Jugadors de Guipúzcoa, Primera, Segona i Segona B

1253

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta 15/03/1973 Donostia/San Sebastián
16 443 57 2 19
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen 04/08/1964 Donostia/San Sebastián
18 239 3 1 0
Gajate Agustín Gajate Vidriales 23/03/1958 Donostia/San Sebastián
15 364 60 4 12
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano 13/01/1971 Getaria
11 309 62 3 8
Begiristain Aitor Begiristain Mújika 12/08/1964 Olaberria
15 462 22 0 92
Huegun Aitor Huegun Etxebarria 09/08/1972 Donostia/San Sebastián
18 496 88 13 134
López Rekarte Aitor López Rekarte 18/08/1975 Arrasate
16 435 85 8 6
Albístegi Alberto Albístegi Zamakola 24/09/1964 Eibar
17 460 84 5 22
Alejandro Alberto Alejandro Gutiérrez 24/10/1979 Zumarraga
8 171 11 0 40
Górriz Alberto Górriz Echarte 16/02/1958 Irun
15 461 50 1 14
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun
18 437 16 2 0
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino 13/10/1975 Donostia/San Sebastián
9 211 11 0 36
Murillo Ander Murillo García 22/07/1983 Donostia/San Sebastián
10 206 56 3 1
Imaz Andoni Imaz Garmendia 05/09/1971 Donostia/San Sebastián
12 256 42 2 8
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil
14 481 66 1 49
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi 15/03/1969 Pasaia
17 442 128 14 48
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia 11/02/1981 Donostia/San Sebastián
21 630 148 15 221
Riesgo Asier Riesgo Unamuno 06/10/1983 Deba
19 329 20 4 0
Alkiza Bittor Alkiza Fernández 26/10/1970 Donostia/San Sebastián
16 477 76 3 29
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar 31/07/1973 Donostia/San Sebastián
9 168 22 3 0
Estrada Daniel Estrada Aguirrezabalaga 03/01/1987 Zarautz
15 316 59 2 25
Txiki Daniel Rodríguez Pérez 27/03/1977 Donostia/San Sebastián
13 397 16 0 42
Asensio David Asensio López 31/05/1980 Usurbil
9 229 41 3 41
Billabona David Billabona Etxaleku 05/12/1969 Irun
15 251 26 0 16
David Ruiz David Ruiz Gómez 12/10/1974 Donostia/San Sebastián
13 276 48 3 11
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau 02/01/1971 Usurbil
13 280 50 3 4
Patxi Francisco Hernández Hernández 03/11/1967 Urnieta
9 109 2 1 0
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga 21/06/1980 Tolosa
9 254 40 4 25
Gorka Brit Gorka Brit Gallego 19/04/1978 Donostia/San Sebastián
14 382 58 4 109
Elustondo Gorka Elustondo Urkola 18/03/1987 Beasain
14 238 33 3 14
Gorka García Gorka García Zubikarai 08/02/1975 Antzuola
13 344 53 0 8
Larrea Gorka Larrea García 07/04/1984 Donostia/San Sebastián
10 199 46 1 13
Zubiaurre Iban Zubiaurre Urrutia 22/01/1983 Mendaro
12 112 20 2 5
Espadas Iban Espadas Zubizarreta 04/08/1978 Tolosa
19 464 52 2 103
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez 28/10/1981 Donostia/San Sebastián
9 211 52 8 6
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo 10/02/1979 Donostia/San Sebastián
12 276 19 1 33
Jáuregi Igor Jáuregi Iraola 29/04/1974 Tolosa
11 203 44 4 10
Iker Álvarez Iker Álvarez Braceras 11/05/1977 Donostia/San Sebastián
8 80 6 0 0
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe 16/08/1973 Donostia/San Sebastián
8 126 54 4 1
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti 24/02/1987 Usurbil
15 362 23 1 105
Imanol Imanol Alguacil Barrenetxea 04/07/1971 Orio
14 251 65 4 10
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña 27/03/1973 Bergara
11 278 16 3 0
Alaba Iñaki Álaba Trueba 14/11/1966 Donostia/San Sebastián
10 197 48 6 8
Iñaki Alonso Iñaki Alonso Ormazábal 10/05/1970 Lasarte-Oria
5 113 1 0 5
Descarga Iñaki Descarga Retegui 25/08/1976 Irun
16 435 120 9 15
Zabala Iñaki Zabala Goiburu 15/08/1970 Hernani
7 172 38 2 7
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero 15/05/1984 Donostia/San Sebastián
11 268 22 3 85
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi 08/11/1973 Donostia/San Sebastián
12 359 85 4 67
Iván Campo Iván Campo Ramos 21/02/1974 Donostia/San Sebastián
10 204 60 5 9
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre 13/12/1965 Usurbil
12 353 67 5 1
Garrido Javier Garrido Behobide 15/03/1985 Irun
7 163 26 1 1
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco 29/01/1975 Tolosa
16 438 31 1 0
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián
13 394 88 7 1
Yubero Javier Yubero Solanilla 21/01/1972 Irun
13 189 17 1 0
Hidalgo Jesús Hidalgo Bermejo 18/06/1962 Eibar
7 157 6 0 21
Uría Jokin Uria Lekuona 12/02/1965 Lezo
15 333 22 0 14
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga 03/07/1958 Azpeitia
14 460 39 1 15
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón 07/01/1964 Eibar
15 419 64 2 27
Pikabea José Antonio Pikabea Larrarte 26/09/1970 Donostia/San Sebastián
14 380 68 7 14
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga 05/05/1970 Irun
14 214 5 2 0
Berruet Iñaki Berruet Mitxelena 23/04/1973 Irun
16 423 110 16 14
Barkero José Javier Barkero Saludes 27/04/1979 Aretxabaleta
17 424 58 3 77
Agirre José Luis Agirre Beldarrain 14/09/1965 Donostia/San Sebastián
10 184 24 4 5
González José Luis González Vázquez 27/08/1964 Elgoibar
20 398 17 3 0
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia
13 315 57 4 8
Josema José María López Echevarria 16/01/1969 Donostia/San Sebastián
11 255 54 5 8
Zúñiga José Miguel Zúñiga Martiarena 21/08/1962 Donostia/San Sebastián
12 240 31 1 9
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden 24/03/1977 Orio
15 428 138 6 16
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar
17 481 66 1 98
Llorente Joseba Llorente Etxarri 24/11/1979 Hondarribia
14 331 71 8 107
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga 19/01/1979 Lazkao
9 277 88 9 8
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi 29/12/1983 Donostia/San Sebastián
15 432 86 6 63
Ugarte Juan Ugarte Aiestarán 07/11/1980 Donostia/San Sebastián
3 78 13 0 22
Valencia Juan José Valencia de la Serna 18/09/1971 Donostia/San Sebastián
15 374 18 3 0
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez 03/05/1967 Pasaia
15 409 88 7 22
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz 16/01/1961 Donostia/San Sebastián
19 243 12 2 0
Irureta Jon Irureta Rey 24/12/1966 Azpeitia
11 133 29 2 7
Mujika Juan María Mujika Izaguirre 12/05/1963 Donostia/San Sebastián
12 295 28 0 38
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu
19 317 28 0 0
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta 04/11/1963 Mutriku
18 444 17 1 53
Luis Pérez Luis Pérez Pascual 09/02/1971 Donostia/San Sebastián
12 252 16 1 35
Dadíe Luis Fernando Dadíe Fernández 17/05/1966 Pasaia
13 185 21 1 2
López Rekarte Luis María López Rekarte 26/03/1962 Arrasate
18 425 57 5 16
Loinaz Mikel Loinaz Balda 28/03/1967 Andoain
12 213 27 0 36
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz 06/08/1964 Donostia/San Sebastián
15 480 71 8 16
Mikel Alonso Mikel Alonso Olano 17/05/1980 Tolosa
14 329 40 1 16
Antía Mikel Antía Mendiaraz 13/02/1973 Donostia/San Sebastián
13 295 63 6 5
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre 18/02/1979 Azpeitia
16 437 87 5 33
Arteta Mikel Arteta Amatriain 26/03/1982 Donostia/San Sebastián
3 57 15 2 4
Mikel González Mikel González de Martín Martínez 24/09/1985 Arrasate
14 357 88 7 5
Labaka Mikel Labaka Zurriarain 01/08/1980 Azpeitia
12 294 41 5 15
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea 09/09/1971 Legorreta
16 352 74 4 9
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui 16/01/1970 Donostia/San Sebastián
19 462 135 9 18
Oskitz Oskitz Estefanía Gil 12/10/1986 Pasaia
8 145 8 0 16
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez 27/11/1974 Pasaia
11 173 9 1 0
Mendiguren Ricardo Mendiguren Egaña 19/10/1968 Oñati
13 233 32 2 29
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril 14/04/1955 Donostia/San Sebastián
14 225 7 0 0
Santi Martín Santiago Martín Jiménez 27/03/1970 Donostia/San Sebastián
5 78 17 3 1
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos 19/03/1979 Irun
12 301 39 1 73
Arrotegi Txomin Arrotegi Vélez 17/02/1980 Donostia/San Sebastián
8 172 56 3 5
Emery Unai Emery Etxegoien 03/11/1971 Hondarribia
15 339 44 1 18
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano 25/11/1981 Tolosa
11 286 92 1 13
Guruzeta Xabier Guruzeta Aizpún 15/03/1970 Eibar
12 256 76 4 10
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate 29/08/1983 Donostia/San Sebastián
15 493 55 2 70
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz 17/12/1972 Donostia/San Sebastián
14 383 42 1 62
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola 28/02/1973 Ibarra
9 246 55 6 7
Gurrutxaga Zuhaitz Gurrutxaga Loiola 23/11/1980 Elgoibar
13 242 60 5 6
Argote Estanislao Argote Salaberría 21/10/1956 Zarautz
13 332 12 1 63
Igoa Jon Igoa García 14/10/1966 Arrasate
11 275 19 1 81
Irazoki Enrique Irazoki Otxoteko 25/01/1969 Oiartzun
9 166 16 1 8
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto 16/12/1972 Donostia/San Sebastián
10 212 13 2 1
Xabier Xabier Mancisidor Macazaga 24/05/1970 Pasaia
5 21 0 0 0
Arreitu Román Arreitunandia Aguirregomezkorta 26/10/1960 Mutriku
10 149 40 2 4
Iñaki José Ignacio Pérez de Arrilucea Tejedor 10/10/1959 Donostia/San Sebastián
10 271 52 2 12
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel 15/06/1961 Eskoriatza
14 390 80 9 38
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua 01/08/1968 Azpeitia
11 307 38 2 12
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri 26/06/1954 Donostia/San Sebastián
16 414 17 0 0
Martín Begiristain Martín Begiristain Arruti 13/06/1965 Tolosa
11 217 30 4 71
Zamora Jesús María Zamora Ansorena 01/01/1955 Donostia/San Sebastián
15 455 35 1 63
Cervantes Manuel Cervantes García 06/04/1957 Irun
14 245 10 0 0
Arano Marcelino Arano Zarranz 21/03/1956 Andoain
2 0 0 0 0
Garagarza José María Garagarza Fernández 04/12/1969 Donostia/San Sebastián
2 18 2 1 0
Sukia Luis Martín Sukia 18/09/1963 Legazpi
9 190 15 0 6
Urbieta Imanol Urbieta Illarramendi 10/02/1963 Zarautz
15 379 39 6 56
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión 05/08/1961 Legazpi
10 186 25 2 36
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa
11 309 34 2 47
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea 17/02/1952 Donostia/San Sebastián
18 307 16 1 0
Ibáñez Luis Ignacio Ibáñez Echeverría 12/06/1963 Donostia/San Sebastián
11 182 14 1 26
Aguinaga Jon Aginaga Bengoetxea 08/02/1970 Donostia/San Sebastián
8 184 10 1 32
Barral Ibon Barral Lizarraga 26/08/1969 Donostia/San Sebastián
4 53 5 0 0
Etxegoena Aitor Etxegoena Gorrotxategi 04/09/1969 Zarautz
3 38 3 1 1
Sagarzazu Javier Sagarzazu Unanue 11/12/1958 Azkoitia
6 159 6 0 1
Sevillano Enrique Sevillano Garmendia 17/07/1969 Errenteria
2 20 4 0 0
Núñez José María Núñez Urrezola 22/01/1952 Tolosa
15 295 34 1 2
Kike Enrique Peláez Garmendia 22/12/1962 Donostia/San Sebastián
6 130 12 1 12
Orbegozo Tomás Orbegozo Eguiguren 19/08/1959 Azpeitia
10 220 18 2 5
José Luis José Luis Martínez Alba 09/09/1967 Eibar
1 1 0 0 0
Lacalle José Manuel Lacalle Soage 30/04/1962 Pasaia
10 205 11 1 23
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain
18 544 16 1 0
Arruti José Arruti Alkain 01/06/1967 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Iñaki Calvo Iñaki Calvo Alós 24/10/1966 Andoain
