Jugadors de la província Guipúzcoa, Primera, Segona i Segona B

1376

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta 15/03/1973 Donostia/San Sebastián
16 533 66 2 33
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen 04/08/1964 Donostia/San Sebastián
18 299 4 1 0
Gajate Agustín Gajate Vidriales 23/03/1958 Donostia/San Sebastián
15 364 60 4 12
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano 13/01/1971 Getaria
11 418 82 3 13
Begiristain Aitor Begiristain Mújika 12/08/1964 Olaberria
15 471 22 0 94
Huegun Aitor Huegun Etxebarria 09/08/1972 Donostia/San Sebastián
18 839 162 23 244
López Rekarte Aitor López Rekarte 18/08/1975 Arrasate
16 533 102 11 8
Albístegi Alberto Albístegi Zamakola 24/09/1964 Eibar
17 574 101 7 27
Alejandro Alberto Alejandro Gutiérrez 24/10/1979 Zumarraga
8 336 22 0 80
Górriz Alberto Górriz Echarte 16/02/1958 Irun
15 461 50 1 14
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun
18 485 19 2 0
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino 13/10/1975 Donostia/San Sebastián
9 394 21 0 68
Murillo Ander Murillo García 22/07/1983 Donostia/San Sebastián
10 220 61 4 1
Imaz Andoni Imaz Garmendia 05/09/1971 Donostia/San Sebastián
12 287 46 2 8
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil
14 556 73 1 65
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi 15/03/1969 Pasaia
17 869 256 28 96
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia 11/02/1981 Donostia/San Sebastián
21 791 189 18 264
Riesgo Asier Riesgo Unamuno 06/10/1983 Deba
21 383 22 5 0
Alkiza Bittor Alkiza Fernández 26/10/1970 Donostia/San Sebastián
16 537 76 3 39
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar 31/07/1973 Donostia/San Sebastián
9 305 39 5 0
Estrada Daniel Estrada Aguirrezabalaga 03/01/1987 Zarautz
16 568 106 2 54
Txiki Daniel Rodríguez Pérez 27/03/1977 Donostia/San Sebastián
13 647 27 0 74
Asensio David Asensio López 31/05/1980 Usurbil
9 419 76 5 80
Billabona David Billabona Etxaleku 05/12/1969 Irun
15 281 28 0 19
David Ruiz David Ruiz Gómez 12/10/1974 Donostia/San Sebastián
13 525 92 6 22
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau 02/01/1971 Usurbil
13 428 66 4 8
Patxi Francisco Hernández Hernández 03/11/1967 Urnieta
9 214 4 2 0
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga 21/06/1980 Tolosa
9 283 42 4 28
Gorka Brit Gorka Brit Gallego 19/04/1978 Donostia/San Sebastián
14 539 87 6 155
Elustondo Gorka Elustondo Urkola 18/03/1987 Beasain
14 300 45 4 20
Gorka García Gorka García Zubikarai 08/02/1975 Antzuola
13 504 76 0 10
Larrea Gorka Larrea García 07/04/1984 Donostia/San Sebastián
10 265 61 1 22
Zubiaurre Iban Zubiaurre Urrutia 22/01/1983 Mendaro
12 175 31 4 9
Espadas Iban Espadas Zubizarreta 04/08/1978 Tolosa
19 824 101 4 194
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez 28/10/1981 Donostia/San Sebastián
9 421 104 16 12
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo 10/02/1979 Donostia/San Sebastián
12 276 19 1 32
Jáuregi Igor Jáuregi Iraola 29/04/1974 Tolosa
11 221 48 4 10
Iker Álvarez Iker Álvarez Braceras 11/05/1977 Donostia/San Sebastián
8 157 12 0 0
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe 16/08/1973 Donostia/San Sebastián
8 171 72 5 2
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti 24/02/1987 Usurbil
15 470 36 2 138
Imanol Imanol Alguacil Barrenetxea 04/07/1971 Orio
14 330 86 4 12
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña 27/03/1973 Bergara
11 306 18 3 0
Alaba Iñaki Álaba Trueba 14/11/1966 Donostia/San Sebastián
10 308 76 9 14
Iñaki Alonso Iñaki Alonso Ormazábal 10/05/1970 Lasarte-Oria
5 225 2 0 10
Descarga Iñaki Descarga Retegui 25/08/1976 Irun
16 568 160 11 18
Zabala Iñaki Zabala Goiburu 15/08/1970 Hernani
7 343 76 4 14
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero 15/05/1984 Donostia/San Sebastián
11 352 28 4 123
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi 08/11/1973 Donostia/San Sebastián
12 423 99 4 92
Iván Campo Iván Campo Ramos 21/02/1974 Donostia/San Sebastián
10 273 77 7 13
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre 13/12/1965 Usurbil
12 519 101 7 2
Garrido Javier Garrido Behobide 15/03/1985 Irun
7 250 39 2 1
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco 29/01/1975 Tolosa
16 598 48 2 0
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián
13 394 88 7 1
Yubero Javier Yubero Solanilla 21/01/1972 Irun
14 282 28 2 0
Hidalgo Jesús Hidalgo Bermejo 18/06/1962 Eibar
7 169 6 0 29
Uría Jokin Uria Lekuona 12/02/1965 Lezo
15 412 27 0 17
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga 03/07/1958 Azpeitia
15 460 39 1 15
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón 07/01/1964 Eibar
15 476 69 3 32
Pikabea José Antonio Pikabea Larrarte 26/09/1970 Donostia/San Sebastián
15 468 78 8 18
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga 05/05/1970 Irun
14 258 6 2 0
Berruet Iñaki Berruet Mitxelena 23/04/1973 Irun
16 590 152 23 23
Barkero José Javier Barkero Saludes 27/04/1979 Aretxabaleta
17 456 58 3 81
Agirre José Luis Agirre Beldarrain 14/09/1965 Donostia/San Sebastián
10 221 26 5 9
González José Luis González Vázquez 27/08/1964 Elgoibar
20 567 25 5 0
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia
13 358 61 4 9
Josema José María López Echevarria 16/01/1969 Donostia/San Sebastián
11 325 74 6 11
Zúñiga José Miguel Zúñiga Martiarena 21/08/1962 Donostia/San Sebastián
13 358 52 2 15
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden 24/03/1977 Orio
15 855 276 12 32
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar
17 510 67 1 107
Llorente Joseba Llorente Etxarri 24/11/1979 Hondarribia
14 341 73 8 109
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga 19/01/1979 Lazkao
9 405 139 14 11
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi 29/12/1983 Donostia/San Sebastián
15 796 162 10 120
Ugarte Juan Ugarte Aiestarán 07/11/1980 Donostia/San Sebastián
3 154 26 0 44
Valencia Juan José Valencia de la Serna 18/09/1971 Donostia/San Sebastián
15 378 18 3 0
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez 03/05/1967 Pasaia
15 677 148 11 38
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz 16/01/1961 Donostia/San Sebastián
19 243 12 2 0
Irureta Jon Irureta Rey 24/12/1966 Azpeitia
11 198 41 3 14
Mujika Juan María Mujika Izaguirre 12/05/1963 Donostia/San Sebastián
12 425 46 0 63
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu
19 317 28 0 0
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta 04/11/1963 Mutriku
19 544 23 1 79
Luis Pérez Luis Pérez Pascual 09/02/1971 Donostia/San Sebastián
12 314 19 1 46
Dadíe Luis Fernando Dadíe Fernández 17/05/1966 Pasaia
13 223 23 1 2
López Rekarte Luis María López Rekarte 26/03/1962 Arrasate
18 488 73 7 24
Loinaz Mikel Loinaz Balda 28/03/1967 Andoain
12 280 36 0 46
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz 06/08/1964 Donostia/San Sebastián
15 521 74 9 25
Mikel Alonso Mikel Alonso Olano 17/05/1980 Tolosa
14 478 61 2 25
Antía Mikel Antía Mendiaraz 13/02/1973 Donostia/San Sebastián
13 383 92 9 8
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre 18/02/1979 Azpeitia
16 472 91 5 35
Arteta Mikel Arteta Amatriain 26/03/1982 Donostia/San Sebastián
3 99 28 4 7
Mikel González Mikel González de Martín Martínez 24/09/1985 Arrasate
14 410 101 7 5
Labaka Mikel Labaka Zurriarain 01/08/1980 Azpeitia
12 366 48 7 17
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea 09/09/1971 Legorreta
16 369 74 4 12
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui 16/01/1970 Donostia/San Sebastián
19 695 188 13 28
Oskitz Oskitz Estefanía Gil 12/10/1986 Pasaia
8 277 16 0 32
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez 27/11/1974 Pasaia
11 339 18 2 0
Mendiguren Ricardo Mendiguren Egaña 19/10/1968 Oñati
13 233 32 2 29
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril 14/04/1955 Donostia/San Sebastián
14 225 7 0 0
Santi Martín Santiago Martín Jiménez 27/03/1970 Donostia/San Sebastián
5 154 34 6 2
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos 19/03/1979 Irun
12 547 77 2 145
Arrotegi Txomin Arrotegi Vélez 17/02/1980 Donostia/San Sebastián
9 343 112 6 10
Emery Unai Emery Echegoyen 03/11/1971 Hondarribia
15 458 58 1 26
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano 25/11/1981 Tolosa
11 286 92 1 13
Guruzeta Xabier Guruzeta Aizpún 15/03/1970 Eibar
12 361 105 5 17
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate 29/08/1983 Donostia/San Sebastián
15 507 56 2 73
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz 17/12/1972 Donostia/San Sebastián
14 701 78 2 121
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola 28/02/1973 Ibarra
9 279 60 6 10
Gurrutxaga Zuhaitz Gurrutxaga Loiola 23/11/1980 Elgoibar
13 423 103 8 12
Argote Estanislao Argote Salaberría 21/10/1956 Zarautz
13 340 12 1 73
Igoa Jon Igoa García 14/10/1966 Arrasate
11 425 29 1 143
Irazoki Enrique Irazoki Otxoteko 25/01/1969 Oiartzun
9 309 33 2 16
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto 16/12/1972 Donostia/San Sebastián
10 419 25 4 2
Xabier Xabier Mancisidor Macazaga 24/05/1970 Pasaia
5 33 0 0 0
Arreitu Román Arreitunandia Aguirregomezkorta 26/10/1960 Mutriku
11 295 66 4 6
Iñaki José Ignacio Pérez de Arrilucea Tejedor 10/10/1959 Donostia/San Sebastián
10 392 79 4 21
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel 15/06/1961 Eskoriatza
14 515 114 13 58
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua 01/08/1968 Azpeitia
11 452 60 3 17
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri 26/06/1954 Donostia/San Sebastián
16 414 17 0 0
Martín Begiristain Martín Begiristain Arruti 13/06/1965 Tolosa
11 391 56 8 136
Zamora Jesús María Zamora Ansorena 01/01/1955 Donostia/San Sebastián
15 455 35 1 63
Zabala José Luis Zabala Arrondo 15/12/1898 Irun
2 1 0 0 0
Arrillaga Antonio Arrillaga Izaguirre 11/03/1900 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Cervantes Manuel Cervantes García 06/04/1957 Irun
14 282 12 0 0
Arano Marcelino Arano Zarranz 21/03/1956 Andoain
2 0 0 0 0
Garagarza José María Garagarza Fernández 04/12/1969 Donostia/San Sebastián
2 36 4 2 0
Sukia Luis Martín Sukia 18/09/1963 Legazpi
9 333 26 0 12
Urbieta Imanol Urbieta Illarramendi 10/02/1963 Zarautz
15 605 67 11 102
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión 05/08/1961 Legazpi
11 268 38 2 61
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa
11 309 34 2 47
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea 17/02/1952 Donostia/San Sebastián
18 307 16 1 0
Ibáñez Luis Ignacio Ibáñez Echeverría 12/06/1963 Donostia/San Sebastián
11 264 20 2 41
Aguinaga Jon Aginaga Bengoetxea 08/02/1970 Donostia/San Sebastián
8 347 20 2 64
Barral Ibon Barral Lizarraga 26/08/1969 Donostia/San Sebastián
4 105 10 0 0
Etxegoena Aitor Etxegoena Gorrotxategi 04/09/1969 Zarautz
3 75 6 2 2
Sagarzazu Javier María Sagarzazu Unanue 11/12/1958 Azkoitia
6 201 7 0 2
Sevillano Enrique Sevillano Garmendia 17/07/1969 Errenteria
2 39 8 0 0
Núñez José María Núñez Urrezola 22/01/1952 Tolosa
15 295 34 1 2
Kike Enrique Peláez Garmendia 22/12/1962 Donostia/San Sebastián
7 305 25 4 23
Orbegozo Tomás Orbegozo Eguiguren 19/08/1959 Azpeitia
11 337 23 2 6
José Luis José Luis Martínez Alba 09/09/1967 Eibar
1 1 0 0 0
Lacalle José Manuel Lacalle Soage 30/04/1962 Pasaia
11 383 25 2 38
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain
20 559 16 1 0
Arruti José Arruti Alkain 01/06/1967 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Iñaki Calvo Iñaki Calvo Alós 24/10/1966 Andoain
5 137 18 0 18
Txintxurreta Iñaki Txintxurreta Perdiguero 29/08/1966 Pasaia
1 1 0 0 0
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi 31/07/1950 Arrasate
14 355 19 3 16
Olaizola Julio Antonio Olaizola Rodríguez 25/12/1950 Lasarte-Oria
10 250 19 1 2
Ponce José Ignacio Ponce Ormazabal 20/06/1967 Andoain
1 1 0 0 0
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga 09/04/1964 Elgoibar
13 392 84 4 9
Zudaire Germán Zudaire Ochoa 08/07/1967 Donostia/San Sebastián
8 177 18 0 28
Urdaci Ángel María Urdaci Zubimendi 31/12/1955 Zumaia
8 183 20 0 1
Artola Pedro María Artola Urrutia 06/09/1948 Andoain
16 217 4 0 0
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre 27/08/1954 Azpeitia
10 207 4 0 0
Gisasola Agustín Gisasola Zabala 22/07/1952 Eibar
13 258 25 0 17
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao 24/07/1953 Oñati
