Eibar2000-01

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
ZiarretaBlas Ziarreta Obregón531-4242
Equip
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
13
JáuregiXabier Jáuregi Blanco25
4040400360010-27
22
Iker GaraiIker Garai Martínez24
333227127871301
23
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga32
26231831983301
10
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero25
353229328381000
5
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia21
32302722764610
20
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez30
30302502482710
18
MatxonPedro María Matxon Franco31
32272352310611
8
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual34
38373213283911
11
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes21
21201311741303
14
LénizIñaki Léniz Bengoetxea26
24151291506205
16
OlanoPedro María Olano Odriozola31
39362833204903
Suplents
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
1
IruAitor Iruarrizaga Amarika32
222018000-5
25
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta26
311911121847403
19
Aitor AgirreAitor Agirre Carro27
27144131397505
4
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes25
17161011312601
3
Iván CasqueroIván Casquero Cosio21
17151021276500
15
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea28
17121051193400
6
Gorka SoriaGorka Soria Arretxe24
217614781400
26
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano19
1414901107300
9
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos21
161125858000
24
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea25
173014441201
7
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez30
12606515100
17
IrazokiMartín Irazoki Zozaia24
133310508000
12
LlorenteJoseba Llorente Etxarri21
8632553324
9
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo23
6610453101
11
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea27
4400250110
4
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz27
2210142000
27
Ion GarcíaIon García Hernández20
100110000
21
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo24
00000000
2
David LagoDavid Lago Rodríguez21
00000000
 
ArrietaIñaki Andoni Arrieta Arrillaga26
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
Amb el dorsal en verd es marquen els jugadors amb fitxa del filial
Dorsal     Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
13
Jáuregi
1
40404000360010000027111712
1
Iru
1
222001800000005002
22
Iker Garai
2
3332271527871301278700081510
4
Alberdi
5
221011420000000101
10
Gurrutxaga
4
35322933283810000000101411
5
Luis Prieto
4
323027222764610000091310
20
Galdames
4
303025042482710000071310
18
Matxon
4
3227235323106112310000111011
21
Orlando
5
0000000000000000
15
Gartzen
3
1712105311934000000476
23
Eleder
3
26231835198330119830006128
4
Cabrejo
3
1716101613126011312000575
3
Iván Casquero
3
1715102512765000000566
6
Gorka Soria
6
21761417814000000588
14
Léniz
6
241512931506205301000789
 
Arrieta
6
0000000000000000
11
Alfredo
6
440032501100000112
17
Irazoki
6
13331005080000000364
8
Artetxe
6
383732143283911328300091613
26
Xabi Alonso
6
141490511073000000374
11
Barkero
6
212013171741303580200678
16
Olano
10
3936283932049031068000101613
7
Zuluaga
10
1260675151000000165
25
Arenaza
10
31191112818474036150009148
19
Aitor Agirre
10
27144131013975052790007713
24
Sendoa
10
1730143441201441000377
27
Ion García
10
10010100000000100
9
Sergio Francisco
10
16112598580000000376
12
Llorente
9
86322553324138100341
9
Javi Rodríguez
9
66105453101453000231
2
David Lago
9
0000000000000000
108730 3032 
Dorsal     Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
13
JáuregiXabier Jáuregi Blanco29/01/1975TolosaGuipúzcoa
1
1
IruAitor Iruarrizaga Amarika29/07/1968BilbaoVizcaya
1
22
Iker GaraiIker Garai Martínez22/03/1976Vitoria-GasteizÁlava
2
4
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz10/12/1973AzpeitiaGuipúzcoa
5
10
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero13/06/1975ElgoibarGuipúzcoa
4
5
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia19/02/1979BarakaldoVizcaya
4
20
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez15/06/1970BarakaldoVizcaya
4
18
MatxonPedro María Matxon Franco23/01/1969PortugaleteVizcaya
4
21
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo18/03/1976LaredoCantabria
5
15
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea03/07/1972BermeoVizcaya
3
23
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga08/09/1968GetxoVizcaya
3
4
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes26/05/1975CamariñasA Coruña
3
3
Iván CasqueroIván Casquero Cosio14/07/1979GijónAsturias
3
6
Gorka SoriaGorka Soria Arretxe20/09/1976MungiaVizcaya
6
14
LénizIñaki Léniz Bengoetxea10/04/1974BermeoVizcaya
6
 
ArrietaIñaki Andoni Arrieta Arrillaga24/10/1974Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
6
11
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea31/01/1973Vitoria-GasteizÁlava
6
17
IrazokiMartín Irazoki Zozaia04/03/1976LesakaNavarra
6
8
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual18/12/1966EibarGuipúzcoa
6
26
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano25/11/1981TolosaGuipúzcoa
6
11
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes27/04/1979AretxabaletaGuipúzcoa
6
16
OlanoPedro María Olano Odriozola06/08/1969Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
10
7
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez08/07/1970BilbaoVizcaya
10
25
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta11/02/1974AretxabaletaGuipúzcoa
10
19
Aitor AgirreAitor Agirre Carro23/09/1973BarakaldoVizcaya
10
24
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea31/12/1975BilbaoVizcaya
10
27
Ion GarcíaIon García Hernández29/05/1980EstellaNavarra
10
9
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos19/03/1979IrúnGuipúzcoa
10
12
LlorenteJoseba Llorente Etxarri24/11/1979HondarribiaGuipúzcoa
9
9
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo06/10/1977L'Hospitalet de LlobregatBarcelona
9
2
David LagoDavid Lago Rodríguez26/10/1979MieresAsturias
9
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Convocat (sense jugar)
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta
Altes
    Àlies Nom Edat Dem Equip origen
JáuregiXabier Jáuregi Blanco25
Racing de Ferrol
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga32
Numancia
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero25
Barakaldo
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia21
Bilbao Athletic
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez30
 
