendi Diego Arzamendi Sáez de Ibarra 31/12/1948 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa
8 99 0 0 54
Reboredo Francisco Reboredo Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Eizmendi Eneko Eizmendi Blanco 10/06/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Alberto Alberto Albístegui Arizmendiarrieta 12/07/1933 Eibar
7 82 0 0 14
Amantegui Agustín Amantegui Echezarreta 21/04/1940 Irun
1 1 0 0 0
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso 13/12/1927 Hondarribia
12 225 0 0 0
Aznar Ramón Aznar Cámara 31/05/1933 Pasaia
5 28 0 0 6
Erro Santiago Erro Olarte 06/08/1937 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Lacalle José Antonio Lacalle Lerchundi 28/08/1937 Pasaia
6 49 0 0 4
Sarasqueta Adolfo Sarasqueta Maiztegui 11/10/1931 Eibar
8 115 0 0 30
Zaldua José Ignacio Zaldua Oyanguren 04/12/1936 Eskoriatza
1 3 0 0 0
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba
5 61 0 0 0
Carlos Carlos Larrañaga Garay 23/11/1930 Azkoitia
3 26 0 0 0
Aitor Aitor Muruamendiaraz Larrañaga 05/03/1935 Beasain
4 40 0 0 0
Igoa II Antonio Igoa Garciandía 28/06/1933 Añorga
4 36 0 1 5
Areopagita Carlos Areopagita Irisarri 23/02/1934 Irun
2 10 0 0 1
Echaniz Miguel Echaniz Ulacia 12/01/1934 Azkoitia
4 62 0 1 17
Echeandia Vicente Echeandía Arregui 12/10/1931 Aretxabaleta
4 58 0 0 21
Kaiku José Antonio Guisasola Yarzá 07/02/1931 Eibar
3 40 0 0 1
Suárez Ricardo Suárez Echeverría 21/04/1923 Elgoibar
8 179 0 0 0
Piquín José Luis Piquín Irastorza 22/06/1928 Donostia/San Sebastián
11 153 0 0 19
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate
4 59 0 0 31
Estenaga José Luis Estenaga Ruiz de Ubago 22/07/1931 Donostia/San Sebastián
7 72 0 0 1
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar 21/04/1927 Errenteria
8 135 0 0 26
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia
5 27 0 0 0
Querejeta Elías Querejeta Gárate 27/10/1934 Hernani
5 36 0 0 5
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun
9 144 0 1 39
Sorarrain Juan José Sorarrain Zugasti 25/04/1928 Donostia/San Sebastián
3 16 0 0 0
Huércanos Joaquín Huércanos Álvarez 01/05/1934 Donostia/San Sebastián
4 8 0 0 2
Erdocia Francisco Javier Erdocia Landa 25/11/1935 Donostia/San Sebastián
2 20 0 0 3
Primi Primitivo Ruiz Díez 13/12/1928 Beasain
2 46 0 0 10
Sebitas Manuel San Sebastián Anza 30/04/1922 Irun
2 9 0 0 0
Gallo Juan Gallo Rolanía 16/02/1931 Irun
4 34 0 0 0
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
1 6 0 0 0
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo 18/02/1927 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 0
Igoa Silvestre Igoa Garciandía 05/09/1920 Añorga
15 283 0 0 142
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia
9 180 0 0 0
Arsuaga Pedro María Arsuaga Eguizábal 19/10/1927 Tolosa
9 90 0 0 27
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun
8 171 0 2 39
Epi Epifanio Fernández Berridi 23/04/1919 Donostia/San Sebastián
15 334 0 0 124
Esnaola Vicente Esnaola Odriozola 01/04/1934 Donostia/San Sebastián
3 3 0 0 0
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza 20/01/1920 Donostia/San Sebastián
11 212 0 1 41