10 322 40 4 65
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo 11/05/1948 Beasain
10 162 8 0 0
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga 28/01/1949 Zarautz
16 437 12 2 87
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga 28/05/1948 Hernani
12 161 0 0 0
Eizmendi Francisco Javier Eizmendi Urdangarín 07/10/1961 Ikaztegieta
9 390 68 6 40
Iriarte Salvador Iriarte Montejo 02/04/1952 Beasain
7 94 3 0 3
Gaztelu José Agustín Aranzábal Askasibar 23/07/1946 Bergara
15 257 14 2 28
Sol Juan Cruz Sol Oria 13/09/1947 Elgoibar
16 348 22 3 14
Otxotorena Pedro María Quemada Otxotorena 19/04/1956 Hernani
8 10 0 0 0
Susaeta Markel Susaeta Laskurain 14/12/1987 Eibar
13 463 67 3 42
Irazusta Joseba Irazusta Otaño 29/03/1972 Lasarte-Oria
15 671 121 26 211
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria
16 334 0 1 1
Alberdi Xabier Alberdi Etxaniz 10/12/1973 Azpeitia
9 363 105 4 14
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta 11/02/1974 Aretxabaleta
12 358 57 2 37
Artetxe Óscar Artetxe Paskual 18/12/1966 Eibar
11 381 80 7 9
Gurrutxaga Javier Gurrutxaga Rivero 13/06/1975 Elgoibar
13 626 219 12 12
Olano Pedro María Olano Odriozola 06/08/1969 Donostia/San Sebastián
9 386 69 6 42
Arrieta Iñaki Andoni Arrieta Arrillaga 24/10/1974 Donostia/San Sebastián
8 302 75 12 40
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre 26/03/1980 Donostia/San Sebastián
9 319 118 16 11
Muniozguren Iker Muniozguren Herrera 26/02/1981 Eibar
2 51 18 6 0
Sukia Egoitz Sukia Esnaola 28/06/1975 Ataun
9 419 92 6 141
Pintado Gorka Pintado del Molino 24/03/1978 Donostia/San Sebastián
9 436 84 9 144
Marieta Julio Marieta Alkiza 17/09/1941 Donostia/San Sebastián
3 0 0 0 0
Asorey Diego Asorey Pego 21/03/1980 Donostia/San Sebastián
6 195 52 0 0
Urzelai Jon Urzelai Inza 01/03/1977 Oñati
14 605 144 7 14
Saizar Gaizka Saizar Lekuona 22/07/1980 Oiartzun
16 534 109 3 95
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi 14/03/1972 Donostia/San Sebastián
14 695 170 16 62
Etxabe Mikel Etxabe Loidi 12/09/1978 Aretxabaleta
10 382 132 12 12
Arregi Mikel Arregi Alberdi 30/10/1979 Azpeitia
6 181 22 0 15
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz
19 490 2 0 0
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun
13 344 11 0 70
Esnaola Juan María Esnaola Escudero 13/12/1954 Eibar
8 108 12 1 2
Gorospe Martín Gorospe Osinalde 19/06/1951 Donostia/San Sebastián
9 121 5 0 0
Navarro Miguel Navarro Juanicorena 09/12/1946 Errenteria
12 234 11 1 20
Lasa José María Lasa Ibarguren 03/03/1948 Andoain
12 344 18 5 52
Heras Luis Miguel Heras Burgos 22/04/1956 Zumarraga
6 126 8 0 19
Alcorta Ambrosio Alcorta Añorga 16/07/1949 Añorga
11 251 11 0 13
Amuchástegui Ibón Amuchástegui Múgica 30/01/1954 Eibar
10 123 10 1 24
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar
10 143 1 1 37
Choperena José Ramón Choperena Díaz de Mendívil 28/03/1953 Mutriku
4 27 1 0 0
Elkoro Francisco Javier Elkoro Gabilondo 04/02/1948 Aretxabaleta
7 41 2 0 1
Uranga José Antonio de la Hoz Uranga 08/01/1949 Getaria
6 76 4 1 0
Astarbe José María Astarbe Ubetagoyena 13/01/1955 Donostia/San Sebastián
11 257 23 6 10
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián
11 252 1 0 39
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola 03/04/1943 Donostia/San Sebastián
12 326 17 1 4
Lacasa Jesús María Lacasa Ayerbe 28/07/1947 Donostia/San Sebastián
5 55 0 0 5
De Diego Rafael de Diego Larrañaga 07/05/1944 Getaria
13 177 4 0 67
Amas Carmelo Amas Méndez 03/08/1943 Zumaia
15 320 6 3 52
Martínez José María Martínez Muguerza 13/11/1942 Pasaia
13 321 11 1 0
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain 17/03/1943 Mutriku
16 372 5 3 67
Arrieta Ibón Pérez Arrieta 09/06/1977 Donostia/San Sebastián
3 121 28 10 22
Erostarbe Koldo Erostarbe Tubilla 07/07/1981 Elgeta
6 255 55 2 12
Markel Bergara Markel Bergara Larrañaga 05/05/1986 Elgoibar
17 371 102 5 7
Retegi Iñigo Retegi Cuende 11/06/1985 Eibar
4 22 3 0 0
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta 11/12/1984 Eibar
19 688 86 3 113
Galdós Javier Galdós Aliñeta 22/01/1950 Aretxabaleta
7 83 1 0 22
Lema José Luis Lema Sustaeta 23/08/1945 Mutriku
11 189 9 1 8
Ansola Fernando Ansola San Martín 27/01/1940 Elgoibar
16 323 0 0 130
Arzak José Antonio Arzak Iriondo 12/01/1943 Donostia/San Sebastián
14 314 1 1 66
Oregui Ignacio Oregui Arriategui 02/06/1938 Bergara
13 157 0 0 0
Arrieta Agustín Arrieta Salazar 20/01/1946 Andoain
6 141 6 0 5
Chinchurreta Esteban Chinchurreta Ormazábal 30/05/1946 Zumarraga
6 69 2 0 5
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro 04/03/1951 Hernani
7 80 4 0 4
Alcorta José Francisco Alcorta Añorga 11/12/1943 Donostia/San Sebastián
6 102 1 0 22
Marcos Marcos Pérez Gabarain 03/06/1947 Tolosa
9 97 2 0 0
Olalde Pedro María Olalde Azkoitia 07/04/1942 Azkoitia
12 257 3 0 70
Araquistain José Araquistain Arrieta 04/03/1937 Azkoitia
19 253 1 0 0
Landa Jesús María Landa Berasategui 19/12/1944 Zarautz
10 123 0 0 36
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo 31/07/1939 Andoain
13 295 0 0 36
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar
15 271 1 3 2
Soroa José María Soroa Jáuregui 04/03/1950 Donostia/San Sebastián
8 95 5 0 3
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu 17/10/1942 Eibar
13 201 0 1 64
Aramburuzabala Pedro María Aramburuzabala Azcarraga 13/05/1945 Arrasate
7 129 0 0 3
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria
8 211 1 0 4
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren 23/05/1940 Irun
16 181 0 0 0
Lamata Miguel Ángel Lamata Bravo 11/05/1947 Beasain
7 50 1 0 10
Irizar Jesús María Irizar Pardiña 01/01/1947 Bergara
7 133 0 0 8
Arambarri Jesús María Arambarri Ochoa 20/04/1948 Arrasate
10 132 4 0 22
Sein Francisco Sein Irastorza 26/05/1946 Pasaia
3 36 1 0 1
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano 22/09/1945 Donostia/San Sebastián
6 78 0 0 0
Zamora Juan Manuel Zamora Etxabe 27/11/1942 Donostia/San Sebastián
16 142 4 0 0
Peio Artola José María Artola Urrutia 25/05/1944 Andoain
2 1 0 0 0
Santamaría José Antonio Santamaría Vaqueriza 16/03/1946 Donostia/San Sebastián
9 158 5 0 4
Ulacia José Luis Ulacia Idiaquez 16/10/1938 Mutriku
15 144 0 0 0
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide 09/02/1983 Tolosa
15 711 157 8 200
Atxabal Iker Atxabal Martín 26/11/1975 Donostia/San Sebastián
9 537 188 22 24
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero 27/03/1972 Donostia/San Sebastián
16 957 162 7 318
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal 19/02/1978 Oiartzun
12 411 17 0 0
De Pablos David de Pablos Merino 01/04/1986 Zumarraga
4 153 24 2 14
Altuna Jon Altuna Mendizábal 24/06/1980 Ibarra
14 792 116 4 175
Eizaguirre Xabier Eizaguirre Aizpurua 25/01/1984 Mutriku
8 325 83 6 34
Larrañaga Beñat Larrañaga Urdanpilleta 10/05/1985 Usurbil
1 3 0 0 0
Raúl García Raúl García Fernández 30/06/1976 Hernani
19 1061 331 22 17
Sarasola Iñigo Sarasola Laskurain 10/06/1987 Donostia/San Sebastián
5 170 35 0 6
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola 14/08/1964 Urrestilla
11 324 26 0 28
Donosti José María San Sebastián Aguirre 21/09/1970 Hernani
10 542 83 7 57
Arriola Iñigo Arriola Díez 03/10/1967 Elgoibar
8 222 79 9 4
Velázquez David Velázquez Rivera 29/01/1977 Eibar
7 224 42 0 4
Garmendia Luis Garmendia Aldanondo 29/01/1971 Segura
7 275 51 2 11
Gorka Gorka Guarrotxena Menarguez 17/11/1976 Eibar
4 155 47 0 10
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal 04/04/1960 Billabona
12 454 19 3 2
Sukunza José Antonio Sukunza Suárez 13/06/1971 Errenteria
9 475 96 4 4
Roteta Joseba Roteta Lopetegi 22/08/1968 Oiartzun
8 251 62 7 18
Ituarte José Francisco Ituarte Goenaga 26/09/1970 Lasarte-Oria
6 114 6 2 0
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta 27/10/1971 Zizurkil
9 390 90 8 24
Arregui Joseba Arregui Magareño 07/02/1974 Azpeitia
10 543 69 7 45
Expósito Agustín Expósito Catarro 31/01/1966 Azkoitia
11 481 80 15 19
Pardina Juan Carlos Pardina Aragón 13/08/1962 Zarautz
13 650 99 6 108
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara
13 566 56 4 145
Ipintza Joseba Lizaso Odriozola 01/07/1972 Zestoa
10 512 61 4 125
Jandro Alejandro Calvo García 01/01/1972 Ordizia
5 149 38 9 24
Larrarte José Larrarte Belaustegui 23/11/1924 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Bedaio Miguel Bedaio Aizpiri 20/09/1970 Soraluze
4 82 15 4 0
Cortés Xabier Cortés Ayestarán 26/02/1969 Beasain
6 217 74 6 8
Toni Antonio Pérez Izquierdo 20/04/1974 Donostia/San Sebastián
1 1 1 0 0
Gustavo Gustavo Oviedo Garrido 15/10/1971 Donostia/San Sebastián
1 4 1 0 0
Luluaga José María Luluaga Altuna 16/04/1962 Lizartza
8 354 52 1 68
Mendigain Luis Javier Mendigain Bengoetxea 26/07/1971 Lizartza
8 410 58 2 2
Oyarbide José Javier Oyarbide Oscoz 31/08/1967 Hernani
6 202 33 0 3
Olasagasti José Luis Olasagasti Arrue 09/06/1965 Donostia/San Sebastián
2 22 8 0 2
Oliden Francisco Javier Oliden Álvarez 16/04/1966 Donostia/San Sebastián
5 76 7 0 15
Paulino Paulino Albizu Lizegi 12/09/1972 Donostia/San Sebastián
3 92 25 3 3
Ugartemendia José Ángel Ugartemendia Urdanpilleta 04/03/1969 Lizartza
6 239 42 6 13
Andonegi Joaquín Andonegi Gazaechevarría 27/03/1970 Mutriku
5 110 2 1 0
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz 19/10/1965 Donostia/San Sebastián
14 732 176 6 46
Mujika Antonio María Mugica Migueliz 10/04/1960 Donostia/San Sebastián
4 122 31 3 2
Mandiola Javier Mandiola Alberdi 09/04/1958 Eibar
5 268 38 2 40
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián
3 8 0 0 1
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani
17 260 0 0 71
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta
12 447 42 1 44
Segurola Ángel Segurola Olarreaga 09/03/1935 Errenteria
7 47 0 1 8
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain
15 327 0 3 47
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba
8 111 0 0 0
Yarza Enrique Yarza Soraluce 21/10/1930 Donostia/San Sebastián
16 254 0 0 0
Sagasta Juan Sagasta Eguidazu 27/01/1947 Arrasate
8 91 4 0 7
Cacho Juan Cacho Aramburu 11/12/1939 Beasain
9 140 0 0 25
Azcárate Miguel Azcárate Iceta 19/10/1938 Añorga
13 203 0 2 43
Lasa Juan Ignacio Lasa Araiztegui 30/12/1938 Legazpi
10 164 0 0 10
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui 10/03/1936 Elgoibar
13 253 0 3 0
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre 28/12/1934 Donostia/San Sebastián
14 265 0 0 0
Chapela Miguel María Aldalur Lasa 19/05/1941 Tolosa
9 141 0 0 74
Lizarralde José María Lizarralde Madina 05/02/1941 Legazpi
12 327 4 0 103
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui 16/12/1931 Mutriku
15 270 0 0 138
Iguaran Miguel Iguaran Arandia 03/09/1937 Azkoitia
10 198 0 0 8
Etxabe Salvador Etxabe Aristi 06/08/1941 Zarautz
8 89 0 0 16
Olano José Miguel Olano Alzúa 27/09/1937 Usurbil
7 87 0 0 65
Beitia Juan Benito Beitia Goenaga 10/11/1936 Zestoa
7 27 0 0 0
Gato Javier Gato Iñíguez 29/10/1935 Irun
5 80 0 0 0
Múgica Andrés Múgica Arregui 28/01/1940 Bergara
6 17 0 0 0
López Juan Antonio López García 09/06/1936 Irun
11 80 0 0 0
Beitia Ignacio Beitia Goenaga 02/02/1939 Zarautz
5 88 0 0 22
Aguirre Ángel de Tomás Aguirre 01/03/1933 Irun
8 163 0 0 34
López Díez Luis López Díez 29/05/1936 Arrasate
2 15 0 0 1
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría 02/01/1938 Aretxabaleta
13 322 0 3 3
Quintela Jesús María Quintela Zubizarreta 22/12/1940 Azkoitia
7 96 0 0 31
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola 26/10/1933 Donostia/San Sebastián
10 150 0 1 22
Ansola Antonio Ansola Arrieta 17/01/1931 Elgoibar
9 162 0 1 0
Peporro José Fernández Pérez 24/09/1929 Donostia/San Sebastián
12 149 0 1 6
Perea Genua José Luis Perea Genua 13/12/1934 Tolosa
4 46 0 0 0
Echezarreta Manuel Echezarreta Tellechea 04/10/1915 Irun
4 33 0 0 9
Izeta Jorge Izeta Arrese 25/07/1938 Antzuola
3 41 0 0 7
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui 04/01/1931 Deba
12 153 0 0 0
Almandoz Santiago Almandoz Otegui 12/08/1938 Donostia/San Sebastián
3 29 0 0 2
Astigarraga Luis Fernando Astigarraga Iriondo 22/05/1939 Elgoibar
6 90 0 0 1
Echarri Ignacio Echarri Isasti 15/03/1932 Donostia/San Sebastián
11 207 0 1 13
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián
12 201 0 1 3
Gabiola José Gabiola Altuna 17/01/1936 Argoitia
12 197 0 0 9
