Eibar2000-01
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
ZiarretaBlas Ziarreta Obregón531-4242
Equip
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
13
JáuregiXabier Jáuregi Blanco25
4040400360010-27
22
Iker GaraiIker Garai Martínez24
333227127871301
23
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga32
26231831983301
10
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero25
353229328381000
5
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia21
32302722764610
20
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez30
30302502482710
18
MatxonPedro María Matxon Franco31
32272352310611
8
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual34
38373213283911
11
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes21
21201311741303
14
LénizIñaki Léniz Bengoetxea26
24151291506205
16
OlanoPedro María Olano Odriozola31
39362833204903
Suplents
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
1
IruAitor Iruarrizaga Amarika32
222018000-5
25
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta26
311911121847403
19
AgirreAitor Agirre Carro27
27144131397505
4
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes25
17161011312601
3
Iván CasqueroIván Casquero Cosio21
17151021276500
15
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea28
17121051193400
6
Gorka SoriaGorka Soria Arretxe24
217614781400
26
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano19
1414901107300
9
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos21
161125858000
24
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea25
173014441201
7
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez30
12606515100
17
IrazokiMartín Irazoki Zozaia24
133310508000
12
LlorenteJoseba Llorente Etxarri21
8632553324
9
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo23
6610453101
11
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea27
4400250110
4
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz27
2210142000
27
Ion GarcíaIon García Hernández20
100110000
 
ArrietaIñaki Andoni Arrieta Arrillaga26
00000000
21
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo24
00000000
2
David LagoDavid Lago Rodríguez21
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
Amb el dorsal en verd es marquen els jugadors amb fitxa del filial
Dorsal     Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
13
Jáuregi
1
40404000360010000027111712
1
Iru
1
222001800000005002
22
Iker Garai
2
3332271527871301278700081510
4
Alberdi
5
221011420000000101
10
Gurrutxaga
4
35322933283810000000101411
5
Luis Prieto
4
323027222764610000091310
20
Galdames
4
303025042482710000071310
18
Matxon
4
3227235323106112310000111011
21
Orlando
5
0000000000000000
15
Gartzen
3
1712105311934000000476
23
Eleder
3
26231835198330119830006128
4
Cabrejo
3
1716101613126011312000575
3
Iván Casquero
3
1715102512765000000566
6
Gorka Soria
6
21761417814000000588
14
Léniz
6
241512931506205301000789
 
Arrieta
6
0000000000000000
11
Alfredo
6
440032501100000112
17
Irazoki
6
13331005080000000364
8
Artetxe
6
383732143283911328300091613
26
Xabi Alonso
6
141490511073000000374
11
Barkero
6
212013171741303580200678
16
Olano
10
3936283932049031068000101613
7
Zuluaga
10
1260675151000000165
25
Arenaza
10
31191112818474036150009148
19
Agirre
10
27144131013975052790007713
24
Sendoa
10
1730143441201441000377
27
Ion García
10
10010100000000100
9
Sergio Francisco
10
16112598580000000376
12
Llorente
9
86322553324138100341
9
Javi Rodríguez
9
66105453101453000231
2
David Lago
9
0000000000000000
108730 3032 
Dorsal     Àlies Nom Data de naixement Poble Província Dem
13
JáuregiXabier Jáuregi Blanco29/01/1975TolosaGuipúzcoa
1
1
IruAitor Iruarrizaga Amarika29/07/1968BilbaoVizcaya
1
22
Iker GaraiIker Garai Martínez22/03/1976Vitoria-GasteizAlava
2
4
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz10/12/1973AzpeitiaGuipúzcoa
5
10
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero13/06/1975ElgoibarGuipúzcoa
4
5
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia19/02/1979BarakaldoVizcaya
4
20
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez15/06/1970BarakaldoVizcaya
4
18
MatxonPedro María Matxon Franco23/01/1969PortugaleteVizcaya
4
21
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo18/03/1976LaredoCantabria
5
15
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea03/07/1972BermeoVizcaya
3
23
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga08/09/1968GetxoVizcaya
3
4
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes26/05/1975CamariñasA Coruña
3
3
Iván CasqueroIván Casquero Cosio14/07/1979GijónAsturias
3
6
Gorka SoriaGorka Soria Arretxe20/09/1976MungiaVizcaya
6
14
LénizIñaki Léniz Bengoetxea10/04/1974BermeoVizcaya
6
 
ArrietaIñaki Andoni Arrieta Arrillaga24/10/1974San SebastiánGuipúzcoa
6
11
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea31/01/1973Vitoria-GasteizAlava
6
17
IrazokiMartín Irazoki Zozaia04/03/1976LesakaNavarra
6
8
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual18/12/1966EibarGuipúzcoa
6
26
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano25/11/1981TolosaGuipúzcoa
6
11
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes27/04/1979AretxabaletaGuipúzcoa
6
16
OlanoPedro María Olano Odriozola06/08/1969San SebastiánGuipúzcoa
10
7
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez08/07/1970BilbaoVizcaya
10
25
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta11/02/1974AretxabaletaGuipúzcoa
10
19
AgirreAitor Agirre Carro23/09/1973BarakaldoVizcaya
10
24
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea31/12/1975BilbaoVizcaya
10
27
Ion GarcíaIon García Hernández29/05/1980EstellaNavarra
10
9
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos19/03/1979IrúnGuipúzcoa
10
12
LlorenteJoseba Llorente Etxarri24/11/1979HondarribiaGuipúzcoa
9
9
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo06/10/1977L'Hospitalet de LlobregatBarcelona
9
2
David LagoDavid Lago Rodríguez26/10/1979MieresAsturias
9
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Convocat (sense jugar)
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta
Altes
    Àlies Nom Edat Dem Equip origen
JáuregiXabier Jáuregi Blanco25
Racing Ferrol
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga32
Numancia
GurrutxagaJavier Gurrutxaga Rivero25
Barakaldo
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia21
Bilbao Athletic
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez30
 