Zubeldia José Ignacio Zubeldía Zaldúa 12/01/1925 Donostia/San Sebastián
6 65 0 0 15
Hériz Luis Hériz Tellería 05/08/1927 Arrasate
4 26 0 0 2
Pérez Vicente Pérez Lesta 22/01/1928 Ordizia
3 2 0 0 0
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba
2 8 0 0 0
Castivia José María Castivia Franco 06/05/1926 Donostia/San Sebastián
7 60 0 0 20
Irureta Francisco Iruretagoyena Cleré 22/09/1923 Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 1
Bernal Mariano Bernal Arnal 24/04/1929 Donostia/San Sebastián
4 40 0 0 0
Narro Jesús Narro Sancho 04/01/1922 Tolosa
9 149 0 1 19
Marculeta José María Marculeta Barbería 27/02/1920 Donostia/San Sebastián
6 97 0 0 1
Uncilla Manuel Uncilla Ondarre 15/10/1926 Elgoibar
3 17 0 0 4
Gamborena Francisco Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun
4 64 0 0 2
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia
1 6 0 0 0
Patri Patricio Eguidazu Altuna 08/11/1919 Arrasate
6 86 0 0 0
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia
3 57 0 0 30
Lasquivar José María Lasquivar Tettamanzy 12/04/1929 Tolosa
2 7 0 0 2
Aramberri Anselmo Aramberri Epelde 20/10/1921 Deba
4 69 0 0 2
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun
10 181 0 3 50
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui 06/04/1917 Errenteria
4 77 0 0 25
Giménez Enrique Giménez Sanjosé 11/03/1926 Beasain
1 14 0 0 1
Bertol Roberto Bertol Garrastazu 02/12/1917 Lizartza
11 187 0 2 0
Arguiñano Víctor Arguiñano Yabar 15/06/1923 Beasain
2 4 0 0 1
Estomba José María Estomba Otondo 01/01/1925 Irun
2 3 0 0 0
Calleja Daniel Calleja Gomendio 24/01/1922 Tolosa
1 6 0 0 0
Lángara Isidro Lángara Galarraga 25/05/1912 Pasaia
5 90 0 0 104
Campos Anselmo Campos Garrastazu 05/08/1922 Getaria
1 12 0 0 0
Ortiz José Ramón Ortiz Salaberria 10/04/1923 Hondarribia
1 11 0 0 3
Arruti Ignacio María Arruti Elizondo 01/07/1924 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Deva Esteban Arrizabalo Echevarria 03/08/1910 Deba
11 188 0 1 3
Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián
8 133 0 0 2
Querejeta José María Querejeta Alberro 17/05/1919 Donostia/San Sebastián
6 80 0 0 0
Terán II Mariano Terán Escribano 20/01/1922 Donostia/San Sebastián
4 32 0 0 1
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi 15/03/1913 Eibar
9 162 0 0 12
Alday Enrique Alday Rodríguez 16/07/1925 Pasaia
1 3 0 0 0
Berridi Luis Fernández Berridi Lecuona 01/11/1918 Donostia/San Sebastián
4 43 0 0 0
Pío Pío Echeverria Olaciregui 09/04/1924 Errenteria
2 17 0 0 1
Marín Luis Marín Sabater 04/09/1906 Ordizia
10 171 0 0 67
Berridi Fernando Fernández Berridi Lecuona 05/11/1916 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Chipia Tomás Aguirre Echeveste 04/02/1914 Donostia/San Sebastián
2 21 0 0 7
Alday Manuel Alday Marticorena 05/09/1917 Donostia/San Sebastián
5 79 0 0 66
Arbiza Marcial Arbiza Arruti 08/07/1914 Urnieta
4 26 0 0 18
Gabilondo Jesús Gabilondo Aguirre 30/06/1916 Elgoibar
1 11 0 0 0
Iglesias Luis Iglesias Cipitria 03/04/1918 Tolosa
2 14 0 0 2
Izaga José María Izaga Guereta 08/09/1916 Deba
2 31 0 0 0
Lizasoain Joaquín Lizasoaín Gortázar 16/08/1919 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 1