Juanín Juan Antonio Rodríguez Duflos 10/01/1937 Donostia/San Sebastián
7 88 0 0 8
Maiztegui José Luis Maiztegui Inza 15/09/1939 Legazpi
9 123 0 1 1
Laguardia Pedro María Laguardia Álvarez de Eulate 27/06/1934 Donostia/San Sebastián
8 101 0 0 40
Alkiza Iñaki Alkiza Laskibar 31/07/1933 Herrera
6 96 0 1 21
Araquistain José Francisco Araquistain Aguirregabiria 15/05/1935 Eibar
7 90 0 0 33
Galardi José María Galardi Arzak 30/12/1931 Donostia/San Sebastián
10 163 0 1 7
Gallastegui José María Gallastegui Alustiza 25/03/1939 Zegama
6 92 0 0 24
Paz Ángel Paz Domínguez 01/04/1932 Pasaia
14 275 0 2 59
Chapela II Juan Ramón Aldalur Lasa 22/12/1948 Tolosa
6 75 0 0 21
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián
12 197 0 1 6
Arregui José Miguel Arregui Arancegui 27/03/1941 Tolosa
5 83 0 0 39
Iguaran Pedro María Iguaran Arandia 02/07/1940 Lasarte-Oria
8 88 0 1 0
Alfonso Alfonso Pérez Brisimiri 21/10/1940 Donostia/San Sebastián
12 160 0 1 38
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia
7 114 0 0 0
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar
7 97 0 0 30
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián
21 395 0 0 0
Galindo Óscar Galindo Barroso 16/08/1971 Donostia/San Sebastián
2 72 6 2 0
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes 14/09/1989 Irun
16 185 16 2 0
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti 29/02/1988 Zumarraga
16 422 78 4 1
Beistegui Miguel María Beistegui Arzuaga 07/11/1950 Eibar
1 6 0 0 1
Usandizaga Ignacio Usandizaga Aristegui 20/01/1947 Zizurkil
4 28 0 0 0
Argoitia Alberto Argoitia Urquiola 27/10/1947 Eibar
3 14 0 0 0
Iturricha José Luis Iturricha Cubillo 19/03/1944 Hernani
8 114 0 0 11
Arzamendi Domingo Arzamendi Sáez de Ibarra 31/12/1948 Donostia/San Sebastián
2 13 0 0 0
Amilibia José Luis Amilibia Elola 1949 Zarautz
2 9 0 0 0
Elosegui José Miguel Francisco Javier Elosegui Ezquieta 18/06/1942 Donostia/San Sebastián
7 90 0 0 29
Múgica Julián Múgica Suárez 02/05/1948 Elgoibar
2 5 0 0 0
Roberto Roberto Olaizola Bikandi 17/04/1961 Azpeitia
7 321 14 0 7
Barriola Gaspar Barriola Alducia 02/11/1965 Lizartza
4 122 25 1 11
Amador Amador Herrero Gómez 09/01/1971 Eibar
3 0 0 0 0
Loren Lorenzo Gutiérrez Osa 04/12/1962 Eibar
5 56 9 2 1
Bautista José María Bautista Monente 17/08/1958 Donostia/San Sebastián
12 544 87 8 15
Martínez Juan Antonio Martínez Apesteguia 24/09/1965 Donostia/San Sebastián
9 274 59 5 2
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa
12 121 0 0 70
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría 25/03/1964 Donostia/San Sebastián
14 674 61 11 16
Artucha Francisco Javier Artucha Iza 03/03/1967 Donostia/San Sebastián
4 185 3 0 3
Iraola Luis María Iraola Alberdi 13/11/1958 Donostia/San Sebastián
12 484 28 2 65
Reboredo Francisco Reboredo Donostia/San Sebastián
2 1 0 0 0
Etxaniz Josu Etxaniz Irazabal 06/12/1985 Elgeta
8 321 117 8 4
Olaizola Ander Olaizola Aguirre 24/07/1989 Zarautz
4 94 2 0 2
Asier Sánchez Asier Sánchez Gil 01/05/1986 Arrasate
3 53 6 0 3
Amantegui Mikel Amantegui Errandonea 03/05/1979 Irun
10 516 119 6 12
Eizmendi Eneko Eizmendi Blanco 10/06/1990 Donostia/San Sebastián
12 610 76 6 78
Alberto Alberto Albístegui Arizmendiarrieta 12/07/1933 Eibar
7 82 0 0 14
Amantegui Agustín Amantegui Echezarreta 21/04/1940 Irun
6 120 0 0 34
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso 13/12/1927 Hondarribia
15 264 0 0 0
Aznar Ramón Aznar Cámara 31/05/1933 Pasaia
7 76 0 0 21
Erro Santiago Erro Olarte 06/08/1937 Donostia/San Sebastián
4 56 0 0 10
Lacalle José Antonio Lacalle Lerchundi 28/08/1937 Pasaia
8 82 0 0 6
Sarasqueta Adolfo Sarasqueta Maiztegui 11/10/1931 Eibar
8 115 0 0 30
Zaldua José Ignacio Zaldua Oyanguren 04/12/1936 Eskoriatza
3 15 0 0 0
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba
8 110 0 0 1
Carlos Carlos Larrañaga Garay 23/11/1930 Azkoitia
6 57 0 0 0
Aitor Aitor Muruamendiaraz Larrañaga 05/03/1935 Beasain
7 72 0 0 0
Igoa II Antonio Igoa Garciandía 28/06/1933 Añorga
8 113 0 1 15
Areopagita Carlos Areopagita Irisarri 23/02/1934 Irun
2 20 0 0 7
Echaniz Miguel Echaniz Ulacia 12/01/1934 Azkoitia
8 143 0 1 40
Echeandia Vicente Echeandía Arregui 12/10/1931 Aretxabaleta
9 170 0 0 54
Kaiku José Antonio Guisasola Yarzá 07/02/1931 Eibar
5 101 0 0 3
Suárez Ricardo Suárez Echeverría 21/04/1923 Elgoibar
13 299 0 2 0
Piquín José Luis Piquín Irastorza 22/06/1928 Donostia/San Sebastián
11 182 0 0 37
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate
13 267 0 1 152
Estenaga José Luis Estenaga Ruiz de Ubago 22/07/1931 Donostia/San Sebastián
11 178 0 0 14
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar 21/04/1927 Errenteria
10 172 0 0 42
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia
8 92 0 0 0
Querejeta Elías Querejeta Gárate 27/10/1934 Hernani
8 75 0 0 11
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun
16 266 0 1 94
Sorarrain Juan José Sorarrain Zugasti 25/04/1928 Donostia/San Sebastián
5 60 0 0 0
Huércanos Joaquín Huércanos Álvarez 01/05/1934 Donostia/San Sebastián
5 20 0 0 4
Erdocia Francisco Javier Erdocia Landa 25/11/1935 Donostia/San Sebastián
8 127 0 0 19
Primi Primitivo Ruiz Díez 13/12/1928 Beasain
7 139 0 0 24
Sebitas Manuel San Sebastián Anza 30/04/1922 Irun
7 23 0 0 0
Gallo Juan Gallo Rolanía 16/02/1931 Irun
5 55 0 0 0
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
9 203 0 1 19
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo 18/02/1927 Donostia/San Sebastián
10 163 0 0 0
Igoa Silvestre Igoa Garciandía 05/09/1920 Añorga
16 306 0 0 152
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia
15 282 0 0 0
Arsuaga Pedro María Arsuaga Eguizábal 19/10/1927 Tolosa
12 161 0 1 42
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun
14 279 0 3 69
Epi Epifanio Fernández Berridi 23/04/1919 Donostia/San Sebastián
17 354 0 0 140
Esnaola Vicente Esnaola Odriozola 01/04/1934 Donostia/San Sebastián
4 18 0 0 1
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza 20/01/1920 Donostia/San Sebastián
18 363 0 1 105
Zubeldia José Ignacio Zubeldía Zaldúa 12/01/1925 Donostia/San Sebastián
10 125 0 0 39
Hériz Luis Hériz Tellería 05/08/1927 Arrasate
7 83 0 0 20
Pérez Vicente Pérez Lesta 22/01/1928 Ordizia
4 2 0 0 0
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba
5 58 0 0 0
Castivia José María Castivia Franco 06/05/1926 Donostia/San Sebastián
9 92 0 0 28
Irureta Francisco Iruretagoyena Cleré 22/09/1923 Donostia/San Sebastián
8 187 0 1 3
Bernal Mariano Bernal Arnal 24/04/1929 Donostia/San Sebastián
5 46 0 0 0
Narro Jesús Narro Sancho 04/01/1922 Tolosa
12 210 0 3 39
Marculeta II José María Marculeta Barbería 27/02/1920 Donostia/San Sebastián
14 206 0 0 3
Uncilla Manuel Uncilla Ondarre 15/10/1926 Elgoibar
7 104 0 0 26
Subiza Javier Subiza Izaguirre 21/11/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Gamborena Patxi Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun
6 92 0 0 4
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia
5 88 0 1 0
Patri Patricio Eguidazu Altuna 08/11/1919 Arrasate
12 199 0 0 7
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia
10 205 0 2 133
Lasquivar José María Lasquivar Tettamanzy 12/04/1929 Tolosa
6 52 0 0 12
Aramberri Anselmo Aramberri Epelde 20/10/1921 Deba
7 122 0 1 2
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun
14 253 0 4 76
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui 06/04/1917 Errenteria
11 187 0 0 61
Giménez Enrique Giménez Sanjosé 11/03/1926 Beasain
6 89 0 0 15
Bertol Roberto Bertol Garrastazu 02/12/1917 Lizartza
11 187 0 2 0
Arguiñano Víctor Arguiñano Yabar 15/06/1923 Beasain
7 108 0 0 39
Estomba José María Estomba Otondo 01/01/1925 Irun
3 4 0 0 0
Aiert Aiert Ordóñez Adarraga 27/11/1989 Donostia/San Sebastián
2 2 0 0 0
Calleja Daniel Calleja Gomendio 24/01/1922 Tolosa
7 88 0 0 0
Lángara Isidro Lángara Galarraga 15/05/1912 Pasaia
8 144 0 0 165
Campos Anselmo Campos Garrastazu 05/08/1922 Getaria
5 82 0 0 29
Ortiz José Ramón Ortiz Salaberria 10/04/1923 Hondarribia
8 115 0 0 29
Arruti Ignacio María Arruti Elizondo 01/07/1924 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Deva Esteban Arrizabalo Echevarria 03/08/1910 Deba
15 243 0 1 3
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián
15 241 0 0 7
Querejeta José María Querejeta Alberro 17/05/1919 Donostia/San Sebastián
8 107 0 0 0
Terán II Mariano Terán Escribano 20/01/1922 Donostia/San Sebastián
6 49 0 0 2
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi 15/03/1913 Eibar
9 162 0 0 12
Alday Enrique Alday Rodríguez 16/07/1925 Pasaia
3 31 0 1 3
Berridi Luis Fernández Berridi Lecuona 01/11/1918 Donostia/San Sebastián
8 99 0 1 3
Pío Pío Echeverria Olaciregui 09/04/1924 Errenteria
5 54 0 0 13
Marín Luis Marín Sabater 04/09/1906 Ordizia
15 248 0 2 98
Berridi Fernando Fernández Berridi Lecuona 05/11/1916 Donostia/San Sebastián
7 63 0 0 0
Chipia Tomás Aguirre Echeveste 04/02/1914 Donostia/San Sebastián
10 113 0 2 55
Alday Manuel Alday Marticorena 05/09/1917 Donostia/San Sebastián
5 79 0 0 66
Arbiza Marcial Arbiza Arruti 08/07/1914 Urnieta
5 44 0 0 27
Gabilondo Jesús Gabilondo Aguirre 30/06/1916 Elgoibar
6 97 0 1 1
Iglesias Luis Iglesias Cipitria 03/04/1918 Tolosa
3 16 0 0 3
Izaga José María Izaga Guereta 08/09/1916 Deba
6 83 0 0 1
Lizasoain Joaquín Lizasoaín Gortázar 16/08/1919 Donostia/San Sebastián
3 31 0 0 12
Mancisidor Jaime Mancisidor Lasa 07/04/1910 Irun
10 147 0 1 0
Santi Santiago Arbaizagoitia Ugalde 27/07/1918 Donostia/San Sebastián
3 55 0 0 1
Telleria Marcelino Telleria Odriozola 16/06/1918 Azkoitia
5 62 0 0 0
Terán Fernando Terán Escribano 15/08/1915 Donostia/San Sebastián
6 65 0 1 44
Urre Luis María Urreiztieta Paillolé 24/07/1924 Errenteria
6 82 0 0 12
Unamuno Vicente Unamuno Ibarzabal 08/07/1917 Bergara
9 61 0 0 34
Gárate Benito Gárate Echevarría 15/03/1917 Tolosa
3 12 0 0 2
Uria Severiano Uria Cano 10/03/1911 Lasarte-Oria
8 68 0 0 34
Pérez Benito Manuel Pérez Jáuregui 08/02/1912 Zaldibia
11 173 0 1 1
Arana José Arana Goróstegui 27/04/1911 Deba
7 99 0 0 2
Unamuno Victorio Unamuno Ibarzabal 21/05/1909 Bergara
11 141 0 0 101
Zuloaga José María Zuloaga Guareño 1928 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Azpiazu Antonio Azpiazu San Martín 31/10/1917 Elgoibar
4 19 0 0 5
Chechu José Antonio Sánchez Pascual de la Llana 30/11/1915 Irun
6 42 0 0 13
Eguia Tomás Eguia Eguíbar 06/01/1911 Tolosa
6 40 0 0 0
Garbizu Luis Garbizu Portugal 18/02/1922 Pasaia
7 45 0 0 6
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe 22/04/1918 Zaldibia
7 77 0 0 0
Novoa Alfredo Novoa Barandiarán 11/11/1920 Irun
1 1 0 0 0
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz 26/03/1909 Donostia/San Sebastián
11 167 0 0 89
Roberto Roberto Echevarría Arruti 06/05/1908 Eibar
10 120 0 0 10
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi 09/12/1921 Hondarribia
10 146 0 0 2
Simón Simón Lizarazu Lecuona 05/04/1921 Errenteria
5 81 0 1 0
Chillida Eduardo Chillida Juantegui 10/01/1924 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 0
Vergara Sabino Vergara Urrestarazu 21/01/1923 Pasaia
2 1 0 0 0
Sarasqueta José Luis Sarasqueta Oyarzábal 23/05/1925 Eibar
1 0 0 0 0
Eizaguirre Santos Eizaguirre Ostolaza 02/08/1913 Donostia/San Sebastián
3 10 0 0 0
Azkue José María Azkue Aizpurua 11/08/1950 Zarautz
1 0 0 0 0
Arrieta José Arrieta Errazquin 18/07/1916 Zarautz
3 6 0 0 0
Lecuona Ramón Lecuona Bordegaray 16/03/1913 Hondarribia
8 96 0 0 1
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun
5 57 0 0 18
Marculeta Martín Marculeta Barbería 24/09/1907 Donostia/San Sebastián
8 147 0 0 4
Urquiola José Manuel Urquiola Gaztañaga 18/04/1912 Tolosa
1 1 0 0 0
Muguerza José Muguerza Anitúa 15/09/1911 Eibar
8 129 0 0 1
Castillo José Luis Rodríguez del Castillo 09/12/1910 Donostia/San Sebastián
3 28 0 0 4
Insausti Ramón Insausti Zubeldía 31/01/1910 Tolosa
6 75 0 0 15
Tell Julián Tell Pérez Hondarribia
5 12 0 0 0
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna 30/06/1912 Errenteria
9 90 0 0 1
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga 04/08/1904 Eibar
8 109 0 0 0
Eugenio Eugenio Hilario Calvo 06/05/1909 Tolosa
7 90 0 0 27
Luis Regueiro Luis Regueiro Pagola 01/07/1908 Irun
8 145 0 0 91
Pedro Regueiro Pedro Regueiro Pagola 19/12/1909 Irun
8 130 0 0 1
Epelde II José Rodríguez Epelde 27/05/1907 Deba
6 83 0 0 8
