España Sub-20 Mundial 1999
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz5613
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado20
99904810000
2
VarelaFernando Varela Ramos20
1010803856003
3
CoiraPablo Coira Lojo20
99800810000
4
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés20
131311001129001
5
MarchenaCarlos Marchena López20
77602600000
6
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka20
12101020950000
7
ColsaGonzalo Colsa Albendea20
107533627003
8
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes20
77102516002
9
GabriGabriel Garcia De la Torre20
77300545003
10
XaviXavier Hernández Creus19
66500538002
11
CouñagoPablo González Couñago20
13138001058006
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
CasillasIker Casillas Fernández18
22205180000
13
RubénRubén Suárez Estrada20
123391478001
14
BermudoDavid Bermudo Rubio20
77700630000
15
LombarderoAlejandro Lombardero Menéndez20
82165310000
16
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro20
73342329000
17
ElíaJuan Elía Vallejo20
22202180000
18
Leo BermejoJuan Francisco Leo Bermejo20
55300397000
19
RoblesFélix Robles Ramos20
44300344000
20
Moisés PereiroMoisés Pereiro Pérez19
42120214001
21
RubioFrancisco José Cordero Sánchez20
32011131000
22
David CuéllarDavid Cuéllar Tainta20
32011179000
23
Miguel GarcíaMiguel Ángel García Tebar20
41030118000
24
PelegrínSergio Pelegrín López20
22202180001
25
NúñezMiguel Ángel Núñez Acosta20
22102155000
26
JandroAlejandro Castro Fernández20
31121118000
27
SousaFrancisco David Sousa Franquelo19
22100150001
28
SorianoFernando Soriano Marco20
22000128000
29
AganzoDavid Aganzo Méndez18
3003287000
30
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres20
1100255000
31
Pedro VegaPedro Antonio Vega Rodríguez20
2002058000
32
UrrakaIker Urraka Oliveira20
1001111000
33
MalloDaniel Mallo Castro20
000020000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
MalloDaniel Mallo Castro25/01/1979A CoruñaA Coruña
 
CasillasIker Casillas Fernández20/05/1981MadridMadrid
 
ElíaJuan Elía Vallejo24/01/1979PamplonaNavarra
 
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado18/09/1979LogroñoLa Rioja
 
VarelaFernando Varela Ramos01/09/1979Dos HermanasSevilla
 
CoiraPablo Coira Lojo18/10/1979Vilagarcía de ArousaPontevedra
 
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés30/11/1979TudelaNavarra
 
MarchenaCarlos Marchena López31/07/1979Las Cabezas de San JuanSevilla
 
PelegrínSergio Pelegrín López18/04/1979BarcelonaBarcelona
 
RoblesFélix Robles Ramos15/03/1979MadridMadrid
 
BermudoDavid Bermudo Rubio14/01/1979Santa Coloma de GramenetBarcelona
 
Leo BermejoJuan Francisco Leo Bermejo24/08/1979BarcelonaBarcelona
 
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka06/02/1979PamplonaNavarra
 
ColsaGonzalo Colsa Albendea02/04/1979SantanderCantabria
 
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes27/04/1979AretxabaletaGuipúzcoa
 
GabriGabriel Garcia De la Torre10/02/1979SallentBarcelona
 
XaviXavier Hernández Creus25/01/1980TerrassaBarcelona
 
Pedro VegaPedro Antonio Vega Rodríguez19/07/1979Vega de San MateoLas Palmas
 
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres18/04/1979LogroñoLa Rioja
 
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro06/12/1979BilbaoVizcaya
 
UrrakaIker Urraka Oliveira26/06/1979LogroñoLa Rioja
 
Moisés PereiroMoisés Pereiro Pérez24/02/1980OurenseOurense
 
David CuéllarDavid Cuéllar Tainta01/11/1979PamplonaNavarra
 
Miguel GarcíaMiguel Ángel García Tebar26/09/1979AlbaceteAlbacete
 
NúñezMiguel Ángel Núñez Acosta06/04/1979Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
JandroAlejandro Castro Fernández27/02/1979MieresAsturias
 
SorianoFernando Soriano Marco24/09/1979ZaragozaZaragoza
 
LombarderoAlejandro Lombardero Menéndez01/03/1979ArteixoA Coruña
 
RubénRubén Suárez Estrada19/02/1979GijónAsturias
 
RubioFrancisco José Cordero Sánchez04/01/1979LebrijaSevilla
 
SousaFrancisco David Sousa Franquelo03/02/1980MálagaMálaga
 
AganzoDavid Aganzo Méndez10/01/1981MadridMadrid
 
CouñagoPablo González Couñago09/08/1979RedondelaPontevedra
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Mundialet Alvaro Fabio Perea Berrospe (partit 1)01/02/1998Brasil30España
Mundialet Alvaro Fabio Perea Berrospe (partit 2)06/02/1998Argentina21España
Mundialet Alvaro Fabio Perea Berrospe (partit 3)08/02/1998Chile23España
Mundialet Alvaro Fabio Perea Berrospe (partit 4)12/02/1998Uruguay02España
Copa Atlàntic26/01/1999España10Estados Unidos
Copa Atlàntic28/01/1999España21Alemania
Fase final: Fase de grups (partit 1)05/04/1999Brasil02España
Fase final: Fase de grups (partit 2)08/04/1999Zambia00España
Fase final: Fase de grups (partit 3)11/04/1999Honduras13España
Vuitens de final15/04/1999Estados Unidos23España
Quarts de final18/04/1999Ghana11España
Semifinal21/04/1999Malí13España
Final24/04/1999Japón04España
Última actualització: 17/01/2017
Notificar error