5 69 9 0 9
Txintxurreta Iñaki Txintxurreta Perdiguero 29/08/1966 Pasaia
1 1 0 0 0
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi 31/07/1950 Arrasate
14 355 19 3 16
Olaizola Julio Antonio Olaizola Rodríguez 25/12/1950 Lasarte-Oria
10 250 19 1 2
Ponce José Ignacio Ponce Ormazabal 20/06/1967 Andoain
1 1 0 0 0
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga 09/04/1964 Elgoibar
13 281 59 2 6
Zudaire Germán Zudaire Ochoa 08/07/1967 Donostia/San Sebastián
8 92 9 0 14
Urdaci Ángel María Urdaci Zubimendi 31/12/1955 Zumaia
8 183 20 0 1
Artola Pedro María Artola Urrutia 06/09/1948 Andoain
16 217 4 0 0
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre 27/08/1954 Azpeitia
10 144 3 0 0
Gisasola Agustín Gisasola Zabala 22/07/1952 Eibar
13 258 25 0 17
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao 24/07/1953 Oñati
10 271 32 3 54
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo 11/05/1948 Beasain
10 162 8 0 0
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga 28/01/1949 Zarautz
15 414 12 2 83
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga 28/05/1948 Hernani
12 161 0 0 0
Eizmendi Francisco Javier Eizmendi Urdangarín 07/10/1961 Ikaztegieta
9 223 37 3 22
Iriarte Salvador Iriarte Montejo 02/04/1952 Beasain
7 94 3 0 3
Gaztelu José Agustín Aranzábal Askasibar 23/07/1946 Bergara
14 253 14 2 28
Sol Juan Cruz Sol Oria 13/09/1947 Elgoibar
16 348 22 3 14
Otxotorena Pedro María Quemada Otxotorena 19/04/1956 Hernani
8 10 0 0 0
Susaeta Markel Susaeta Laskurain 14/12/1987 Eibar
13 421 59 3 40
Irazusta Joseba Irazusta Otaño 29/03/1972 Lasarte-Oria
15 350 62 13 108
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria
12 282 0 1 1
Alberdi Xabier Alberdi Etxaniz 10/12/1973 Azpeitia
9 193 54 2 7
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta 11/02/1974 Aretxabaleta
12 299 47 2 32
Artetxe Óscar Artetxe Paskual 18/12/1966 Eibar
11 381 80 7 9
Gurrutxaga Javier Gurrutxaga Rivero 13/06/1975 Elgoibar
13 365 127 6 6
Olano Pedro María Olano Odriozola 06/08/1969 Donostia/San Sebastián
9 291 51 4 30
Arrieta Iñaki Andoni Arrieta Arrillaga 24/10/1974 Donostia/San Sebastián
8 152 38 6 20
Díaz Raimundo Díaz Barrera 13/11/1945 Zumarraga
3 0 0 0 0
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre 26/03/1980 Donostia/San Sebastián
9 237 85 13 7
Muniozguren Iker Muniozguren Herrera 26/02/1981 Eibar
2 26 9 3 0
Sukia Egoitz Sukia Esnaola 28/06/1975 Ataun
9 226 49 3 73
Pintado Gorka Pintado del Molino 24/03/1978 Donostia/San Sebastián
9 226 43 5 72
Marieta Julio Marieta Alkiza 17/09/1941 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Asorey Diego Asorey Pego 21/03/1980 Donostia/San Sebastián
5 100 26 0 0
Urzelai Jon Urzelai Inza 01/03/1977 Oñati
14 395 94 4 8
Saizar Gaizka Saizar Lekuona 22/07/1980 Oiartzun
16 347 69 2 62
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi 14/03/1972 Donostia/San Sebastián
14 350 85 8 31
Etxabe Mikel Etxabe Loidi 12/09/1978 Aretxabaleta
10 219 76 7 6
Arregi Mikel Arregi Alberdi 30/10/1979 Azpeitia
6 100 11 0 8
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz
18 466 2 0 0
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun
13 344 11 0 70
Esnaola Juan María Esnaola Escudero 13/12/1954 Eibar
8 108 12 1 2
Gorospe Martín Gorospe Osinalde 19/06/1951 Donostia/San Sebastián
9 121 5 0 0
Navarro Miguel Navarro Juanicorena 09/12/1946 Errenteria
12 234 11 1 20
Lasa José María Lasa Ibarguren 03/03/1948 Andoain
12 344 18 5 52
Heras Luis Miguel Heras Burgos 22/04/1956 Zumarraga
6 72 4 0 11
Alcorta Ambrosio Alcorta Añorga 16/07/1949 Añorga
10 185 7 0 11
Amuchástegui Ibón Amuchástegui Múgica 30/01/1954 Eibar
10 123 10 1 24
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar
10 143 1 1 37
Choperena José Ramón Choperena Díaz de Mendívil 28/03/1953 Mutriku
4 27 1 0 0
Elkoro Francisco Javier Elkoro Gabilondo 04/02/1948 Aretxabaleta
7 41 2 0 1
Uranga José Antonio de la Hoz Uranga 08/01/1949 Getaria
6 76 4 1 0
Astarbe José María Astarbe Ubetagoyena 13/01/1955 Donostia/San Sebastián
11 226 19 4 8
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián
10 225 1 0 31
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola 03/04/1943 Donostia/San Sebastián
10 266 17 1 2
Lacasa Jesús María Lacasa Ayerbe 28/07/1947 Donostia/San Sebastián
5 55 0 0 5
De Diego Rafael de Diego Larrañaga 07/05/1944 Getaria
9 123 2 0 39
Amas Carmelo Amas Méndez 03/08/1943 Zumaia
11 241 6 2 37
Martínez José María Martínez Muguerza 13/11/1942 Pasaia
9 235 11 0 0
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain 17/03/1943 Mutriku
10 233 5 2 23
Arrieta Ibón Pérez Arrieta 09/06/1977 Donostia/San Sebastián
3 64 15 5 11
Erostarbe Koldo Erostarbe Tubilla 07/07/1981 Elgeta
6 128 28 1 6
Markel Bergara Markel Bergara Larrañaga 05/05/1986 Elgoibar
17 316 87 5 7
Retegi Iñigo Retegi Cuende 11/06/1985 Eibar
4 12 2 0 0
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta 11/12/1984 Eibar
17 435 51 2 63
Galdós Javier Galdós Aliñeta 22/01/1950 Aretxabaleta
7 83 1 0 22
Lema José Luis Lema Sustaeta 23/08/1945 Mutriku
9 149 9 1 5
Ansola Fernando Ansola San Martín 27/01/1940 Elgoibar
16 323 0 0 130
Arzak José Antonio Arzak Iriondo 12/01/1943 Donostia/San Sebastián
8 164 1 0 24
Corcuera José Antonio Corcuera Oca 24/08/1948 Andoain
10 186 1 0 19
Oregui Ignacio Oregui Arriategui 02/06/1938 Bergara
10 133 0 0 0
Arrieta Agustín Arrieta Salazar 20/01/1946 Andoain
5 105 2 0 5
Chinchurreta Esteban Chinchurreta Ormazábal 30/05/1946 Zumarraga
6 69 2 0 5
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro 04/03/1951 Hernani
7 80 4 0 4
Alcorta José Francisco Alcorta Añorga 11/12/1943 Donostia/San Sebastián
6 102 1 0 22
Marcos Marcos Pérez Gabarain 03/06/1947 Tolosa
5 27 0 0 0
Olalde Pedro María Olalde Azkoitia 07/04/1942 Azkoitia
7 179 3 0 34
Araquistain José Araquistain Arrieta 04/03/1937 Azkoitia
19 247 1 0 0
Landa Jesús María Landa Berasategui 19/12/1944 Zarautz
8 87 0 0 20
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo 31/07/1939 Andoain
7 159 0 0 11
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar
7 111 1 1 2
Soroa José María Soroa Jáuregui 04/03/1950 Donostia/San Sebastián
8 95 5 0 3
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu 17/10/1942 Eibar
11 149 0 0 37
Aramburuzabala Pedro María Aramburuzabala Azcarraga 13/05/1945 Arrasate
5 112 0 0 0
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria
4 105 1 0 2
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren 23/05/1940 Irun
13 122 0 0 0
Lamata Miguel Ángel Lamata Bravo 11/05/1947 Beasain
7 34 1 0 4
Irizar Jesús María Irizar Pardiña 01/01/1947 Bergara
4 93 0 0 8
Arambarri Jesús María Arambarri Ochoa 20/04/1948 Arrasate
9 131 4 0 21
Sein Francisco Sein Irastorza 26/05/1946 Pasaia
3 36 1 0 1
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano 22/09/1945 Donostia/San Sebastián
5 48 0 0 0
Zamora Juan Manuel Zamora Etxabe 27/11/1942 Donostia/San Sebastián
14 129 4 0 0
Artola II José María Artola Urrutia 25/05/1944 Andoain
2 1 0 0 0
Santamaría José Antonio Santamaría Vaqueriza 16/03/1946 Donostia/San Sebastián
8 134 3 0 4
Ulacia José Luis Ulacia Idiaquez 16/10/1938 Mutriku
10 72 0 0 0
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide 09/02/1983 Tolosa
15 436 96 5 115
Atxabal Iker Atxabal Martín 26/11/1975 Donostia/San Sebastián
9 281 97 11 13
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero 27/03/1972 Donostia/San Sebastián
16 494 84 4 160
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal 19/02/1978 Oiartzun
12 224 10 0 0
De Pablos David de Pablos Merino 01/04/1986 Zumarraga
4 77 12 1 7
Altuna Jon Altuna Mendizábal 24/06/1980 Ibarra
14 417 60 2 91
Eizaguirre Xabier Eizaguirre Aizpurua 25/01/1984 Mutriku
8 166 42 3 17
Larrañaga Beñat Larrañaga Urdanpilleta 10/05/1985 Usurbil
1 3 0 0 0
Raúl García Raúl García Fernández 30/06/1976 Hernani
19 568 181 12 9
Sarasola Iñigo Sarasola Laskurain 10/06/1987 Donostia/San Sebastián
5 88 18 0 3
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola 14/08/1964 Urrestilla
11 324 26 0 28
Donosti José María San Sebastián Aguirre 21/09/1970 Hernani
10 291 45 5 30
Arriola Iñigo Arriola Díez 03/10/1967 Elgoibar
8 222 79 9 4
Velázquez David Velázquez Rivera 29/01/1977 Eibar
7 122 22 0 2
Garmendia Luis Garmendia Aldanondo 29/01/1971 Segura
7 151 30 1 6
Gorka Gorka Guarrotxena Menarguez 17/11/1976 Eibar
4 82 25 0 5
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal 04/04/1960 Billabona
12 388 16 2 1
Sukunza José Antonio Sukunza Suárez 13/06/1971 Errenteria
9 249 50 2 2
Roteta Joseba Roteta Lopetegi 22/08/1968 Oiartzun
8 145 37 4 10
Ituarte José Francisco Ituarte Goenaga 26/09/1970 Lasarte-Oria
6 62 3 1 0
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta 27/10/1971 Zizurkil
9 237 58 5 13
Arregui Joseba Arregui Magareño 07/02/1974 Azpeitia
10 291 37 4 23
Expósito Agustín Expósito Catarro 31/01/1966 Azkoitia
11 303 49 9 11
Pardina Juan Carlos Pardina Aragón 13/08/1962 Zarautz
13 367 60 4 57
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara
13 350 33 2 84
Ipintza Joseba Lizaso Odriozola 01/07/1972 Zestoa
10 266 32 2 64
Jandro Alejandro Calvo García 01/01/1972 Ordizia
5 98 23 5 14
Larrarte José Larrarte Belaustegui 01/11/1924 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Bedaio Miguel Bedaio Aizpiri 20/09/1970 Soraluze
4 52 9 2 0
Cortés Xabier Cortés Ayestarán 26/02/1969 Beasain
6 129 45 3 4
Toni Antonio Pérez Izquierdo 20/04/1974 Donostia/San Sebastián
1 1 1 0 0
Gustavo Gustavo Oviedo Garrido 15/10/1971 Donostia/San Sebastián
1 4 1 0 0
Luluaga José María Luluaga Altuna 16/04/1962 Lizartza
8 282 42 1 55
Mendigain Luis Javier Mendigain Bengoetxea 26/07/1971 Lizartza
8 227 31 1 1
Oyarbide José Javier Oyarbide Oscoz 31/08/1967 Hernani
6 136 20 0 2
Olasagasti José Luis Olasagasti Arrue 09/06/1965 Donostia/San Sebastián
2 15 5 0 1
Oliden Francisco Javier Oliden Álvarez 16/04/1966 Donostia/San Sebastián
5 59 5 0 10
Paulino Paulino Albizu Lizegi 12/09/1972 Donostia/San Sebastián
3 50 15 2 2
Ugartemendia José Ángel Ugartemendia Urdanpilleta 04/03/1969 Lizartza
6 148 23 3 8
Andonegi Joaquín Andonegi Gazaechevarría 27/03/1970 Mutriku
5 66 2 1 0
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz 19/10/1965 Donostia/San Sebastián
14 407 95 3 24
Mujika Antonio María Mugica Migueliz 10/04/1960 Donostia/San Sebastián
4 122 31 3 2
Mandiola Javier Mandiola Alberdi 09/04/1958 Eibar
4 108 21 1 17
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián
3 8 0 0 1
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani
16 243 0 0 66
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta
11 307 36 1 18
Segurola Ángel Segurola Olarreaga 09/03/1935 Errenteria
5 31 0 1 6
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain
10 207 0 0 15
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba
8 111 0 0 0
Yarza Enrique Yarza Soraluce 21/10/1930 Donostia/San Sebastián
13 221 0 0 0
Sagasta Juan Sagasta Eguidazu 27/01/1947 Arrasate
8 91 4 0 7
Cacho Juan Cacho Aramburu 11/12/1939 Beasain
4 55 0 0 6
Azcárate Miguel Azcárate Iceta 19/10/1938 Añorga
8 101 0 1 10
Lasa Juan Ignacio Lasa Araiztegui 30/12/1938 Legazpi
4 74 0 0 5
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui 10/03/1936 Elgoibar
9 145 0 2 0