Mancisidor Jaime Mancisidor Lasa 07/04/1910 Irun
5 74 0 0 0
Santi Santiago Arbaizagoitia Ugalde 27/07/1918 Donostia/San Sebastián
1 24 0 0 0
Telleria Marcelino Telleria Odriozola 16/06/1918 Azkoitia
1 19 0 0 0
Terán Fernando Terán Escribano 15/08/1915 Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 13
Urre Luis María Urreiztieta Paillolé 24/07/1924 Errenteria
1 5 0 0 1
Unamuno Vicente Unamuno Ibarzabal 08/07/1917 Bergara
3 11 0 0 4
Gárate Benito Gárate Tolosa
2 4 0 0 1
Uria Severiano Uria Cano 09/03/1912 Lasarte-Oria
2 22 0 0 6
Pérez Benito Manuel Pérez Jáuregui 08/02/1912 Zaldibia
8 125 0 1 0
Arana José Arana Goróstegui 27/04/1911 Deba
5 72 0 0 0
Unamuno Victorio Unamuno Ibarzabal 21/05/1909 Bergara
11 141 0 0 99
Azpiazu Antonio Azpiazu San Martín 31/10/1917 Elgoibar
1 4 0 0 1
Chechu José Antonio Sánchez Pascual de la Llana 30/11/1915 Irun
2 9 0 0 0
Eguia Tomás Eguia Eguíbar 06/01/1911 Donostia/San Sebastián
1 17 0 0 0
Garbizu Luis Garbizu Portugal 18/02/1922 Pasaia
1 6 0 0 2
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe 22/04/1918 Zaldibia
4 30 0 0 0
Novoa Alfredo Novoa Barandiarán 11/11/1920 Irun
1 1 0 0 0
Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz 26/03/1909 Donostia/San Sebastián
6 92 0 0 50
Roberto Roberto Echevarría Arruti 06/05/1908 Eibar
10 120 0 0 7
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi 09/12/1921 Hondarribia
3 22 0 0 0
Simón Simón Lizarazu Lecuona 05/04/1921 Errenteria
1 20 0 1 0
Chillida Eduardo Chillida Juantegui 10/01/1924 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Vergara Sabino Vergara Urrestarazu 1923 Pasaia
1 0 0 0 0
Eizaguirre Santos Eizaguirre Ostolaza 02/08/1913 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Arrieta José Arrieta Errazquin 18/07/1916 Zarautz
1 1 0 0 0
Lecuona Ramón Lecuona Bordegaray 16/03/1913 Hondarribia
4 51 0 0 0
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun
1 12 0 0 2
Marculeta Martín Marculeta Barbería 24/09/1907 Donostia/San Sebastián
8 147 0 1 4
Urquiola José Manuel Urquiola Gaztañaga 18/04/1912 Tolosa
1 1 0 0 0
Muguerza José Muguerza Anitúa 15/09/1911 Eibar
8 129 0 0 0
Castillo José Luis Rodríguez del Castillo 09/12/1910 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Insausti Ramón Insausti Zubeldía 31/01/1910 Tolosa
5 70 0 0 17
Tell Julián Tell Pérez Hondarribia
2 7 0 0 0
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna 30/06/1912 Errenteria
6 70 0 0 1
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga 04/08/1904 Eibar
6 77 0 0 0
Eugenio Eugenio Hilario Calvo 06/05/1909 Tolosa
6 74 0 0 20
Regueiro Luis Regueiro Pagola 01/07/1908 Irun
8 145 0 0 90
Regueiro Pedro Regueiro Pagola 19/12/1909 Irun
7 116 0 0 1
Epelde José Rodríguez Epelde 25/05/1907 Deba
2 27 0 0 0
Torregaray Benito Torregaray Múgica 21/03/1908 Donostia/San Sebastián
5 47 0 0 0
Irureta Pedro Irureta Echániz 18/06/1912 Azkoitia
2 24 0 0 9
Iriondo Francisco Iriondo Orozco 04/10/1911 Eibar
4 55 0 0 50
Arteche José María Arteche Aldanondo 19/03/1912 Tolosa
3 26 0 0 19
Amadeo Amadeo Labarta Rey 31/05/1905 Pasaia
7 114 0 0 4
