España Sub-20 Mundial 2005
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz625
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas20
44401360000
2
MolineroFrancisco José Molinero Calderón20
44401360001
3
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz19
43311320100
4
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado20
44401360100
5
RobustéMiquel Robusté Colomer20
44401360102
6
ZapaterAlberto Zapater Arjol20
55200382001
7
Cesc FàbregasFrancesc Fàbregas Soler18
54310377000
8
JuanfranJuan Francisco Torres Belén20
44101308102
9
MarkelMarkel Bergara Larrañaga19
53320358100
10
LlorenteFernando Javier Llorente Torres20
44201315005
11
SilvaDavid Josué Jiménez Silva19
53120276004
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
Manu FernándezManuel Fernández Muñiz19
1100475000
13
GavilánJaime Gavilán Martínez20
52230240000
14
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas20
42121164201
15
AlbiolRaúl Albiol Tortajada20
32112152100
16
GarridoJavier Garrido Behobide20
22103130100
17
RobertoRoberto Jiménez Gago19
100144010
18
Víctor CasadesúsVíctor Manuel Casadesús Castaño20
31122128101
19
AgusAgustín García Iñiguez20
1110490000
20
BraulioBraulio Nóbrega Rodríguez20
1110490100
21
ChicaFrancisco Javier Chica Torres20
1110490000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas02/12/1985Palma de MallorcaBaleares
 
RobertoRoberto Jiménez Gago10/02/1986MadridMadrid
 
Manu FernándezManuel Fernández Muñiz09/05/1986GijónAsturias
 
MolineroFrancisco José Molinero Calderón26/07/1985OntígolaToledo
 
ChicaFrancisco Javier Chica Torres17/05/1985BarcelonaBarcelona
 
AlbiolRaúl Albiol Tortajada04/09/1985ValenciaValencia
 
RobustéMiquel Robusté Colomer20/05/1985Vilassar de MarBarcelona
 
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado04/08/1985MálagaMálaga
 
AgusAgustín García Iñiguez03/05/1985BoneteAlbacete
 
GarridoJavier Garrido Behobide15/03/1985IrúnGuipúzcoa
 
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz23/01/1986ValenciaValencia
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
MarkelMarkel Bergara Larrañaga05/05/1986ElgoibarGuipúzcoa
 
JuanfranJuan Francisco Torres Belén09/01/1985CrevillentAlicante
 
Cesc FàbregasFrancesc Fàbregas Soler04/05/1987Arenys de MarBarcelona
 
ZapaterAlberto Zapater Arjol13/06/1985Ejea de los CaballerosZaragoza
 
SilvaDavid Josué Jiménez Silva08/01/1986ArguineguínLas Palmas
 
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas24/09/1985Pont de Vilomara i RocafortBarcelona
 
Víctor CasadesúsVíctor Manuel Casadesús Castaño28/02/1985AlgaidaBaleares
 
BraulioBraulio Nóbrega Rodríguez18/09/1985Puerto del RosarioLas Palmas
 
LlorenteFernando Javier Llorente Torres26/02/1985PamplonaNavarra
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Fase final: Fase de grups (partit 1)11/06/2005Marruecos13España
Fase final: Fase de grups (partit 2)14/06/2005Chile07España
Fase final: Fase de grups (partit 3)17/06/2005Honduras03España
Vuitens de final22/06/2005Turquía03España
Quarts de final25/06/2005Argentina31España
Última actualització: 13/06/2017
Notificar error