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre 28/12/1934 Donostia/San Sebastián
10 167 0 0 0
Chapela Miguel María Aldalur Lasa 19/05/1941 Tolosa
4 31 0 0 12
Lizarralde José María Lizarralde Madina 05/02/1941 Legazpi
9 246 4 0 66
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui 16/12/1931 Mutriku
9 148 0 0 61
Iguaran Miguel Iguaran Arandia 03/09/1937 Azkoitia
8 177 0 0 7
Etxabe Salvador Etxabe Aristi 06/08/1941 Zarautz
4 16 0 0 3
Olano José Miguel Olano Alzúa 27/09/1937 Usurbil
4 41 0 0 14
Beitia Juan Benito Beitia Goenaga 10/11/1936 Zestoa
2 5 0 0 0
Gato Javier Gato Iñíguez 29/10/1935 Irun
1 14 0 0 0
Múgica Andrés Múgica Arregui 28/01/1940 Bergara
4 3 0 0 0
López Juan Antonio López García 09/06/1936 Irun
6 22 0 0 0
Beitia Ignacio Beitia Goenaga 02/02/1939 Zarautz
2 8 0 0 1
Aguirre Ángel de Tomás Aguirre 01/03/1933 Irun
7 74 0 0 4
López Díez Luis López Díez 29/05/1936 Arrasate
1 2 0 0 0
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría 02/01/1938 Aretxabaleta
2 32 0 1 0
Quintela Jesús María Quintela Zubizarreta 22/12/1940 Azkoitia
2 12 0 0 6
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola 26/10/1933 Donostia/San Sebastián
8 129 0 1 19
Ansola Antonio Ansola Arrieta 17/01/1931 Elgoibar
9 122 0 1 0
Peporro José Fernández Pérez 24/09/1929 Donostia/San Sebastián
12 149 0 1 6
Perea Genua José Luis Perea Genua 13/12/1934 Tolosa
1 1 0 0 0
Izeta Jorge Izeta Arrese 25/07/1938 Antzuola
2 21 0 0 2
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui 04/01/1931 Deba
8 78 0 0 0
Almandoz Santiago Almandoz Otegui 12/08/1938 Donostia/San Sebastián
2 10 0 0 1
Astigarraga Luis Fernando Astigarraga Iriondo 22/05/1939 Elgoibar
2 40 0 0 0
Echarri Ignacio Echarri Isasti 15/03/1932 Donostia/San Sebastián
9 148 0 1 6
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián
10 198 0 1 3
Gabiola José Gabiola Altuna 17/01/1936 Argoitia
7 40 0 0 0
Juanín Juan Antonio Rodríguez Duflos 10/01/1937 Donostia/San Sebastián
3 26 0 0 1
Maiztegui José Luis Maiztegui Inza 15/09/1939 Legazpi
2 18 0 0 0
Laguardia Pedro María Laguardia Álvarez de Eulate 27/06/1934 Donostia/San Sebastián
8 87 0 0 34
Alkiza Iñaki Alkiza Laskibar 31/07/1933 Herrera
6 68 0 1 9
Araquistain José Francisco Araquistain Aguirregabiria 15/05/1935 Eibar
3 24 0 0 5
Galardi José María Galardi Arzak 30/12/1931 Donostia/San Sebastián
10 163 0 1 7
Gallastegui José María Gallastegui Alustiza 25/03/1939 Zegama
3 41 0 0 15
Paz Ángel Paz Domínguez 01/04/1932 Pasaia
13 227 0 2 55
Chapela II Juan Ramón Aldalur Lasa 22/12/1948 Tolosa
5 65 0 0 14
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián
12 197 0 1 6
Arregui José Miguel Arregui Arancegui 27/03/1941 Tolosa
3 37 0 0 15
Iguaran Pedro María Iguaran Arandia 02/07/1940 Lasarte-Oria
4 26 0 0 0
Alfonso Alfonso Pérez Brisimiri 21/10/1940 Donostia/San Sebastián
8 115 0 1 10
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia
5 79 0 0 0
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar
4 56 0 0 14
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián
19 381 0 0 0
Galindo Óscar Galindo Barroso 16/08/1971 Donostia/San Sebastián
2 36 3 1 0
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes 14/09/1989 Irun
14 154 12 2 0
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti 29/02/1988 Zumarraga
14 332 62 3 1
Beistegui Miguel María Beistegui Arzuaga 07/11/1950 Eibar
1 6 0 0 1
Usandizaga Ignacio Usandizaga Aristegui 20/01/1947 Zizurkil
2 19 0 0 0
Argoitia Alberto Argoitia Urquiola 27/10/1947 Eibar
2 8 0 0 0
Iturricha José Luis Iturricha Cubillo 19/03/1944 Hernani
4 68 0 0 5
Arzamendi Diego Arzamendi Sáez de Ibarra 31/12/1948 Donostia/San Sebastián
2 13 0 0 0
Amilibia José Luis Amilibia Elola 1949 Zarautz
2 9 0 0 0
Elosegui José Miguel Francisco Javier Elosegui Ezquieta 18/06/1942 Donostia/San Sebastián
3 12 0 0 1
Múgica Julián Múgica Suárez 02/05/1948 Elgoibar
2 5 0 0 0
Roberto Roberto Olaizola Bikandi 17/04/1961 Azpeitia
7 214 8 0 5
Barriola Gaspar Barriola Alducia 02/11/1965 Lizartza
4 108 23 1 9
Amador Amador Herrero Gómez 09/01/1971 Eibar
3 0 0 0 0
Loren Lorenzo Gutiérrez Osa 04/12/1962 Eibar
5 52 8 2 1
Bautista José María Bautista Monente 17/08/1958 Donostia/San Sebastián
11 333 58 6 9
Martínez Juan Antonio Martínez Apesteguia 24/09/1965 Donostia/San Sebastián
9 189 39 4 0
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa
8 99 0 0 54
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría 25/03/1964 Donostia/San Sebastián
14 374 32 6 8
Artucha Francisco Javier Artucha Iza 03/03/1967 Donostia/San Sebastián
4 127 2 0 3
Iraola Luis María Iraola Alberdi 13/11/1958 Donostia/San Sebastián
10 266 15 1 29
Reboredo Francisco Reboredo Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Etxaniz Josu Etxaniz Irazabal 06/12/1985 Elgeta
8 162 59 4 2
Olaizola Ander Olaizola Aguirre 24/07/1989 Zarautz
4 48 1 0 1
Asier Sánchez Asier Sánchez Gil 01/05/1986 Arrasate
3 28 3 0 2
Amantegui Mikel Amantegui Errandonea 03/05/1979 Irun
10 271 62 3 6
Eizmendi Eneko Eizmendi Blanco 10/06/1990 Donostia/San Sebastián
10 261 35 3 35
Alberto Alberto Albístegui Arizmendiarrieta 12/07/1933 Eibar
7 82 0 0 14
Amantegui Agustín Amantegui Echezarreta 21/04/1940 Irun
2 29 0 0 6
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso 13/12/1927 Hondarribia
14 265 0 0 0
Aznar Ramón Aznar Cámara 31/05/1933 Pasaia
5 28 0 0 6
Erro Santiago Erro Olarte 06/08/1937 Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Lacalle José Antonio Lacalle Lerchundi 28/08/1937 Pasaia
6 49 0 0 4
Sarasqueta Adolfo Sarasqueta Maiztegui 11/10/1931 Eibar
8 115 0 0 30
Zaldua José Ignacio Zaldua Oyanguren 04/12/1936 Eskoriatza
1 3 0 0 0
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba
5 61 0 0 0
Carlos Carlos Larrañaga Garay 23/11/1930 Azkoitia
3 26 0 0 0
Aitor Aitor Muruamendiaraz Larrañaga 05/03/1935 Beasain
4 40 0 0 0
Igoa II Antonio Igoa Garciandía 28/06/1933 Añorga
4 36 0 1 5
Areopagita Carlos Areopagita Irisarri 23/02/1934 Irun
2 10 0 0 1
Echaniz Miguel Echaniz Ulacia 12/01/1934 Azkoitia
4 62 0 1 17
Echeandia Vicente Echeandía Arregui 12/10/1931 Aretxabaleta
4 58 0 0 21
Kaiku José Antonio Guisasola Yarzá 07/02/1931 Eibar
3 40 0 0 1
Suárez Ricardo Suárez Echeverría 21/04/1923 Elgoibar
12 261 0 1 0
Piquín José Luis Piquín Irastorza 22/06/1928 Donostia/San Sebastián
11 153 0 0 19
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate
5 62 0 0 32
Estenaga José Luis Estenaga Ruiz de Ubago 22/07/1931 Donostia/San Sebastián
7 72 0 0 1
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar 21/04/1927 Errenteria
8 135 0 0 26
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia
5 27 0 0 0
Querejeta Elías Querejeta Gárate 27/10/1934 Hernani
5 36 0 0 5
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun
10 169 0 1 60
Sorarrain Juan José Sorarrain Zugasti 25/04/1928 Donostia/San Sebastián
3 16 0 0 0
Huércanos Joaquín Huércanos Álvarez 01/05/1934 Donostia/San Sebastián
4 8 0 0 2
Erdocia Francisco Javier Erdocia Landa 25/11/1935 Donostia/San Sebastián
2 20 0 0 3
Primi Primitivo Ruiz Díez 13/12/1928 Beasain
2 46 0 0 10
Sebitas Manuel San Sebastián Anza 30/04/1922 Irun
5 12 0 0 0
Gallo Juan Gallo Rolanía 16/02/1931 Irun
4 34 0 0 0
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
1 6 0 0 0
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo 18/02/1927 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 0
Igoa Silvestre Igoa Garciandía 05/09/1920 Añorga
15 283 0 0 142
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia
11 230 0 0 0
Arsuaga Pedro María Arsuaga Eguizábal 19/10/1927 Tolosa
9 90 0 0 27
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun
11 230 0 3 56
Epi Epifanio Fernández Berridi 23/04/1919 Donostia/San Sebastián
15 334 0 0 124
Esnaola Vicente Esnaola Odriozola 01/04/1934 Donostia/San Sebastián
3 3 0 0 0
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza 20/01/1920 Donostia/San Sebastián
15 308 0 1 83
Zubeldia José Ignacio Zubeldía Zaldúa 12/01/1925 Donostia/San Sebastián
7 86 0 0 23
Hériz Luis Hériz Tellería 05/08/1927 Arrasate
5 35 0 0 5
Pérez Vicente Pérez Lesta 22/01/1928 Ordizia
3 2 0 0 0
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba
4 32 0 0 0
Castivia José María Castivia Franco 06/05/1926 Donostia/San Sebastián
9 92 0 0 28
Irureta Francisco Iruretagoyena Cleré 22/09/1923 Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 1
Bernal Mariano Bernal Arnal 24/04/1929 Donostia/San Sebastián
4 40 0 0 0
Narro Jesús Narro Sancho 04/01/1922 Tolosa
11 190 0 2 31
Marculeta José María Marculeta Barbería 27/02/1920 Donostia/San Sebastián
10 165 0 0 1
Uncilla Manuel Uncilla Ondarre 15/10/1926 Elgoibar
3 17 0 0 4
Subiza Javier Subiza Izaguirre 21/11/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Gamborena Francisco Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun
4 64 0 0 2
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia
1 6 0 0 0
Patri Patricio Eguidazu Altuna 08/11/1919 Arrasate
10 164 0 0 7
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia
8 174 0 1 115
Lasquivar José María Lasquivar Tettamanzy 12/04/1929 Tolosa
2 7 0 0 2
Aramberri Anselmo Aramberri Epelde 20/10/1921 Deba
6 97 0 1 2
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun
10 181 0 3 50
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui 06/04/1917 Errenteria
5 77 0 0 25
Giménez Enrique Giménez Sanjosé 11/03/1926 Beasain
1 14 0 0 1
Bertol Roberto Bertol Garrastazu 02/12/1917 Lizartza
11 187 0 2 0
Arguiñano Víctor Arguiñano Yabar 15/06/1923 Beasain
3 13 0 0 6
Estomba José María Estomba Otondo 01/01/1925 Irun
3 4 0 0 0
Aiert Aiert Ordóñez Adarraga 27/11/1989 Donostia/San Sebastián
2 1 0 0 0
Calleja Daniel Calleja Gomendio 24/01/1922 Tolosa
4 54 0 0 0
Lángara Isidro Lángara Galarraga 25/05/1912 Pasaia
5 90 0 0 104
Campos Anselmo Campos Garrastazu 05/08/1922 Getaria
3 45 0 0 16
Ortiz José Ramón Ortiz Salaberria 10/04/1923 Hondarribia
5 80 0 0 22
Arruti Ignacio María Arruti Elizondo 01/07/1924 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Deva Esteban Arrizabalo Echevarria 03/08/1910 Deba
12 210 0 1 3
Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián
10 164 0 0 3
Querejeta José María Querejeta Alberro 17/05/1919 Donostia/San Sebastián
6 80 0 0 0
Terán II Mariano Terán Escribano 20/01/1922 Donostia/San Sebastián
4 36 0 0 1
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi 15/03/1913 Eibar
9 162 0 0 12
Alday Enrique Alday Rodríguez 16/07/1925 Pasaia
2 11 0 0 0
Berridi Luis Fernández Berridi Lecuona 01/11/1918 Donostia/San Sebastián
4 43 0 0 0
Pío Pío Echeverria Olaciregui 09/04/1924 Errenteria
4 50 0 0 12
Marín Luis Marín Sabater 04/09/1906 Ordizia
11 181 0 1 74
Berridi Fernando Fernández Berridi Lecuona 05/11/1916 Donostia/San Sebastián
3 7 0 0 0
Chipia Tomás Aguirre Echeveste 04/02/1914 Donostia/San Sebastián
4 44 0 0 9
Alday Manuel Alday Marticorena 05/09/1917 Donostia/San Sebastián
5 79 0 0 66
Arbiza Marcial Arbiza Arruti 08/07/1914 Urnieta
5 44 0 0 27
Gabilondo Jesús Gabilondo Aguirre 30/06/1916 Elgoibar
4 71 0 0 1
Iglesias Luis Iglesias Cipitria 03/04/1918 Tolosa
2 14 0 0 2
Izaga José María Izaga Guereta 08/09/1916 Deba
2 31 0 0 0
Lizasoain Joaquín Lizasoaín Gortázar 16/08/1919 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 1
Mancisidor Jaime Mancisidor Lasa 07/04/1910 Irun
6 89 0 0 0