Torregaray Benito Torregaray Múgica 21/03/1908 Donostia/San Sebastián
8 86 0 0 5
Irureta Pedro Iruretagoyena Echániz 18/06/1912 Azkoitia
4 47 0 0 20
Iriondo Francisco Iriondo Orozco 04/10/1911 Eibar
9 89 0 0 75
Arteche José María Arteche Aldanondo 19/03/1912 Tolosa
4 29 0 0 19
Amadeo Amadeo Labarta Rey 31/03/1905 Pasaia
7 114 0 0 2
Amunárriz Francisco Amunárriz 1910 Hondarribia
4 60 0 0 17
Arana Nemesio Arana Machaín 18/12/1908 Ordizia
7 112 0 0 0
Artola Juan Cruz Artola Zalacain 22/02/1916 Andoain
2 19 0 0 2
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde 29/09/1910 Pasaia
6 95 0 1 6
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal 06/12/1904 Elgoibar
7 112 0 0 0
Ortega Ángel Ortega Salguero 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
3 37 0 0 6
Rojo Félix Salvador González Rojo 23/06/1913 Errenteria
3 31 0 0 0
Trecu José Trecu Echaburu 05/05/1914 Donostia/San Sebastián
2 4 0 0 0
Unzueta Miguel Unzueta Viña 28/03/1915 Errenteria
4 25 0 0 5
Ayuela Victoriano Ayuela 22/08/1912 Elgoibar
2 15 0 0 0
Aguirre José Antonio Aguirregomezcorta Galdós 24/04/1941 Mutriku
6 99 0 0 0
Rauleaga José María Rauleaga Azpeitia 12/10/1956 Zarautz
4 54 0 0 2
Inciarte Juan María de Inciarte Erauzquin 23/01/1911 Errenteria
7 80 0 0 14
Chivero Mariano Prado Polo 04/02/1914 Tolosa
4 34 0 0 15
Parrondo Emilio Parrondo Tolosa
2 6 0 0 0
Tolete Antonio Eguiguren Múgica Donostia/San Sebastián
5 40 0 0 11
Urtizberea Santiago Urtizberea Oñatibia 25/07/1909 Irun
8 86 0 2 75
David David López Iturri Tolosa
1 6 0 0 0
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena 13/04/1906 Tolosa
3 50 0 0 0
Luzuriaga Ángel Luzuriaga Presa 15/09/1911 Ordizia
1 2 0 0 0
Urretavizcaya Cándido Urretavizcaya Urruzola 14/01/1909 Tolosa
5 53 0 0 7
Zulaica Antonio Zulaica Basurto 1910 Irun
7 24 0 1 1
Vela Constantino Vela de la Fuente 23/06/1909 Irun
2 4 0 0 0
Olaso Luis Olaso Anabitarte 15/08/1900 Billabona
5 56 0 0 8
Ayestaran II Antonio Ayestaran Elizalde 13/10/1911 Pasaia
1 2 0 0 0
Jauregui Tolosa
1 2 0 0 0
Juaristi Eduardo Juaristi Echeveste 29/01/1911 Donostia/San Sebastián
4 23 0 1 8
Kiriki Luis Iruretagoyena Ayestarán 21/06/1907 Zarautz
3 31 0 0 14
Garay Mariano Garay Artabe 25/01/1901 Pasaia
1 6 0 0 0
Triana Ramón Triana Arroyo 28/06/1902 Hondarribia
4 20 0 0 7
Larrañaga Justo Larrañaga Aldazábal Eibar
1 1 0 0 0
Azpeitia Víctor Azpeitia Aramburu Beasain
2 2 0 0 0
Bienzobas Custodio Bienzobas Ocariz 28/11/1906 Donostia/San Sebastián
3 21 0 0 6
Garmendia Emiliano Garmendia Lecuona 08/08/1905 Errenteria
5 72 0 1 21
Alza José Manuel Alza Zamora 27/07/1906 Irun
6 70 0 0 6
Echezarreta José Ignacio Echezarreta Camino 09/04/1894 Irun
3 18 0 0 2
Emery Antonio Emery Arocena 26/07/1905 Hondarribia
7 110 0 0 0
Maya Anastasio Maya Olaiz Irun
6 50 0 0 0
Azcona Luis Sánchez Azcona 19/12/1912 Donostia/San Sebastián
7 46 0 0 10
Sagarzazu Manuel Sagarzazu Martínez 15/10/1903 Hondarribia
5 36 0 0 9
Sotés Jesús Sotés Mateo 10/05/1903 Donostia/San Sebastián
5 47 0 0 1
Ecenarro Bonifacio Ecenarro Anza 21/01/1909 Donostia/San Sebastián
2 2 0 0 0
Elzo Francisco Elzo Urrestarazu 04/10/1909 Beasain
6 59 0 1 0
Mariscal Ángel Mariscal Beuba 11/08/1904 Donostia/San Sebastián
3 47 0 1 11
Oyaneder Narciso Oyaneder Urmeneta 26/11/1908 Donostia/San Sebastián
6 37 0 0 17
Aizarna Joaquín Aizarna Alzíbar 21/01/1912 Zumaia
2 1 0 0 0
Carrasco Antonio Carrasco Olasagasti 09/05/1902 Donostia/San Sebastián
3 3 0 0 2
Errandonea José Errandonea Elizalde 22/11/1910 Irun
2 10 0 0 0
Oyanguren Francisco Oyanguren Artola 30/05/1912 Irun
5 13 0 0 1
Olaso Alfonso Olaso Anabitarte 14/02/1904 Billabona
5 51 0 0 0
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián
4 22 0 0 0
Belauste José María Aramburu Mujica 21/01/1909 Zumarraga
2 8 0 0 6
Orcolaga Ramón Orcolaga Mendiluce 23/12/1909 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 0
Trino Trino Arizcorreta Sein 07/10/1902 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 1
Yurrita Mariano Yurrita Llorente 11/05/1904 Alza
2 34 0 0 6
Zaldúa Domingo Zaldúa Anabitarte 10/07/1903 Donostia/San Sebastián
2 15 0 0 0
Zubiría Fernando López de Zubiría Echeverría 05/02/1906 Hernani
2 1 0 0 0
Anza José Manuel Anza Errazquin 06/05/1909 Errenteria
1 11 0 0 0
Berges Ignacio Berges Oliden 27/12/1899 Irun
2 16 0 0 0
Errandonea Francisco Errandonea Elizalde 05/06/1909 Irun
1 2 0 0 0
Urtizberea II Claudio Urtizberea Oñatibia 08/04/1911 Irun
1 2 0 0 0
Poli Policarpo Pérez González 08/06/1906 Donostia/San Sebastián
1 16 0 0 0
Urcelay Francisco Urcelay Zarautz
1 1 0 0 0
Zabala Pedro María Zabala Arrondo 1906 Irun
1 2 0 0 1
Cauqual Luis Cauqual Uribe 22/03/1908 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Galdós Tomás Galdós Uzcanga 10/04/1903 Donostia/San Sebastián
1 18 0 0 0
Altuna José Altuna Echegoyen 26/12/1910 Hondarribia
5 51 0 0 10
Echeveste José Echeveste Galfarsoro 19/03/1899 Irun
2 8 0 0 2
Ferreiro Alberto Ferreiro Tellería 04/02/1965 Eibar
9 177 2 0 16
Azpillaga Juan Antonio Azpillaga Arrizabalaga 24/01/1962 Mutriku
7 24 0 0 0
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz
14 269 6 0 0
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura 22/02/1968 Arrasate
7 260 8 0 0
Bedia Francisco Bedia Arregui 03/09/1964 Arrasate
8 424 105 8 32
Gárate Ángel Gárate Cendoya 19/12/1957 Elgoibar
5 62 0 0 0
Álvarez Juan José Álvarez Rubio 11/05/1964 Zumaia
2 59 13 0 0
Arrue Juan Ramón Arrue Saizar 02/06/1962 Tolosa
5 258 17 0 4
López Rekarte José Ignacio López Rekarte 08/02/1965 Arrasate
4 110 9 4 19
Ayerbe Juan Bautista Ayerbe Macazaga 22/01/1964 Donostia/San Sebastián
2 54 2 2 0
Carrillo Fermín Carrillo Martínez 09/06/1966 Eskoriatza
4 92 5 0 16
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo 29/10/1959 Elgoibar
12 480 41 6 34
Sistiaga Felipe Sistiaga Taberna 13/12/1943 Pasaia
11 311 10 3 11
Txosa José María Otaduy Urcelay 30/06/1961 Arrasate
2 79 4 2 20
Calvoecheaga José Luis Calvoecheaga Cortada 27/08/1957 Bergara
7 279 28 2 8
Yuri Yuri Berchiche Izeta 10/02/1990 Zarautz
12 356 103 7 21
Albístegui Alexander Albístegui Revilla 01/07/1987 Eibar
13 612 79 0 44
Esnaola Iosu Esnaola Atxega 31/10/1986 Orio
12 644 126 6 8
Illarramendi Asier Illarramendi Andonegi 08/03/1990 Mutriku
15 380 105 4 22
Beobide Jagoba Beobide Larrañaga 19/02/1987 Azpeitia
16 602 172 7 3
Gabarain Iker Gabarain González 21/05/1977 Tolosa
16 806 226 17 18
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain 06/05/1982 Deba
12 723 127 5 159
Mendinueta Hodei Mendinueta Bernaraz 23/01/1986 Azpeitia
6 132 49 10 2
Larrainzar Oier Larrainzar Arzallus 06/10/1977 Donostia/San Sebastián
11 619 149 4 10
Otermin Xabier Otermin Jiménez 31/08/1977 Zarautz
17 852 41 8 0
San Sebastián Javier San Sebastián Poch 28/05/1990 Donostia/San Sebastián
3 18 0 0 0
Cruz Rafael González Cruz 19/07/1963 Donostia/San Sebastián
2 69 11 0 10
Fali I Rafael Martín García 13/02/1965 Bergara
7 247 22 0 8
Azkargorta Juan Ignacio Azkargorta Uriarte 10/09/1956 Azpeitia
6 308 9 0 31
Garde Juan Carlos Garde Álvarez 23/02/1957 Donostia/San Sebastián
8 387 18 0 0
Isusquiza José Joaquín Isusquiza Zubizarreta 23/05/1954 Azkoitia
3 42 3 0 6
Odriozola José Antonio Odriozola Lesaca 05/04/1955 Azpeitia
4 71 7 0 0
Balbás Fermín Balbás Corral 29/08/1952 Errenteria
3 129 12 0 26
Zubizarreta Ángel María Zubizarreta Aguirre 01/03/1944 Zarautz
1 0 0 0 0
Kortajarena Iker Kortajarena Canellada 21/06/2000 Oiartzun
1 3 0 0 0
Magunacelaya Jon Magunacelaya Argoitia 13/07/2001 Eibar
1 5 2 0 3
Pecharromán Juan Manuel Pecharromán Frías 25/12/1974 Ordizia
5 128 8 0 0
Jokin López Jokin López Elosegui 10/10/1989 Mutriku
2 2 0 0 0
Peru Rodríguez Peru Rodríguez Larrañaga 03/04/2002 Antzuola
1 4 2 0 0
Guruzeta Jon Guruzeta Rodríguez 03/04/2000 Donostia/San Sebastián
2 24 4 0 2
López Polaina Francisco López Polaina 16/01/1959 Urnieta
3 27 1 2 1
Recarte Pedro Antonio Recarte Zubeldia 21/03/1955 Irun
5 141 5 0 14
Arana II Luis María Arana Bidegain 09/05/1949 Errenteria
5 97 3 0 0
Goicoechea Miguel Ángel Goicoechea Balerdi 14/11/1949 Andoain
4 55 1 0 7
Zubitur Juan Bautista Zubitur Sestao 25/05/1950 Donostia/San Sebastián
5 188 19 2 19
Amunárriz Federico Amunárriz Alza 12/01/1950 Hondarribia
4 129 10 0 2
Sorondo Carlos Sorondo Vidaor 22/01/1952 Billabona
5 151 12 0 28
Unamuno Jesús Ignacio Unamuno Luarizaristi 06/08/1953 Bergara
3 109 2 0 12
Miguel Iriarte Miguel Ángel Iriarte Aranguren 07/10/1951 Azpeitia
4 40 1 0 2
Cadarso Antonio Alberto Cadarso Medrano 22/03/1947 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Gallastegui Pablo Gallastegui Unamuno 29/03/1946 Bergara
8 154 0 0 38
Berasategui Ramón Berasategui Ormazábal 30/09/1946 Anoeta
4 95 3 3 11
Briones Víctor Briones Larrea 11/05/1970 Legazpi
3 12 0 0 0
Ruiz de Galarreta Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria 06/08/1993 Eibar
11 292 75 4 8
Errandonea Gabriel Errandonea Elizalde Irun
1 0 0 0 0
Ibarzabal Francisco Ibarzabal Eizaguirre 08/10/1948 Azpeitia
1 1 0 0 0
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi 28/04/1948 Azkoitia
3 40 0 0 0
Michelena Luis Michelena Campos 03/03/1950 Donostia/San Sebastián
4 121 0 0 26
Guesalaga Benigno Guesalaga Múgica 04/02/1948 Zarautz
3 54 1 1 8
Echegoyen Juan María Echegoyen San Pedro 08/08/1949 Donostia/San Sebastián
3 73 0 0 15
Zubeldia José Antonio Zubeldia Zulaica 13/03/1951 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Imaz Ángel María Imaz Beloqui 04/10/1948 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Seguín Aitor Seguín Cid 27/02/1995 Eibar
9 178 16 0 23
Lekuona Oier Berebide Lekuona 30/10/1988 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Muñoz Ibon Muñoz Oyarzabal 30/05/1983 Irun
1 0 0 0 0
Esnaola José Manuel Esnaola Irusta 17/11/1944 Elgoibar
3 17 0 0 0
Munguía Guillermo Munguía Seas 16/11/1952 Donostia/San Sebastián
5 239 12 0 27
Barral Juan Manuel Barral Souto 11/05/1950 Pasaia
3 153 4 0 8
Aguirre José Luis Aguirregomezcorta Galdós Mutriku
4 78 0 0 0
Bernardo Bernardo Aguirregomezcorta Arrizabalaga 20/07/1944 Mutriku
7 164 4 0 0
Larrauri Francisco Javier Larrauri Izquierdo 09/10/1947 Legazpi
5 100 5 1 15
Berriozábal José Eduardo Berriozábal Solavarrieta 23/04/1949 Eibar
4 96 2 0 0
Frutos José María Frutos Santana 13/04/1949 Donostia/San Sebastián
2 37 4 0 1
Gorrochategui Matías Gorrochategui Aramburu 01/02/1943 Idiazabal
5 22 0 0 0
Arguiñano Ángel María Arguiñano Casasola 21/01/1947 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Arroyabe José María Fernández de Arroyabe Araquistain 06/05/1945 Mutriku
2 33 0 0 1
Ucín José Ucín Juaristi 13/09/1942 Azkoitia
2 21 0 0 4
Irure Ignacio María Irure Gorostegui 06/09/1943 Azpeitia
3 1 0 0 0
Goyarán Juan Goyarán Leiceaga 09/08/1940 Oria
6 151 0 0 57
Sarasola Antonio Sarasola Celaichiqui 01/10/1943 Amezketa
1 38 0 0 1
Ayerbe Ángel Ayerbe Garmendia 11/02/1943 Ordizia
1 30 0 0 0
Baqué José Antonio Baqué Atorrasagasti 20/08/1945 Donostia/San Sebastián
3 29 0 0 1
Basaras Carmelo Basaras Mendiola 01/01/1943 Eibar
3 45 0 0 5
Olazábal Juan Cruz Olazábal Uriarte 14/11/1943 Eskoriatza
2 16 0 0 0
Arriaga Adolfo Arriaga Jaca 04/01/1943 Donostia/San Sebastián
5 33 0 0 0
Emery Juan María Emery Alza 18/02/1933 Irun
14 204 0 0 0
Ayesa José Antonio Ayesa González 07/07/1939 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 0
Otaegui Roberto Otaegui Pérez 20/04/1940 Errenteria
2 44 0 0 2
Alberdi José Javier Alberdi Gogorza 1942 Tolosa
1 20 0 0 1
Goyarán II Luis Goyarán Eizmendi 1940 Oria
2 15 0 0 0
Michelena Victoriano Michelena Berzosa 18/08/1939 Irun
3 25 0 0 10
Seisdedos Manuel Seisdedos Bouzada 02/02/1938 Irun
1 5 0 0 1
Ferré Francisco Ferré Riega 1940 Pasaia
1 7 0 0 0
Urdambide José Urdambide Echevarría 1940 Pasaia
1 3 0 0 0
Lozano José Antonio Lozano Alcázar 04/10/1938 Donostia/San Sebastián
4 53 0 1 4
Galarraga Juan María Galarraga Aranguren 05/05/1956 Getaria
9 467 80 5 27
Larrañaga Jesús María Larrañaga Lesaca 02/06/1959 Azpeitia
8 318 51 3 12
Gabilondo José Manuel Gabilondo Tolosa 14/07/1954 Añorga
5 276 45 8 22
Zubillaga Julen Zubillaga Etxeberria 16/04/2001 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Zubizarreta Francisco Zubizarreta Elorza 1937 Azkoitia
4 70 0 0 1
Burgaña Ignacio Burgaña Belaustegui 28/07/1936 Mutriku
1 23 0 0 0
Sebitas Jesús Urquía Astola 26/10/1931 Aretxabaleta
8 38 0 0 0
