España Sub-20 Mundial 1981
Competició:

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Partits
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño434
Luis SuárezLuis Suárez Miramontes461
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
FernandoFernando Peralta Carrasco20
44400360000
2
FabregatJordi Fabregat Valmaña20
44300348001
3
FrancisFrancisco Javier Rodríguez Hernández19
33300270000
4
DiegoDiego Rodríguez Fernández21
22200180000
5
VallinaAlberto Calvo Vallina20
33300270000
6
JaviFrancisco Javier Rodríguez Rodrigo19
32111170000
7
JuliàNarcís Julià Fontané18
22201180000
8
FranciscoFrancisco Javier López Alfaro19
33300270001
9
LacalleJosé Manuel Lacalle Soage19
33300270000
10
NadalSebastián Nadal Mejías18
32110204001
11
LuqueSalvador Luque Rosas20
22100128001
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
AgustínAgustín Rodríguez Santiago22
1100046000
13
ChanoSebastián López Serrano20
42220258003
14
MarinaRoberto Simón Marina20
22202180000
15
ChaloGonzalo López Segovia19
3102178000
16
RomoJosé Ramón González Romo18
22201180000
17
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra21
1001044000
18
ToloAntolín Ocaña Puertas20
22101136000
19
RecesRecesvinto Casero Úbeda19
21111134000
20
OndinaJosé Manuel Gómez Ondina21
21110134000
21
MauriEduard Mauri Montero20
1100056000
22
LumbrerasJosé María Lumbreras Paños20
1100046000
23
PardoJosé Manuel Pardo Barro21
1100046000
24
CamachoAgustín Camacho Bayo21
1100056000
25
VíctorVíctor Celso Alberto Brito22
1100046000
26
Pedro PabloPedro Pablo Matesanz Muñoz20
1110090000
27
BolañosPatxi Bolaños Carcelén20
1110090000
28
MerayoCarlos Merayo Delgado21
1110090000
29
ManoloJosé Manuel Martínez Toral21
1110090000
30
Julio PrietoJulio Prieto Martín21
1110090000
31
Jorge AlonsoJorge Enrique Alonso Mantilla21
1110090000
32
ModestoModesto Pérez Moreno22
1110090000
33
CarrerasJordi Carreras Serrano22
1110090000
34
GregoryEmilio Gregorio Álvarez de Pablo22
1001044000
35
CanillasManuel Sánchez Canillas21
1001052000
36
SerafínJuan Serafín Méndez González21
1001044000
37
AlfonsoJosé Alfonso Martínez Crespo19
000030000
38
IriarteAntonio Iriarte Cela19
000030000
39
RuizManuel Ruiz Pérez19
000030000
40
JuanitoJuan Antonio Felipe Gallego20
000010000
41
PeredaNicolás Pereda Ortega20
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
FernandoFernando Peralta Carrasco15/08/1961RondaMálaga
 
RuizManuel Ruiz Pérez03/12/1962Jerez de la FronteraCádiz
 
AgustínAgustín Rodríguez Santiago10/09/1959MarínPontevedra
 
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra05/06/1960DurangoVizcaya
 
PardoJosé Manuel Pardo Barro09/03/1960LugoLugo
 
FabregatJordi Fabregat Valmaña04/12/1961TortosaTarragona
 
FrancisFrancisco Javier Rodríguez Hernández18/12/1962TejinaSanta Cruz de Tenerife
 
DiegoDiego Rodríguez Fernández20/04/1960La OrotavaSanta Cruz de Tenerife
 
VallinaAlberto Calvo Vallina15/11/1961SotrondioAsturias
 
JaviFrancisco Javier Rodríguez Rodrigo28/06/1962VillaralboZamora
 
JuliàNarcís Julià Fontané24/05/1963GironaGirona
 
ChanoSebastián López Serrano18/08/1961Tetuán
 
ToloAntolín Ocaña Puertas02/08/1961AlbaceteAlbacete
 
OndinaJosé Manuel Gómez Ondina16/08/1960OviedoAsturias
 
JuanitoJuan Antonio Felipe Gallego24/08/1961MadridMadrid
 
PeredaNicolás Pereda Ortega06/12/1961TormesBurgos
 
IriarteAntonio Iriarte Cela05/03/1962BarcelonaBarcelona
 
SerafínJuan Serafín Méndez González03/01/1960PadrónA Coruña
 
BolañosPatxi Bolaños Carcelén24/12/1961DurangoVizcaya
 
ManoloJosé Manuel Martínez Toral29/10/1960Caravaca de la CruzMurcia
 
CarrerasJordi Carreras Serrano29/12/1959BarcelonaBarcelona
 
VíctorVíctor Celso Alberto Brito26/07/1959Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
CamachoAgustín Camacho Bayo19/03/1960AlmeríaAlmería
 
CanillasManuel Sánchez Canillas12/08/1960MálagaMálaga
 
GregoryEmilio Gregorio Álvarez de Pablo29/10/1959ElgoibarGuipúzcoa
 
FranciscoFrancisco Javier López Alfaro01/11/1962OsunaSevilla
 
LacalleJosé Manuel Lacalle Soage30/04/1962PasaiaGuipúzcoa
 
NadalSebastián Nadal Mejías03/10/1963Palma de MallorcaBaleares
 
Jorge AlonsoJorge Enrique Alonso Mantilla25/09/1960Puente CastroLeón
 
MarinaRoberto Simón Marina28/08/1961Villanueva de la SerenaBadajoz
 
ChaloGonzalo López Segovia01/03/1962Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
RomoJosé Ramón González Romo12/10/1963SevillaSevilla
 
Julio PrietoJulio Prieto Martín21/11/1960MadridMadrid
 
MerayoCarlos Merayo Delgado27/05/1960BarakaldoVizcaya
 
LumbrerasJosé María Lumbreras Paños06/01/1961TudelaNavarra
 
Pedro PabloPedro Pablo Matesanz Muñoz07/02/1961SegoviaSegovia
 
ModestoModesto Pérez Moreno07/11/1959Arcos de la FronteraCádiz
 
LuqueSalvador Luque Rosas12/02/1961CádizCádiz
 
RecesRecesvinto Casero Úbeda20/03/1962Alcázar de San JuanCiudad Real
 
AlfonsoJosé Alfonso Martínez Crespo02/02/1962Torneros de BernesgaLeón
 
MauriEduard Mauri Montero02/07/1961BarcelonaBarcelona
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós22/01/1980España00Paises Bajos
Amistós06/05/1981España21Italia
Fase final: Fase de grups (partit 1)03/10/1981Egipto22España
Fase final: Fase de grups (partit 2)06/10/1981México11España
Fase final: Fase de grups (partit 3)08/10/1981Alemania42España
Última actualització: 23/05/2017
Notificar error