Santi Santiago Arbaizagoitia Ugalde 27/07/1918 Donostia/San Sebastián
2 41 0 0 0
Telleria Marcelino Telleria Odriozola 16/06/1918 Azkoitia
4 49 0 0 0
Terán Fernando Terán Escribano 15/08/1915 Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 13
Urre Luis María Urreiztieta Paillolé 24/07/1924 Errenteria
2 17 0 0 5
Unamuno Vicente Unamuno Ibarzabal 08/07/1917 Bergara
5 40 0 0 19
Gárate Benito Gárate Tolosa
2 4 0 0 1
Uria Severiano Uria Cano 09/03/1912 Lasarte-Oria
2 22 0 0 6
Pérez Benito Manuel Pérez Jáuregui 08/02/1912 Zaldibia
10 160 0 1 1
Arana José Arana Goróstegui 27/04/1911 Deba
5 72 0 0 0
Unamuno Victorio Unamuno Ibarzabal 21/05/1909 Bergara
11 141 0 0 99
Zuloaga José María Zuloaga Guareño 1928 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Azpiazu Antonio Azpiazu San Martín 31/10/1917 Elgoibar
1 4 0 0 1
Chechu José Antonio Sánchez Pascual de la Llana 30/11/1915 Irun
2 9 0 0 0
Eguia Tomás Eguia Eguíbar 06/01/1911 Donostia/San Sebastián
1 17 0 0 0
Garbizu Luis Garbizu Portugal 18/02/1922 Pasaia
4 18 0 0 2
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe 22/04/1918 Zaldibia
4 30 0 0 0
Novoa Alfredo Novoa Barandiarán 11/11/1920 Irun
1 1 0 0 0
Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz 26/03/1909 Donostia/San Sebastián
6 92 0 0 50
Roberto Roberto Echevarría Arruti 06/05/1908 Eibar
10 120 0 0 7
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi 09/12/1921 Hondarribia
7 113 0 0 2
Simón Simón Lizarazu Lecuona 05/04/1921 Errenteria
3 60 0 1 0
Chillida Eduardo Chillida Juantegui 10/01/1924 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Vergara Sabino Vergara Urrestarazu 1923 Pasaia
1 0 0 0 0
Sarasqueta José Luis Sarasqueta Oyarzábal 1925 Eibar
1 0 0 0 0
Eizaguirre Santos Eizaguirre Ostolaza 02/08/1913 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Azkue José María Azkue Aizpurua 11/08/1950 Zarautz
1 0 0 0 0
Arrieta José Arrieta Errazquin 18/07/1916 Zarautz
2 4 0 0 0
Lecuona Ramón Lecuona Bordegaray 16/03/1913 Hondarribia
4 51 0 0 0
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun
1 12 0 0 2
Marculeta Martín Marculeta Barbería 24/09/1907 Donostia/San Sebastián
8 147 0 1 4
Urquiola José Manuel Urquiola Gaztañaga 18/04/1912 Tolosa
1 1 0 0 0
Muguerza José Muguerza Anitúa 15/09/1911 Eibar
8 129 0 0 0
Castillo José Luis Rodríguez del Castillo 09/12/1910 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Insausti Ramón Insausti Zubeldía 31/01/1910 Tolosa
5 70 0 0 17
Tell Julián Tell Pérez Hondarribia
2 7 0 0 0
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna 30/06/1912 Errenteria
6 70 0 0 1
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga 04/08/1904 Eibar
6 77 0 0 0
Eugenio Eugenio Hilario Calvo 06/05/1909 Tolosa
6 74 0 0 20
Regueiro Luis Regueiro Pagola 01/07/1908 Irun
8 145 0 0 90
Regueiro Pedro Regueiro Pagola 19/12/1909 Irun
7 116 0 0 1
Epelde José Rodríguez Epelde 25/05/1907 Deba
2 27 0 0 0
Torregaray Benito Torregaray Múgica 21/03/1908 Donostia/San Sebastián
5 47 0 0 0
Irureta Pedro Irureta Echániz 18/06/1912 Azkoitia
2 24 0 0 9
Iriondo Francisco Iriondo Orozco 04/10/1911 Eibar
4 55 0 0 50
Arteche José María Arteche Aldanondo 19/03/1912 Tolosa
3 26 0 0 19
Amadeo Amadeo Labarta Rey 31/05/1905 Pasaia
7 114 0 0 4
Amunárriz Francisco Amunárriz 1910 Hondarribia
2 28 0 0 3
Arana Nemesio Arana Machaín 18/12/1908 Ordizia
5 81 0 0 0
Artola Juan Cruz Artola Zalacain 22/02/1916 Andoain
1 9 0 0 0
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde 29/09/1910 Pasaia
6 95 0 0 7
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal 06/12/1904 Elgoibar
5 76 0 0 0
Ortega Ángel Ortega Salguero 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
2 36 0 0 6
Rojo Félix Salvador González Rojo 23/06/1913 Errenteria
2 17 0 0 0
Trecu José Trecu Echaburu 05/05/1914 Donostia/San Sebastián
1 3 0 0 0
Unzueta Miguel Unzueta Viña 28/03/1915 Errenteria
1 1 0 0 1
Ayuela Victoriano Ayuela 22/08/1912 Elgoibar
1 2 0 0 0
Aguirre José Antonio Aguirregomezcorta Galdós 24/04/1941 Mutriku
1 9 0 0 0
Rauleaga José María Rauleaga Azpeitia 12/10/1956 Zarautz
2 16 0 0 0
Inciarte Juan Manuel de Inciarte Erauzquin 23/01/1911 Errenteria
1 6 0 0 0
Chivero Mariano Prado Polo 04/02/1914 Tolosa
4 34 0 0 14
Parrondo Donostia/San Sebastián
2 6 0 0 0
Tolete Donostia/San Sebastián
2 35 0 0 11
Urtizberea Santiago Urtizberea Oñatibia 25/07/1909 Irun
6 71 0 0 70
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena 13/04/1906 Tolosa
3 50 0 0 0
Luzuriaga Ángel Luzuriaga Presa 15/09/1911 Ordizia
1 2 0 0 0
Urretavizcaya Cándido Urretavizcaya Urruzola 14/01/1909 Tolosa
3 28 0 0 3
Zulaica Antonio Zulaica Basurto 1910 Irun
1 4 0 0 0
Vela Constantino Vela de la Fuente 23/06/1909 Irun
1 1 0 0 0
Olaso Luis Olaso Anabitarte 15/08/1900 Billabona
5 57 0 0 9
Ayestaran II Antonio Ayestaran Elizalde 13/10/1911 Pasaia
1 2 0 0 0
Juaristi Eduardo Juaristi Echeveste 29/01/1911 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Kiriki Luis Iruretagoyena Ayestarán 21/06/1907 Zarautz
3 31 0 0 13
Garay Mariano Garay Artabe 25/01/1901 Pasaia
1 6 0 0 0
Triana Ramón Triana Arroyo 28/06/1902 Hondarribia
4 20 0 0 8
Larrañaga Justo Larrañaga Aldazábal Eibar
1 1 0 0 0
Azpeitia Beasain
1 2 0 0 0
Bienzobas Custodio Bienzobas Ocariz 28/11/1906 Donostia/San Sebastián
2 20 0 0 4
Garmendia Emiliano Garmendia Lecuona 08/08/1905 Errenteria
4 67 0 0 22
Alza Manuel Alza Zamora 27/07/1906 Irun
4 58 0 0 3
Echezarreta Ignacio Echezarreta Camino 09/04/1894 Irun
2 14 0 0 3
Emery Antonio Emery Arocena 26/07/1905 Hondarribia
4 66 0 0 0
Goyenechea Leandro Goyenechea Artia 13/03/1903 Irun
1 7 0 0 0
Maya Anastasio Maya Olaiz Irun
4 45 0 0 0
Azcona Luis Sánchez Azcona 19/12/1912 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 2
Sagarzazu Manuel Sagarzazu Martínez 15/10/1903 Hondarribia
3 34 0 0 7
Sotés Jesús Sotés Mateo 10/05/1903 Donostia/San Sebastián
2 27 0 0 0
Ecenarro Bonifacio Ecenarro Anza 21/01/1909 Donostia/San Sebastián
2 2 0 0 0
Elzo Francisco Elzo Urrestarazu 24/10/1908 Beasain
2 5 0 0 0
Mariscal Ángel Mariscal Beuba 11/08/1904 Donostia/San Sebastián
3 47 0 0 9
Oyaneder Narciso Oyaneder Urmeneta 26/11/1908 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Aizarna Joaquín Aizarana Alzíbar Zumaia
1 1 0 0 0
Carrasco Antonio Carrasco Olasagasti 09/05/1902 Donostia/San Sebastián
3 3 0 0 1
Errandonea José Errandonea Elizalde 22/11/1910 Irun
2 10 0 0 1
Oyanguren Francisco Oyanguren Artola 30/05/1912 Irun
2 1 0 0 0
Olaso Alfonso Olaso Anabitarte 14/02/1904 Billabona
2 21 0 0 0
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 0
Belauste José María Aramburu Mujica 21/01/1909 Zumarraga
2 8 0 0 5
Orcolaga Ramón Orcolaga Mendiluce 23/10/1909 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 0
Trino Trino Arizcorreta Sein 07/10/1902 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 2
Yurrita Mariano Yurrita Llorente 11/05/1904 Alza
2 34 0 0 6
Zaldua Domingo Zaldúa Anabitarte 10/07/1903 Donostia/San Sebastián
1 15 0 0 0
Zubiría Fernando López de Zubiría Echeverría 05/02/1906 Hernani
1 1 0 0 0
Anza José Manuel Anza Errazquin 06/05/1909 Errenteria
1 11 0 0 0
Berges Ignacio Berges Oliden 27/12/1899 Irun
2 16 0 0 0
Errandonea Francisco Errandonea Elizalde 05/06/1909 Irun
1 2 0 0 0
Urtizberea II Claudio Urtizberea Oñatibia 08/04/1911 Irun
1 2 0 0 0
Poli Policarpo Pérez González 08/06/1906 Donostia/San Sebastián
1 16 0 0 0
Urcelay Francisco Urcelay Zarautz
1 1 0 0 0
Zabala Pedro María Zabala Arrondo 1906 Irun
1 2 0 0 1
Cauqual Luis Cauqual Uribe 22/03/1908 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Galdós Tomás Galdós Uzcanga 10/04/1903 Donostia/San Sebastián
1 18 0 0 0
Altuna José Altuna Echegoyen 26/12/1910 Hondarribia
1 15 0 0 0
Echeveste José Echeveste Galfarsoro 19/03/1899 Irun
2 8 0 0 3
Ferreiro Alberto Ferreiro Tellería 04/02/1965 Eibar
9 96 1 0 8
Azpillaga Juan Antonio Azpillaga Arrizabalaga 24/01/1962 Mutriku
7 12 0 0 0
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz
14 213 5 0 0
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura 22/02/1968 Arrasate
7 130 4 0 0
Bedia Francisco Bedia Arregui 03/09/1964 Arrasate
8 220 53 4 16
Gárate Ángel Gárate Cendoya 19/12/1957 Elgoibar
5 31 0 0 0
Álvarez Juan José Álvarez Rubio 11/05/1964 Zumaia
2 37 10 0 0
Arrue Juan Ramón Arrue Saizar 02/06/1962 Tolosa
5 136 9 0 2
López Rekarte José Ignacio López Rekarte 08/02/1965 Arrasate
4 61 5 2 10
Ayerbe Juan Bautista Ayerbe Macazaga 22/01/1964 Donostia/San Sebastián
2 27 1 1 0
Carrillo Fermín Carrillo Martínez 09/06/1966 Eskoriatza
4 55 4 0 8
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo 29/10/1959 Elgoibar
12 306 24 3 24
Sistiaga Felipe Sistiaga Taberna 13/12/1943 Pasaia
7 220 10 3 6
Txosa José María Otaduy Urcelay 30/06/1961 Arrasate
2 45 2 1 11
Calvoecheaga José Luis Calvoecheaga Cortada 27/08/1957 Bergara
6 134 14 1 4
Yuri Yuri Berchiche Izeta 10/02/1990 Zarautz
10 229 71 5 13
Albístegui Alexander Albístegui Revilla 01/07/1987 Eibar
13 303 39 0 21
Esnaola Iosu Esnaola Atxega 31/10/1986 Orio
12 323 63 3 4
Illarramendi Asier Illarramendi Andonegi 08/03/1990 Mutriku
13 308 85 3 17
Beobide Jagoba Beobide Larrañaga 19/02/1987 Azpeitia
13 332 89 5 2
Gabarain Iker Gabarain González 21/05/1977 Tolosa
16 413 118 9 9
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain 06/05/1982 Deba
12 378 67 3 82
Mendinueta Hodei Mendinueta Bernaraz 23/01/1986 Azpeitia
6 69 26 5 1
Larrainzar Oier Larrainzar Arzallus 06/10/1977 Donostia/San Sebastián
11 314 75 2 5
Otermin Xabier Otermin Jiménez 31/08/1977 Zarautz
16 433 21 4 0
San Sebastián Javier San Sebastián Poch 28/05/1990 Donostia/San Sebastián
3 9 0 0 0
Cruz Rafael González Cruz 19/07/1963 Donostia/San Sebastián
2 35 6 0 5
Fali I Rafael Martín García 13/02/1965 Bergara
7 131 11 0 4
Azkargorta Juan Ignacio Azkargorta Uriarte 10/09/1956 Azpeitia
5 150 5 0 15
Garde Juan Carlos Garde Álvarez 23/02/1957 Donostia/San Sebastián
6 158 8 0 0
Isusquiza José Joaquín Isusquiza Zubizarreta 23/05/1954 Azkoitia
3 30 1 0 2
Odriozola José Antonio Odriozola Lesaca 05/04/1955 Azpeitia
4 71 7 0 0
Balbás Fermín Balbás Corral 29/08/1952 Errenteria
1 3 0 0 0
Zubizarreta Ángel María Zubizarreta Aguirre 01/03/1944 Zarautz
0 0 0 0 0
Pecharromán Juan Manuel Pecharromán Frías 25/12/1974 Ordizia
5 64 4 0 0
Jokin López Jokin López Elosegui 10/10/1989 Mutriku
2 1 0 0 0
López Polaina Francisco López Polaina 16/01/1959 Urnieta
3 27 1 2 1
Recarte Pedro Antonio Recarte Zubeldia 21/03/1955 Irun
4 41 1 0 5
Arana II Luis María Arana Bidegain 09/05/1949 Errenteria
5 97 3 0 0
Goicoechea Miguel Ángel Goicoechea Balerdi 14/11/1949 Andoain
4 55 1 0 7
Zubitur Juan Bautista Zubitur Sestao 25/05/1951 Donostia/San Sebastián
3 68 3 0 7
Amunárriz Federico Amunárriz Alza 12/01/1950 Hondarribia
3 65 4 0 2
Sorondo Carlos Sorondo Vidaor 22/01/1952 Billabona
4 96 8 0 13
Unamuno Jesús Ignacio Unamuno Luarizaristi 06/08/1953 Bergara
1 3 0 0 0
Miguel Iriarte Miguel Ángel Iriarte Aranguren 07/10/1951 Azpeitia
4 40 1 0 2
Cadarso Antonio Alberto Cadarso Medrano 22/03/1947 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Gallastegui Pablo Gallastegui Unamuno 29/03/1946 Bergara
5 66 0 0 11
Berasategui Ramón Berasategui Ormazábal 30/09/1946 Anoeta
4 95 3 3 11
Briones Víctor Briones Larrea 11/05/1970 Legazpi
