España Olimpiadas Tokyo 1964
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Eusebio MartínEusebio Martín Rodríguez374
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
RodriRoberto Rodríguez Aguirre22
44400360000
2
EcharriRafael Echarri Gobantes22
44400360002
3
TorresAntonio Torres García21
44400360000
4
JiménezDiego Jiménez Gómez23
33301270000
5
MeltzerJuan Ignacio Meltzer García23
33301270000
6
MontesinosRamón Montesinos Calaf21
44400360000
7
VelázquezManuel Velázquez Villaverde21
44400360001
8
AlavedraBaldiri Alavedra Pla20
22200180000
9
GrossoRamón Moreno Grosso21
44400360001
10
UriarteFidel Uriarte Macho19
33300270002
11
FuertesJosé Ramón Fuertes Roces21
22200180000
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
ValeroJoaquín Valero Lorente23
000020000
13
Vidal ILuis María Vidal Planella21
22202180002
14
ArangurenJesús Aranguren Merino20
22200180000
15
Juan ManuelJuan Manuel Fernández González24
1110190000
16
TejadaRamón Tejada Acuña21
1110190000
17  OteroAlfredo Otero Carrera 
000020000
18
De FelipePedro Eugenio de Felipe Cortés20
1110190000
19
BoschJosé Bosch Valls24
000020000
20
MarioMario de Lucas Reguera23
000020000
21
ElorriagaJosé Ramón Elorriaga Elorriaga22
000020000
22
PosadaRamón Posada Calleja22
000020000
23
PirriJosé Martínez Sánchez19
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
RodriRoberto Rodríguez Aguirre14/11/1942LogroñoLa Rioja
   OteroAlfredo Otero Carrera
 
ValeroJoaquín Valero Lorente15/11/1941CarletValencia
 
De FelipePedro Eugenio de Felipe Cortés18/07/1944MadridMadrid
 
ElorriagaJosé Ramón Elorriaga Elorriaga11/06/1942BilbaoVizcaya
 
EcharriRafael Echarri Gobantes24/09/1942BilbaoVizcaya
 
Juan ManuelJuan Manuel Fernández González29/03/1940OrillésAsturias
 
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944PortugaleteVizcaya
 
TorresAntonio Torres García29/07/1943BalaguerLleida
 
JiménezDiego Jiménez Gómez03/08/1941MarbellaMálaga
 
MeltzerJuan Ignacio Meltzer García23/10/1941GetxoVizcaya
 
MarioMario de Lucas Reguera11/04/1941MadridMadrid
 
AlavedraBaldiri Alavedra Pla21/02/1944GavàBarcelona
 
MontesinosRamón Montesinos Calaf31/05/1943BarcelonaBarcelona
 
VelázquezManuel Velázquez Villaverde24/01/1943MadridMadrid
 
PirriJosé Martínez Sánchez11/03/1945CeutaCeuta
 
BoschJosé Bosch Valls09/04/1940ValenciaValencia
 
TejadaRamón Tejada Acuña03/10/1943CórdobaCórdoba
 
GrossoRamón Moreno Grosso08/12/1943MadridMadrid
 
FuertesJosé Ramón Fuertes Roces22/09/1943MieresAsturias
 
PosadaRamón Posada Calleja19/02/1942VigoPontevedra
 
Vidal ILuis María Vidal Planella12/07/1943BarcelonaBarcelona
 
UriarteFidel Uriarte Macho01/03/1945SestaoVizcaya
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)09/10/1963Suiza01España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)06/11/1963España60Suiza
Qualificació: Fase de grups (partit 3)29/04/1964España12Hungría
Qualificació: Fase de grups (partit 4)06/05/1964Hungría30España
Última actualització: 17/07/2017
Notificar error