Caso José Antonio Caso Isla 10/07/1936 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 0
Campandegui Miguel María Campandegui Unsain 16/01/1966 Hondarribia
4 200 10 2 18
Amantegui José María Amantegui Echezarreta 04/03/1942 Irun
6 75 0 0 0
Achotegui José Antonio Achotegui Arana 11/07/1937 Eibar
5 41 0 1 9
Del Campo Manuel del Campo Iturzaeta 14/03/1942 Donostia/San Sebastián
2 4 0 0 1
Celarain Miguel Celarain Urbicain 17/02/1936 Donostia/San Sebastián
2 12 0 0 0
Andonegui Luis María Andonegui Uranga 30/04/1938 Donostia/San Sebastián
2 31 0 0 1
Echarri Agustín Echarri Isasti 1934 Donostia/San Sebastián
7 110 0 0 2
Ferreres Francisco Javier Ferreres Gómez 19/12/1941 Pasaia
2 18 0 0 1
Félix Félix Arrizabalaga Embeita 20/11/1935 Eibar
5 73 0 0 0
Clavé Joaquín Clavé Gual 1922 Errenteria
2 14 0 1 0
López II Jesús López Rubio 08/12/1920 Irun
2 12 0 0 2
Eceiza Francisco Javier Eceiza Esnaola 12/06/1943 Ordizia
5 75 0 0 32
Aracama Ignacio Aracama Oyarbide 31/07/1943 Irun
4 27 0 0 0
Urdampilleta Ricardo Urdampilleta Sancho 23/07/1943 Oria
4 83 0 0 8
Gastesi Martín Gastesi Vesga 1939 Donostia/San Sebastián
11 87 0 0 0
Lerchundi Antonio Javier Lerchundi Pérez 11/02/1948 Zarautz
1 17 0 0 2
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel 14/04/1935 Donostia/San Sebastián
10 163 0 0 0
Unamuno Jesús María Unamuno Remiro 11/05/1941 Arrasate
3 43 0 1 13
Arocena José Javier González Arocena 12/04/1935 Lasarte-Oria
3 59 0 0 0
Ametza José María Zubizarreta Aguirre 1938 Mutriku
1 3 0 0 0
Etxebeste Beñat Etxebeste Goikoetxea 08/01/1989 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Pello Pello Muniozguren Muguruza 1933 Eibar
2 17 0 0 0
Ayerbe José Ayerbe Garmendia 14/03/1938 Ordizia
1 4 0 0 0
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo 24/11/1934 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 9
Bardají Tomás Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
5 24 0 0 0
Hortelano Lander Hortelano Hortelano 30/11/1995 Eibar
1 0 0 0 0
Arriarán Juan Arriarán Aramburu 27/12/1933 Arrasate
3 52 0 1 16
Insausti Juan María Insausti Ormaburu 21/03/1933 Errenteria
3 54 0 0 6
Chelo José Ramón Hernández Artola 11/08/1928 Donostia/San Sebastián
7 175 0 1 67
Juanjo Juan José Rodríguez Zumárraga Donostia/San Sebastián
4 62 0 0 8
Bardají IV José Bardají Olloquiegui 04/04/1937 Urnieta
1 6 0 0 0
Arocena José Antonio Arocena Aramburu 18/03/1927 Irun
7 117 0 1 34
Berecibar Fidel Berecibar Altube 24/04/1932 Arrasate
5 75 0 1 22
Ocio José Luis Ocio Larrañaga 09/10/1934 Donostia/San Sebastián
3 31 0 0 2
Saura José Antonio Saura Herrero 1932 Mendelu
3 9 0 0 1
Emery Román Emery Alza 05/01/1931 Irun
4 67 0 0 0
Guridi José María Guridi González 1928 Arrasate
4 47 0 1 13
Uribarren Juan José Uribarren Legarreta 22/10/1930 Arrasate
2 31 0 0 18
Aguirre Francisco Aguirre González de Mendívil 1936 Aretxabaleta
2 5 0 0 0
Aizpurua Julián Aizpurua Beraza 19/06/1930 Tolosa
3 69 0 0 4
Pirulo Santos Díez Monreal 23/05/1929 Donostia/San Sebastián
5 91 0 1 6
Querejeta José María Querejeta Gárate Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 0
Iriarte Jesús Iriarte Gutiérrez 09/07/1929 Donostia/San Sebastián
6 117 0 1 15
Castillo Narciso Castillo Ayala 19/09/1930 Tolosa
2 44 0 0 10
Arana Joaquín Arana Díez 05/06/1936 Irun
2 26 0 0 2
Idígoras Juan Idígoras Basterrica
2 3 0 0 0
Roberto Roberto Guisasola Burruchaga 25/01/1936 Eibar
2 18 0 0 3
Zubillaga Cesáreo Zubillaga Zapiain 16/10/1929 Donostia/San Sebastián
4 38 0 0 10
Caitos Carlos Pérez García Donostia/San Sebastián
2 19 0 0 2
Aranegui Luis María Aranegui Zabaleta 1932 Eibar
3 60 0 0 15
Poncho Alfonso López Tambo 23/11/1929 Donostia/San Sebastián
2 12 0 0 3
Arberas Ignacio Arberas Aranguren 29/09/1935 Andoain
1 10 0 0 0
Bernedo Miguel Bernedo Ansotegui 1930 Hondarribia
2 19 0 0 6
Gastesi Ignacio Gastesi Garciandia 1932 Añorga
1 8 0 0 2
Illarramendi Miguel Illarramendi Zabala 1932 Recalde
1 16 0 0 2
Samaniego Emilio Samaniego Sainz 1925 Ordizia
4 33 0 0 19
Arriola José Cruz Arriola Albizu 14/09/1929 Elgoibar
2 16 0 0 1
Álvarez Miguel Álvarez Torre 02/07/1927 Donostia/San Sebastián
3 22 0 0 8
Odriozola Pedro Odriozola Odriozola 21/01/1929 Azpeitia
4 6 0 0 0
Bedia José María Bedia Irun
3 43 0 0 2
Gabilondo Juan de la Cruz Gabilondo Muguerza 02/05/1929 Elgoibar
2 27 0 0 0
Iruretagoyena Jaime Iruretagoyena Garmendia 01/01/1932 Beasain
1 8 0 0 0
Portugal Esteban Portugal Ozcoidi 23/07/1932 Hernani
1 2 0 0 0
Errasti Jesús Errasti Asurmendi 25/03/1930 Arrasate
4 46 0 0 8
Agustín Agustín Iruretagoyena Garmendia Beasain
4 41 0 0 15
Hidalgo José Hidalgo Izaguirre 23/02/1926 Ordizia
2 17 0 0 4
Ceciaga Imanol Ceciaga Arizaga 02/02/1920 Arrasate
5 93 0 0 20
Ezcurra Santiago de la Puerta Ezcurra 14/06/1928 Donostia/San Sebastián
1 22 0 0 2
Sesé Donostia/San Sebastián
2 8 0 0 2
Berecibar Domingo Berecibar Altuna 22/07/1927 Arrasate
1 14 0 0 0
Garín José Ignacio Garín Ugarte 12/12/1922 Ordizia
4 54 0 1 5
Arana Manuel Arana Zabala 1915 Errenteria
4 37 0 0 1
Otaola José Otaola Irun
1 3 0 0 0
Uncilla Carlos Uncilla Ondarre 02/11/1928 Elgoibar
2 28 0 0 16
Erausquin José María Erausquin Aguirre 30/06/1930 Irun
2 3 0 0 0
Eizaguirre José Antonio Eizaguirre Furundarena 21/09/1926 Donostia/San Sebastián
3 44 0 0 15
Goicoechea Kepa Goicoechea Iturria 12/07/2001 Hondarribia
1 0 0 0 0
Arrizabalaga José Manuel Arrizabalaga Inchausti 04/07/1925 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Santos Santos Falcón García 01/11/1928 Donostia/San Sebastián
3 24 0 0 8
Gordo Unai Gordo Fernández 18/11/1999 Irun
1 0 0 0 0
Jáuregui Juan Jáuregui Ayastuy 24/06/1928 Tolosa
2 0 0 0 0
Vitoria Jesús Vitoria Zabarte 08/06/1923 Arrasate
2 2 0 0 0
Alcelay Antonio Alcelay Aramburu 13/06/1926 Ordizia
2 0 0 0 0
Zubizarreta Florentino Zubizarreta Eizmendi 1921 Alza
3 33 0 1 18
Felipe Felipe Martínez García 03/05/1926 Tolosa
1 1 0 0 0
Areizaga Miguel Areizaga Alcain 29/09/1920 Bidania-Goiatz
3 15 0 0 0
Fernandito Fernando Salvador Mas 30/05/1914 Donostia/San Sebastián
6 34 0 1 1
Gamón Francisco Gamón García 07/01/1921 Irun
4 23 0 0 6
Zaldúa José María Zaldúa Anabitarte 1916 Donostia/San Sebastián
5 55 0 0 24
Elosegi Gexan Elosegi Mujika 25/07/1999 Hernani
2 46 9 2 6
Iza Iker Iza Iriarte 22/07/2000 Irun
2 0 0 0 0
Lazkano Josu Lazkanoiturburu Alustiza 18/02/2001 Lazkao
2 4 0 0 0
Arrieta Eugenio Jorge Cardoso Bethancourt 1919 Ordizia
2 9 0 0 0
Lirio Armando Lirio Boada 1913 Irun
3 0 0 0 0
Julen López Julen López Salas 20/07/1995 Eibar
7 158 36 4 4
Satrústegui Alexander Satrústegui Lopetegui 01/01/1994 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Olaortua Iñaki Olaortua Descarga 03/08/1993 Arrasate
7 249 75 5 9
Guruzeta Gorka Guruzeta Rodríguez 12/09/1996 Donostia/San Sebastián
7 232 34 0 61
Cárdenas Xabier Cárdenas Añorga 01/01/1998 Usurbil
4 108 32 2 4
Iruretagoiena Urko Iruretagoiena Lertxundi 29/09/1998 Aia
2 56 12 0 2
Garro Beñat Garro Olkotz 25/06/1997 Errenteria
4 58 12 4 2
Orozko Iñigo Orozco Andonegi 16/07/1993 Donostia/San Sebastián
4 176 18 0 21
Aizpiri Ismael Aizpiri Lérida 07/02/1998 Donostia/San Sebastián
6 110 32 6 0
Andoni Jon Andoni Azpillaga Fraile 12/08/1992 Mutriku
2 26 2 0 0
Semedo Xabier Semedo Legido 08/06/1991 Donostia/San Sebastián
1 14 0 0 0
Arrieta Odei Arrieta Etxeberria 02/02/1996 Tolosa
4 106 16 2 0
Kaxe Alex Aizpuru Aizbitarte 21/01/1994 Azpeitia
5 143 15 0 26
Aranzabe Aitor Aranzabe Etxabe 28/06/1998 Zaldibia
4 89 10 0 2
Iparraguirre Juan Manuel Iparraguirre Aguirre 18/03/1994 Deba
1 58 14 0 0
Polanco Erik Polanco Gómez 23/01/1993 Arrasate
7 350 72 0 12
Aristegi Guillermo Aristegi Lomas 16/01/1997 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Guridi Jon Guridi Aldalur 28/02/1995 Azpeitia
8 247 20 0 23
Marcellán Estanislao Igor Marcellán García 02/04/1996 Donostia/San Sebastián
7 166 24 2 0
Merquelanz Martín Merquelanz Castellanos 12/06/1995 Irun
8 254 29 2 49
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa 11/01/1994 Deba
8 406 62 4 74
Oyarzabal Mikel Oyarzabal Ugarte 21/04/1997 Eibar
8 234 16 0 64
Prieto Xabier Prieto Saralegi 09/04/1995 Errenteria
2 76 12 0 0
Ibarbia Josu Ibarbia Perurena 09/05/1995 Ibarra
7 282 44 2 4
Iriondo Alexander Iriondo Kortabarría 21/05/1994 Donostia/San Sebastián
6 284 68 2 6
Fran Martínez Francisco Martínez Soroeta 14/07/1993 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Sangalli Luca Sangalli Fuentes 10/02/1995 Donostia/San Sebastián
8 260 18 0 27
Calvillo Oier Calvillo Armendáriz 18/11/1996 Arama
7 226 32 2 38
Garrancho Juan José Garrancho Méndez 22/06/1997 Donostia/San Sebastián
7 68 0 0 0
Ribera Gorka Ribera Sorazu 03/09/1994 Azkoitia
2 50 4 0 0
Oihan Oihan Rodríguez Iturbe 09/07/1996 Arrasate
1 4 0 0 0
Zubeldia Igor Zubeldia Elorza 30/03/1997 Azkoitia
7 225 57 3 8
Arroitaonandia Mikel Arroitaonandia Mansilla 27/04/1993 Eibar
1 8 0 0 0
Tenreiro Richard Tenreiro Velasco 03/03/1995 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Olaizola Iker Olaizola Grela 15/02/1996 Donostia/San Sebastián
5 228 34 2 16
Ekaitz Ekaitz Jiménez Astigarraga 15/03/1996 Donostia/San Sebastián
7 132 18 0 4
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro 04/12/1996 Ordizia
7 178 16 0 0
Arambarri Aritz Arambarri Murua 31/01/1998 Azkoitia
6 121 28 0 8
El Haddadi Ander El Haddadi Arrillaga 16/06/1997 Donostia/San Sebastián
7 170 7 0 14
Sáenz Ander Sáenz Vicente 24/07/1997 Donostia/San Sebastián
4 58 0 0 2
Lluch Luis Lluch Lafuente 06/05/1988 Donostia/San Sebastián
3 44 6 0 0
Nolaskoain Peru Nolaskoain Esnal 25/10/1998 Zumaia
6 190 34 3 14
Gorosabel Andoni Gorosabel Espinosa 04/08/1996 Arrasate
6 164 32 0 4
Otaño Ignacio Otaño Aranburu 19/07/1995 Azpeitia
5 146 6 0 0
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa 17/05/1997 Donostia/San Sebastián
5 162 24 0 6
Garmendia Ander Garmendia Alonso 23/02/1993 Oiartzun
1 62 0 0 12
Guibert Francisco Javier Guibert Elizalde 01/03/1997 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Arteche Martín Arteche Mendizabal 18/04/1995 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Gorostidi Ander Gorostidi García 23/02/1996 Donostia/San Sebastián
6 211 21 5 22
Casadevante Adrián Fernández de Casadevante Facchin 16/10/1998 Zarautz
1 0 0 0 0
Álex Sola Alejandro Sola López-Ocaña 09/06/1999 Donostia/San Sebastián
6 153 22 2 5
Zubimendi Martín Zubimendi Ibáñez 02/02/1999 Donostia/San Sebastián
6 147 34 2 8
Letamendia Alex Letamendia Lorente 04/08/1998 Donostia/San Sebastián
5 56 2 0 0
Igor González Igor González Rodríguez 19/02/1997 Urnieta
1 0 0 0 0
Auzmendi Xabier Auzmendi Arruabarrena 01/05/1997 Segura
2 46 6 0 0
Azkue Julen Azkue Unzueta 21/09/1995 Zarautz
5 230 48 2 20
Ibargoien Iñigo Ibargoien Azkarate 03/09/1995 Usurbil
4 114 18 0 0
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria 21/09/1996 Donostia/San Sebastián
5 244 41 0 18
Arana Iván Arana Montes 08/01/1997 Donostia/San Sebastián
2 42 2 0 2
Petxa Alexander Petxarroman Eizagirre 06/02/1997 Donostia/San Sebastián
5 140 22 2 8
Cristian Sanz Cristian Sanz Dias 30/03/1997 Hondarribia
2 2 0 0 0
Agirre Unai Agirre Manzisidor 19/03/1998 Bergara
5 25 2 0 0
Unai Ruiz Unai Ruiz-Zeberio Almandoz 19/06/2000 Donostia/San Sebastián
4 32 4 0 0
Bastida Iker Bastida Alzuru 09/10/1999 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Alkain Xeber Alkain Mitxelena 26/06/1997 Hondarribia
5 123 19 0 21
Garmendia Iker Garmendia Aranburu 24/04/1996 Donostia/San Sebastián
2 16 0 0 2
Barrenetxea Ander Barrenetxea Muguruza 27/12/2001 Donostia/San Sebastián
4 76 16 0 7
Ezkurdia Imanol Ezkurdia Ugalde 04/01/1999 Lezo
4 101 19 1 2
Lander Lander Hernández Rodríguez 25/12/1996 Donostia/San Sebastián
1 18 0 0 0
Górriz Alberto Górriz Semper 10/11/1992 Irun
2 76 10 0 10
Guillamón Hugo Guillamón Sanmartín 31/01/2000 Donostia/San Sebastián
5 150 53 1 5
Elizondo Anatz Elizondo Emazabel 17/03/2000 Donostia/San Sebastián
3 28 7 0 0
Aldasoro Aritz Aldasoro Sarriegi 05/06/1999 Beasain
4 91 14 0 6
Olasagasti Jon Ander Olasagasti Imizcoz 16/08/2000 Donostia/San Sebastián
3 58 16 2 8
Guijarro Christian Guijarro Monasterio 13/12/1994 Andoain
2 36 4 0 4
Gorka Marcos Gorka Marcos Sánchez 02/01/1996 Lasarte-Oria
2 42 0 0 2
Recio Iñaki Recio Irusta 01/02/2000 Soraluze
3 40 16 0 2
Lobete Julen Lobete Cienfuegos 18/09/2000 Lezo
3 107 12 0 27
Gabilondo Jokin Gabilondo Garmendia 09/04/1999 Urretxu
3 60 8 0 0