3 6 0 0 0
Ruiz de Galarreta Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria 06/08/1993 Eibar
9 203 54 3 8
Errandonea Gabriel Errandonea Elizalde Irun
1 0 0 0 0
Ibarzabal Francisco Ibarzabal Eizaguirre 08/10/1948 Azpeitia
1 1 0 0 0
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi 28/04/1948 Azkoitia
3 40 0 0 0
Michelena Luis Michelena Campos 03/03/1950 Donostia/San Sebastián
3 55 0 0 8
Guesalaga Benigno Guesalaga Múgica 04/02/1948 Zarautz
3 54 1 1 8
Echegoyen Juan María Echegoyen San Pedro 08/08/1949 Donostia/San Sebastián
3 73 0 0 15
Zubeldia José Antonio Zubeldia Zulaica 13/03/1951 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Imaz Ángel María Imaz Beloqui 04/10/1948 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Seguín Aitor Seguín Cid 27/02/1995 Eibar
6 68 7 0 6
Lekuona Oier Berebide Lekuona Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Muñoz Ibon Muñoz Oyarzabal 30/05/1983 Irun
1 0 0 0 0
Esnaola José Manuel Esnaola Irusta 17/11/1944 Elgoibar
3 17 0 0 0
Munguía Guillermo Munguía Seas 16/11/1952 Donostia/San Sebastián
3 65 4 0 5
Barral Juan Manuel Barral Soto 1950 Pasaia
1 35 2 0 0
Aguirre José Luis Aguirregomezcorta Galdós Mutriku
2 2 0 0 0
Bernardo Bernardo Aguirregomezcorta Arrizabalaga 20/07/1944 Mutriku
7 164 4 0 0
Larrauri Francisco Javier Larrauri Izquierdo 09/10/1947 Legazpi
4 93 5 1 15
Berriozábal José Eduardo Berriozábal Solavarrieta 23/04/1949 Eibar
4 96 2 0 0
Frutos José María Frutos Santana 13/04/1949 Donostia/San Sebastián
2 37 4 0 1
Gorrochategui Matías Gorrochategui Aramburu 01/02/1943 Idiazabal
1 4 0 0 0
Arguiñano Ángel María Arguiñano Casasola 21/01/1947 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Arroyabe José Maria Fernández de Arroyabe Araquistain 06/05/1945 Mutriku
1 19 0 0 1
Ucín José Ucín Juaristi 13/09/1942 Azkoitia
2 21 0 0 4
Irure Ignacio María Irure Gorostegui 06/09/1943 Azpeitia
2 1 0 0 0
Goyarán Juan Goyarán Leiceaga 09/08/1940 Oria
1 24 0 0 7
Sarasola Antonio Sarasola Celaichiqui 1944 Amezketa
1 38 0 0 1
Baqué José Antonio Baqué Atorrasagasti 20/08/1945 Donostia/San Sebastián
2 21 0 0 1
Basaras Carmelo Basaras Mendiola 01/01/1943 Eibar
1 35 0 0 5
Olazábal Juan Cruz Olazábal Uriarte 14/11/1943 Eskoriatza
0 0 0 0 0
Arriaga Adolfo Arriaga Jaca 04/01/1943 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Emery Juan María Emery Alza 18/02/1933 Irun
0 0 0 0 0
Ayesa José Antonio Ayesa González 07/07/1939 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Otaegui Roberto Otaegui Pérez 20/04/1940 Errenteria
0 0 0 0 0
Alberdi José Javier Alberdi Gogorza 1942 Tolosa
0 0 0 0 0
Goyarán II Luis Goyarán Eizmendi 1940 Oria
0 0 0 0 0
Michelena Victoriano Michelena Berzosa 18/08/1939 Irun
1 0 0 0 0
Seisdedos Manuel Seisdedos Bouzada 02/02/1938 Irun
0 0 0 0 0
Ferré Francisco Ferré Riega 1940 Pasaia
0 0 0 0 0
Urdambide José Urdambide Echevarría 1940 Pasaia
0 0 0 0 0
Lozano José Antonio Lozano Alcázar 04/10/1938 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Galarraga Juan María Galarraga Aranguren 05/05/1956 Getaria
7 231 43 3 11
Larrañaga Jesús María Larrañaga Lesaca 02/06/1959 Azpeitia
8 230 33 2 8
Gabilondo José Manuel Gabilondo Tolosa 14/07/1954 Añorga
1 24 7 2 2
Zubizarreta Francisco Zubizarreta Elorza 1937 Azkoitia
0 0 0 0 0
Burgaña Ignacio Burgaña Belaustegui 28/07/1936 Mutriku
0 0 0 0 0
Sebitas Jesús Urquía Astola 26/10/1931 Aretxabaleta
2 1 0 0 0
Caso José Antonio Caso Isla 10/07/1936 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Campandegui Miguel María Campandegui Unsain 16/01/1966 Hondarribia
4 100 5 1 9
Amantegui José María Amantegui Echezarreta 04/03/1942 Irun
2 0 0 0 0
Achotegui José Antonio Achotegui Arana 11/07/1937 Eibar
0 0 0 0 0
Del Campo Manuel del Campo Iturzaeta 14/03/1942 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Celarain Miguel Celarain Urbicain 17/02/1936 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Andonegui Luis María Andonegui Uranga 30/04/1938 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Echarri Agustín Echarri Isasti 1934 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Ferreres Francisco Javier Ferreres Gómez 19/12/1941 Pasaia
0 0 0 0 0
Félix Félix Arrizabalaga Embeita 20/11/1935 Eibar
1 0 0 0 0
Clavé Joaquín Clavé Gual 1922 Errenteria
0 0 0 0 0
Eceiza Francisco Javier Eceiza Esnaola 12/06/1943 Ordizia
0 0 0 0 0
Aracama Ignacio Aracama Oyarbide 31/07/1943 Irun
0 0 0 0 0
Urdampilleta Ricardo Urdampilleta Sancho 23/07/1943 Oria
0 0 0 0 0
Gastesi Martín Gastesi Vesga 1939 Donostia/San Sebastián
3 0 0 0 0
Lerchundi Antonio Javier Lerchundi Pérez 11/02/1948 Zarautz
0 0 0 0 0
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel 14/04/1935 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Unamuno Jesús María Unamuno Remiro 11/05/1941 Arrasate
0 0 0 0 0
Arocena José Javier González Arocena 12/04/1935 Lasarte-Oria
0 0 0 0 0
Ametza José María Zubizarreta Aguirre 1938 Mutriku
0 0 0 0 0
Etxebeste Beñat Etxebeste Goikoetxea 08/01/1989 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Pello Pello Muniozguren Muguruza 1933 Eibar
0 0 0 0 0
Ayerbe José Ayerbe Garmendia 14/03/1938 Ordizia
0 0 0 0 0
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo 24/11/1934 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Villalabeitia Jesús Villalabeitia Ugarte
0 0 0 0 0
Bardají Tomás Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
4 3 0 0 0
Hortelano Lander Hortelano Hortelano 30/11/1995 Eibar
1 0 0 0 0
Arriarán Juan Arriarán Aramburu 27/12/1933 Arrasate
0 0 0 0 0
Insausti Juan María Insausti Ormaburu 21/03/1933 Errenteria
0 0 0 0 0
Chelo José Ramón Hernández Artola 11/08/1928 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Juanjo Juan José Rodríguez Zumárraga Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Bardají IV José Bardají Olloquiegui 04/04/1937 Urnieta
0 0 0 0 0
Arocena José Antonio Arocena Aramburu 18/03/1927 Irun
0 0 0 0 0
Berecibar Fidel Berecibar Altube 24/04/1932 Arrasate
1 0 0 0 0
Ocio José Luis Ocio Larrañaga 09/10/1934 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Saura José Antonio Saura Herrero 1932 Mendelu
0 0 0 0 0
Emery Román Emery Alza 05/01/1931 Irun
0 0 0 0 0
Guridi José María Guridi González 1928 Arrasate
1 18 0 0 4
Uribarren Juan José Uribarren Legarreta 22/10/1930 Arrasate
0 0 0 0 0
Aguirre Francisco Aguirre González de Mendívil 1936 Aretxabaleta
1 0 0 0 0
Aizpurua Julián Aizpurua Beraza 19/06/1930 Tolosa
0 0 0 0 0
Pirulo Santos Díez Monreal 1929 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Querejeta José María Querejeta Gárate Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Iriarte Jesús Iriarte Gutiérrez 09/07/1929 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Castillo Narciso Castillo Ayala 15/09/1930 Tolosa
0 0 0 0 0
Arana Joaquín Arana Díez 05/06/1936 Irun
0 0 0 0 0
Roberto Roberto Guisasola Burruchaga 25/01/1936 Eibar
0 0 0 0 0
Zubillaga Cesáreo Zubillaga Zapiain 16/10/1929 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Caitos Carlos Pérez García Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Poncho Alfonso López Tambo 26/11/1929 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Arberas Ignacio Arberas Aranguren 29/09/1935 Andoain
0 0 0 0 0
Bernedo Miguel Bernedo Ansotegui 1930 Hondarribia
0 0 0 0 0
Gastesi Ignacio Gastesi Garciandia 1932 Añorga
0 0 0 0 0
Illarramendi Miguel Illarramendi 1932 Recalde
0 0 0 0 0
Samaniego Emilio Samaniego 1925 Ordizia
0 0 0 0 0
Arriola José Cruz Arriola Albizu 14/09/1929 Elgoibar
1 0 0 0 0
Álvarez Miguel Álvarez Torre 02/07/1927 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Odriozola Pedro Odriozola Odriozola 21/01/1929 Azpeitia
3 1 0 0 0
Bedia José María Bedia Irun
0 0 0 0 0
Gabilondo Juan de la Cruz Gabilondo Muguerza 02/05/1929 Elgoibar
0 0 0 0 0
Iruretagoyena Jaime Iruretagoyena Garmendia 01/01/1932 Beasain
0 0 0 0 0
Portugal Esteban Portugal Ozcoidi 23/07/1932 Hernani
0 0 0 0 0
Errasti Jesús Errasti Asurmendi 25/03/1930 Arrasate
0 0 0 0 0
Agustín Agustín Iruretagoyena Garmendia Beasain
0 0 0 0 0
Hidalgo José Hidalgo Izaguirre 23/02/1926 Ordizia
0 0 0 0 0
Ceciaga Imanol Ceciaga Arizaga 02/02/1920 Arrasate
2 49 0 0 9
Sesé Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Berecibar Domingo Berecibar Altuna 22/07/1927 Arrasate
0 0 0 0 0
Garín José Ignacio Garín Ugarte 12/12/1922 Ordizia
3 30 0 1 1
Otaola José Otaola Irun
0 0 0 0 0
Uncilla Carlos Uncilla Ondarre 02/11/1928 Elgoibar
1 0 0 0 0
Arrizabalaga José Manuel Arrizabalaga Inchausti 04/07/1925 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Santos Santos Falcón García 01/11/1928 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Jáuregui Juan Jáuregui Ayastuy 24/06/1928 Tolosa
2 0 0 0 0
Vitoria Jesús Vitoria Zabarte 08/06/1923 Arrasate
2 2 0 0 0
Alcelay Antonio Alcelay Aramburu 13/06/1926 Ordizia
2 0 0 0 0
Zubizarreta Florentino Zubizarreta Eizmendi 1921 Alza
1 11 0 0 7
Felipe Felipe Martínez García 03/05/1926 Tolosa
1 1 0 0 0
Areizaga Miguel Areizaga Alcain 29/09/1920 Bidania-Goiatz
2 14 0 0 0
Fernandito Fernando Salvador Mas 30/05/1914 Donostia/San Sebastián
0 0 0 0 0
Gamón Francisco Gamón García 07/01/1921 Irun
1 1 0 0 0
Fernando
1 11 0 0 0
Zaldúa José M. Zaldúa
1 13 0 0 3
Arrieta Eugenio Jorge Cardoso Bethancourt 1919 Ordizia
2 9 0 0 0
Julen López Julen López Salas 20/07/1995 Eibar
5 40 9 0 0
Satrústegui Alexander Satrústegui Lopetegui 01/01/1994 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Olaortua Iñaki Olaortua Descarga 03/08/1993 Arrasate
5 90 29 1 2
Guruzeta Gorka Guruzeta Rodríguez 12/09/1996 Donostia/San Sebastián
5 86 14 0 24
Cárdenas Xabier Cárdenas Añorga 01/01/1998 Usurbil
2 21 6 0 0
Iruretagoiena Urko Iruretagoiena Lertxundi 29/09/1998 Aia
1 25 5 0 1
Garro Beñat Garro Olkotz 25/06/1997 Donostia/San Sebastián
2 7 0 0 0
Orozco Iñigo Orozco Andonegi 16/07/1993 Donostia/San Sebastián
2 37 3 0 3
Aizpiri Ismael Aizpiri Lérida 07/02/1998 Donostia/San Sebastián
4 31 10 2 0
Andoni Jon Andoni Azpillaga Fraile 12/08/1992 Mutriku
2 13 1 0 0
Semedo Xabier Semedo Legido 08/06/1991 Donostia/San Sebastián
1 7 0 0 0
Arrieta Odei Arrieta Etxeberria 02/02/1996 Tolosa
5 53 8 1 0
Kaxe Alex Aizpuru Aizbitarte 21/01/1994 Azpeitia
3 40 4 0 11
Aranzabe Aitor Aranzabe Etxabe 28/06/1998 Zaldibia
2 4 1 0 1
Iparraguirre Juan Manuel Iparraguirre Aguirre 18/03/1994 Deba
1 29 7 0 0
Polanco Erik Polanco Gómez 23/01/1993 Arrasate
6 156 32 0 5
Aristegi Guillermo Aristegi Lomas 16/01/1997 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Guridi Jon Guridi Aldalur 28/02/1995 Azpeitia
6 103 5 0 10
Marcellán Estanislao Igor Marcellán García 02/04/1996 Donostia/San Sebastián
6 63 6 1 0
Merquelanz Martín Merquelanz Castellanos 12/06/1995 Irun
6 106 15 1 20
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa 11/01/1994 Deba
6 171 29 2 35
Oyarzabal Mikel Oyarzabal Ugarte 21/04/1997 Eibar
6 149 9 0 37
Prieto Xabier Prieto Saralegi 09/04/1995 Errenteria
2 38 6 0 0
Ibarbia Josu Ibarbia Perurena 09/05/1995 Ibarra
6 108 19 1 2
Iriondo Alexander Iriondo Kortabarría 21/05/1994 Donostia/San Sebastián
5 97 18 0 3
Fran Martínez Francisco Martínez Soroeta 14/07/1993 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Sangalli Luca Sangalli Fuentes 10/02/1995 Donostia/San Sebastián