Amunárriz Francisco Amunárriz 1910 Hondarribia
2 28 0 0 3
Arana Nemesio Arana Machaín 18/12/1908 Ordizia
5 81 0 0 0
Artola Juan Cruz Artola Zalacain 22/02/1916 Andoain
1 9 0 0 0
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde 29/09/1910 Pasaia
6 95 0 0 7
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal 06/12/1904 Elgoibar
5 76 0 0 0
Ortega Ángel Ortega Salguero 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
2 36 0 0 6
Rojo Félix Salvador González Rojo 23/06/1913 Errenteria
2 17 0 0 0
Trecu José Trecu Echaburu 05/05/1914 Donostia/San Sebastián
1 3 0 0 0
Unzueta Miguel Unzueta Viña 28/03/1915 Errenteria
1 1 0 0 1
Ayuela Victoriano Ayuela 22/08/1912 Elgoibar
1 2 0 0 0
Aguirre José Antonio Aguirregomezcorta Galdós 24/04/1941 Mutriku
1 9 0 0 0
Rauleaga José María Rauleaga Azpeitia 12/10/1956 Zarautz
1 0 0 0 0
Inciarte Juan Manuel de Inciarte Erauzquin 23/01/1911 Errenteria
1 6 0 0 0
Chivero Mariano Prado Polo 04/02/1914 Tolosa
4 34 0 0 14
Parrondo Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Tolete Donostia/San Sebastián
2 35 0 0 11
Urtizberea Santiago Urtizberea Oñatibia 25/07/1909 Irun
6 71 0 0 70
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena 13/04/1906 Tolosa
3 50 0 0 0
Luzuriaga Ángel Luzuriaga Presa 15/09/1911 Ordizia
1 2 0 0 0
Urretavizcaya Cándido Urretavizcaya Urruzola 14/01/1909 Tolosa
3 28 0 0 3
Zulaica Antonio Zulaica Basurto 1910 Irun
1 4 0 0 0
Vela Constantino Vela de la Fuente 23/06/1909 Irun
1 1 0 0 0
Olaso Luis Olaso Anabitarte 15/08/1900 Billabona
5 57 0 0 9
Ayestaran II Antonio Ayestaran Elizalde 13/10/1911 Pasaia
1 2 0 0 0
Juaristi Eduardo Juaristi Echeveste 29/01/1911 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Kiriki Luis Iruretagoyena Ayestarán 21/06/1907 Zarautz
3 31 0 0 13
Garay Mariano Garay Artabe 25/01/1901 Pasaia
1 6 0 0 0
Triana Ramón Triana Arroyo 28/06/1902 Hondarribia
4 20 0 0 8
Larrañaga Justo Larrañaga Aldazábal Eibar
1 1 0 0 0
Azpeitia Beasain
1 2 0 0 0
Bienzobas Custodio Bienzobas Ocariz 28/11/1906 Donostia/San Sebastián
2 20 0 0 4
Garmendia Emiliano Garmendia Lecuona 08/08/1905 Errenteria
4 67 0 0 22
Alza Manuel Alza Zamora 27/07/1906 Irun
4 58 0 0 3
Echezarreta Ignacio Echezarreta Camino 09/04/1894 Irun
2 14 0 0 3
Emery Antonio Emery Arocena 26/07/1905 Hondarribia
4 66 0 0 0
Goyenechea Leandro Goyenechea Artia 13/03/1903 Irun
1 7 0 0 0
Maya Anastasio Maya Olaiz Irun
4 45 0 0 0
Azcona Luis Sánchez Azcona 19/12/1912 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 2
Sagarzazu Manuel Sagarzazu Martínez 15/10/1903 Hondarribia
3 34 0 0 7
Sotés Jesús Sotés Mateo 10/05/1903 Donostia/San Sebastián
2 27 0 0 0
Ecenarro Bonifacio Ecenarro Anza 21/01/1909 Donostia/San Sebastián
2 2 0 0 0
Elzo Francisco Elzo Urrestarazu 24/10/1908 Beasain
2 5 0 0 0
Mariscal Ángel Mariscal Beuba 11/08/1904 Donostia/San Sebastián
3 47 0 0 9
Oyaneder Narciso Oyaneder Urmeneta 26/11/1908 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Aizarna Joaquín Aizarana Alzíbar Zumaia
1 1 0 0 0
Carrasco Antonio Carrasco Olasagasti 09/05/1902 Donostia/San Sebastián
3 3 0 0 1
Errandonea José Errandonea Elizalde 22/11/1910 Irun