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes21
Real Sociedad
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta26
Logroñés
CabrejoJuan Manuel Cabrejo Pasantes25
Compostela
Iván CasqueroIván Casquero Cosio21
Oviedo B
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea28
Levante
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano19
Real Sociedad
Sergio FranciscoSergio Francisco Ramos21
 
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea25
Bilbao Athletic
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez30
Leganés
LlorenteJoseba Llorente Etxarri21
Real Sociedad
Javi RodríguezJavier Rodríguez Gonzalvo23
Premià
AlfredoAlfredo Álvarez de Arcaya Goikoetxea27
Lugo
AlberdiXabier Alberdi Etxaniz27
Sabadell
Ion GarcíaIon García Hernández20
Salamanca
OrlandoOrlando Gutiérrez Callejo24
Valladolid
David LagoDavid Lago Rodríguez21
Oviedo B
Baixes
    Àlies Nom Edat Dem Equip destí
Jon AnderJon Ander López Maquiera24
Valladolid
DescargaIñaki Descarga Retegui24
Levante
Gorka GarcíaGorka García Zubikarai25
Levante
ArceKoldo Arce Saralegi25
Extremadura
GoyoGregorio Soria Arretxe31
Aurrerá
Rubén SuárezRubén Suárez Del Río25
Real Oviedo
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta37
 
MoralesVíctor Manuel Morales Jiménez26
Leganés
BixenteBixente Oyarzabal Odriozola36
 
BermejoMario Bermejo Castanedo22
Gimnástica de Torrelavega
UribarriIñigo Uribarri Aberasturi28
Gimnástica de Torrelavega
UrrakaIker Urraka Oliveira21
Extremadura
SuancesGontzal Suances Begeria28
Barakaldo
JosetxoJosé Romero Urtasun23
Osasuna B
Nacho GarcíaIgnacio García Rodríguez25
Sporting de Gijón
Iñaki CenzanoIgnacio Manuel Sáenz De Cenzano Zaforas26
Numancia
DonostiJosé María San Sebastián Aguirre30
Barakaldo
GuruzetaXabier Guruzeta Aizpún30
 
GarmendiaLuis Garmendia Aldanondo29
Beasain
Gorka GonzálezGorka González González23
Eibar B
Partits
CompeticióTipusDataLocal  Visitant
Lliga102/09/2000Lleida00Eibar
Lliga210/09/2000Eibar01Leganés
Lliga316/09/2000Albacete13Eibar
Lliga424/09/2000Eibar00Sporting de Gijón
Lliga501/10/2000Getafe00Eibar
Lliga607/10/2000Eibar00Levante
Lliga715/10/2000Recreativo de Huelva30Eibar
Lliga822/10/2000Eibar10Jaén
Lliga928/10/2000Compostela21Eibar
Lliga1001/11/2000Eibar00Betis
Lliga1105/11/2000Racing Ferrol01Eibar
Lliga1212/11/2000Eibar01Badajoz
Lliga1318/11/2000Atlético de Madrid11Eibar
Lliga1426/11/2000Eibar30Córdoba
Lliga1502/12/2000Universidad Las Palmas00Eibar
Lliga1609/12/2000Eibar22Tenerife
Copa del Rei313/12/2000Eibar01Real Zaragoza
Lliga1717/12/2000Extremadura20Eibar
Lliga1820/12/2000Eibar21Elche
Lliga1907/01/2001Eibar01Murcia
Lliga2014/01/2001Salamanca02Eibar
Lliga2120/01/2001Eibar10Sevilla
Lliga2228/01/2001Eibar20Lleida
Lliga2304/02/2001Leganés11Eibar
Lliga2411/02/2001Eibar00Albacete
Lliga2518/02/2001Sporting de Gijón00Eibar
Lliga2624/02/2001Eibar00Getafe
Lliga2703/03/2001Levante00Eibar
Lliga2811/03/2001Eibar21Recreativo de Huelva
Lliga2918/03/2001Jaén10Eibar
Lliga3025/03/2001Eibar00Compostela
Lliga3101/04/2001Betis10Eibar
Lliga3208/04/2001Eibar11Racing Ferrol
Lliga3315/04/2001Badajoz10Eibar
Lliga3422/04/2001Eibar21Atlético de Madrid
Lliga3529/04/2001Córdoba20Eibar
Lliga3605/05/2001Eibar30Universidad Las Palmas
Lliga3713/05/2001Tenerife00Eibar
Lliga3820/05/2001Eibar00Extremadura
Lliga3926/05/2001Elche20Eibar
Lliga4003/06/2001Murcia10Eibar
Lliga4110/06/2001Eibar13Salamanca
Lliga4216/06/2001Sevilla21Eibar
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

3 - 0 contra Córdoba

Màxima derrota casa:

1 - 3 contra Salamanca

Màxima victòria fora:

1 - 3 contra Albacete

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Recreativo de Huelva

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

4 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

9 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

6 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

5 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

6 partits consecutius sense empatar

Última actualització: 28/06/2016
Notificar error