España Olimpiadas Munich 1972

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Partits
SantamaríaJosé Emilio Santamaría Iglesias432
RialJosé Héctor Rial Laguía444
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
CastroJesús Antonio Castro González21
65510463000
2
VerdugoJuan Verdugo Pérez23
55400406000
3
FabiánFabián Muñoz Fernández24
33301270000
4
MacíasJosé Díaz Macías26
32210224000
5
José ManuelJosé Manuel Fernández García26
54410404000
6
SolsonaDaniel Solsona Puig20
33300270000
7
GrandeJosé Antonio Grande Cereijo25
22100178010
8
Manolín CuestaManuel de la Cuesta Martínez22
54211395003
9
LasaJosé María Lasa Ibarguren24
44300316000
10
SantillanaCarlos Alonso González20
33302270001
11
BosmedianoAntonio Rodríguez Bosmediano24
32210224001
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
García RemónMariano García Remón22
1100076010
13
FerrerJosé Fernando Ferrer Selma22
32210209000
14
PlanellesJuan Bautista Planelles Marco21
22202180000
15
CortésAlfonso Cortés de Tena Dávila21
22201180000
16
VaroFrancisco Varo López21
22201180000
17
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea20
000030000
18
CapónJosé Luis Capón González24
22200180000
19
PiñelÁngel Luis Piñel Blanco24
22200180000
20
QuiniEnrique Castro González23
22200180005
21
ManoloManuel Rodríguez Alfonso25
22100136000
22
GisasolaAgustín Gisasola Zabala20
22100165010
23
OyarzabalJosé Francisco Oyarzabal Erro21
21110121000
24
AsensiJuan Manuel Asensi Ripoll23
1110190000
25
CrispiRafael Alcaide Crespín24
1100122000
26
MoriAntonio Martínez Sánchez21
1110190000
27
MacanásJosé Macanás Pérez19
1100059000
28
ChusoJesús Rodríguez López23
1100061000
29
MurcianoManuel Rodríguez Perellón23
1110090000
30
RequejoRufino Requejo Martín23
1110090000
31
ÁlvarezJosé Álvarez Huerta26
1110090000
32
VillarÁngel María Villar Llona22
1110090000
33
MegidoAlfredo Megido Sánchez20
1001020000
34
Gabriel UriarteGabriel Uriarte Macho23
000020000
35
RayaAntonio Raya Pugnaire23
000020000
36
TronaFelipe Antonio Ojeda del Rosario23
000020000
37
DomingoDomingo Rivero de Vera22
000020000
38
BonetCarlos Macià Bonet25
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
CastroJesús Antonio Castro González23/01/1951OviedoAsturias
 
García RemónMariano García Remón30/09/1950MadridMadrid
 
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea17/02/1952Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
 
DomingoDomingo Rivero de Vera06/10/1950Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
GisasolaAgustín Gisasola Zabala22/07/1952EibarGuipúzcoa
 
VerdugoJuan Verdugo Pérez25/05/1949MontillaCórdoba
 
FabiánFabián Muñoz Fernández27/01/1948PuertollanoCiudad Real
 
MacíasJosé Díaz Macías20/11/1946MadridMadrid
 
FerrerJosé Fernando Ferrer Selma28/10/1950Castelló de la PlanaCastellón
 
CortésAlfonso Cortés de Tena Dávila13/04/1951AlmadénCiudad Real
 
VaroFrancisco Varo López15/06/1951CórdobaCórdoba
 
CapónJosé Luis Capón González06/02/1948MadridMadrid
 
ManoloManuel Rodríguez Alfonso22/12/1947CangasPontevedra
 
BonetCarlos Macià Bonet07/09/1947ElxAlicante
 
PiñelÁngel Luis Piñel Blanco02/12/1948Fuente de OñoroSalamanca
 
RayaAntonio Raya Pugnaire10/02/1949Cabra del Santo CristoJaén
 
PlanellesJuan Bautista Planelles Marco26/01/1951BurrianaCastellón
 
TronaFelipe Antonio Ojeda del Rosario05/02/1949Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
José ManuelJosé Manuel Fernández García14/09/1946GijónAsturias
 
SolsonaDaniel Solsona Puig18/01/1952Cornellà de LlobregatBarcelona
 
GrandeJosé Antonio Grande Cereijo17/09/1947ValenciaValencia
 
VillarÁngel María Villar Llona21/01/1950BilbaoVizcaya
 
AsensiJuan Manuel Asensi Ripoll23/09/1949AlicanteAlicante
 
MurcianoManuel Rodríguez Perellón26/12/1949TotanaMurcia
 
ChusoJesús Rodríguez López29/04/1949OviedoAsturias
 
ÁlvarezJosé Álvarez Huerta22/10/1946Santisteban del PuertoJaén
 
RequejoRufino Requejo Martín13/03/1949Herrera de PisuergaPalencia
 
OyarzabalJosé Francisco Oyarzabal Erro04/03/1951HernaniGuipúzcoa
 
BosmedianoAntonio Rodríguez Bosmediano20/10/1948Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
LasaJosé María Lasa Ibarguren03/03/1948AndoainGuipúzcoa
 
Manolín CuestaManuel de la Cuesta Martínez26/02/1950CórdobaCórdoba
 
MacanásJosé Macanás Pérez15/02/1953Los RamosMurcia
 
QuiniEnrique Castro González23/09/1949OviedoAsturias
 
Gabriel UriarteGabriel Uriarte Macho10/10/1949SestaoVizcaya
 
MoriAntonio Martínez Sánchez15/12/1951BarbateCádiz
 
CrispiRafael Alcaide Crespín22/05/1948SevillaSevilla
 
MegidoAlfredo Megido Sánchez02/10/1952PeñaflorSevilla
 
SantillanaCarlos Alonso González23/08/1952Santillana del MarCantabria
Partits
TipusDataLocal Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)05/05/1971España3 - 0Turquía
Qualificació: Fase de grups (partit 2)19/05/1971Turquía0 - 1España
Qualificació: Fase de grups (partit 3)10/11/1971España0 - 2Polonia
Qualificació: Fase de grups (partit 4)24/11/1971Bulgaria8 - 3España
Qualificació: Fase de grups (partit 5)26/04/1972Polonia2 - 0España
Qualificació: Fase de grups (partit 6)31/05/1972España3 - 3Bulgaria
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error