2 10 0 0 1
Oyanguren Francisco Oyanguren Artola 30/05/1912 Irun
2 1 0 0 0
Olaso Alfonso Olaso Anabitarte 14/02/1904 Billabona
2 21 0 0 0
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 0
Belauste José María Aramburu Mujica 21/01/1909 Zumarraga
2 8 0 0 5
Orcolaga Ramón Orcolaga Mendiluce 23/10/1909 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 0
Trino Trino Arizcorreta Sein 07/10/1902 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 2
Yurrita Mariano Yurrita Llorente 11/05/1904 Alza
2 34 0 0 6
Zaldua Domingo Zaldúa Anabitarte 10/07/1903 Donostia/San Sebastián
1 15 0 0 0
Zubiría Fernando López de Zubiría Echeverría 05/02/1906 Hernani
1 1 0 0 0
Anza José Manuel Anza Errazquin 06/05/1909 Errenteria
1 11 0 0 0
Berges Ignacio Berges Oliden 27/12/1899 Irun
2 16 0 0 0
Errandonea Francisco Errandonea Elizalde 05/06/1909 Irun
1 2 0 0 0
Urtizberea II Claudio Urtizberea Oñatibia 08/04/1911 Irun
1 2 0 0 0
Poli Policarpo Pérez González 08/06/1906 Donostia/San Sebastián
1 16 0 0 0
Urcelay Francisco Urcelay Zarautz
1 1 0 0 0
Zabala Pedro María Zabala Arrondo 1906 Irun
1 2 0 0 1
Cauqual Luis Cauqual Uribe 22/03/1908 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Galdós Tomás Galdós Uzcanga 10/04/1903 Donostia/San Sebastián
1 18 0 0 0
Altuna José Altuna Echegoyen 26/12/1910 Hondarribia
1 15 0 0 0
Echeveste José Echeveste Galfarsoro 19/03/1899 Irun
2 8 0 0 3
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz
1 0 0 0 0
Yuri Yuri Berchiche Izeta 10/02/1990 Zarautz
6 116 36 1 5
Illarramendi Asier Illarramendi Andonegi 08/03/1990 Mutriku
10 241 67 2 12
Arana II Luis María Arana Bidegain 09/05/1949 Errenteria
1 0 0 0 0
Goicoechea Miguel Ángel Goicoechea Balerdi 14/11/1949 Andoain
2 0 0 0 0
Gallastegui Pablo Gallastegui Unamuno 29/03/1946 Bergara
1 0 0 0 0
Ruiz de Galarreta Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria 06/08/1993 Eibar
2 3 0 0 0
Errandonea Gabriel Errandonea Elizalde Irun
1 0 0 0 0
Seguín Aitor Seguín Cid 27/02/1995 Eibar
1 0 0 0 0
Esnaola José Manuel Esnaola Irusta 17/11/1944 Elgoibar
1 0 0 0 0
Ucín José Ucín Juaristi 13/09/1942 Azkoitia
1 0 0 0 0
Baqué José Antonio Baqué Atorrasagasti 20/08/1945 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Michelena Victoriano Michelena Berzosa 18/08/1939 Irun
1 0 0 0 0
Sebitas Jesús Urquía Astola 26/10/1931 Aretxabaleta
2 1 0 0 0
Amantegui José María Amantegui Echezarreta 04/03/1942 Irun
2 0 0 0 0
Félix Félix Arrizabalaga Embeita 20/11/1935 Eibar
1 0 0 0 0
Gastesi Martín Gastesi Vesga 1939 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel 14/04/1935 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo 24/11/1934 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Bardají Tomás Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
2 0 0 0 0
Berecibar Fidel Berecibar Altube 24/04/1932 Arrasate
1 0 0 0 0
Aguirre Francisco Aguirre González de Mendívil 1936 Aretxabaleta
1 0 0 0 0
Arriola José Cruz Arriola Albizu 14/09/1929 Elgoibar
1 0 0 0 0
Odriozola Pedro Odriozola Odriozola 21/01/1929 Azpeitia
2 0 0 0 0
Uncilla Carlos Uncilla Ondarre 02/11/1928 Elgoibar
1 0 0 0 0