6 133 9 0 14
Calvillo Oier Calvillo Armendáriz 18/11/1996 Arama
5 64 7 0 9
Garrancho Juan José Garrancho Méndez 22/06/1997 Donostia/San Sebastián
6 27 0 0 0
Ribera Gorka Ribera Sorazu 03/09/1994 Azkoitia
2 25 2 0 0
Oihan Oihan Rodríguez Iturbe 09/07/1996 Arrasate
1 2 0 0 0
Zubeldia Igor Zubeldia Elorza 30/03/1997 Azkoitia
5 119 28 2 4
Arroitaonandia Mikel Arroitaonandia Mansilla 27/04/1993 Eibar
1 4 0 0 0
Tenreiro Richard Tenreiro Velasco 03/03/1995 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Olaizola Iker Olaizola Greza 15/02/1996 Donostia/San Sebastián
5 103 14 0 8
Ekaitz Ekaitz Jiménez Astigarraga 15/03/1996 Donostia/San Sebastián
5 36 4 0 0
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro 04/12/1996 Ordizia
4 61 5 0 0
Arambarri Aritz Arambarri Murua 31/01/1998 Azkoitia
4 21 4 0 3
El Haddadi Ander El Haddadi Arrillaga 16/06/1997 Donostia/San Sebastián
5 48 1 0 5
Sáenz Ander Sáenz Vicente 24/07/1997 Donostia/San Sebastián
4 29 0 0 1
Lluch Luis Lluch Lafuente 06/05/1988 Donostia/San Sebastián
3 22 3 0 0
Nolaskoain Peru Nolaskoain Esnal 25/10/1998 Zumaia
4 86 15 2 7
Gorosabel Andoni Gorosabel Espinosa 04/08/1996 Arrasate
4 61 13 0 2
Otaño Ignacio Otaño Aranburu 13/07/1995 Azpeitia
3 61 3 0 0
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa 17/05/1997 Donostia/San Sebastián
3 55 6 0 2
Garmendia Ander Garmendia Alonso 23/02/1993 Oiartzun
1 31 0 0 6
Guibert Francisco Javier Guibert Elizalde 01/03/1997 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Arteche Martín Arteche Mendizabal 18/04/1995 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Gorostidi Ander Gorostidi García 23/02/1996 Donostia/San Sebastián
4 68 6 0 6
Casadevante Adrián Fernández de Casadevante Facchin 16/10/1998 Zarautz
1 0 0 0 0
Alex Sola Alex Sola López-Ocaña 09/06/1999 Donostia/San Sebastián
4 60 10 1 0
Zubimendi Martín Zubimendi Ibáñez 02/02/1999 Donostia/San Sebastián
4 30 6 1 2
Letamendia Alex Letamendia Lorente 04/08/1998 Donostia/San Sebastián
3 22 1 0 0
Igor González Igor González Rodríguez 19/02/1997 Urnieta
1 0 0 0 0
Auzmendi Xabier Auzmendi Arruabarrena 01/05/1997 Segura
2 23 3 0 0
Azkue Julen Azkue Unzueta 21/09/1995 Zarautz
3 72 11 1 7
Ibargoien Iñigo Ibargoien Azkarate 03/09/1995 Usurbil
2 21 3 0 0
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria 21/09/1996 Donostia/San Sebastián
3 71 13 0 1
Arana Iván Arana Montes 08/01/1997 Donostia/San Sebastián
2 13 1 0 0
Petxa Alexander Petxarroman Eizagirre 06/02/1997 Donostia/San Sebastián
3 50 7 1 1
Cristian Sanz Cristian Sanz Dias 30/03/1997 Hondarribia
2 1 0 0 0
Agirre Unai Agirre Manzisidor 19/03/1998 Bergara
3 5 0 0 0
Ruiz-Zeberio Unai Ruiz-Zeberio Almandoz 19/06/2000 Donostia/San Sebastián
2 1 0 0 0
Bastida Iker Bastida Alzuru 09/10/1999 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Alkain Xeber Alkain Mitxelena 26/06/1997 Hondarribia
3 18 5 0 2
Garmendia Iker Garmendia Aranburu 24/04/1996 Donostia/San Sebastián
2 8 0 0 1
Barrenetxea Ander Barrenetxea Muguruza 27/12/2001 Donostia/San Sebastián
2 18 4 0 2
Ezkurdia Imanol Ezkurdia Ugalde 04/01/1999 Lezo
2 10 1 0 0
Lander Lander Hernández Rodríguez 25/12/1996 Donostia/San Sebastián
1 9 0 0 0
Górriz Alberto Górriz Semper 10/11/1992 Irun
1 35 4 0 4
Guillamón Hugo Guillamón Sanmartín 31/01/2000 Donostia/San Sebastián
3 43 18 0 1
Elizondo Anatz Elizondo Emazabel 17/03/2000 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Aldasoro Aritz Aldasoro Sarriegi 05/06/1999 Beasain
2 7 1 0 1
Olasagasti Jon Ander Olasagasti Imizcoz 16/08/2000 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Guijarro Christian Guijarro Monasterio 13/12/1994 Andoain
1 2 0 0 0
Gorka Marcos Gorka Marcos Sánchez 02/01/1996 Lasarte
1 4 0 0 0
Recio Iñaki Recio Irusta 01/02/2000 Soraluze
1 0 0 0 0
Lobete Julen Lobete Cienfuegos 18/09/2000 Lezo
1 2 1 0 0
Sarriegi Imanol Sarriegi Isasa 27/04/1995 Donostia/San Sebastián
2 29 7 0 2
Castro Iñaki Castro Villanueva 17/03/1988 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
De Andrés Iñigo de Andrés Alonso 12/11/1974 Donostia/San Sebastián
3 12 1 0 0
Aritz Mújika Aritz Mújika López 13/11/1981 Pasaia
19 487 97 8 84
Apraiz Ion Gaizka Apraiz Argintxona 24/06/1987 Eibar
7 193 51 5 8
León Imanol León Zubizarreta 21/02/1987 Aizarnazabal
3 56 7 1 6
Ormaetxea Eneko Ormaetxea Olabe 14/01/1987 Elgeta
1 10 0 1 0
Garmendia Javier Garmendia Elizondo 17/03/1978 Irun
11 286 65 10 5
Martins Mikel Martins Das Neves 28/05/1983 Donostia/San Sebastián
16 461 93 2 17
Txoperena Ion Txoperena García 05/02/1985 Donostia/San Sebastián
7 126 20 0 8
Borda Aritz Borda Etxezarreta 03/01/1985 Lasarte-Oria
12 263 82 5 14
Kijera Gorka Kijera Salaberria 26/05/1986 Hernani
13 338 71 2 7
Asier Eizaguirre Asier Eizaguirre Rosa 10/07/1981 Irun
12 327 77 5 56
Izeta Iker Izeta Alberdi 15/02/1986 Donostia/San Sebastián
8 148 26 2 6
Iosu Rivas Iosu Rivas Carranza 20/01/1983 Donostia/San Sebastián
6 144 31 3 0
Saizar Mikel Saizar Soroa 18/01/1983 Ibarra
17 311 21 0 0
Igarki Igarki Arrondo Mayor 01/03/1984 Donostia/San Sebastián
2 9 0 0 1
Arambarri Jokin Arambarri Arrizabalaga 23/10/1984 Azkoitia
6 152 7 0 18
Larreategi Jon Larreategi Arana 16/08/1984 Eibar
10 306 101 8 12
Muniozguren Mikel Muniozguren Rodríguez 18/09/1983 Deba
11 285 79 5 28
Asís Asís Peña Aperribai 08/02/1988 Bergara
1 18 2 0 0
Alain Alain Eizmendi Blanco 10/06/1990 Beasain
11 244 42 0 29
Bingen Bingen Erdozia Gorostegi 02/04/1989 Hernani
5 105 12 1 1
Errasti Ion Errasti Zabaleta 06/06/1988 Eibar
11 216 51 2 2
Gabilondo Lander Gabilondo Bernal 30/04/1987 Donostia/San Sebastián
10 251 35 2 25
Iparraguirre Mikel Iparraguirre Agirre 14/02/1989 Donostia/San Sebastián
1 14 4 1 2
Orbegozo Mikel Orbegozo Orbegozo 15/04/1989 Donostia/San Sebastián
12 284 41 3 74
Ozkoidi Iosu Ozkoidi Alba 23/04/1990 Donostia/San Sebastián
11 303 34 0 20
Plaza Imanol Plaza Ces 01/01/1988 Donostia/San Sebastián
4 68 18 1 0
Quintana Francisco Javier Quintana Sánchez 07/07/1985 Donostia/San Sebastián
4 123 24 3 3
Egaña Josu Egaña Olano 13/09/1988 Deba
1 3 1 0 0
Varela Jon Varela Prol 18/04/1989 Eibar
3 16 1 0 0
Iker Torre Iker Torre Larrañaga 15/09/1982 Orio
5 121 30 0 29
Iribas Mikel Iribas Allende 13/04/1988 Donostia/San Sebastián
12 215 54 3 13
Etxaniz Ion Etxaniz Llamas 10/01/1991 Arrasate
11 221 18 2 58
Seguín Iker Seguín Cid 12/07/1989 Eibar
12 253 43 2 16
Hernáez Josu Hernáez Lopetegui 04/07/1985 Eibar
11 197 37 1 17
Careaga David Ion Careaga Sanz 09/03/1981 Donostia/San Sebastián
4 88 31 1 12
Munduate Gurutz Munduate Larrañaga 12/09/1983 Irun
3 28 1 0 1
Jon Ríos Jon Ríos Romo 30/04/1981 Donostia/San Sebastián
3 84 7 1 5
Gorka Sánchez Gorka Sánchez Ríos 02/05/1981 Eibar
6 166 17 0 25
Pedro Pascual Pedro Ignacio Pascual Madrid 31/12/1969 Donostia/San Sebastián
11 357 43 4 73
Esnaola Aitor Esnaola Otermin 28/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 15 4 1 1
Etxeberria Ekaitz Etxeberria Pereira 18/10/1982 Donostia/San Sebastián
1 10 3 0 0
Laguardia Luis Laguardia Martínez 02/01/1977 Irun
6 142 36 1 22
Larrumbide Mikel Larrumbide Seco 29/09/1977 Donostia/San Sebastián
4 117 12 2 22
Ioritz Ioritz Azpiroz Lecuona 30/10/1983 Tolosa
1 1 0 0 0
Jon Jon Álvarez Echevarría 02/02/1981 Donostia/San Sebastián
2 24 3 0 0
Amiano Urtzi Amiano Salterain 21/04/1979 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Xabier Xabier Lasagabaster Ortiz de Guzmán 14/02/1978 Aretxabaleta
4 52 3 2 0
Zapiain Igor Zapiain Sánchez 10/09/1977 Donostia/San Sebastián
1 19 7 0 0
Txemai José María Alguacil Barrenetxea 02/11/1979 Orio
2 38 8 0 2
Capelete Mario Capelete Escribano 01/04/1995 Donostia/San Sebastián
5 61 4 0 4
Ion Vázquez Ion Vázquez Vera 16/08/1988 Irun
1 0 0 0 0
Turrillas Pablo Turrillas Aranzeta 18/12/1963 Deba
2 37 1 0 2
Lasa Sergio Gómez Lasa 24/06/1968 Donostia/San Sebastián
4 31 0 1 0
Celaya Julen Celaya Álvaro 25/01/1992 Irun
1 0 0 0 0
Jabonero José Luis Jabonero Gómez 11/04/1966 Hondarribia
3 4 1 0 0
Marcos José Manuel Ares Marcos 1966 Donostia/San Sebastián
5 5 0 1 0
Sarasua José Ramón Sarasua Oiz 08/09/1964 Donostia/San Sebastián
3 24 2 0 2
Campos Ramón Campos Izquierdo 14/08/1960 Eibar
3 52 9 0 1
Egaña José Miguel Egaña Errasti 12/01/1963 Eibar
3 41 4 1 6
Altuna Iñaki Altuna Zinkunegi 13/09/1958 Lizartza
2 65 1 0 4
Iturbe Ángel Iturbe Uranga 22/01/1965 Azkoitia
2 31 3 1 3
Amos Juan Luis Amos Alaizola 09/03/1964 Zumaia
1 17 0 0 0
Albistegi Germán Albistegi Zamakola 16/10/1960 Eibar
1 0 0 0 0
Elorza José María Elorza Elduayen Azpeitia
1 2 1 0 0
Liceaga Mikel Liceaga Claver 29/11/1966 Hernani
1 5 0 0 0
Uría II Alejandro Uría Larramendi 13/11/1964 Azpeitia
1 8 0 0 0
Noegui Santiago Noenlle Ares Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Amondarain Ernesto Amondarain Larrañaga 27/08/1967 Andoain
1 1 0 0 0
Argarate Antonio Argarate Abaunz 03/08/1965 Azkoitia
2 1 0 0 0
Arsuaga José Arsuaga Cortázar 26/03/1966 Donostia/San Sebastián
1 13 1 0 0
Insausti Paulino Insausti Barrenetxea 01/09/1967 Olaberria
1 1 0 0 0
Irizar Mikel Irizar Arzelus 22/09/1967 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 1
Odriozola Iñigo Odriozola Badiola 20/05/1968 Pasaia
1 1 0 0 0
Romero Luis Romero Santa Cristina 23/03/1966 Arrasate
2 13 4 0 0
Ugalde Iñaki Ugalde Rekondo 05/06/1965 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Torres Francisco Torres Martín 18/11/1964 Alzaga
1 3 0 0 0
Letamendia Agustín Letamendia Cincunegui 20/08/1963 Azpeitia
2 20 0 0 1
Etxebeste José Ignacio Etxebeste Oyarzabal 02/02/1965 Donostia/San Sebastián
1 25 2 0 0
Esnal Pedro Esnal Mendiriz 25/08/1965 Donostia/San Sebastián
3 1 0 0 0
Galarraga Roberto Galarraga Astibia 26/02/1962 Donostia/San Sebastián
3 31 1 0 3
Olano Francisco Javier Olano Garmendia 30/05/1963 Donostia/San Sebastián
3 45 2 0 12
Setién José Setién Laboa 25/12/1964 Donostia/San Sebastián
1 4 1 1 0
Iglesias Javier Iglesias Aguinagalde 06/04/1959 Irun
1 12 0 0 0
Esnaola Julen Esnaola Erro 27/03/1982 Irun
1 0 0 0 0
Aldalur Roque Aldalur Larramendi 22/04/1966 Azkoitia
1 1 0 0 0
Altuna Ramón Altuna Tolosa 04/11/1957 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 0
Etxeberria José María Etxeberria Lizaso 08/09/1964 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Gastesi Aitor Gastesi Amondarain 12/06/1966 Eibar
1 0 0 0 0
Goikoetxea Xabier Goikoetxea Martija 30/10/1964 Deba
1 1 0 0 0
Larramendi Aitor Larramendi Labaien 11/03/1966 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Larrauri José Ramón Larrauri Sandobal 11/01/1966 Tolosa
1 1 0 0 0
Ruiz José Miguel Ruiz Alberro 11/04/1965 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Sarasola Manuel María Sarasola Cendoya 01/10/1962 Pasaia
1 0 0 0 0
Soroa José Francisco Soroa Ibarluzea 08/12/1965 Lizartza
1 1 0 0 0
Trecet Juan Trecet Fernández 03/01/1962 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Uranga Jon Uranga Santa María 31/05/1966 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Velaz Eduardo Velaz Negueruela 27/08/1961 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Alberdi Cristian Alberdi López 14/04/1980 Donostia/San Sebastián
13 299 113 15 10
Rodellar Iker Rodellar Fernández 26/03/1987 Donostia/San Sebastián
14 379 99 5 3
Zubillaga Jon Zubillaga García 07/08/1986 Donostia/San Sebastián
8 159 18 0 10