Agirrezabala Julen Agirrezabala Astulez 26/12/2000 Errenteria
3 32 4 0 0
Bravo Ekhi Bravo Doiz 30/11/1997 Donostia/San Sebastián
2 4 0 0 0
Celihueta Mikel Celihueta Padrón 22/03/1998 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Txete Ignacio González Mintegui 10/03/1999 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Marrero Unai Marrero Larrañaga 09/10/2001 Donostia/San Sebastián
3 6 0 0 0
Celihueta Iñigo Celihueta Gil 17/02/1994 Errenteria
2 50 12 4 0
Huete Aritz Huete Beloki 27/06/1996 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Guipu Jon Ander Saralegui Odriozola 14/07/1993 Donostia/San Sebastián
1 20 6 2 0
Ander Martín Ander Martín Odriozola 16/11/2000 Donostia/San Sebastián
3 41 4 0 4
Sarriegi Imanol Sarriegi Isasa 27/04/1995 Donostia/San Sebastián
5 110 29 4 6
José Luis José Luis Enatarriaga Irastorza 01/06/1909 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Epelde Francisco Rodríguez Epelde Deba
3 36 0 0 5
Chivichi Manuel Acarregui Arreguia
1 1 0 0 0
García Pedro García Ansola Deba
1 9 0 0 2
San Martín Nicolás San Martín 1904 Elgoibar
1 16 0 0 1
Arieta Unai Arietaleanizbeaskoa Miota 16/06/1999 Bergara
1 4 1 0 0
Mendia Eñaut Mendia Berasategui 25/06/1999 Lazkao
1 1 1 0 0
Muguruza Asier Muguruza Crespo 12/08/1999 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Regil Ekain Regil Etxabe 21/11/2000 Zaldibia
1 12 2 0 0
Ariztimuño Iñigo Ariztimuño González Irun
1 4 0 0 0
Ecenarro Silvino Ecenarro Anza Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Sagarzazu Julen Sagarzazu Irureta 10/03/1920 Azkoitia
1 3 0 0 0
Sánchez Arana Ignacio Sánchez Arana 20/01/1914 Donostia/San Sebastián
6 53 0 0 16
Acero Emilio Esteban Acero Aramburu Donostia/San Sebastián
2 19 0 1 0
Linazasoro Leopoldo Linazasoro Sarasola 1915 Irun
2 19 0 1 2
Sukía Kerman Sukía Criado 20/02/2002 Lazkao
2 4 0 0 0
Padilla Álex Padilla Pérez 01/09/2003 Zarautz
1 0 0 0 0
Leiza Beñat Leiza Balda 18/02/1997 Hernani
2 32 8 0 2
Galarreta Imanol Galarreta Torres 11/05/2000 Beasain
1 12 2 0 0
Zoilo Ander Zoilo Cerdeira 14/02/2000 Beasain
1 1 1 0 0
Turrientes Beñat Turrientes Imaz 31/01/2002 Beasain
2 32 4 0 0
Murua Iker Murua Caballero 29/10/1990 Azkoitia
2 46 12 2 0
Iguarán Esteban Iguarán
1 4 0 0 0
Larramendi Bibiano Amadeo Larramendi Larrañaga 31/03/1909 Tolosa
1 12 0 1 1
Castro Iñaki Castro Villanueva 17/03/1988 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
De Andrés Iñigo de Andrés Alonso 12/11/1974 Donostia/San Sebastián
3 24 2 0 0
Aritz Mújika Aritz Mújika López 13/11/1981 Pasaia
19 921 181 16 160
Apraiz Ion Gaizka Apraiz Argintxona 24/06/1987 Eibar
7 386 102 10 16
León Imanol León Zubizarreta 21/02/1987 Aizarnazabal
3 112 14 2 12
Ormaetxea Eneko Ormaetxea Olabe 14/01/1987 Elgeta
1 20 0 2 0
Garmendia Javier Garmendia Elizondo 17/03/1978 Irun
11 572 130 18 10
Martins Mikel Martins das Neves 28/05/1983 Donostia/San Sebastián
16 888 183 4 34
Txoperena Ion Txoperena García 05/02/1985 Donostia/San Sebastián
7 252 40 0 16
Borda Aritz Borda Etxezarreta 03/01/1985 Lasarte-Oria
13 524 166 9 26
Kijera Gorka Kijera Salaberria 26/05/1986 Hernani
15 606 130 3 10
Asier Eizaguirre Asier Eizaguirre Rosa 10/07/1981 Irun
12 656 154 10 112
Izeta Iker Izeta Alberdi 15/02/1986 Donostia/San Sebastián
8 296 52 4 12
Iosu Rivas Iosu Rivas Carranza 20/01/1983 Donostia/San Sebastián
6 288 62 6 0
Saizar Mikel Saizar Soroa 18/01/1983 Ibarra
19 638 43 0 0
Igarki Igarki Arrondo Mayor 01/03/1984 Donostia/San Sebastián
2 18 0 0 2
Arambarri Jokin Arambarri Arrizabalaga 23/10/1984 Azkoitia
6 304 14 0 36
Larreategi Jon Larreategi Arana 16/08/1984 Eibar
10 612 202 16 24
Muniozguren Mikel Muniozguren Rodríguez 18/09/1983 Deba
11 570 158 10 56
Asís Asís Peña Aperribai 08/02/1988 Bergara
1 36 4 0 0
Alain Eizmendi Alain Eizmendi Blanco 10/06/1990 Beasain
12 480 78 0 57
Bingen Bingen Erdozia Gorostegi 02/04/1989 Hernani
5 210 24 2 2
Errasti Ion Errasti Zabaleta 06/06/1988 Eibar
12 394 104 3 4
Gabilondo Lander Gabilondo Bernal 30/04/1987 Donostia/San Sebastián
10 502 70 4 50
Iparraguirre Mikel Iparraguirre Agirre 14/02/1989 Donostia/San Sebastián
1 28 8 2 4
Orbegozo Mikel Orbegozo Orbegozo 15/04/1989 Donostia/San Sebastián
13 611 81 6 160
Ozkoidi Iosu Ozkoidi Alba 23/04/1990 Donostia/San Sebastián
13 675 81 1 41
Plaza Imanol Plaza Ces 01/01/1988 Donostia/San Sebastián
4 136 36 2 0
Quintana Francisco Javier Quintana Sánchez 07/07/1985 Donostia/San Sebastián
4 246 48 6 6
Egaña Josu Egaña Olano 13/09/1988 Deba
1 6 2 0 0
Varela Jon Varela Prol 18/04/1989 Eibar
3 32 2 0 0
Iker Torre Iker Torre Larrañaga 15/09/1982 Orio
6 304 64 0 64
Iribas Mikel Iribas Aliende 13/04/1988 Donostia/San Sebastián
14 423 95 5 19
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas 10/01/1991 Arrasate
13 534 44 4 142
Seguín Iker Seguín Cid 12/07/1989 Eibar
14 600 108 4 44
Hernáez Josu Hernáez Lopetegui 04/07/1985 Eibar
11 388 73 2 34
Careaga David Ion Careaga Sanz 09/03/1981 Donostia/San Sebastián
4 176 62 2 24
Munduate Gurutz Munduate Larrañaga 12/09/1983 Irun
3 56 2 0 2
Jon Ríos Jon Ríos Romo 30/04/1981 Donostia/San Sebastián
3 168 14 2 10
Gorka Sánchez Gorka Sánchez Ríos 02/05/1981 Eibar
6 332 34 0 50
Pedro Pascual Pedro Ignacio Pascual Madrid 31/12/1969 Donostia/San Sebastián
11 714 86 8 146
Esnaola Aitor Esnaola Otermin 28/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 30 8 2 2
Etxeberria Ekaitz Etxeberria Pereira 18/10/1982 Donostia/San Sebastián
1 20 6 0 0
Laguardia Luis Laguardia Martínez 02/01/1977 Irun
6 284 72 2 44
Larrumbide Mikel Larrumbide Seco 29/09/1977 Donostia/San Sebastián
4 234 24 4 44
Ioritz Ioritz Azpiroz Lecuona 30/10/1983 Tolosa
1 2 0 0 0
Jon Jon Álvarez Echevarría 02/02/1981 Donostia/San Sebastián
2 48 6 0 0
Amiano Urtzi Amiano Salterain 21/04/1979 Donostia/San Sebastián
2 8 0 0 0
Xabier Xabier Lasagabaster Ortiz de Guzmán 14/02/1978 Aretxabaleta
4 104 6 4 0
Zapiain Igor Zapiain Sánchez 10/09/1977 Donostia/San Sebastián
1 38 14 0 0
Txemai José María Alguacil Barrenetxea 02/11/1979 Orio
2 76 16 0 4
Capelete Mario Capelete Escribano 01/04/1995 Donostia/San Sebastián
7 206 8 0 18
Ion Vázquez Ion Vázquez Vera 16/08/1988 Irun
1 0 0 0 0
Turrillas Pablo Turrillas Aranzeta 18/12/1963 Deba
2 74 2 0 4
Lasa Sergio Gómez Lasa 24/06/1968 Donostia/San Sebastián
4 62 0 2 0
Celaya Julen Celaya Álvaro 25/01/1992 Irun
1 0 0 0 0
Jabonero José Luis Jabonero Gómez 11/04/1966 Hondarribia
3 8 2 0 0
Marcos José Manuel Ares Marcos 1966 Donostia/San Sebastián
5 10 0 2 0
Sarasua José Ramón Sarasua Oiz 08/09/1964 Donostia/San Sebastián
3 48 4 0 4
Campos Ramón Campos Izquierdo 14/08/1960 Eibar
3 104 18 0 2
Egaña José Miguel Egaña Errasti 12/01/1963 Eibar
3 82 8 2 12
Altuna Iñaki Altuna Zinkunegi 13/09/1958 Lizartza
3 136 2 0 8
Iturbe Ángel Iturbe Uranga 22/01/1965 Azkoitia
2 62 6 2 6
Amos Juan Luis Amos Alaizola 09/03/1964 Zumaia
1 34 0 0 0
Albistegi Germán Albistegi Zamakola 16/10/1960 Eibar
1 0 0 0 0
Elorza José María Elorza Elduayen Azpeitia
1 4 2 0 0
Liceaga Mikel Liceaga Claver 29/11/1966 Hernani
1 10 0 0 0
Uría II Alejandro Uría Larramendi 13/11/1964 Azpeitia
1 16 0 0 0
Noegui Santiago Noenlle Ares Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Amondarain Ernesto Amondarain Larrañaga 27/08/1967 Andoain
1 2 0 0 0
Argarate Antonio Argarate Abaunz 03/08/1965 Azkoitia
2 2 0 0 0
Arsuaga José Arsuaga Cortázar 26/03/1966 Donostia/San Sebastián
1 26 2 0 0
Insausti Paulino Insausti Barrenetxea 01/09/1967 Olaberria
1 2 0 0 0
Irizar Mikel Irizar Arzelus 22/09/1967 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 2
Odriozola Iñigo Odriozola Badiola 20/05/1968 Pasaia
1 2 0 0 0
Romero Luis Romero Santa Cristina 23/03/1966 Arrasate
2 26 8 0 0
Ugalde Iñaki Ugalde Rekondo 05/06/1965 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Torres Francisco Torres Martín 18/11/1964 Alzaga
1 6 0 0 0
Letamendia Agustín Letamendia Cincunegui 20/08/1963 Azpeitia
2 40 0 0 2
Etxebeste José Ignacio Etxebeste Oyarzabal 02/02/1965 Donostia/San Sebastián
1 50 4 0 0
Esnal Pedro Esnal Mendiriz 25/08/1965 Donostia/San Sebastián
3 2 0 0 0
Galarraga Roberto Galarraga Astibia 26/02/1962 Donostia/San Sebastián
3 62 2 0 6
Olano Francisco Javier Olano Garmendia 30/05/1963 Donostia/San Sebastián
3 90 4 0 24
Setién José Setién Laboa 25/12/1964 Donostia/San Sebastián
1 8 2 2 0
Iglesias Javier Iglesias Aguinagalde 06/04/1959 Irun
2 66 0 0 8
Esnaola Julen Esnaola Erro 27/03/1982 Irun
1 0 0 0 0
Aldalur Roque Aldalur Larramendi 22/04/1966 Azkoitia
1 2 0 0 0
Altuna Ramón Altuna Tolosa 04/11/1957 Donostia/San Sebastián
2 66 0 0 2
Etxeberria José María Etxeberria Lizaso 08/09/1964 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Gastesi Aitor Gastesi Amondarain 12/06/1966 Eibar
1 0 0 0 0
Goikoetxea Xabier Goikoetxea Martija 30/10/1964 Deba
1 2 0 0 0
Larramendi Aitor Larramendi Labaien 11/03/1966 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Larrauri José Ramón Larrauri Sandobal 11/01/1966 Tolosa
1 2 0 0 0
Ruiz José Miguel Ruiz Alberro 11/04/1965 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Sarasola Manuel María Sarasola Cendoya 01/10/1962 Pasaia
2 0 0 0 0
Soroa José Francisco Soroa Ibarluzea 08/12/1965 Lizartza
1 2 0 0 0
Trecet Juan Trecet Fernández 03/01/1962 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Uranga Jon Uranga Santa María 31/05/1966 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Velaz Eduardo Velaz Negueruela 27/08/1961 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Lacasa Eduardo Lacasa Ayerbe 21/07/1953 Donostia/San Sebastián
3 188 32 2 10
Arreche José Luis Arreche Arrizabalaga 09/10/1956 Irun
1 52 0 0 14
Lucas Lucas Eciolaza Goiburu 04/05/1953 Idiazabal
4 256 6 0 48
Maté José Antonio Maté Muñoz 05/06/1961 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Elorza Jon Elorza Roy 02/07/1997 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Taberna Pedro María Taberna González 01/04/1949 Pasaia
1 56 4 0 6
Echave Francisco Javier Echave Echegoyen 17/03/1951 Donostia/San Sebastián
1 32 4 0 2
Almandoz Miguel Almandoz Larrechea 16/04/1950 Irun
2 116 6 2 4
Lustres Antonio Lustres Alarcón 20/10/1949 Pasaia
2 108 2 0 0
Ortego Juan María Ortego Estomba 16/10/1954 Irun
2 126 6 0 26
Bengoechea Miguel María Gómez de Segura Bengoechea 03/09/1950 Ordizia
1 20 0 0 4
Sagarzazu Ignacio María Sagarzazu Unanue 15/04/1956 Azkoitia
1 72 0 0 4
Labandibar Javier Labandibar Lasa 1956 Irun
1 14 0 0 0
Elustondo Joaquín María Elustondo Mendiolea 1954 Donostia/San Sebastián
2 108 0 0 6
Conde Antonio Conde Cruz Pasaia
1 13 0 0 0
Jáuregui Lucio Jaureguiberria Bengoa Arrasate/Mondragón
1 17 0 0 2
Arzalluz Mikel Arzalluz Errasti 10/01/1995 Azkoitia
1 6 0 0 4
Alberdi Cristian Alberdi López 14/04/1980 Donostia/San Sebastián
13 569 217 30 20
Rodellar Iker Rodellar Fernández 26/03/1987 Donostia/San Sebastián
15 842 222 10 8
Zubillaga Jon Zubillaga García 07/08/1986 Donostia/San Sebastián
8 318 36 0 20
Xabier Jorge Xabier Jorge García 08/03/1988 Urretxu
2 34 2 0 2
Edu Jurado Eduardo Jurado Mangas 14/11/1978 Donostia/San Sebastián
5 184 54 0 18
Endika Endika Mendizabal Salaberria 30/10/1978 Tolosa
9 502 112 14 54
Idarramendi Andoni Idarramendi Aguirre 15/08/1986 Irun
3 12 0 0 0
Lucio Diego Lucio González 23/12/1977 Irun
6 216 36 4 30
Unai Torres Unai Torres Indakoetxea 10/06/1987 Irun
2 4 0 0 0
Zarzuelo David Zarzuelo García 25/11/1977 Donostia/San Sebastián
8 426 64 0 12
Gómez Miguel Ángel Gómez Gil 06/05/1984 Donostia/San Sebastián
5 148 8 0 6
Gisa Xabier Gisasola Iurrita 20/05/1988 Ormaiztegi
1 6 0 0 0
Colinas Julen Colinas Olaizola 16/04/1988 Donostia/San Sebastián
12 544 108 0 91
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde 30/04/1986 Usurbil
12 364 16 2 0
Elustondo Oinatz Elustondo Leunda 04/03/1990 Azpeitia
1 2 2 0 0
Olaizola Iñaki Olaizola Alonso 08/04/1989 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga 16/12/1974 Astigarraga
14 758 286 18 20
Alex Alejandro Gutiérrez Rubio 23/02/1988 Usurbil
1 8 4 0 0
Arrillaga Iker Arrillaga Osuna 02/11/1986 Elgoibar
2 18 0 0 0
Aizpurúa Alejandro Aizpurúa Arruti 19/04/1986 Zarautz
1 10 0 0 0
Erkizia Mikel Erkizia Acero 07/05/1984 Donostia/San Sebastián
1 4 2 0 0
Gaizka Iriarte Gaizka Iriarte Aseguinolaza 16/12/1977 Donostia/San Sebastián
10 540 92 4 74
Pastrian Iker Pastrian Otal 02/05/1982 Legazpi
2 122 16 0 18
Andoni Gabilondo Andoni Gabilondo Argarate 21/05/1987 Elgoibar