Arrizabalaga José Manuel Arrizabalaga Inchausti 04/07/1925 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Santos Santos Falcón García 01/11/1928 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Jáuregui Juan Jáuregui Ayastuy 24/06/1928 Tolosa
1 0 0 0 0
Julen López Julen López Salas 20/07/1995 Eibar
3 0 0 0 0
Guruzeta Gorka Guruzeta Rodríguez 12/09/1996 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Guridi Jon Guridi Aldalur 28/02/1995 Azpeitia
2 5 0 0 0
Merquelanz Martín Merquelanz Castellanos 12/06/1995 Irun
1 1 0 0 0
Oyarzabal Mikel Oyarzabal Ugarte 21/04/1997 Eibar
5 135 7 0 34
Sangalli Luca Sangalli Fuentes 10/02/1995 Donostia/San Sebastián
2 19 0 0 1
Zubeldia Igor Zubeldia Elorza 30/03/1997 Azkoitia
5 66 11 1 1
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro 04/12/1996 Ordizia
2 0 0 0 0
Arambarri Aritz Arambarri Murua 31/01/1998 Azkoitia
1 0 0 0 0
Nolaskoain Peru Nolaskoain Esnal 25/10/1998 Zumaia
2 8 2 1 2
Gorosabel Andoni Gorosabel Espinosa 04/08/1996 Arrasate
3 9 0 0 0
Alex Sola Alex Sola López-Ocaña 09/06/1999 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Zubimendi Martín Zubimendi Ibáñez 02/02/1999 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Azkue Julen Azkue Unzueta 21/09/1995 Zarautz
1 0 0 0 0
Barrenetxea Ander Barrenetxea Muguruza 27/12/2001 Donostia/San Sebastián
2 10 0 0 1
Guillamón Hugo Guillamón Sanmartín 31/01/2000 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Sarriegi Imanol Sarriegi Isasa 27/04/1995 Donostia/San Sebastián
2 3 1 0 0
Aritz Mújika Aritz Mújika López 13/11/1981 Pasaia
1 0 0 0 0
Martins Mikel Martins Das Neves 28/05/1983 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Borda Aritz Borda Etxezarreta 03/01/1985 Lasarte-Oria
1 0 0 0 0
Kijera Gorka Kijera Salaberria 26/05/1986 Hernani
1 0 0 0 0
Saizar Mikel Saizar Soroa 18/01/1983 Ibarra
3 6 0 0 0
Larreategi Jon Larreategi Arana 16/08/1984 Eibar
1 0 0 0 0
Errasti Ion Errasti Zabaleta 06/06/1988 Eibar
2 25 3 0 0
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde 30/04/1986 Usurbil
1 0 0 0 0
Gaztañaga Jon Gaztañaga Arrospide 28/06/1991 Andoain
3 8 3 0 0
Zaldúa Joseba Zaldúa Bengoetxea 24/06/1992 Donostia/San Sebastián
7 119 32 2 2
Aitor Aitor Fernández Abarisketa 03/05/1991 Arrasate
6 19 0 0 0
Hernández Iker Hernández Ezkerro 08/04/1994 Urnieta
1 1 0 0 0
Kodro Kenan Kodro Kodro 19/08/1993 Donostia/San Sebastián
3 39 4 0 8
Sangalli Marco Sangalli Fuentes 07/02/1992 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Oyarzun Alain Oyarzun Aguilar 27/09/1993 Irun
3 0 0 0 0
Bardají Ander Bardají Maiza 03/05/1995 Lasarte-Oria
3 0 0 0 0
Capilla Eneko Capilla González 13/06/1995 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Unai López Unai López Cabrera 30/10/1995 Donostia/San Sebastián
4 51 5 0 2
Elustondo Aritz Elustondo Irribarria 28/03/1994 Donostia/San Sebastián
6 90 16 1 6
Odriozola Álvaro Odriozola Arzallus 14/12/1995 Donostia/San Sebastián
5 65 6 1 0
Dani García Daniel Garcia Carrillo 24/05/1990 Zumarraga
6 169 62 2 2
Llorca Pablo Llorca Wangeneberg 27/07/1981 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0