Xabier Jorge Xabier Jorge García 08/03/1988 Urretxu
2 17 1 0 1
Edu Jurado Eduardo Jurado Mangas 14/11/1978 Donostia/San Sebastián
5 92 27 0 9
Endika Endika Mendizabal Salaberria 30/10/1978 Tolosa
9 251 56 7 27
Idarramendi Andoni Idarramendi Aguirre 15/08/1986 Irun
3 6 0 0 0
Lucio Diego Lucio González 23/12/1977 Irun
6 108 18 2 15
Unai Torres Unai Torres Indakoetxea 06/06/1987 Irun
2 2 0 0 0
Zarzuelo David Zarzuelo García 25/11/1977 Donostia/San Sebastián
8 213 32 0 7
Gómez Miguel Ángel Gómez Gil 06/05/1984 Donostia/San Sebastián
5 74 4 0 3
Gisa Xabier Gisasola Iurrita 20/05/1988 Ormaiztegi
1 3 0 0 0
Colinas Julen Colinas Olaizola 16/04/1988 Donostia/San Sebastián
11 261 51 0 41
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde 30/04/1986 Usurbil
10 145 6 1 0
Elustondo Oinatz Elustondo Leunda 04/03/1990 Azpeitia
1 1 1 0 0
Olaizola Iñaki Olaizola Alonso 08/04/1989 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga 16/12/1974 Astigarraga
14 379 143 9 10
Alex Alejandro Gutiérrez Rubio 23/02/1988 Usurbil
1 4 2 0 0
Arrillaga Iker Arrillaga Osuna 02/11/1986 Elgoibar
2 9 0 0 0
Aizpurúa Alejandro Aizpurúa Arruti 19/04/1986 Zarautz
1 5 0 0 0
Erkizia Mikel Erkizia Acero 07/05/1984 Donostia/San Sebastián
1 2 1 0 0
Gaizka Iriarte Gaizka Iriarte Aseguinolaza 16/12/1977 Donostia/San Sebastián
10 270 46 2 37
Pastrian Iker Pastrian Otal 02/05/1982 Legazpi
2 61 8 0 9
Andoni Gabilondo Andoni Gabilondo Argarate 21/05/1987 Elgoibar
1 1 0 0 0
Otxagabia Julen Otxagabia Azpitarte 16/03/1987 Donostia/San Sebastián
1 2 1 0 0
Eulate Jon Álvarez de Eulate Arce 01/04/1980 Donostia/San Sebastián
6 144 35 1 1
Txumai José María Ugartetxea Badiola 02/06/1985 Donostia/San Sebastián
2 38 12 1 0
Ibarluzea Manuel Ibarluzea Laskurain 12/02/1981 Elgoibar
1 15 7 1 0
Blázquez Pablo Blázquez Martínez 21/03/1980 Donostia/San Sebastián
4 114 16 0 6
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi 04/12/1976 Arrasate
3 51 6 1 6
Lope Jorge Lope Nievas 12/03/1982 Soraluze
2 2 0 0 0
Arregi Asier Arregi Zulaika 06/01/1982 Zarautz
1 14 1 0 0
Durán Javier Durán Espinazo 07/07/1973 Donostia/San Sebastián
6 115 35 2 4
Mir Javier Mir Astigarraga 22/03/1982 Azpeitia
1 11 1 0 0
Altuna Xavier Altuna Urdin 02/01/1981 Donostia/San Sebastián
1 19 4 0 0
Vallejo Iñigo Vallejo Imaz 02/07/1979 Donostia/San Sebastián
4 65 7 1 0
Aizpurúa Asier Aizpurúa Loiola 15/07/1984 Donostia/San Sebastián
1 1 1 0 0
Jon Soto Jon Soto Foronda 25/02/1988 Bergara
1 0 0 0 0
Arzamendi Jon Arzamendi Iradier 10/04/1992 Donostia/San Sebastián
4 6 0 0 1
Jon Jon González Zubeldia Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Avellaneda Ander Avellaneda Bengoetxea 10/06/1984 Tolosa
2 16 5 0 0
Orbegozo Ion Orbegozo Orbegozo 31/12/1984 Azpeitia
7 207 27 1 59
Aitor Aitor Castro Uriarte 17/04/1993 Zizurkil
7 106 18 0 3
Aldalur Aitor Aldalur Agirrezabala 26/12/1991 Tolosa
10 247 95 7 3
Beitia Joseba Beitia Agirregomezkorta 29/09/1990 Donostia/San Sebastián
9 257 26 1 9
Castañeda Julen Castañeda Nuin 14/11/1990 Donostia/San Sebastián
10 238 37 2 6
Gaztañaga Jon Gaztañaga Arrospide 28/06/1991 Andoain
8 196 54 2 3
Iñigo Iñigo Rodríguez Sarriegui 29/04/1991 Hernani
5 105 16 1 19
Tena Jon Tena Martínez 21/02/1993 Irun
8 88 9 0 0
Vega Jon Manuel Vega 07/11/1992 Zumarraga
2 5 1 0 0
Zaldúa Joseba Zaldúa Bengoetxea 24/06/1992 Donostia/San Sebastián
10 187 44 3 4
Aitor Aitor Fernández Abarisketa 03/05/1991 Arrasate
11 241 16 2 0
Fran Sevilla Francisco Sevilla Garrido 16/02/1985 Donostia/San Sebastián
1 5 0 0 0
Arregui Aitor Arregui Arrieta 19/05/1990 Bergara
10 189 48 2 8
Albisua Haritz Albisua Laskurain 01/10/1992 Soraluze
7 113 40 1 4
Juaristi Mikel Juaristi Ariznabarreta 26/05/1992 Soraluze
9 144 57 2 3
Ibai Ibai González Mateos 29/05/1983 Bergara
5 147 39 1 21
Eraña Gorka Eraña López de Bergara 29/01/1991 Arrasate
3 44 7 0 0
Arrizabalaga Mikel Arrizabalaga Arrizabalaga 24/10/1988 Mutriku
3 60 14 1 1
Urzelai Mikel Urzelai Ibarburu 24/02/1992 Donostia/San Sebastián
2 1 0 0 0
Hernández Iker Hernández Ezkerro 08/04/1994 Urnieta
8 194 19 0 35
Kodro Kenan Kodro Kodro 19/08/1993 Donostia/San Sebastián
8 167 14 0 29
Sangalli Marco Sangalli Fuentes 07/02/1992 Donostia/San Sebastián
9 273 50 3 17
Iker Núñez Iker Núñez Pérez 31/01/1977 Donostia/San Sebastián
4 120 46 8 0
Iakes Iakes Guibelalde Arrizabalaga 15/02/1977 Beasain
8 203 43 0 14
Dani Daniel Hernández Trancho 05/02/1975 Tolosa
4 96 19 4 9
Jon Senar Jon Senar Enekotegi 23/07/1978 Eskoriatza
1 7 0 0 0
Ekain Ekain Ávila Olazabal 04/01/1980 Urnieta
3 47 9 1 1
Montes Andoni Montes Agirre 03/07/1979 Donostia/San Sebastián
2 34 6 1 0
Sarriegi Jon Sarriegi Etxabe 01/09/1977 Donostia/San Sebastián
1 20 7 2 0
Manex Manex Sarriegi Zumárraga 08/12/1974 Lazkao
7 183 57 3 10
Etxaniz Iñaki Etxaniz Sein 08/03/1974 Irun
2 64 11 0 2
Lázaro Lázaro Olivenza Merchán 22/09/1979 Donostia/San Sebastián
2 32 6 0 0
Olondris Javier Olondris Irurtia 22/09/1980 Donostia/San Sebastián
3 22 5 0 0
Raúl Raúl Martín María 24/08/1979 Errenteria
1 4 0 0 0
Rubio Asier Rubio Hernández 24/06/1980
1 1 1 0 0
Blas Xabier Blas Sánchez 17/02/1979 Donostia/San Sebastián
2 59 6 0 3
Xoane Xoane Legarda Olaso 29/09/1977 Pasaia
2 58 10 0 0
Durán Luis Miguel Durán Espinazo 06/03/1972 Donostia/San Sebastián
7 201 74 7 17
Aizpurua Javier Aizpurua Pampliega 13/01/1976 Donostia/San Sebastián
1 13 4 1 0
Arregi Imanol Arregi Ruiz 13/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 22 6 0 2
Cuesta Josu Cuesta Bardají 20/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 14 6 0 0
Eizaguirre Eneko Eizaguirre Aizpurua 17/04/1978 Mutriku
4 87 10 0 0
Elgarresta Ion Ander Elgarresta Egiburu 15/01/1982 Zumarraga
2 6 0 0 0
Esnal Aitor Esnal Badiola 22/11/1972 Arrasate
5 132 35 3 0
Hombre Jon Ander Hombre Aldasoro 01/03/1976 Segura
2 45 5 0 9
Parra Álvaro Parra Dioni 15/05/1982 Donostia/San Sebastián
1 21 9 0 0
Pedraz Sergio Pedraz Pedrosa 14/06/1981 Hernani
2 51 6 0 0
Rafita Rafael Piñeiro Maiz 25/11/1980 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Remírez Iker Remírez Llorente 03/03/1977 Beasain
8 140 26 3 16
Romero Joseba Romero Román 12/02/1978 Tolosa
2 32 10 0 1
Urkiola Unai Urkiola Mujika 13/11/1973 Donostia/San Sebastián
1 35 3 0 3
Vázquez Andoni Vázquez Rosa 22/02/1980 Hernani
1 11 1 0 0
Aiert Aiert Zinkunegi Zipitria 09/07/1977 Deba
2 63 13 3 0
Aranburu Josu Aranburu Eizaguirre 05/12/1981 Azpeitia
1 20 5 0 0
Del Sol Aitor del Sol Lorenzo 05/05/1981 Lezo
1 4 1 0 0
Etxabe Mikel Etxabe Jauregui 10/10/1982 Elgoibar
1 5 1 0 1
Gaizka Gaizka Eriz Alberdi 17/01/1980 Eskoriatza
1 8 1 0 0
Jonathan Jonathan Rodríguez Baqueriza 01/01/1977 Eibar
2 48 6 1 1
Lacalle Xabier Lacalle Merino 07/02/1982 Tolosa
1 2 0 0 0
Maki Mikel Larrañaga Kortabarria 01/10/1970 Antzuola
2 62 7 0 3
Muguruza Ibon Muguruza Egurrola 23/02/1977 Eibar
3 95 5 0 6
Tarra Mikel Tarragual Ulazia 12/03/1983 Mendaro
1 4 1 0 0
Ayuso Ander Ayuso Casanova 13/03/1979 Donostia/San Sebastián
1 18 3 2 0
Alain Alain Gerekaetxebarria Lazkano 05/07/1977 Irun
3 25 4 0 0
Berraondo Julen Berraondo Laskurain 13/11/1983 Bergara
1 1 0 0 0
Ibán López Ibán López Suárez 10/03/1983 Eibar
1 6 0 0 0
Josu Josu Zubikarai Alberdi Antzuola
1 1 0 0 0
Unanue Iban Unanue Lete 03/07/1983 Antzuola
1 1 0 0 0
De Marcos Martín de Marcos Frías 15/08/1979 Ordizia
1 11 1 0 0
Usandizaga Jon Usandizaga Beldarrain 15/01/1979 Donostia/San Sebastián
3 72 20 1 5
Zabaleta Andoni Zabaleta Izagirre 31/10/1975 Zumarraga
1 31 4 0 0
Joseba Joseba Bereau Irastorza 19/06/1975 Irun
5 123 30 3 8
Oiarzabal Iban Oiarzabal Arrasas 27/11/1978 Donostia/San Sebastián
1 17 3 0 3
Ponce Jon Ponce Ormazabal 07/06/1974 Donostia/San Sebastián
2 57 8 0 9
Sueskun Óscar Sueskun González 08/04/1978 Donostia/San Sebastián
3 44 3 0 3
Txelis José Luis Arnaiz Berrocal 11/10/1979 Donostia/San Sebastián
1 8 1 0 0
Andueza Jon Andueza Iñurrategi 24/04/1980 Bergara
1 7 2 0 0
Julen Julen Castellano Paulis 31/12/1969 Donostia/San Sebastián
8 206 28 0 57
Muguerza Iban Muguerza Garate 16/07/1977 Mutriku
2 28 7 2 2
Larrarte Ignacio Larrarte Aranceta 11/10/1977 Eibar
1 15 0 0 0
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe 01/02/1977 Donostia/San Sebastián
4 84 3 0 0
Alex Alex Quindos Azkarraga 29/06/1979 Eibar
1 12 2 0 1
Eneko Eneko Barrenechea Piedra 26/06/1971 Eibar
3 91 26 0 4
Guinea Iosu Guinea Aguirre 28/09/1980 Eibar
1 20 4 0 0
Leonardo Iker Leonardo Azkue 26/12/1978 Elgoibar
2 34 12 2 0
Sagarzazu Eneko Sagarzazu Arzalluz 31/05/1981 Azpeitia
1 15 0 1 1
Uranga Iakes Uranga Repolles 09/03/1980 Azkoitia
1 2 0 0 0
Gastesi Asier Gastesi Saizar 02/09/1973 Ibarra
8 262 64 2 5
Gorrotxategi Iñaki Gorrotxategi Ayerbe 17/08/1974 Tolosa
1 10 0 0 0
Iurgi Iurgi Amilibia Mateos 27/06/1975 Zarautz
3 42 3 0 0
Javi González Javier González Dabo 28/08/1976 Donostia/San Sebastián
4 49 12 1 1
Perales Óscar Perales Rodríguez 30/12/1974 Donostia/San Sebastián
6 122 22 1 0
Arza Mikel Arza Monasterio 01/08/1970 Donostia/San Sebastián
5 107 31 3 29
Antxon Antxon Urtizberea Txozas 06/09/1976 Irun
4 58 18 3 2
Costa Ricardo Costa Amiano 11/04/1977 Irun
1 3 0 0 0
De Luz Miguel de Luz Hernández 05/04/1973 Zumarraga
7 182 36 3 7
Eusko Eusko Olaitz Yarza 23/06/1977 Astigarraga
3 57 19 2 0
Germán Germán Arruabarrena Unanuea 12/03/1973 Zarautz
3 85 13 2 13
Jorge Jorge López Pérez Donostia/San Sebastián
1 12 0 0 0
Madina Carlos Madina Arzallus 15/06/1971 Zarautz
3 77 12 0 17
Txetxu Jesús Martínez Gómez 11/08/1976 Irun
3 27 2 0 1
Vidaurreta Eneko Vidaurreta Villar 19/05/1968 Irun
4 97 26 1 7
Cobos Raúl Cobos Eibar
1 12 4 0 0
Andoni Errasti Andoni Errasti Zabaleta 01/04/1994 Eibar
2 36 5 0 0
Iriarte Julen Iriarte Villanueva 26/11/1991 Azkoitia
5 81 28 2 6
Espinosa Iban Espinosa Dávila 30/10/1986 Arrasate
1 23 3 1 1
Azpirotz Xabier Azpirotz Larrañaga 01/05/1993 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Balerdi Pablo Balerdi Hernández 22/05/1993 Donostia/San Sebastián
2 24 6 0 2
Bello Unai Bello Gamino 12/09/1992 Hernani
1 1 0 0 0
Echepare Iñigo Echepare Cano 03/10/1991 Irun
1 0 0 0 0
Iker Sánchez Iker Sánchez Cano 26/11/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Ander Sánchez Ander Sánchez Vázquez 22/02/1991 Irun
2 4 0 0 0
Vizcaíno Ander Vizcaíno Camino 25/07/1991 Irun
1 0 0 0 0
Oyarzun Alain Oyarzun Aguilar 27/09/1993 Irun
8 140 32 2 20
Aranda Ion Aranda Goenaga 10/04/1993 Azkoitia
5 47 8 1 0
Bardají Ander Bardají Maiza 03/05/1995 Lasarte-Oria
8 77 6 0 0
Bastida Jon Bastida García 25/12/1995 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Capilla Eneko Capilla González 13/06/1995 Donostia/San Sebastián
6 156 16 0 21
Giralt Gorka Giralt Amotxategi 18/09/1995 Donostia/San Sebastián
7 55 8 1 0
Izagirre Iosu Izagirre Izagirre 20/04/1994 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Ugarte Andoni Ugarte Mendizabal 05/04/1995 Oñati
8 149 49 4 8
Azkoiti Mikel Azkoiti Juaristi 17/03/1987 Azkoitia
8 171 45 1 7
Iturriaga Iñigo Iturriaga Arrillaga 23/01/1977 Zarautz
3 29 4 0 1
Belartieta Gorka Belartieta Olano 21/04/1977 Donostia/San Sebastián
1 9 0 0 1
Barral Gorka Barral Lizarraga 12/01/1977 Donostia/San Sebastián
3 60 13 1 7
Santamaría Unai Santamaría Mendía 01/05/1975 Beasain
3 48 0 0 1
Garmendia Ion Garmendia Cano 05/02/1978 Beasain
3 5 0 0 1
Narbarte José María Narbarte Portugal 14/03/1973 Errenteria