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes21
Real Sociedad
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta26
Logroñés
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes25
Compostela
Iván CasqueroIván Casquero Cosio21
Real Oviedo B
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea28
Levante
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano19
Real Sociedad
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos21
 
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea25
Bilbao Athletic
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez30
Leganés
LlorenteJoseba Llorente Etxarri21
Real Sociedad
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo23
Premià
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea27
Lugo
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz27
Sabadell
Ion GarcíaIon García Hernández20
Salamanca
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo24
Valladolid
David LagoDavid Lago Rodríguez21
Real Oviedo B
Baixes
    Àlies Nom Edat Dem Equip destí
Jon AnderJon Ander López Maquiera24
Valladolid
DescargaIñaki Descarga Retegui24
Levante
Gorka GarcíaGorka García Zubikarai25
Levante
ArceKoldo Arce Saralegi25
Extremadura
GoyoGregorio Soria Arretxe31
Aurrerá
Rubén SuárezRubén Suárez del Río25
Real Oviedo
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta37
 
MoralesVíctor Manuel Morales Jiménez26
Leganés
BixenteBixente Oyarzabal Odriozola36
 
BermejoMario Bermejo Castanedo22
Gimnástica de Torrelavega
UribarriIñigo Uribarri Aberasturi28
Gimnástica de Torrelavega
UrrakaIker Urraka Oliveira21
Extremadura
SuancesGontzal Suances Begeria28
Barakaldo
JosetxoJosé Romero Urtasun23
Osasuna B
Nacho GarcíaIgnacio García Rodríguez25
Sporting de Gijón
Iñaki CenzanoIgnacio Manuel Sáenz de Cenzano Zaforas26
Numancia
DonostiJosé María San Sebastián Aguirre30
Barakaldo
GuruzetaXabier Guruzeta Aizpún30
 
GarmendiaLuis Garmendia Aldanondo29
Beasain
Gorka GonzálezGorka González González23
Eibar B
Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
02/09/2000LligaJornada 1Lleida0 - 0Eibar
10/09/2000LligaJornada 2Eibar0 - 1Leganés
16/09/2000LligaJornada 3Albacete1 - 3Eibar
24/09/2000LligaJornada 4Eibar0 - 0Sporting de Gijón
01/10/2000LligaJornada 5Getafe0 - 0Eibar
07/10/2000LligaJornada 6Eibar0 - 0Levante
15/10/2000LligaJornada 7Recreativo de Huelva3 - 0Eibar
22/10/2000LligaJornada 8Eibar1 - 0Jaén
28/10/2000LligaJornada 9Compostela2 - 1Eibar
01/11/2000LligaJornada 10Eibar0 - 0Betis
05/11/2000LligaJornada 11Racing de Ferrol0 - 1Eibar
12/11/2000LligaJornada 12Eibar0 - 1Badajoz
18/11/2000LligaJornada 13Atlético de Madrid1 - 1Eibar
26/11/2000LligaJornada 14Eibar3 - 0Córdoba
02/12/2000LligaJornada 15Universidad de Las Palmas0 - 0Eibar
09/12/2000LligaJornada 16Eibar2 - 2Tenerife
13/12/2000Copa del Rei1/32 de FinalEibar0 - 1Real Zaragoza
17/12/2000LligaJornada 17Extremadura2 - 0Eibar
20/12/2000LligaJornada 18Eibar2 - 1Elche
07/01/2001LligaJornada 19Eibar0 - 1Murcia
14/01/2001LligaJornada 20Salamanca0 - 2Eibar
20/01/2001LligaJornada 21Eibar1 - 0Sevilla
28/01/2001LligaJornada 22Eibar2 - 0Lleida
04/02/2001LligaJornada 23Leganés1 - 1Eibar
11/02/2001LligaJornada 24Eibar0 - 0Albacete
18/02/2001LligaJornada 25Sporting de Gijón0 - 0Eibar
24/02/2001LligaJornada 26Eibar0 - 0Getafe
03/03/2001LligaJornada 27Levante0 - 0Eibar
11/03/2001LligaJornada 28Eibar2 - 1Recreativo de Huelva
18/03/2001LligaJornada 29Jaén1 - 0Eibar
25/03/2001LligaJornada 30Eibar0 - 0Compostela
01/04/2001LligaJornada 31Betis1 - 0Eibar
08/04/2001LligaJornada 32Eibar1 - 1Racing de Ferrol
15/04/2001LligaJornada 33Badajoz1 - 0Eibar
22/04/2001LligaJornada 34Eibar2 - 1Atlético de Madrid
29/04/2001LligaJornada 35Córdoba2 - 0Eibar
05/05/2001LligaJornada 36Eibar3 - 0Universidad de Las Palmas
13/05/2001LligaJornada 37Tenerife0 - 0Eibar
20/05/2001LligaJornada 38Eibar0 - 0Extremadura
26/05/2001LligaJornada 39Elche2 - 0Eibar
03/06/2001LligaJornada 40Murcia1 - 0Eibar
10/06/2001LligaJornada 41Eibar1 - 3Salamanca
16/06/2001LligaJornada 42Sevilla2 - 1Eibar
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

3 - 0 contra Córdoba

Màxima derrota casa:

1 - 3 contra Salamanca

Màxima victòria fora:

1 - 3 contra Albacete

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Recreativo de Huelva

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

4 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

9 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

6 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

5 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

6 partits consecutius sense empatar

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error