España Sub-20 Mundial 2003
Competició:

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Partits
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso6210
Ginés MeléndezGinés Meléndez Sotos531
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
RiesgoAsier Riesgo Unamuno20
107731745100
2
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado19
99700691110
3
PeñaCarlos González Peña20
1111900914200
4
Carlos GarcíaCarlos García Badías19
87610611100
5
BouzónIago Bouzón Amoedo20
77601618100
6
GabiGabriel Fernández Arenas20
77600627201
7
IniestaAndrés Iniesta Luján19
77500604203
8
GavilánJaime Gavilán Martínez18
86220487000
9
JuanfranJuan Francisco Torres Belén18
76310499001
10
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez20
66400509210
11
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente20
1111800955107
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo19
44107245000
13
PinaJorge Pina Roldán20
74133368201
14
CoroFerran Corominas Telechea20
61054218000
15
TelloManuel Diego Tello Jorge19
42125192200
16
JonanJon Andoni García Arambillet20
43010204002
17
RubénRubén Iván Martínez Andrade19
000070000
18
Manu del MoralManuel del Moral Fernández19
60063113000
19
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi de Lucas19
5104388001
20
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado18
32216224000
21
Sergio TorresSergio Torres Guardeño19
33300270001
22
JarqueDaniel Jarque González20
33200226000
23
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga20
31127185000
24
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite19
32010166001
25
MurilloAnder Murillo García20
22100136000
26
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea19
2200092000
27
AnguloIgor Angulo Alboniga19
21110122001
28
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi20
2101088000
29
CarmeloCarmelo José González Jiménez20
1100146000
30
Raúl MedinaRaúl Medina Zamora20
1100165100
31
Sergio AlejandroSergio Alejandro Díaz18
2002076000
32
Javi FuegoJavier Fuego Martínez19
1110090000
33
RodriSergio Rodríguez García19
1110090100
34
MarquésJosé Fernando Marqués Martín19
1100045000
35
AlbiolRaúl Albiol Tortajada18
1001044100
36
CeballosJuan Carlos Ceballos Pinto20
1001044000
37
TochéJosé Verdú Nicolás20
1001044002
38
Héctor SimónHéctor Simón Escudero19
1001025000
39
MolineroFrancisco José Molinero Calderón18
1001012000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
RiesgoAsier Riesgo Unamuno06/10/1983DebaGuipúzcoa
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
RubénRubén Iván Martínez Andrade22/06/1984CoristancoA Coruña
 
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea19/08/1984PamplonaNavarra
 
MolineroFrancisco José Molinero Calderón26/07/1985OntígolaToledo
 
CeballosJuan Carlos Ceballos Pinto07/04/1983BarcelonaBarcelona
 
MurilloAnder Murillo García22/07/1983Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
Carlos GarcíaCarlos García Badías29/10/1984BarcelonaBarcelona
 
BouzónIago Bouzón Amoedo16/06/1983RedondelaPontevedra
 
RodriSergio Rodríguez García17/08/1984MataróBarcelona
 
JarqueDaniel Jarque González01/01/1983BarcelonaBarcelona
 
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga08/03/1983ArteaVizcaya
 
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado04/08/1985MálagaMálaga
 
AlbiolRaúl Albiol Tortajada04/09/1985ValenciaValencia
 
Sergio AlejandroSergio Alejandro Díaz09/02/1985TurónAsturias
 
PeñaCarlos González Peña28/07/1983SalamancaSalamanca
 
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite07/02/1984Fuente PalmeraCórdoba
 
Javi FuegoJavier Fuego Martínez04/01/1984Pola de SieroAsturias
 
Raúl MedinaRaúl Medina Zamora10/03/1983MadridMadrid
 
GabiGabriel Fernández Arenas10/07/1983MadridMadrid
 
IniestaAndrés Iniesta Luján11/05/1984FuentealbillaAlbacete
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
JuanfranJuan Francisco Torres Belén09/01/1985CrevillentAlicante
 
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez09/09/1983Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
PinaJorge Pina Roldán28/02/1983ZaragozaZaragoza
 
TelloManuel Diego Tello Jorge16/02/1984MadridMadrid
 
JonanJon Andoni García Arambillet08/01/1983BilbaoVizcaya
 
CarmeloCarmelo José González Jiménez09/07/1983Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
Héctor SimónHéctor Simón Escudero13/03/1984LlançàGirona
 
Sergio TorresSergio Torres Guardeño02/03/1984CórdobaCórdoba
 
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi22/07/1983OndarroaVizcaya
 
AnguloIgor Angulo Alboniga26/01/1984BilbaoVizcaya
 
MarquésJosé Fernando Marqués Martín04/12/1984MadridMadrid
 
CoroFerran Corominas Telechea05/01/1983GironaGirona
 
Manu del MoralManuel del Moral Fernández25/02/1984JaénJaén
 
TochéJosé Verdú Nicolás01/01/1983SantomeraMurcia
 
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente09/06/1983BarcelonaBarcelona
 
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi de Lucas03/03/1984MadridMadrid
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Copa Atlàntic06/02/2003España32Eslovaquia
Amistós20/02/2003España41Uzbekistán
Amistós23/04/2003Alemania02España
Amistós22/10/2003Eslovaquia04España
Fase final: Fase de grups (partit 1)28/11/2003Argentina21España
Fase final: Fase de grups (partit 2)01/12/2003Malí02España
Fase final: Fase de grups (partit 3)04/12/2003Uzbekistán01España
Vuitens de final09/12/2003Paraguay01España
Quarts de final12/12/2003Canadá12España
Semifinal15/12/2003Colombia01España
Final19/12/2003Brasil10España
Última actualització: 17/07/2017
Notificar error