3 62 5 0 4
Borja Francisco de Borja Lertxundi López 24/05/1976 Irun
1 1 0 0 0
Treviño Aitor Treviño Goicuria 25/11/1973 Eibar
2 50 14 3 2
Mikel Mikel Elkoro-Iribe Beristain 25/11/1976 Elgoibar
3 62 20 0 9
Gorka Gorka Leonardo Azkue 30/01/1975 Elgoibar
1 15 3 0 0
Iturbe Iñigo Iturbe Ortiz 29/09/1974 Elgoibar
1 2 0 0 0
Gaizka Gaizka Lazarobaster Araquistain 03/05/1974 Mendaro
3 84 19 2 5
Loren Lorenzo Galeano Moreno 31/07/1979 Elgoibar
1 26 7 0 1
Beitia Iker Beitia Telleria 31/03/1971 Eibar
3 55 11 3 3
Loyola Xabier Loyola Gárate 31/10/1969 Elgoibar
1 16 1 0 1
Caro Eugenio Caro Estévez 28/03/1977 Elgoibar
4 69 8 0 4
Díaz Miguel Díaz Paredes 07/09/1969 Azkoitia
3 69 18 1 5
Igartua Joseba Igartua Oña 28/04/1972 Elgoibar
3 70 10 1 10
Araújo Iñigo Araújo Narbaiza 30/04/1979 Elgoibar
1 1 0 0 0
Portularrume Ibon Portularrume Lorea 28/04/1979 Orio
1 14 6 1 0
Goiko Jon Goikoetxea Elustondo 23/06/1975 Elgoibar
1 4 0 0 0
Manolo Manuel Ramos Aceitón 16/12/1979 Elgoibar
1 1 0 0 0
Aitor Aitor Gurrutxaga Elgoibar
1 1 0 0 1
Toural Iker Toural Eguimendia 27/08/1975 Beasain
2 7 0 0 0
Leturia Aitor Leturia Intxausti 22/05/1972 Segura
8 228 55 12 5
Aguirre Aitor Agirre Alkorta 28/09/1973 Billabona
6 112 23 1 3
César César del Campo Rodríguez 26/06/1970 Donostia/San Sebastián
4 76 18 3 6
Edu Eduardo Sainz Urra 30/06/1973 Zaldibia
1 9 2 0 0
Eneko Eneko Guibelalde Arrizabalaga 27/08/1972 Beasain
5 113 15 2 10
Torres Ion Torres Cabezudo 08/01/1979 Beasain
1 16 3 1 0
Mitxel Mitxel Badiola Olaizola 22/10/1970 Zumarraga
2 33 2 0 2
Barbarín Juan Cruz Barbarín Conde 29/01/1975 Irun
2 5 0 0 0
Egoitz Egoitz Neketan Arocena 11/07/1975 Irun
2 24 1 1 0
Iban Iban Castro Rubio 16/01/1978 Irun
1 19 4 1 0
Sergio Sergio Munguia Rada 19/11/1971 Donostia/San Sebastián
4 95 20 2 6
Ibarguren Asier Ibarguren Gamborena 15/08/1970 Errenteria
9 206 44 4 24
Julen Julen Urkiola Múgica 03/02/1969 Donostia/San Sebastián
5 138 18 5 3
Nazabal Javier Nazabal Dorronsoro 26/06/1975 Elduayen
1 27 7 0 2
Asier Ruiz Asier Ruiz Olalla 07/08/1976 Donostia/San Sebastián
2 31 0 0 3
Imanol Imanol Igiñiz Sarasola 19/01/1976 Irun
3 60 3 1 8
Yerobi Fermín Yerobi Eizaguirre 24/06/1970 Zarautz
2 46 3 0 5
Toni Antonio Moreno Gámiz 02/10/1978 Elgoibar
1 1 0 0 0
Edu Eduardo Fernández González Azkoitia
1 16 0 0 0
Peio Peio Arruabarrena Arambide Tolosa
2 3 0 0 0
Urkizu Iñaki Urkizu Beobide 04/07/1990 Berastegi
6 165 28 0 7
Unai López Unai López Cabrera 30/10/1995 Donostia/San Sebastián
7 164 34 0 11
Abella Izaro Abella Sánchez 16/05/1996 Ordizia
5 36 0 0 0
Iriondo Asier Iriondo Ibaibarriaga 08/05/1986 Eibar
3 15 1 0 0
Elustondo Aritz Elustondo Irribarria 28/03/1994 Donostia/San Sebastián
7 150 34 3 12
Odriozola Álvaro Odriozola Arzallus 14/12/1995 Donostia/San Sebastián
7 151 19 1 3
Morcillo Aitor Morcillo Bea 10/09/1994 Donostia/San Sebastián
7 128 28 2 1
Salgado Markel Salgado Tomás 28/05/1991 Deba
1 6 1 0 0
Santamaría Alejandro Santamaría Aracama 23/01/1996 Irun
2 2 0 0 0
Urbieta Iñigo Urbieta Rodríguez 15/07/1993 Irun
3 14 0 0 1
Arbizu Jon Arbizu Sotes 27/07/1971 Donostia/San Sebastián
3 68 3 1 0
Navarro Alfredo Navarro Gálvez 08/01/1968 Lasarre
4 75 19 3 2
Elizetxea Mikel Elizetxea Lasa 26/03/1974 Irun
5 119 23 3 2
Goikoetxea Carlos Goikoetxea Bercedo 10/02/1972 Donostia/San Sebastián
1 15 2 0 1
Sánchez Iñaki Sánchez Laguardia 20/10/1973 Irun
2 26 2 0 0
Ketxus Jesús Agirre Bengoetxea 09/06/1975 Pasaia
4 32 8 0 0
Alcalde Óscar Alcalde Rodríguez 06/05/1977 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Tejera David Tejera Juez 01/07/1978 Azpeitia
1 1 0 0 0
Joseba Joseba del Campo Vizuete 24/04/1978 Ordizia
1 1 0 0 0
Errea Unai Errea Berges 18/08/1973 Irun
4 87 7 0 7
Goikoetxea Aitor Goikoetxea Aramberri 26/02/1973 Mendaro
5 136 12 2 3
Amutxastegui Ibon Amutxastegui Muguruza 09/07/1977 Donostia/San Sebastián
1 7 1 0 1
Castillo Aitor Castillo Juaristi 21/01/1975 Azkoitia
3 60 4 0 1
Iradi Xabier Iradi Lekuona 18/05/1975 Oiartzun
3 29 2 0 1
Óscar González Óscar González Sánchez 10/08/1976 Lezo
1 5 0 0 0
Uría Iñaki Uría Juanarena 16/11/1976 Donostia/San Sebastián
1 3 1 0 0
Loren Lorenzo Munguía Rada 15/05/1968 Donostia/San Sebastián
3 93 3 0 14
Oyarbide Iñaki Oyarbide Munduate 01/02/1976 Donostia/San Sebastián
1 5 0 0 1
Gorosabel Joseba Gorosabel Aguirre 19/01/1973 Donostia/San Sebastián
4 58 5 1 8
Matamoros Santiago Matamoros Sayar 28/09/1972 Irun
1 11 0 0 0
Aizpuru Enekoitz Aizpuru Bereciartua 04/08/1974 Azpeitia
1 14 3 1 0
Arambarri Aitor Arambarri Arambarri 22/02/1974 Irun
1 3 0 0 0
Peral Javier Peral Pozo 06/09/1973 Donostia/San Sebastián
3 24 6 0 0
Valverde José Antonio Valverde Roda 22/02/1974 Donostia/San Sebastián
3 59 14 0 1
Noain Juan Luis Noain Unanue 20/06/1966 Beasain
6 200 42 3 0
Garikoitz Garikoitz Aguado Díaz 31/05/1972 Zarautz
3 53 6 0 2
Ochoa Jorge Ochoa Landaribar 25/12/1973 Elgoibar
2 20 3 0 0
Larrarte Juan José Larrarte Rezola 20/03/1969 Ibarra
4 97 12 0 10
Belartieta José Antonio Belartieta Olano 15/04/1968 Lasarte-Oria
2 39 5 0 1
Yosu Yosu Usabiaga Kerejeta 15/01/1973 Donostia/San Sebastián
1 27 4 0 3
Eugenio Eugenio Ligueri Álvarez 01/05/1974 Donostia/San Sebastián
1 17 3 1 0
Rubio Carlos Fernando Rubio Herrera 03/11/1967 Donostia/San Sebastián
6 153 36 0 6
Albóniga José Ramón Albóniga Menor 15/01/1972 Donostia/San Sebastián
3 80 10 1 1
Patxi Francisco Javier Franco Ronda 18/12/1967 Donostia/San Sebastián
1 36 5 0 1
Angulo Mikel Angulo Lacarta 03/01/1973 Irun
2 30 1 0 12
Balda Mikel Balda Sarasua 03/01/1970 Errenteria
3 82 14 1 15
Josu Ugarte Josu Ugarte Arregui 22/02/1963 Arrasate
4 84 15 1 20
Garmendia Imanol Garmendia Echaudi 17/08/1966 Lezo
2 65 15 2 9
Lizaso Xabier Lizaso Miner 04/04/1967 Urnieta
2 50 12 0 2
Álvarez Xabier Álvarez Echaniz 25/05/1971 Donostia/San Sebastián
2 49 5 1 1
Etxeberria Aitor Etxeberria Goicoechea 20/02/1969 Donostia/San Sebastián
3 69 13 1 3
Azpiazu Iker Azpiazu Múgica 24/11/1972 Donostia/San Sebastián
2 53 3 0 4
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Arriaga 07/11/1972 Irun
2 36 0 0 4
Belaustegui Ion Belaustegui 21/11/1965 Elgoibar
1 31 2 0 8
Larzabal Mikel Larzabal Arzallus 30/04/1974 Donostia/San Sebastián
1 3 1 0 0
Galtza Joseba Zubizarreta 1968 Azpeitia
1 32 7 0 4
Eskisabel Gorka Eskisabel Bereciartua 12/07/1973 Hernani
2 17 4 0 0
Zugasti Mikel Zugasti Davoz 11/05/1973 Irun
2 19 1 0 0
Txartxa Joseba Aguirregomezkorta 1967 Mutriku
1 35 5 1 2
Kepa Kepa Azkue Etxetxipia 11/02/1968 Donostia/San Sebastián
2 41 8 1 7
Etxebarria Asier Etxebarria Uranga 12/06/1972 Donostia/San Sebastián
1 11 3 0 1
Erquicia Javier Erquicia Arizauren 19/06/1973 Donostia/San Sebastián
1 4 0 0 0
Alex Alejandro Álvarez Baz 28/03/1969 Zizurkil
1 23 2 0 5
Aranguren José María Aranguren Iriarte 03/10/1965 Azpeitia
8 138 3 0 0
Garbayo José Luis Garbayo Arauzo 02/09/1972 Donostia/San Sebastián
1 13 3 0 0
Basurto José Ángel Basurto Carballo 06/07/1966 Donostia/San Sebastián
3 47 6 1 10
Ros Eduardo Ros Barrenechea 22/08/1967 Eibar
5 74 6 0 7
Romero Iñaki Romero Abeal 18/01/1972 Donostia/San Sebastián
1 15 6 1 0
Zabaleta Mikel García Zabaleta 12/07/1964 Donostia/San Sebastián
2 10 2 0 0
Bontigui Xabier Bontigui Iguiñiz 16/12/1967 Donostia/San Sebastián
5 56 1 0 12
Clemente Jesús Clemente Ochoa 15/09/1966 Zumarraga
3 71 11 2 4
Txemi José Miguel Pérez del Barrio 26/02/1971 Zumarraga
1 5 0 0 0
Inda Jesús Tomás Indacoechea 31/05/1964 Donostia/San Sebastián
2 60 9 0 1
Leandro Leandro Mayo Domínguez 11/02/1965 Irun
3 42 7 1 2
Rodri Juan Carlos Rodríguez Macías 19/10/1967 Donostia/San Sebastián
4 66 9 2 9
Sodupe Yosu Sodupe Arrambarri 14/04/1968 Azkoitia
3 26 5 0 0
Zuazua Alejandro Zuazua Sañudo 23/10/1969 Eibar
1 7 0 0 0
Pascual Andoni Pascual Zudaire 19/02/1966 Donostia/San Sebastián
1 8 0 0 0
Gorka Gorka Eceiza Pérez 20/11/1968 Donostia/San Sebastián
1 16 1 0 0
Eceiza Javier Eceiza de Juan 23/09/1964 Tolosa
5 149 15 0 6
Arrillaga Iñigo Arrillaga Igarzabal 20/07/1967 Donostia/San Sebastián
3 68 11 1 1
Juan Carlos Juan Carlos Gavilán Rodríguez 03/11/1966 Eibar
2 8 1 0 0
Sellarés Marc Sellarés de Pedro 03/05/1980 Donostia/San Sebastián
9 293 67 3 74
Óscar Martín Óscar Martín Paniagua 25/02/1984 Zumarraga
8 199 32 5 40
Pinto Jorge Pinto Tamayo 18/09/1981 Orio
10 256 49 4 20
Dani García Daniel Garcia Carrillo 24/05/1990 Zumarraga
11 308 108 3 3
Ibarra Josu Ibarra Rabancho 01/03/1978 Azkoitia
12 321 82 6 32
Garagarza Gorka Garagarza Fernández 10/08/1972 Donostia/San Sebastián
13 318 105 14 2
Llorca Pablo Llorca Wangeneberg 27/07/1981 Donostia/San Sebastián
6 82 6 0 0
Imanol Imanol Pérez Lujambio 01/06/1985 Errenteria
4 6 1 1 0
Iker Iraola Iker Iraola Rezola 03/09/1975 Ordizia
11 280 60 6 5
Egurbide Unai Egurbide Arriola 20/02/1979 Aretxabaleta
4 100 10 1 0
Indias José María Indias Tello 20/09/1971 Donostia/San Sebastián
10 261 37 3 21
Chema José Manuel García Luena 04/12/1974 Donostia/San Sebastián
1 32 7 1 0
Soto Ignacio Soto Jaumandreu 25/01/1972 Donostia/San Sebastián
2 58 16 4 2
Patri Patricio González Fernández 29/04/1963 Donostia/San Sebastián
11 309 42 4 21
Sarratea Juan Bautista Sarratea Eugui 25/12/1960 Lasarte
1 32 5 1 0
Kolo Ander Urdangarin Lucas 14/08/1986 Hernani
3 56 14 0 0
Imanol Imanol González García 22/04/1974 Donostia/San Sebastián
5 59 2 1 0
Duarte Jesús Duarte Caballero 09/01/1980 Lasarte-Oria
7 176 56 7 2
Ontoria Jon Ontoria Marcos 14/12/1983 Donostia/San Sebastián
3 43 10 2 2
Uranga Álvaro Uranga Barrero 25/01/1984 Donostia/San Sebastián
4 13 0 0 2
Kristian Kristian Agirre Mujika 19/06/1982 Donostia/San Sebastián
4 48 12 0 1
Aritz Aritz Arabiourrutia Larraz 30/12/1976 Arrasate
2 20 11 0 3
Basurto Eneko Basurto Larrañaga 26/04/1980 Deba
2 44 9 1 7
Conde Jon Conde Osoro 28/02/1983 Elgoibar
3 35 3 0 7
Franco Iban Franco Barron 03/05/1978 Bergara
4 128 29 2 12
Ibai Ibai San Martín Mancisidor 26/03/1984 Mutriku
1 20 7 0 0
Arrue Juan Sergio Arrue Gude 28/10/1974 Errenteria
9 261 9 3 0
Xabi Gutiérrez Javier Gutiérrez Granado 23/03/1980 Donostia/San Sebastián
2 25 2 0 4
Riobó José Ángel Riobó Freire 09/07/1972 Donostia/San Sebastián
3 57 9 3 0
Fito Fernando José Fito González 27/12/1966 Donostia/San Sebastián
3 41 1 0 0
Gorri José Manuel Elgorriaga Álvarez 22/01/1968 Irun
6 169 64 10 1
Sukia Iker Sukia Lizarralde 19/04/1974 Zaldibia
1 2 0 0 0
Santi Santiago Vizoso Domínguez 23/12/1965 Donostia/San Sebastián
2 41 12 1 1
Gurruchaga Francisco Javier Gurruchaga Zubizarreta 03/03/1963 Azpeitia
6 151 9 0 9
Muguruza Mikel Muguruza Solozábal 04/10/1967 Donostia/San Sebastián
1 24 4 1 1
Arregui Juan José Arregui Amiano 03/06/1964 Urnieta
1 27 2 0 1
Ibáñez Aitor Ibáñez Arana 14/08/1968 Eibar
2 1 0 0 0
Eskisabel Iñaki Eskisabel Urrestarazu 15/08/1966 Olaberria
6 201 41 4 29
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía 03/01/1966 Beasain
14 341 40 1 119
Estébanez Xabier Estébanez Sanz 30/09/1968 Donostia/San Sebastián
4 60 4 0 14
Orue Víctor Orue Antón 08/05/1960 Donostia/San Sebastián
3 88 14 1 0
Esparza Rafael Esparza Santamaría 14/03/1960 Donostia/San Sebastián
3 101 20 3 2
Gabilondo Francisco Javier Gabilondo Tolosa 16/09/1960 Donostia/San Sebastián
3 81 7 0 1
Muñoz José Muñoz Sarasola 17/11/1949 Donostia/San Sebastián
1 36 4 2 0
Zárraga José María López Zárraga Andoain
1 1 0 0 0