1 2 0 0 0
Otxagabia Julen Otxagabia Azpitarte 16/03/1987 Donostia/San Sebastián
1 4 2 0 0
Eulate Jon Álvarez de Eulate Arce 01/04/1980 Donostia/San Sebastián
6 288 70 2 2
Txumai José María Ugartetxea Badiola 02/06/1985 Donostia/San Sebastián
2 76 24 2 0
Ibarluzea Manuel Ibarluzea Laskurain 12/02/1981 Elgoibar
1 30 14 2 0
Blázquez Pablo Blázquez Martínez 21/03/1980 Donostia/San Sebastián
4 228 32 0 12
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi 04/12/1976 Arrasate
3 102 12 2 12
Arregi Asier Arregi Zulaika 06/01/1982 Zarautz
1 28 2 0 0
Durán Javier Durán Espinazo 07/07/1973 Donostia/San Sebastián
6 230 70 4 8
Mir Javier Mir Astigarraga 22/03/1982 Azpeitia
1 22 2 0 0
Altuna Xavier Altuna Urdin 02/01/1981 Donostia/San Sebastián
1 38 8 0 0
Vallejo Iñigo Vallejo Imaz 02/07/1979 Donostia/San Sebastián
4 130 14 2 0
Aizpurúa Asier Aizpurúa Loiola 15/07/1984 Donostia/San Sebastián
1 2 2 0 0
Jon Soto Jon Soto Foronda 25/02/1988 Bergara
1 0 0 0 0
Arzamendi Jon Arzamendi Iradier 10/04/1992 Donostia/San Sebastián
4 12 0 0 2
Jon Jon González Zubeldia Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Avellaneda Ander Avellaneda Bengoetxea 10/06/1984 Tolosa
2 32 10 0 0
Orbegozo Ion Orbegozo Orbegozo 31/12/1984 Azpeitia
7 414 54 2 118
Aitor Aitor Castro Uriarte 17/04/1993 Zizurkil
7 212 36 0 6
Aldalur Aitor Aldalur Agirrezabala 26/12/1991 Tolosa
12 574 206 16 10
Beitia Joseba Beitia Agirregomezkorta 29/09/1990 Donostia/San Sebastián
9 514 52 2 18
Castañeda Julen Castañeda Nuin 14/11/1990 Donostia/San Sebastián
12 526 82 4 13
Gaztañaga Jon Gaztañaga Arrospide 28/06/1991 Andoain
9 313 91 4 6
Iñigo Iñigo Rodríguez Sarriegui 29/04/1991 Hernani
5 210 32 2 38
Tena Jon Tena Martínez 21/02/1993 Irun
8 176 18 0 0
Vega Jon Manuel Vega 07/11/1992 Zumarraga
3 16 2 0 0
Zaldúa Joseba Zaldúa Bengoetxea 24/06/1992 Donostia/San Sebastián
12 297 64 5 6
Aitor Fernández Aitor Fernández Abarisketa 03/05/1991 Arrasate
13 456 32 4 0
Fran Sevilla Francisco Sevilla Garrido 16/02/1985 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 0
Arregui Aitor Arregui Arrieta 19/05/1990 Bergara
12 462 121 4 24
Albisua Haritz Albisua Laskurain 01/10/1992 Soraluze
9 306 103 4 10
Juaristi Mikel Juaristi Ariznabarreta 26/05/1992 Soraluze
10 370 134 8 10
Ibai Ibai González Mateos 29/05/1983 Bergara
5 294 78 2 42
Eraña Gorka Eraña López de Bergara 29/01/1991 Arrasate
3 88 14 0 0
Arrizabalaga Mikel Arrizabalaga Arrizabalaga 24/10/1988 Mutriku
3 120 28 2 2
Urzelai Mikel Urzelai Ibarburu 24/02/1992 Donostia/San Sebastián
2 2 0 0 0
Hernández Iker Hernández Ezkerro 08/04/1994 Urnieta
10 423 44 0 78
Kodro Kenan Kodro 19/08/1993 Donostia/San Sebastián
9 272 21 0 47
Sangalli Marco Sangalli Fuentes 07/02/1992 Donostia/San Sebastián
11 441 92 6 33
Iker Núñez Iker Núñez Pérez 31/01/1977 Donostia/San Sebastián
4 240 92 16 0
Iakes Iakes Guibelalde Arrizabalaga 15/02/1977 Beasain
8 406 86 0 28
Dani Daniel Hernández Trancho 05/02/1975 Tolosa
4 192 38 8 18
Jon Senar Jon Senar Enekotegi 23/07/1978 Eskoriatza
1 14 0 0 0
Ekain Ekain Ávila Olazabal 04/01/1980 Urnieta
3 96 18 2 2
Montes Andoni Montes Agirre 03/07/1979 Donostia/San Sebastián
2 68 12 2 0
Sarriegi Jon Sarriegi Etxabe 01/09/1977 Donostia/San Sebastián
1 40 14 4 0
Manex Manex Sarriegi Zumárraga 08/12/1974 Lazkao
7 366 114 6 20
Etxaniz Iñaki Etxaniz Sein 08/03/1974 Irun
2 128 22 0 4
Lázaro Lázaro Olivenza Merchán 22/09/1979 Donostia/San Sebastián
2 64 12 0 0
Olondris Javier Olondris Irurtia 22/09/1980 Donostia/San Sebastián
3 44 10 0 0
Raúl Raúl Martín María 24/08/1979 Errenteria
2 10 0 0 0
Rubio Asier Rubio Hernández 24/06/1980
1 2 2 0 0
Blas Xabier Blas Sánchez 17/02/1979 Donostia/San Sebastián
2 118 12 0 6
Xoane Xoane Legarda Olaso 29/09/1977 Pasaia
2 116 20 0 0
Durán Luis Miguel Durán Espinazo 06/03/1972 Donostia/San Sebastián
7 402 148 14 34
Aizpurua Javier Aizpurua Pampliega 13/01/1976 Donostia/San Sebastián
1 26 8 2 0
Arregi Imanol Arregi Ruiz 13/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 44 12 0 4
Cuesta Josu Cuesta Bardají 20/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 28 12 0 0
Eizaguirre Eneko Eizaguirre Aizpurua 17/04/1978 Mutriku
4 174 20 0 0
Elgarresta Ion Ander Elgarresta Egiburu 15/01/1982 Zumarraga
2 12 0 0 0
Esnal Aitor Esnal Badiola 22/11/1972 Arrasate
5 264 70 6 0
Hombre Jon Ander Hombre Aldasoro 01/03/1976 Segura
2 90 10 0 18
Parra Álvaro Parra Dioni 15/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 42 18 0 0
Pedraz Sergio Pedraz Pedrosa 14/06/1981 Hernani
2 102 12 0 0
Rafita Rafael Piñeiro Maiz 25/11/1980 Donostia/San Sebastián
1 12 0 0 0
Remírez Iker Remírez Llorente 03/03/1977 Beasain
8 280 52 6 32
Romero Joseba Romero Román 12/02/1978 Tolosa
2 64 20 0 2
Urkiola Unai Urkiola Mujika 13/11/1973 Donostia/San Sebastián
1 70 6 0 6
Vázquez Andoni Vázquez Rosa 22/02/1980 Hernani
1 22 2 0 0
Aiert Aiert Zinkunegi Zipitria 09/07/1977 Deba
2 126 26 6 0
Aranburu Josu Aranburu Eizaguirre 05/12/1981 Azpeitia
1 40 10 0 0
Del Sol Aitor del Sol Lorenzo 05/05/1981 Lezo
1 8 2 0 0
Etxabe Mikel Etxabe Jauregui 10/10/1982 Elgoibar
1 10 2 0 2
Gaizka Gaizka Eriz Alberdi 17/01/1980 Eskoriatza
1 16 2 0 0
Jonathan Jonathan Rodríguez Baqueriza 01/01/1977 Eibar
2 96 12 2 2
Lacalle Xabier Lacalle Merino 07/02/1982 Tolosa
1 4 0 0 0
Maki Mikel Larrañaga Kortabarria 01/10/1970 Antzuola
2 124 14 0 6
Muguruza Ibon Muguruza Egurrola 23/02/1977 Eibar
4 190 10 0 12
Tarra Mikel Tarragual Ulazia 12/03/1983 Mendaro
1 8 2 0 0
Ayuso Ander Ayuso Casanova 13/03/1979 Donostia/San Sebastián
1 36 6 4 0
Alain Alain Gerekaetxebarria Lazkano 05/07/1977 Irun
3 50 8 0 0
Berraondo Julen Berraondo Laskurain 13/11/1983 Bergara
1 2 0 0 0
Ibán López Ibán López Suárez 10/03/1983 Eibar
1 12 0 0 0
Josu Josu Zubikarai Alberdi Antzuola
1 2 0 0 0
Unanue Iban Unanue Lete 03/07/1983 Antzuola
1 2 0 0 0
De Marcos Martín de Marcos Frías 15/08/1979 Ordizia
1 22 2 0 0
Usandizaga Jon Usandizaga Beldarrain 15/01/1979 Donostia/San Sebastián
3 144 40 2 10
Zabaleta Andoni Zabaleta Izagirre 31/10/1975 Zumarraga
1 62 8 0 0
Joseba Joseba Bereau Irastorza 19/06/1975 Irun
5 246 60 6 16
Oiarzabal Iban Oiarzabal Arrasas 27/11/1978 Donostia/San Sebastián
1 34 6 0 6
Ponce Jon Ponce Ormazabal 07/06/1974 Donostia/San Sebastián
2 114 16 0 18
Sueskun Óscar Sueskun González 08/04/1978 Donostia/San Sebastián
3 88 6 0 6
Txelis José Luis Arnaiz Berrocal 11/10/1979 Donostia/San Sebastián
1 16 2 0 0
Andueza Jon Andueza Iñurrategi 24/04/1980 Bergara
1 14 4 0 0
Julen Julen Castellano Paulis 31/12/1969 Donostia/San Sebastián
8 412 56 0 114
Muguerza Iban Muguerza Garate 16/07/1977 Mutriku
2 56 14 4 4
Larrarte Ignacio Larrarte Aranceta 11/10/1977 Eibar
1 30 0 0 0
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe 01/02/1977 Donostia/San Sebastián
4 168 6 0 0
Alex Alex Quindos Azkarraga 29/06/1979 Eibar
1 24 4 0 2
Eneko Eneko Barrenechea Piedra 26/06/1971 Eibar
3 182 52 0 8
Guinea Iosu Guinea Aguirre 28/09/1980 Eibar
1 40 8 0 0
Leonardo Iker Leonardo Azkue 26/12/1978 Elgoibar
2 68 24 4 0
Sagarzazu Eneko Sagarzazu Arzalluz 31/05/1981 Azpeitia
1 30 0 2 2
Uranga Iakes Uranga Repolles 09/03/1980 Azkoitia
1 4 0 0 0
Gastesi Asier Gastesi Saizar 02/09/1973 Ibarra
8 524 128 4 10
Gorrotxategi Iñaki Gorrotxategi Ayerbe 17/08/1974 Tolosa
1 20 0 0 0
Iurgi Iurgi Amilibia Mateos 27/06/1975 Zarautz
3 84 6 0 0
Javi González Javier González Dabo 28/08/1976 Donostia/San Sebastián
4 98 24 2 2
Perales Óscar Perales Rodríguez 30/12/1974 Donostia/San Sebastián
6 244 44 2 0
Arza Mikel Arza Monasterio 01/08/1970 Donostia/San Sebastián
5 214 62 6 58
Antxon Antxon Urtizberea Txozas 06/09/1976 Irun
4 116 36 6 4
Costa Ricardo Costa Amiano 11/04/1977 Irun
1 6 0 0 0
De Luz Miguel de Luz Hernández 05/04/1973 Zumarraga
7 364 72 6 14
Eusko Eusko Olaitz Yarza 23/06/1977 Astigarraga
3 114 38 4 0
Germán Germán Arruabarrena Unanuea 12/03/1973 Zarautz
3 170 26 4 26
Jorge Jorge López Pérez Donostia/San Sebastián
1 24 0 0 0
Madina Carlos Madina Arzallus 15/06/1971 Zarautz
3 154 24 0 34
Txetxu Jesús Martínez Gómez 11/08/1976 Irun
3 54 4 0 2
Vidaurreta Eneko Vidaurreta Villar 19/05/1968 Irun
4 194 52 2 14
Cobos Raúl Cobos Eibar
1 24 8 0 0
Arana Egoitz Arana Aizpuru 19/02/2002 Zarautz
1 0 0 0 0
Arzak Andoni Arzak Idígoras 21/02/2003 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Azurmendi Eneko Azurmendi Munguia 04/03/2002 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Dadie Alberto Dadie Izagirre 20/07/2002 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Gorrotxategi Jon Gorrotxategi Etxaniz 02/09/2002 Eibar
1 6 0 0 0
Andoni Errasti Andoni Errasti Zabaleta 01/04/1994 Eibar
2 72 10 0 0
Iriarte Julen Iriarte Villanueva 26/11/1991 Azkoitia
5 162 56 4 12
Espinosa Iban Espinosa Dávila 30/10/1986 Arrasate
1 46 6 2 2
Azpirotz Xabier Azpirotz Larrañaga 01/05/1993 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Balerdi Pablo Balerdi Hernández 22/05/1993 Donostia/San Sebastián
2 48 12 0 4
Bello Unai Bello Gamino 12/09/1992 Hernani
1 2 0 0 0
Echepare Iñigo Echepare Cano 03/10/1991 Irun
1 0 0 0 0
Iker Sánchez Iker Sánchez Cano 26/11/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Ander Sánchez Ander Sánchez Vázquez 22/02/1991 Irun
2 8 0 0 0
Vizcaíno Ander Vizcaíno Camino 25/07/1991 Irun
1 0 0 0 0
Oyarzun Alain Oyarzun Aguilar 27/09/1993 Irun
10 238 58 3 38
Aranda Ion Aranda Goenaga 10/04/1993 Azkoitia
5 94 16 2 0
Bardají Ander Bardají Maiza 03/05/1995 Lasarte-Oria
8 162 12 0 0
Bastida Jon Bastida García 25/12/1995 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Capilla Eneko Capilla González 13/06/1995 Donostia/San Sebastián
6 276 28 0 42
Giralt Gorka Giralt Amotxategi 18/09/1995 Donostia/San Sebastián
8 110 16 2 0
Izagirre Iosu Izagirre Izagirre 20/04/1994 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Ugarte Andoni Ugarte Mendizabal 05/04/1995 Oñati
10 390 125 10 20
Azkoiti Mikel Azkoiti Juaristi 17/03/1987 Azkoitia
9 392 110 2 14
Iturriaga Iñigo Iturriaga Arrillaga 23/01/1977 Zarautz
3 58 8 0 2
Belartieta Gorka Belartieta Olano 21/04/1977 Donostia/San Sebastián
1 18 0 0 2
Barral Gorka Barral Lizarraga 12/01/1977 Donostia/San Sebastián
3 120 26 2 14
Santamaría Unai Santamaría Mendía 01/05/1975 Beasain
3 96 0 0 2
Garmendia Ion Garmendia Cano 05/02/1978 Beasain
3 10 0 0 2
Narbarte José María Narbarte Portugal 14/03/1973 Errenteria
3 124 10 0 8
Borja Francisco de Borja Lertxundi López 24/05/1976 Irun
1 2 0 0 0
Treviño Aitor Treviño Goicuria 25/11/1973 Eibar
2 100 28 6 4
Mikel Mikel Elkoro-Iribe Beristain 25/11/1976 Elgoibar
3 124 40 0 18
Gorka Gorka Leonardo Azkue 30/01/1975 Elgoibar
1 30 6 0 0
Iturbe Iñigo Iturbe Ortiz 29/09/1974 Elgoibar
1 4 0 0 0
Gaizka Gaizka Lazarobaster Araquistain 03/05/1974 Mendaro
3 168 38 4 10
Loren Lorenzo Galeano Moreno 31/07/1979 Elgoibar
1 52 14 0 2
Beitia Iker Beitia Telleria 31/03/1971 Eibar
3 110 22 6 6
Loyola Xabier Loyola Gárate 31/10/1969 Elgoibar
1 32 2 0 2
Caro Eugenio Caro Estévez 28/03/1977 Elgoibar
4 138 16 0 8
Díaz Miguel Díaz Paredes 07/09/1969 Azkoitia
3 138 36 2 10
Igartua Joseba Igartua Oña 28/04/1972 Elgoibar
3 140 20 2 20
Araújo Iñigo Araújo Narbaiza 30/04/1979 Elgoibar
1 2 0 0 0
Portularrume Ibon Portularrume Lorea 28/04/1979 Orio
1 28 12 2 0
Goiko Jon Goikoetxea Elustondo 23/06/1975 Elgoibar
1 8 0 0 0
Manolo Manuel Ramos Aceitón 16/12/1979 Elgoibar
1 2 0 0 0
Aitor Aitor Gurrutxaga Elgoibar
1 2 0 0 2
Toural Iker Toural Eguimendia 27/08/1975 Beasain
2 14 0 0 0
Leturia Aitor Leturia Intxausti 22/05/1972 Segura
8 456 110 24 10
Aguirre Aitor Agirre Alkorta 28/09/1973 Billabona
6 224 46 2 6
César César del Campo Rodríguez 26/06/1970 Donostia/San Sebastián
4 152 36 6 12
Edu Eduardo Sainz Urra 30/06/1973 Zaldibia
1 18 4 0 0
Eneko Eneko Guibelalde Arrizabalaga 27/08/1972 Beasain
5 226 30 4 20
Torres Ion Torres Cabezudo 08/01/1979 Beasain
1 32 6 2 0
Mitxel Mitxel Badiola Olaizola 22/10/1970 Zumarraga
2 66 4 0 4
Barbarin Juan Cruz Barbarin Conde 29/01/1975 Irun
2 10 0 0 0
Egoitz Egoitz Neketan Arocena 11/07/1975 Irun
2 48 2 2 0
Iban Iban Castro Rubio 16/01/1978 Irun
1 38 8 2 0
Sergio Sergio Munguia Rada 19/11/1971 Donostia/San Sebastián
4 190 40 4 12
Ibarguren Asier Ibarguren Gamborena 15/08/1970 Errenteria
9 412 88 8 48
Julen Julen Urkiola Múgica 03/02/1969 Donostia/San Sebastián
5 276 36 10 6
Nazabal Javier Nazabal Dorronsoro 26/06/1975 Elduayen
1 54 14 0 4
Asier Ruiz Asier Ruiz Olalla 07/08/1976 Donostia/San Sebastián
2 62 0 0 6
Imanol Imanol Igiñiz Sarasola 19/01/1976 Irun
3 120 6 2 16
Yerobi Fermín Yerobi Eizaguirre 24/06/1970 Zarautz
2 92 6 0 10
Toni Antonio Moreno Gámiz 02/10/1978 Elgoibar
1 2 0 0 0
Edu Eduardo Fernández González Azkoitia
1 32 0 0 0
Peio Peio Arruabarrena Arambide Tolosa
2 6 0 0 0
Urkizu Iñaki Urkizu Beobide 04/07/1990 Berastegi
6 330 56 0 14
Unai López Unai López Cabrera 30/10/1995 Donostia/San Sebastián
9 249 53 0 19
Abella Izaro Abella Sánchez 16/05/1996 Ordizia
5 72 0 0 0
Iriondo Asier Iriondo Ibaibarriaga 08/05/1986 Eibar
3 30 2 0 0
Elustondo Aritz Elustondo Irribarria 28/03/1994 Beasain
9 259 62 5 21
Odriozola Álvaro Odriozola Arzallus 14/12/1995 Donostia/San Sebastián
9 253 33 2 8
Morcillo Aitor Morcillo Bea 10/09/1994 Donostia/San Sebastián
8 320 74 4 2
Salgado Markel Salgado Tomás 28/05/1991 Deba
1 12 2 0 0
Santamaría Alejandro Santamaría Aracama 23/01/1996 Irun
2 4 0 0 0
Urbieta Iñigo Urbieta Rodríguez 15/07/1993 Irun
3 28 0 0 2
Arbizu Jon Arbizu Sotes 27/07/1971 Donostia/San Sebastián
3 136 6 2 0
Navarro Alfredo Navarro Gálvez 08/01/1968 Lasarte-Oria
4 150 38 6 4
Elizetxea Mikel Elizetxea Lasa 26/03/1974 Irun
5 238 46 6 4
Goikoetxea Carlos Goikoetxea Bercedo 10/02/1972 Donostia/San Sebastián
1 30 4 0 2
Sánchez Iñaki Sánchez Laguardia 20/10/1973 Irun
2 52 4 0 0
Ketxus Jesús Agirre Bengoetxea 09/06/1975 Pasaia
4 64 16 0 0
Alcalde Óscar Alcalde Rodríguez 06/05/1977 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Tejera David Tejera Juez 01/07/1978 Azpeitia
1 2 0 0 0
Joseba Joseba del Campo Vizuete 24/04/1978 Ordizia
1 2 0 0 0
Errea Unai Errea Berges 18/08/1973 Irun
4 174 14 0 14
Goikoetxea Aitor Goikoetxea Aramberri 26/02/1973 Mendaro
5 272 24 4 6
Amutxastegui Ibon Amutxastegui Muguruza 09/07/1977 Donostia/San Sebastián
1 14 2 0 2
Castillo Aitor Castillo Juaristi 21/01/1975 Azkoitia
3 120 8 0 2
Iradi Xabier Iradi Lekuona 18/05/1975 Oiartzun
3 58 4 0 2
Óscar González Óscar González Sánchez 10/08/1976 Lezo
1 10 0 0 0
Uría Iñaki Uría Juanarena 16/11/1976 Donostia/San Sebastián
1 6 2 0 0
Loren Lorenzo Munguía Rada 15/05/1968 Donostia/San Sebastián
3 186 6 0 28
Sukía Ander Martín Sukía 20/01/1966 Legazpi
3 160 10 0 18
Oyarbide Iñaki Oyarbide Munduate 01/02/1976 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 2
Gorosabel Joseba Gorosabel Aguirre 19/01/1973 Donostia/San Sebastián
4 116 10 2 16
Matamoros Santiago Matamoros Sayar 28/09/1972 Irun
1 22 0 0 0
Aizpuru Enekoitz Aizpuru Bereciartua 04/08/1974 Azpeitia
1 28 6 2 0
Arambarri Aitor Arambarri Arambarri 22/02/1974 Irun
1 6 0 0 0
Ismael Ismael Payo Vázquez 13/07/1974 Lezo
2 60 4 0 16
Peral Javier Peral Pozo 06/09/1973 Donostia/San Sebastián
3 48 12 0 0
Valverde José Antonio Valverde Roda 22/02/1974 Donostia/San Sebastián
3 118 28 0 2
Noain Juan Luis Noain Unanue 20/06/1966 Beasain
6 400 84 6 0
Unai García Unai García Sebastián 14/10/2001 Donostia/San Sebastián
1 6 2 0 0
Garikoitz Garikoitz Aguado Díaz 31/05/1972 Zarautz
3 106 12 0 4
Ochoa Jorge Ochoa Landaribar 25/12/1973 Elgoibar
2 40 6 0 0
Larrarte Juan José Larrarte Rezola 20/03/1969 Ibarra
4 194 24 0 20
Belartieta José Antonio Belartieta Olano 15/04/1968 Lasarte-Oria
2 78 10 0 2
Yosu Yosu Usabiaga Kerejeta 15/01/1973 Donostia/San Sebastián
1 54 8 0 6
Eugenio Eugenio Ligueri Álvarez 01/05/1974 Donostia/San Sebastián
1 34 6 2 0
Rubio Carlos Fernando Rubio Herrera 03/11/1967 Donostia/San Sebastián
6 306 72 0 12
Albóniga José Ramón Albóniga Menor 15/01/1972 Donostia/San Sebastián
3 160 20 2 2
Patxi Francisco Javier Franco Ronda 18/12/1967 Donostia/San Sebastián
1 72 10 0 2
Angulo Mikel Angulo Lacarta 03/01/1973 Irun
2 60 2 0 24
Almandoz Beñat Almandoz Arriola 19/08/2002 Donostia/San Sebastián
1 4 2 0 0
Balda Mikel Balda Sarasua 03/01/1970 Errenteria
3 164 28 2 30
Josu Ugarte Josu Ugarte Arregui 22/02/1963 Arrasate
4 168 30 2 40
Garmendia Imanol Garmendia Echaudi 17/08/1966 Lezo
2 130 30 4 18
Lizaso Xabier Lizaso Miner 04/04/1967 Urnieta
2 100 24 0 4
Moreiro Mikel Moreiro Fernández 1967 Hernani
1 34 8 0 0
Álvarez Xabier Álvarez Echaniz 25/05/1971 Donostia/San Sebastián
2 98 10 2 2
Etxeberria Aitor Etxeberria Goicoechea 20/02/1969 Donostia/San Sebastián
3 138 26 2 6
Azpiazu Iker Azpiazu Múgica 24/11/1972 Donostia/San Sebastián
2 106 6 0 8
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Arriaga 07/11/1972 Irun
2 72 0 0 8
Salegui Iñaki Salegui Albizu 1964 Donostia/San Sebastián
1 20 0 0 0
Unai Unai Zulaika Beristain 10/04/1971 Elgoibar
1 72 18 0 0
Belaustegui Ion Belaustegui 21/11/1965 Elgoibar
1 62 4 0 16
Carlos Carlos Guerrero Uribe-Echevarría 30/12/1961 Legazpi
1 64 2 0 6
Larzabal Mikel Larzabal Arzallus 30/04/1974 Donostia/San Sebastián
1 6 2 0 0
Galtza Joseba Zubizarreta 21/07/1968 Azpeitia
1 64 14 0 8
Eskisabel Gorka Eskisabel Bereciartua 12/07/1973 Hernani
2 34 8 0 0
Zugasti Mikel Zugasti Davoz 11/05/1973 Irun
2 38 2 0 0
Basurto Jon Basurto Larrañaga 1974 Deba
1 2 0 0 0
Txartxa Joseba Aguirregomezkorta 07/04/1967 Mutriku
1 70 10 2 4
Kepa Kepa Azkue Etxetxipia 11/02/1968 Donostia/San Sebastián
2 82 16 2 14
Etxebarria Asier Etxebarria Uranga 12/06/1972 Donostia/San Sebastián
1 22 6 0 2
Erquicia Javier Erquicia Arizauren 19/06/1973 Donostia/San Sebastián
1 8 0 0 0
Alex Alejandro Álvarez Baz 28/03/1969 Zizurkil
1 46 4 0 10
Aranguren José María Aranguren Iriarte 03/10/1965 Azpeitia
8 276 6 0 0
Garbayo José Luis Garbayo Arauzo 02/09/1972 Donostia/San Sebastián
1 26 6 0 0
Navarro Jon Mikel Navarro Muniain 11/08/1972 Hernani
1 14 0 0 0
Basurto José Ángel Basurto Carballo 06/07/1966 Donostia/San Sebastián
3 94 12 2 20
Ros Eduardo Ros Barrenechea 22/08/1967 Eibar
5 148 12 0 14
Romero Iñaki Romero Abeal 18/01/1972 Donostia/San Sebastián
1 30 12 2 0
Zabaleta Mikel García Zabaleta 12/07/1964 Donostia/San Sebastián
2 20 4 0 0
Íñigo Sánchez Íñigo Sánchez Etxegarai 22/09/1999 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Bontigui Xabier Bontigui Iguiñiz 16/12/1967 Donostia/San Sebastián
5 112 2 0 24
Clemente Jesús Clemente Ochoa 15/09/1966 Zumarraga
3 142 22 4 8
Txemi José Miguel Pérez del Barrio 26/02/1971 Zumarraga
1 10 0 0 0
Inda Jesús Tomás Indacoechea 31/05/1964 Donostia/San Sebastián
2 120 18 0 2
Leandro Leandro Mayo Domínguez 11/02/1965 Irun
3 84 14 2 4
Rodri Juan Carlos Rodríguez Macías 19/10/1967 Donostia/San Sebastián
4 132 18 4 18
Sodupe Yosu Sodupe Arrambarri 14/04/1968 Azkoitia
3 52 10 0 0
Zuazua Alejandro Zuazua Sañudo 23/10/1969 Eibar
1 14 0 0 0
Pascual Andoni Pascual Zudaire 19/02/1966 Donostia/San Sebastián
1 16 0 0 0
Teijeira Asier Teijeira Martín 10/10/2001 Zumarraga
1 4 2 0 0
Gorka Gorka Eceiza Pérez 20/11/1968 Donostia/San Sebastián
1 32 2 0 0
Eceiza Javier Eceiza de Juan 23/09/1964 Tolosa
5 298 30 0 12
Arrillaga Iñigo Arrillaga Igarzabal 20/07/1967 Donostia/San Sebastián
3 136 22 2 2
Juan Carlos Juan Carlos Gavilán Rodríguez 03/11/1966 Eibar
2 16 2 0 0
Garzón Xabier Garzón Martín 03/03/2003 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Larrañaga Aitor Larrañaga Barrena 10/06/2003 Getaria
1 2 0 0 0
Rubio Enrique Rubio Echeveste 02/01/1957 Irun
1 6 0 0 0
Doyagüe Juan Antonio Doyagüe González 04/09/1959 Bergara
2 32 0 0 2
Arriola Andoni Arriola Loyola 20/12/1952 Eibar
3 182 0 0 8
Jaka Iñaki Jaca Barbarín 29/12/1980 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Sellarés Marc Sellarés de Pedro 03/05/1980 Donostia/San Sebastián
9 586 134 6 148
Óscar Martín Óscar Martín Paniagua 25/02/1984 Zumarraga
8 398 64 10 80
Pinto Jorge Pinto Tamayo 18/09/1981 Orio
10 512 98 8 40
Dani García Daniel García Carrillo 24/05/1990 Zumarraga
13 473 160 4 4
Ibarra Josu Ibarra Rabancho 01/03/1978 Azkoitia
12 642 164 12 64
Garagarza Gorka Garagarza Fernández 10/08/1972 Donostia/San Sebastián
13 638 210 28 4
Llorca Pablo Llorca Wangeneberg 27/07/1981 Donostia/San Sebastián
6 164 12 0 0
Imanol Imanol Pérez Lujambio 01/06/1985 Errenteria
4 12 2 2 0
Iker Iraola Iker Iraola Rezola 03/09/1975 Ordizia
11 560 120 12 10
Egurbide Unai Egurbide Arriola 20/02/1979 Aretxabaleta
4 200 20 2 0
Indias José María Indias Tello 20/09/1971 Donostia/San Sebastián
10 522 74 6 42
Chema José Manuel García Luena 04/12/1974 Donostia/San Sebastián
1 64 14 2 0
Soto Ignacio Soto Jaumandreu 25/01/1972 Donostia/San Sebastián
2 116 32 8 4
Patri Patricio González Fernández 29/04/1963 Donostia/San Sebastián
11 618 84 8 42
Sarratea Juan Bautista Sarratea Eugui 25/12/1960 Lasarte-Oria
2 102 10 2 0
Gurruchaga Gaspar Gurruchaga Iraundegui 23/03/1903 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Arrieta Zarautz
2 10 0 0 1
Lacalle Pasaia
1 10 0 1 8
Ortega Ángel Sánchez Ortega 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
1 12 0 1 1
Arzac Tolosa
3 20 0 0 1
Querejeta Tolosa
2 25 0 0 0
Quiroga Juan Quiroga Irun
1 12 0 0 2
Ramonchín Ramón de Tomás Irun
1 4 0 0 0
Ugarte Irun
1 5 0 0 0
Azpirichaga Julián Azpirichaga 18/07/1916 Zarautz
1 0 0 0 0
Gárate Melchor Gárate Garro 1912 Eibar
2 16 0 0 4
Anatol Manuel Anatol Arístegui 08/05/1903 Irun
1 7 0 0 0
Mondragón Francisco Armengol Baños Arrasate
3 12 0 0 0
Echarri Tolosa
1 10 0 0 0
Kolo Ander Urdangarin Lucas 14/08/1986 Hernani
3 112 28 0 0
Imanol Imanol González García 22/04/1974 Donostia/San Sebastián
5 118 4 2 0
Duarte Jesús Duarte Caballero 09/01/1980 Lasarte-Oria
7 352 112 14 4
Ontoria Jon Ontoria Marcos 14/12/1983 Donostia/San Sebastián
3 86 20 4 4
Uranga Álvaro Uranga Barrero 25/01/1984 Donostia/San Sebastián
4 26 0 0 4
Kristian Kristian Agirre Mujika 19/06/1982 Donostia/San Sebastián
4 96 24 0 2
Aritz Aritz Arabiourrutia Larraz 30/12/1976 Arrasate
2 40 22 0 6
Basurto Eneko Basurto Larrañaga 26/04/1980 Deba
2 88 18 2 14
Conde Jon Conde Osoro 28/02/1983 Elgoibar
3 70 6 0 14
Franco Iban Franco Barron 03/05/1978 Bergara
4 256 58 4 24
Ibai Ibai San Martín Mancisidor 26/03/1984 Mutriku
1 40 14 0 0
Arrue Juan Sergio Arrue Gude 28/10/1974 Errenteria
9 522 18 6 0
Xabi Gutiérrez Javier Gutiérrez Granado 23/03/1980 Donostia/San Sebastián
2 50 4 0 8
Riobó José Ángel Riobó Freire 09/07/1972 Donostia/San Sebastián
3 114 18 6 0
Gurrutxaga Mikel Gurrutxaga Barruetabena 22/08/1996 Elgoibar
1 2 2 0 0
Fito Fernando José Fito González 27/12/1966 Donostia/San Sebastián
3 82 2 0 0
Gorri José Manuel Elgorriaga Álvarez 22/01/1968 Irun
6 338 128 20 2
Sukia Iker Sukia Lizarralde 19/04/1974 Zaldibia
1 4 0 0 0
Santi Santiago Vizoso Domínguez 23/12/1965 Donostia/San Sebastián
2 82 24 2 2
Gurruchaga Francisco Javier Gurruchaga Zubizarreta 03/03/1963 Azpeitia
6 302 18 0 18
Muguruza Mikel Muguruza Solozábal 04/10/1967 Donostia/San Sebastián
1 48 8 2 2
Arregui Juan José Arregui Amiano 03/06/1964 Urnieta
1 54 4 0 2
Ibáñez Aitor Ibáñez Arana 14/08/1968 Eibar
2 2 0 0 0
Piera José María Piera Rodríguez 1959 Irun
1 24 0 0 2
Leclerc Gorka Leclerc García 07/08/1969 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Velasco Juan Félix Velasco Lizarrondo 30/12/1954 Pasaia
1 76 2 0 0
Eskisabel Iñaki Eskisabel Urrestarazu 15/08/1966 Olaberria
6 402 82 8 58
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía 03/01/1966 Beasain
14 682 80 2 238
Estébanez Xabier Estébanez Sanz 30/09/1968 Donostia/San Sebastián
4 120 8 0 28
González Echeverría José González Echeverría 11/01/1917 Donostia/San Sebastián
3 8 0 0 0
Orue Víctor Orue Antón 08/05/1960 Donostia/San Sebastián
4 204 30 2 0
Esparza Rafael Esparza Santamaría 14/03/1960 Donostia/San Sebastián
4 252 42 6 4
Gabilondo Francisco Javier Gabilondo Tolosa 16/09/1960 Donostia/San Sebastián
4 230 14 0 6
Muñoz José Muñoz Sarasola 17/11/1949 Donostia/San Sebastián
5 336 24 4 0
Leal Alejandro Leal Rodríguez 19/06/1950 Donostia/San Sebastián
4 276 4 0 0
Zárraga José María López Zárraga 01/10/1959 Tolosa
2 52 4 0 0
Argote II José María Argote Salaberria 19/02/1962 Zarautz
2 54 2 0 10
Maneiro Carlos Manuel Maneiro Lizaso 01/06/1952 Mutriku
1 38 4 2 0
Alberdi Justino Alberdi Gabilondo 07/09/1909 Eibar
1 0 0 0 0
Juaristi Fernando Juaristi Tapia 04/03/1955 Bergara
1 34 0 0 0
Camio Sebastián Camio Arbeláiz 1904 Irun
1 1 0 0 0
Pachi Francisco Errasti Elgóibar Eibar
2 12 0 0 1
Goenaga José Goenaga
1 0 0 0 0
Mocoroa Domingo Mocoroa Elgoibar
1 2 0 0 0
Larramendi Joaquín Larramendi
1 5 0 0 0
Gabarain Rafael Gabarain
1 15 0 0 1
Lauroba Florencio Lauroba
1 0 0 0 0